SupportCandy - en to tr_TR translation catalogue (462 entries)

en: %1$s changed %2$s to %3$s
tr_TR: %1$s %2$s olarak%3$s olarak değiştirildi

en: %1$s changed assign agent to %2$s
tr_TR: %1$s %2$s 'ye atama Aracısı değiştirildi

en: %1$s changed category to %2$s
tr_TR: %1$s kategorisini%2$s olarak değiştirdi

en: %1$s changed priority to %2$s
tr_TR: %1$s öncelik%2$s olarak değiştirildi

en: %1$s changed raised by to %2$s
tr_TR: %1$s %2$s olarak değiştirildi

en: %1$s changed status to %2$s
tr_TR: %1$s durumu%2$s olarak değiştirildi

en: %1$s changed to %2$s
tr_TR: %1$s %2$s olarak değiştirildi

en: %1$s removed %2$s
tr_TR: %1$s %2$s kaldırıldı

en: %d %s ago
tr_TR: % d %s önce

en: (Optional) Email will only send when all condition matches.
tr_TR: İsteğe bağlı E-posta yalnızca tüm koşul eşleştiğinde gönderecektir.

en: (Optional) Enter additional recipient email address. One email per line.
tr_TR: İsteğe bağlı Ek alıcı e-posta adresini girin. Satır başına bir e-posta.

en: (Optional) When recipients reply to the notification from their inbox, reply will be sent to this email address.
tr_TR: İsteğe bağlı Alıcılar bildirime gelen kutusundan yanıtlarken, Yanıtla Bu e-posta adresine gönderilir.

en: (all agents)
tr_TR: (tüm ajanlar)

en: +Add New
tr_TR: + Yeni Ekle

en: 1/3 width of Row
tr_TR: 1/3 genişliği

en: <p><strong>{last_reply_user_name}</strong> wrote:</p><p>{last_reply}</p><p>{ticket_url}</p><p>{ticket_history}</p>
tr_TR: <p> <strong> {last_reply_user_name} </strong> wrote: </p> <p> {last_reply} </p> <p> {ticket_url} </p> <p> {ticket_history} </p>

en: <p>Dear {customer_name},</p><p>Thank you for creating ticket. We confirm that we have received your ticket and you will soon here back from us.</p><p>Your ticket id is #{ticket_id}. You will get email notification after we post reply in your ticket but in case email notification failed, you can check your ticket status on below link:</p><p>{ticket_url}</p>
tr_TR: <p> sevgili {Customer_Name}, </p> <p> bilet oluşturma için teşekkür ederiz. Biletinizi aldığınızı teyit ediyoruz ve yakında bizden geri döneceğiz. </p> <p> sizin bilet kimliğiniz # {ticket_id}. Biz bilet cevap sonrası ama durumda e-posta bildirimi başarısız sonra e-posta bildirimi alırsınız, aşağıdaki bağlantı üzerinde bilet durumunu kontrol edebilirsiniz: </p> <p> {ticket_url} </p>

en: <p>Dear {customer_name},</p><p>We have received your ticket and confirmation has been sent to your email address&nbsp;{customer_email}.</p><p>Your ticket id is #{ticket_id}. You will get email notification after we post reply in your ticket but in case email notification failed, you can check your ticket status on below link:</p><p>{ticket_url}</p>
tr_TR: <p> sevgili {Customer_Name}, </p> <p> biz bilet aldık ve onay e-posta adresinize gönderildi &nbsp; {customer_email}. </p> <p> sizin bilet kimliğiniz # {ticket_id}. Biz bilet cevap sonrası ama durumda e-posta bildirimi başarısız sonra e-posta bildirimi alırsınız, aşağıdaki bağlantı üzerinde bilet durumunu kontrol edebilirsiniz: </p> <p> {ticket_url} </p>

en: <p>Dear {customer_name},</p><p>Your ticket #{ticket_id} has been closed. We hope you are satisfied with our support.</p><p>If you have some further queries on this ticket, please feel free to reply same ticket. For queries not related to this ticket, please create new ticket.</p><p>{ticket_url}</p>
tr_TR: <p> sevgili {Customer_Name}, </p> <p> # {ticket_id} biletiniz kapatıldı. Biz destek memnun umuyoruz. </p> <p> Eğer bu bilet hakkında başka sorularınız varsa, aynı bilet cevap çekinmeyin lütfen. Bu bilet ile ilgili olmayan sorgular için lütfen yeni bilet oluşturun. </p> <p> {ticket_url} </p>

en: <p>You have received new ticket from&nbsp;<strong>{customer_name}</strong>!</p><p>Below are details of the ticket:</p><p><strong>Subject:</strong>&nbsp;{ticket_subject}</p><p><strong>Description:</strong></p><p>{ticket_description}</p><p>{ticket_url}</p>
tr_TR: <p> &nbspYeni bilet aldınız; <strong> {Customer_Name} </strong>! </p> <p> aşağıda bilet detayları: </p> <p> <strong> Konu: </strong> &nbsp; {ticket_subject} </p> <p> <strong> Açıklama: </strong> </p> <p> {ticket_description} </p> <p> {ticket_url} </p>

en: Action
tr_TR: Aksiyon

en: Actions
tr_TR: Eylemler

en: Add
tr_TR: Ekle

en: Add New Agent
tr_TR: Yeni Danışman Ekle

en: Add New Category
tr_TR: Yeni Kategori Ekle

en: Add New Form Field
tr_TR: Yeni Form Alanı Ekle

en: Add New Priority
tr_TR: Yeni Öncelik Ekle

en: Add New Role
tr_TR: Yeni Rol Ekle

en: Add New Status
tr_TR: Yeni Durum Ekle

en: Add Note
tr_TR: Not Ekleyin

en: Add filter item
tr_TR: Filtre öğesi Ekle

en: Add list item
tr_TR: Liste öğesi Ekle

en: Add new agent only field
tr_TR: Yalnızca yeni Agent alanı Ekle

en: Add new email notification
tr_TR: Yeni e-posta bildirimi Ekle

en: Added successfully.
tr_TR: Başarıyla eklendi.

en: Additional Recipients
tr_TR: Ek Alıcılar

en: Administrator
tr_TR: Yönetici

en: Agent
tr_TR: Danışman

en: Agent Created
tr_TR: Oluşturulan aracı

en: Agent Name
tr_TR: Danışman Adı

en: Agent Only Fields
tr_TR: Yalnızca Temsilci Alanları

en: Agent Roles
tr_TR: Ajan rolleri

en: Agent Setting
tr_TR: Aracısı ayarı

en: Agent Settings
tr_TR: Danışman Ayarları

en: Agent Ticket Filters
tr_TR: Ajan bilet filtreleri

en: Agent Ticket List
tr_TR: Ajan bilet listesi

en: Agent View
tr_TR: Ajan görünümü

en: Agent added successfully.
tr_TR: Agent başarıyla eklendi.

en: Agent already exist.
tr_TR: Ajan zaten var.

en: Agent deleted successfully.
tr_TR: Aracısı başarıyla silindi.

en: All Tickets
tr_TR: Tüm Destekler

en: All threads in decending order except last reply
tr_TR: Son Yanıt hariç tüm iş parçacıkları

en: Allow Captcha
tr_TR: CAPTCHA 'ya izin ver

en: Allow customer to close ticket
tr_TR: Müşterinin bileti kapatmasına izin ver

en: Allow guest ticket
tr_TR: Misafir biletine izin ver

en: Already available in list.
tr_TR: Listede zaten mevcut.

en: An error occured while creating category.
tr_TR: Kategori oluşturulurken bir hata oluştu.

en: An error occured while creating custom field.
tr_TR: Özel alan oluşturulurken bir hata oluştu.

en: An error occured while creating email notification.
tr_TR: E-posta bildirimi oluşturulurken bir hata oluştu.

en: An error occured while creating priority.
tr_TR: Öncelik oluşturulurken bir hata oluştu.

en: An error occured while creating status.
tr_TR: Durum oluşturulurken bir hata oluştu.

en: An error occured while deleting email notification.
tr_TR: E-posta bildirimi silinirken bir hata oluştu.

en: Apply Filter
tr_TR: Filtre Uygula

en: Are you sure to close this ticket?
tr_TR: Bu bileti kapatacağından emin misin?

en: Are you sure to delete these tickets?
tr_TR: Bu biletleri silmeye eminmisiniz?

en: Are you sure to delete this thread?
tr_TR: Bu konuyu sildiğinizden emin misiniz?

en: Are you sure to restore these tickets?
tr_TR: Bu biletleri geri yüklediğinizden emin misiniz?

en: Are you sure to restore this ticket?
tr_TR: Bu bileti geri yüklediğinizden emin misiniz?

en: Are you sure?
tr_TR: Emin misiniz?

en: Assign Agent
tr_TR: Temsilci atayın

en: Assign assigned me
tr_TR: Bana atananları ata

en: Assign assigned others
tr_TR: Diğerlerine atananları ata

en: Assign unassigned
tr_TR: Atanmamışları ata

en: Assigned Agent
tr_TR: Atanan Temsilci

en: Assigned Agents
tr_TR: Atanmış Danışmanlar

en: Attach file
tr_TR: Dosya eki

en: Attached file type not allowed!
tr_TR: İliştirilmiş dosya türü izin verilmiyor!

en: Attachment max filesize(MB)
tr_TR: Ek maksimum dosya boyutu (MB)

en: Attachments
tr_TR: Ekler

en: Awaiting agent reply
tr_TR: Ajan yanıt bekleniyor

en: Awaiting customer reply
tr_TR: Müşteri yanıtı bekleniyor

en: Background Color
tr_TR: Arkaplan Rengi

en: Background color of priority.
tr_TR: Öncelikli arka plan rengi.

en: Background color of status.
tr_TR: Durum arka plan rengi.

en: Body for email to send. Use macros for ticket specific details. Macros will get replaced by its value while sending an email.
tr_TR: Göndermek için e-posta için gövde. Bilet belirli Ayrıntılar için makrolar kullanın. Makrolar, bir e-posta gönderirken değeri ile değiştirilir.

en: Bottom
tr_TR: Alt

en: Calender date format
tr_TR: Takvim Tarih formatı

en: Cancel
tr_TR: İptal

en: Category
tr_TR: Kategori

en: Category Name
tr_TR: Kategori adı

en: Category added successfully.
tr_TR: Kategori başarıyla eklendi.

en: Category deleted successfully.
tr_TR: Kategori başarıyla silindi.

en: Category order saved.
tr_TR: Kategori siparişi kaydedildi.

en: Change Agent Fields
tr_TR: Aracı alanlarını Değiştir

en: Change Raised By
tr_TR: Tarafından yükseltilmiş değişiklik

en: Change Raised By assigned me
tr_TR: Bana atanan tarafından yükseltilmiş değişiklik

en: Change Raised By assigned others
tr_TR: Atanan diğerleri tarafından yükseltilmiş değişiklik

en: Change Raised By unassigned
tr_TR: Atanmamış tarafından yükseltilmiş değişiklik

en: Change Status
tr_TR: Durumu Değiştir

en: Change Ticket Status
tr_TR: Bilet durumu değiştir

en: Change agentonly fields assigned me
tr_TR: Bana atanan agentonly alanlarını Değiştir

en: Change agentonly fields assigned others
tr_TR: Başkalarına atanan agentonly alanlarını değiştirme

en: Change agentonly fields unassigned
tr_TR: Atanmamış agentonly alanlarını Değiştir

en: Change status assigned me
tr_TR: Bana atanan durumu değiştir

en: Change status assigned others
tr_TR: Başkalarına atanan durumu değiştir

en: Change status unassigned
tr_TR: Durumu atanmamış olarak değiştir

en: Change ticket fields assigned me
tr_TR: Bana atanan bilet alanlarını Değiştir

en: Change ticket fields assigned others
tr_TR: Diğer atanan bilet alanlarını Değiştir

en: Change ticket fields unassigned
tr_TR: Atanmamış bilet alanlarını Değiştir

en: Cheating huh?
tr_TR: Yolunda gitmeyen bir şeyler mi var?

en: Checkbox
tr_TR: Onay Kutusu

en: Click Here
tr_TR: Buraya Tıklayın

en: Clone
tr_TR: Klonla

en: Clone Ticket
tr_TR: Bileti kopyala

en: Close
tr_TR: Kapat

en: Close Ticket
tr_TR: Bilet Kapat

en: Close ticket customer notification
tr_TR: Kapanış bileti müşteri bildirimi

en: Close ticket status
tr_TR: Kapanış bileti durumu

en: Closed
tr_TR: Kapalı

en: Color
tr_TR: Renk

en: Conditions
tr_TR: Koşullar

en: Confirm
tr_TR: Onayla

en: Continue as Guest
tr_TR: Konuk olarak devam edin

en: Create New Ticket
tr_TR: Yeni Bilet Oluştur

en: Cron Set-up Information
tr_TR: Cron kurma bilgileri

en: Current user email
tr_TR: Geçerli kullanıcı e-postası

en: Current user name
tr_TR: Geçerli Kullanıcı adı

en: Custom Fields
tr_TR: Özel Alanlar

en: Customer
tr_TR: Müşteri

en: Customer Ticket Filters
tr_TR: Müşteri bilet filtreleri

en: Customer Ticket List
tr_TR: Müşteri bilet listesi

en: Customer View
tr_TR: Müşteri görünümü

en: DESC
tr_TR: AZALAN

en: Date
tr_TR: Tarih

en: Date Created
tr_TR: Oluşturma Tarihi

en: Date Updated
tr_TR: Arşiv yükle

en: Default
tr_TR: Varsayılan

en: Default category can not be deleted.
tr_TR: Varsayılan kategori silinemez.

en: Default field can not be deleted.
tr_TR: Varsayılan alan silinemez.

en: Default order by
tr_TR: Varsayılan sipariş

en: Default role can not be deleted.
tr_TR: Varsayılan rol silinemez.

en: Default ticket category
tr_TR: Varsayılan bilet kategorisi

en: Default ticket close status can not be deleted.
tr_TR: Varsayılan destek talebi kapatma durumu silinemez.

en: Default ticket priority
tr_TR: Varsayılan bilet önceliği

en: Default ticket priority can not be deleted.
tr_TR: Varsayılan destek talebi önceliği silinemez.

en: Default ticket status
tr_TR: Varsayılan bilet durumu

en: Default ticket status can not be deleted.
tr_TR: Varsayılan destek talebi durumu silinemez.

en: Delete
tr_TR: Sil

en: Delete This Thread
tr_TR: Bu iş parçacığı Sil

en: Delete Ticket
tr_TR: Talebi Sil

en: Delete Tickets
tr_TR: Biletleri sil

en: Delete assigned me
tr_TR: Atanan beni Sil

en: Delete assigned others
tr_TR: Atanan diğerlerini Sil

en: Delete this thread
tr_TR: Bu iş parçacığı Sil

en: Delete unassigned
tr_TR: Atanmamış Sil

en: Delete unassigned ticket capability.
tr_TR: Atanmamış bilet özelliğini silin.

en: Deleted
tr_TR: Silindi

en: Deleted successfully.
tr_TR: Başarıyla silindi.

en: Description
tr_TR: Açıklama

en: Description empty!
tr_TR: Açıklama boş!

en: Detailed description of the ticket
tr_TR: Bilet ayrıntılı açıklaması

en: Disable
tr_TR: Devre Dışı

en: Download
tr_TR: İndir

en: Drop Down
tr_TR: Aşağı Açılır

en: Edit Agent
tr_TR: Danışman Düzenle

en: Edit Agent Role
tr_TR: Aracı rolünü Düzenle

en: Edit Category
tr_TR: Kategoriyi Düzenle

en: Edit Form Field
tr_TR: Form alanını Düzenle

en: Edit Priority
tr_TR: Önceliği Düzenle

en: Edit Status
tr_TR: Durumu Düzenle

en: Edit Subject
tr_TR: Konuyu Düzenle

en: Edit This Thread
tr_TR: Bu konuyu Düzenle

en: Edit agent only field
tr_TR: Yalnızca aracı Düzenle alanı

en: Edit email notification
tr_TR: E-posta bildirimini Düzenle

en: Edit this thread
tr_TR: Bu konuyu Düzenle

en: Email
tr_TR: E-posta

en: Email Address
tr_TR: E-posta Adresi

en: Email Body
tr_TR: E-posta Gövdesi

en: Email Notification added successfully.
tr_TR: E-posta bildirimi başarıyla eklendi.

en: Email Notification clone successfull.
tr_TR: E-posta bildirim kopyalama başarılı.

en: Email Notification delete successfull.
tr_TR: E-posta bildirimi silme başarılı.

en: Email Notification updated successfully.
tr_TR: E-posta bildirimi başarıyla güncelleştirildi.

en: Email Notifications
tr_TR: E-Posta Bildirimleri

en: Email Subject
tr_TR: E-posta konusu

en: Emails to send by this name.
tr_TR: Bu adla göndermek için e-postalar.

en: Emails to send from this email.
tr_TR: Bu e-posta göndermek için e-postalar.

en: Emails will not be sent to these email addresses. New email should begin on new line.
tr_TR: Bu e-posta adreslere e-postalar gönderilmez. Yeni e-posta yeni satırda başlamalıdır.

en: Enable
tr_TR: Etkinleştir

en: Enable or disable Captcha in ticket form.
tr_TR: CAPTCHA 'yı bilet formunda etkinleştir veya devre dışı bırak.

en: Enables 'Close Ticket' button for customer inside open ticket screen.
tr_TR: Açık bilet ekranında müşteri için ' kapanış bileti ' düğmesini etkinleştirir.

en: Enables guest ticket facility. Guest will able to create ticket without needing them to have an user account on website. They can create ticket using their name and email address.
tr_TR: Konuk bilet olanağı sağlar. Konuk Web sitesinde bir kullanıcı hesabı olması gerek kalmadan Bilet oluşturmak mümkün olacaktır. Onlar kendi adını ve e-posta adresi kullanarak bilet oluşturabilirsiniz.

en: Enter your add-ons license keys here to receive updates for purchased add-ons. If your license key has expired, please renew your license.
tr_TR: Satın alınan eklentiler için güncelleştirmeler almak üzere eklentiler Lisans Anahtarlarınızı buraya girin. Lisans anahtarınızın süresi dolduğunda, lütfen lisansınızı yenileyin.

en: Error
tr_TR: Hata

en: Error: file format not supported!
tr_TR: Hata: dosya biçimi desteklenmiyor!

en: Error: file size exceeded allowed limit!
tr_TR: Hata: dosya boyutu izin verilen sınırı aştı!

en: Extra Information
tr_TR: Ek Bilgi

en: Extra information about the field. Useful if you want to give instructions or information about the field for agent. Keep this empty if not needed.
tr_TR: Alan hakkında ek bilgi. Aracı için alan hakkında yönergeler veya bilgi vermek istiyorsanız yararlıdır. Gerekli değilse bu boş tutun.

en: Extra information about the field. Useful if you want to give instructions or information about the field in create ticket from. Keep this empty if not needed.
tr_TR: Alan hakkında ek bilgi. Anahtar oluşturma biletinde alan hakkında yönergeler veya bilgi vermek istiyorsanız yararlıdır. Gerekli değilse bu boş tutun.

en: Field Label
tr_TR: Alan Etiketi

en: Field Name
tr_TR: Alan Adı

en: Field Options
tr_TR: Alan Seçenekleri

en: Field Type
tr_TR: Alan Türü

en: Field added successfully.
tr_TR: Alan başarıyla eklendi.

en: Field deleted successfully.
tr_TR: Alan başarıyla silindi.

en: File Attachment
tr_TR: Dosya Eki

en: File deleted successfully.
tr_TR: Dosya başarıyla silindi.

en: File size exceed allowed limit!
tr_TR: Dosya boyutu izin verilen sınırı aşıyor!

en: Filter label
tr_TR: Buton Etiketi

en: Filters
tr_TR: Filtreler

en: Forgot your password?
tr_TR: Şifrenizi mi unuttunuz?

en: Form field order saved.
tr_TR: Form alanı kaydedildi.

en: From
tr_TR: Kimden

en: From Email
tr_TR: E-postadan

en: From Name
tr_TR: İsimden

en: Full width of Row
tr_TR: Satırın tam genişliği

en: General
tr_TR: Genel

en: General Settings
tr_TR: Genel Ayarlar

en: Half width of Row
tr_TR: Satırın yarım genişliği

en: Hide Filters
tr_TR: Filtreleri Gizle

en: High
tr_TR: Yüksek

en: I am body!
tr_TR: Ben gövdeyim!

en: I'm not a robot
tr_TR: Ben robot değilim

en: If disabled, will not be available in create ticket form. This will disable ability of customer to insert while creating ticket but agents can edit these values and remian visible in open ticket
tr_TR: Devre dışı bırakılırsa, Bilet oluşturma formunda kullanılamaz. Bu müşteri yeteneği bilet oluştururken eklemek için devre dışı bırakacak ama ajanlar bu değerleri düzenleyebilirsiniz ve Remian açık bilet görünür

en: Ignore Emails
tr_TR: E-postaları yoksay

en: Incorrect URL!
tr_TR: Yanlış URL!

en: Incorrect email address!
tr_TR: Yanlış e-posta adresi!

en: Insert Macros
tr_TR: Makro Ekle

en: Insert category name.
tr_TR: Kategori adı Ekle.

en: Insert category name. Please make sure category name you are entering should not already exist.
tr_TR: Kategori adı Ekle. Lütfen girmekte olduğunuz kategori adının zaten mevcut olmadığından emin olun.

en: Insert field label. Please make sure label you are entering should not already exist in agent only as well as ticket form fields.
tr_TR: Alan etiketi ekle. Lütfen girdiğinizden emin olun etiket zaten Ajan sadece yanı sıra bilet formu alanları mevcut olmamalıdır.

en: Insert field label. Please make sure label you are entering should not already exist.
tr_TR: Alan etiketi ekle. Lütfen girdiğinizden emin olun etiket zaten mevcut olmamalıdır.

en: Insert field options. New option should begin on new line.
tr_TR: Alan seçenekleri ekleyin. Yeni seçenek yeni satırda başlamalıdır.

en: Insert priority name. Please make sure priority name you are entering should not already exist.
tr_TR: Öncelik adı Ekle. Lütfen girmekte olduğunuz öncelik adının zaten mevcut olmadığından emin olun.

en: Insert status name. Please make sure status name you are entering should not already exist.
tr_TR: Durum adı Ekle. Lütfen girmekte olduğunuz durum adının zaten mevcut olmadığından emin olun.

en: Invalid Action
tr_TR: Geçersiz eylem

en: Label
tr_TR: Etiket

en: Label to represent ticket in email notification subject etc e.g. You may want to use this as a bug tracking then you can label it like issue #123, bug #132 etc. So that it should be  show in issue #123 or Bug #123. Please note this will only work in email subject. If you want to change all places, you will need to translate .pot
tr_TR: Etiket e-posta bildirim konu vb bilet temsil etmek gibi bir hata izleme o zaman sorun #123, hata #132 vb gibi etiketleyebilirsiniz olarak kullanmak isteyebilirsiniz. Böylece sorun #123 veya hata #123 göstermek gerekir. Lütfen bu sadece e-posta konusu çalışacaktır unutmayın. Eğer tüm yerleri değiştirmek istiyorsanız, çevirmek gerekir. pot

en: Last Note
tr_TR: Son Not

en: Last note user email
tr_TR: Son Not Kullanıcı e-postası

en: Last note user name
tr_TR: Son Not Kullanıcı adı

en: Last reply
tr_TR: Son Yanıt

en: Last reply user email
tr_TR: Son Yanıt Kullanıcı e-postası

en: Last reply user name
tr_TR: Son Yanıt Kullanıcı adı

en: License
tr_TR: Lisans

en: List order saved.
tr_TR: Liste siparişi kaydedildi.

en: Low
tr_TR: Düşük

en: Maximum attachment size of file to be able to attach for attachment fields.
tr_TR: Ek alanları eklemek için dosya maksimum ek boyutu.

en: Medium
tr_TR: Orta

en: Mine
tr_TR: Benim

en: Modal Title
tr_TR: Tipik başlık

en: More Settings
tr_TR: Devam Seçenekleri

en: Name
tr_TR: İsim

en: Need Help? Click Here!
tr_TR: Yardıma İhtiyacınızmı var? Buraya Tıklayın!

en: New Ticket
tr_TR: Yeni Destek Talebi

en: New Ticket!
tr_TR: Yeni bilet!

en: New ticket customer confirmation
tr_TR: Yeni bilet müşteri onayı

en: New ticket staff notification
tr_TR: Yeni bilet personeli tebliğ

en: No
tr_TR: Hayır

en: No Agent fields
tr_TR: Ajan alanları yok

en: No Agent only Fields
tr_TR: Yalnızca ajan alanları yok

en: No Ticket Fields
tr_TR: Bilet alanı yok

en: No Ticket fields
tr_TR: Bilet alanı yok

en: No add-ons installed. See available add-ons - %1$s.
tr_TR: Eklentileri yüklü değil. Kullanılabilir eklentileri görün-%1$s.

en: No filters found!
tr_TR: Hiçbir filtre bulunamadı!

en: No matching data
tr_TR: Eşleşen veri yok

en: No matching users
tr_TR: Eşleşen kullanıcı yok

en: No tickets found!
tr_TR: Biletler bulunmadı!

en: None
tr_TR: Yok

en: Notification Type
tr_TR: Bildirim türü

en: Number Only
tr_TR: Yalnızca numara

en: Number of Tickets shown per page for agent view.
tr_TR: Ajan görünümü için sayfa başına gösterilen bilet sayısı.

en: Number of Tickets shown per page for customer view.
tr_TR: Müşteri görünümü için sayfa başına gösterilen bilet sayısı.

en: Number of tickets
tr_TR: Bilet sayısı

en: Open
tr_TR: Açık

en: Password
tr_TR: Şifre

en: Please confirm you are not a robot!
tr_TR: Lütfen Robot Olmadığınızı Doğrulayın!

en: Please insert your email address
tr_TR: Lütfen e-posta adresinizi ekleyin

en: Please insert your email.
tr_TR: Lütfen e-postanızı takın.

en: Please insert your name
tr_TR: Lütfen adınızı giriniz

en: Please insert your name.
tr_TR: Lütfen adınızı ekleyin.

en: Please select category.
tr_TR: Lütfen kategori seçin.

en: Please select priority.
tr_TR: Lütfen öncelik seçeneğini belirleyin.

en: Please select width of the field in create ticket form.
tr_TR: Lütfen bilet oluştur formunda alanın genişliğini seçin.

en: Please sign in
tr_TR: Lütfen Giriş Yapınız

en: Please wait ...
tr_TR: Lütfen bekleyiniz ...

en: Post Reply
tr_TR: Yanıt yaz

en: Priority
tr_TR: Öncelik

en: Priority Name
tr_TR: Öncelik adı

en: Priority added successfully.
tr_TR: Öncelik başarıyla eklendi.

en: Priority color and background color should not be same.
tr_TR: Öncelik rengi ve arka plan rengi aynı olmamalıdır.

en: Priority deleted successfully.
tr_TR: Öncelik başarıyla silindi.

en: Priority order saved.
tr_TR: Öncelik siparişi kaydedildi.

en: Private Note
tr_TR: Özel Not

en: Radio Button
tr_TR: Radyo düğmesi

en: Raised By
tr_TR: Tarafından yükseltilmiş

en: Recipients
tr_TR: Alıcılar

en: Register Now
tr_TR: Şimdi Üye Ol

en: Remember me
tr_TR: Beni hatırla

en: Removed successfully.
tr_TR: Başarıyla kaldırıldı.

en: Reply
tr_TR: Cevapla

en: Reply assigned me
tr_TR: Bana atananları yanıtla

en: Reply assigned others
tr_TR: Diğerlerine atananları yanıtla

en: Reply form position
tr_TR: Yanıt formu konumu

en: Reply form position in open ticket page. 'Top' will load reply form above ticket threads and ticket threads will load in decending order. Whereas, 'Bottom' will load reply form below ticket thread and threads loaded in acending order.
tr_TR: Açık bilet sayfasında form konumunu yanıtla. ' top ', Bilet parçacıklarını ve bilet parçacıklarının üzerinde yanıt formunu yükleyecektir. Ancak, ' Bottom ' bilet iplik ve iş parçacıklarının altında yanıt formu yüklenecek sırayla yüklendi.

en: Reply ticket notification
tr_TR: Cevap bilet bildirimi

en: Reply to
tr_TR: Cevapla

en: Reply unassigned
tr_TR: Atanmayanları yanıtla

en: Required
tr_TR: Gerekli

en: Required fields can not be empty!
tr_TR: Gerekli alanlar boş olamaz!

en: Reset Filters
tr_TR: Filtreleri Sıfırla

en: Reset Form
tr_TR: Formu Sıfırla

en: Restore
tr_TR: Geri Yükle

en: Restore Deleted Tickets
tr_TR: Silinmiş biletleri geri yükleme

en: Restore Ticket
tr_TR: Bileti Geri Al

en: Role
tr_TR: Rol

en: Save
tr_TR: Kaydet

en: Save Changes
tr_TR: Değişiklikleri Kaydet

en: Save Filter
tr_TR: Filtre Kaydet

en: Save Settings
tr_TR: Ayarları Kaydet

en: Saved Filters
tr_TR: Kaydedilmiş Filtreler

en: Search agent ...
tr_TR: Arama Aracısı...

en: Search...
tr_TR: Ara...

en: Select Field
tr_TR: Alan Seç

en: Select Role
tr_TR: Rolü Seç

en: Select User
tr_TR: Kullanıcı Seç

en: Select agent role. You can create new role in Agent Roles section if needed.
tr_TR: Aracı rolünü seçin. Gerekirse, aracı rolleri bölümünde yeni rol oluşturabilirsiniz.

en: Select conditions to show this field in create ticket form. Visible if no conditions set. Visible if any one of added conditions matches while creating ticket.
tr_TR: Bu alanı destek talebi oluşturma formunda göstermek için koşullar 'ı seçin. Hiçbir koşul ayarlanmamışsa görünür. Eklenen koşullardan herhangi biri destek talebi oluşturulurken eşleşiyorsa görünür.

en: Select event to send this email.
tr_TR: Bu e-postayı göndermek için olay 'ı seçin.

en: Select field
tr_TR: Alan Seçin

en: Select field type.
tr_TR: Alan türünü seçin.

en: Select option
tr_TR: Seçeneği seçin

en: Select page in which shortcode is inserted. Create a page with shortcode [supportcandy] if not created yet. Fullwidth page template is recommended.
tr_TR: SHORTCODE 'un ekleneceği sayfa seçin. SHORTCODE [supportcandy] ile bir sayfa oluşturmak henüz oluşturulmadı. Fullwidth sayfa şablonu önerilir.

en: Select roles who will receive email notifications. Assigned Agent will be none if type is New Ticket. If you want to automate assign agent for new ticket, you can purchase our <strong>Assign Agent Rules</strong> add-on.
tr_TR: E-posta bildirimleri alacak rolleri seçin. Atanan Aracısı yok olacak türü yeni bilet ise. Yeni bilet için <strong> Temsilci Ekleyin </strong>otomatikleştirmek istiyorsanız, bizim atama Aracısı kuralları eklentisi satın alabilirsiniz.

en: Select statuses for unresolved filter in ticket list.
tr_TR: Bilet listesindeki çözülmemiş filtre için durumları seçin.

en: Select user to whome you want to make an agent.
tr_TR: Bir ajan yapmak istediğiniz Whome Kullanıcı seçin.

en: Settings
tr_TR: Ayarlar

en: Settings saved.
tr_TR: Ayarlar kaydedildi.

en: Short description of the ticket.
tr_TR: Bilet kısa açıklama.

en: Show Filters
tr_TR: Filtreleri Göster

en: Sign in
tr_TR: Giriş

en: Signature
tr_TR: İmza

en: Status
tr_TR: Durum

en: Status Name
tr_TR: Durum Adı

en: Status added successfully.
tr_TR: Durum başarıyla eklendi.

en: Status color and background color should not be same.
tr_TR: Durum rengi ve arka plan rengi aynı olmamalıdır.

en: Status deleted successfully.
tr_TR: Durum başarıyla silindi.

en: Status order saved.
tr_TR: Durum siparişi kaydedildi.

en: Status to apply if 'Close Ticket' button clicked for a ticket.
tr_TR: "bileti kapat" düğmesi bir bilet için tıklandığında durum uygulanır.

en: Subject
tr_TR: Konu

en: Subject for email to send.
tr_TR: E-posta göndermek için konu.

en: Submit
tr_TR: Gönder

en: Submit Note
tr_TR: Not gönder

en: Submit Reply
tr_TR: Cevap Gönder

en: Submit Ticket
tr_TR: Bilet Gönder

en: Success!
tr_TR: Başarılı!

en: Support
tr_TR: Destek

en: Support Agents
tr_TR: Destek aracıları

en: Support Page
tr_TR: Destek Sayfası

en: Tag
tr_TR: Etiket

en: Templates
tr_TR: Şablonlar

en: Text Field
tr_TR: Metin alanı

en: Text color of priority.
tr_TR: Öncelik metin rengi.

en: Text color of status.
tr_TR: Durum metin rengi.

en: Text to show on thank you screen.
tr_TR: Teşekkür ekranında göstermek için metin.

en: Textarea
tr_TR: Metin Alanı

en: Thank you page
tr_TR: Teşekkür sayfası

en: Thank you page redirect url
tr_TR: Teşekkür sayfa yönlendirme URL

en: Thank you text
tr_TR: Teşekkürler metin

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s or %5$supdate now%6$s.
tr_TR: %1$s için yeni sürüm var. %2$s için sürümü görüntüleyin %3$s için detaylar%4$s veya %5$s için şimdi güncelleyin %6$s.

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s.
tr_TR: %1$s için yeni sürüm var. %2$s için sürümü görüntüleyin %3$s için detaylar%4$s.

en: This category will get applied for newly created ticket.
tr_TR: Bu kategori yeni oluşturulan bilet için uygulanacaktır.

en: This format will be applicable for input date fields (datepicker) for SupportCandy.
tr_TR: Bu biçim, supportcandy için giriş tarihi alanları (DatePicker) için uygulanabilir.

en: This priority will get applied for newly created ticket.
tr_TR: Bu öncelik yeni oluşturulan bilet için uygulanacaktır.

en: This status will be applied to the ticket if agent or any support staff post reply in ticket. 'Default' will not change status of the ticket in this case.
tr_TR: Bu durum, Eğer Ajan veya herhangi bir destek personeli bilet yanıtı sonrası bilet uygulanır. ' default ' Bu durumda biletin durumunu değiştirmez.

en: This status will be applied to the ticket if customer post reply in ticket. 'Default' will not change status of the ticket in this case.
tr_TR: Bu durum, Bilet müşteri sonrası cevap eğer biletine uygulanır. ' default ' Bu durumda biletin durumunu değiştirmez.

en: This status will get applied for newly created ticket.
tr_TR: Bu durum yeni oluşturulan bilet için uygulanacaktır.

en: Ticket
tr_TR: Bilet

en: Ticket Alice in Email Notification Subject
tr_TR: Bilet Alice e-posta bildirim konu

en: Ticket Categories
tr_TR: Talep Kategorileri

en: Ticket Category
tr_TR: Bilet Kategorisi

en: Ticket Fields
tr_TR: Talep Alanları

en: Ticket Form Fields
tr_TR: Destek talebi formu alanları

en: Ticket List
tr_TR: Bildirim listesi

en: Ticket Notifications
tr_TR: Destek talebi bildirimleri

en: Ticket Permissions
tr_TR: Destek talebi izinleri

en: Ticket Priorities
tr_TR: Bilet öncelikleri

en: Ticket Reply
tr_TR: Bilet yanıtı

en: Ticket Status
tr_TR: Bilet Durumu

en: Ticket Statuses
tr_TR: Bilet durumları

en: Ticket URL
tr_TR: Bilet URL

en: Ticket assigned to all other agents change Raised By capability.
tr_TR: Diğer tüm aracıları atanan bilet yeteneği tarafından yükseltilmiş değiştirin.

en: Ticket assigned to all other agents change agentonly fields capability.
tr_TR: Diğer tüm aracıları atanan bilet agentonly alanları özelliğini değiştirin.

en: Ticket assigned to all other agents change ticket fields capability.
tr_TR: Diğer tüm ajanlar için atanan bilet bilet alanlarını değiştirin.

en: Ticket assigned to all other agents change ticket status capability.
tr_TR: Diğer tüm ajanlara atanan bilet, Bilet durumu kapasitesini değiştirir.

en: Ticket assigned to all other agents delete capability.
tr_TR: Diğer tüm aracıları atanan bilet yeteneği silin.

en: Ticket assigned to all other agents further assign capability.
tr_TR: Diğer tüm aracıları atanan destek talebi daha fazla yetenek atayın.

en: Ticket assigned to all other agents reply capability.
tr_TR: Diğer tüm aracıları yanıt özelliğine atanan bilet.

en: Ticket assigned to all other agents. This will also enable private notes.
tr_TR: Diğer tüm ajanlara atanan destek talebi. Bu, özel notları da etkinleştirir.

en: Ticket assigned to user himself change Raised By capability.
tr_TR: Kullanıcı kendisine atanan bilet yeteneği tarafından yükseltilmiş değiştirmek.

en: Ticket assigned to user himself change agentonly fields capability.
tr_TR: Kullanıcının kendisine atanan bilet agentonly alanları özelliğini değiştirir.

en: Ticket assigned to user himself change ticket fields capability.
tr_TR: Kullanıcının kendisine atanan bilet, Bilet alanlarının kapasitesini değiştirir.

en: Ticket assigned to user himself change ticket status capability.
tr_TR: Kullanıcının kendisine atanan bilet, Bilet durumu özelliğini değiştirir.

en: Ticket assigned to user himself delete capability.
tr_TR: Kullanıcının kendisine atanan bilet özelliği silin.

en: Ticket assigned to user himself further assign capability.
tr_TR: Kullanıcı kendisine atanan destek talebi daha fazla yetenek atamak.

en: Ticket assigned to user himself reply capability.
tr_TR: Kullanıcı kendisine atanan destek talebi yeteneği cevap.

en: Ticket assigned to user himself. This will also enable private notes.
tr_TR: Kullanıcıya atanan destek talebi. Bu, özel notları da etkinleştirir.

en: Ticket priority
tr_TR: Bilet önceliği

en: Ticket status after agent reply
tr_TR: Ajan yanıtı sonrası bilet durumu

en: Ticket status after agent reply can not be deleted.
tr_TR: Ajan Yanıtla sonra destek talebi durumu silinemez.

en: Ticket status after customer reply
tr_TR: Müşteri yanıtı sonrası bilet durumu

en: Ticket status after customer reply can not be deleted.
tr_TR: Müşteri yanıtı sonra destek talebi durumu silinemez.

en: Tickets
tr_TR: Biletler

en: Tickets are loaded by selected order for agent view by default.
tr_TR: Biletler varsayılan olarak Agent görünümü için seçilen siparişe göre yüklenir.

en: Tickets are loaded by selected order for customer view by default.
tr_TR: Biletler varsayılan olarak müşteri görünümü için seçilen siparişe göre yüklenir.

en: Title
tr_TR: Başlık

en: Title to show in notification list. Please make sure title you are entering is not already available in other notifications.
tr_TR: Bildirim listesinde göstermek için başlık. Lütfen girmekte olduğunuz Başlığın diğer bildirimlerde zaten mevcut olmadığından emin olun.

en: To
tr_TR: Kime

en: To run cron please execute the following command per minute with your cron:
tr_TR: Cron çalıştırmak için lütfen cron ile dakika başına aşağıdaki komutu çalıştırın:

en: Top
tr_TR: Üst

en: Type
tr_TR: Tip

en: Unassigned
tr_TR: Atanma -mış

en: Unassigned change agentonly fields capability.
tr_TR: Atanmamış değişiklik agentonly alanları yeteneği.

en: Unassigned change ticket fields capability.
tr_TR: Atanmamış değişiklik bilet alanları yeteneği.

en: Unassigned ticket assign agent capability.
tr_TR: Atanmamış destek talebi temsilci kabiliyeti atayın.

en: Unassigned ticket change raised by capability.
tr_TR: Atanmamış bilet değişikliği yeteneği tarafından yükseltilmiş.

en: Unassigned ticket list visibility.
tr_TR: Atanmamış destek talebi listesi görünürlük.

en: Unassigned ticket reply capability.
tr_TR: Atanmamış destek talebi yanıtı yeteneği.

en: Unassigned ticket status change capability.
tr_TR: Atanmamış bilet durumu değişikliği yeteneği.

en: Unresolved
tr_TR: Çözülmemiş

en: Unresolved Statuses
tr_TR: Çözülmemiş durumlar

en: Url to redirect in case you want to show your custom thank you page. Keep this empty to show above default thank you messege.
tr_TR: URL size özel teşekkür sayfası göstermek istediğiniz durumda yeniden yönlendirmek için. Varsayılan yukarıda göstermek için bu boş tutun messege teşekkür ederiz.

en: Username or email
tr_TR: Kullanıcı adı ya da email

en: View assigned me
tr_TR: Bana atananları görüntüle

en: View assigned others
tr_TR: Diğerlerine atananları görüntüle

en: View unassigned
tr_TR: Atanmamışları göster

en: Visibility
tr_TR: Görünürlük

en: Whether this field is medatory or optional. Yes indicates mendatory whereas no indicates optional.
tr_TR: Bu alan gerekli veya isteğe bağlı olup olmadığını. Evet ise gerekli hayır ise isteğe bağlı olduğunu gösterir.

en: Width
tr_TR: Genişlik

en: Yes
tr_TR: Evet

en: You are not authorized to view this ticket.
tr_TR: Bu bileti görüntülemek için yetkili değilsiniz.

en: You do not have permission to install plugin updates
tr_TR: Eklenti güncellemelerini yüklemek için izniniz yok

en: Your Email
tr_TR: E-posta adresiniz

en: Your Name
tr_TR: Adınız

en: Your ticket has been closed!
tr_TR: Biletiniz kapatıldı!

en: Your ticket has been created successfully!
tr_TR: Biletiniz başarıyla oluşturuldu!

en: added note %1$s
tr_TR: eklenen Not%1$s

en: assign agent changed to %1$s
tr_TR: Temsilci atama%1$s olarak değiştirildi

en: category changed to %1$s
tr_TR: Kategori%1$s olarak değiştirildi

en: days
tr_TR: gün

en: done
tr_TR: tamamlandı

en: hours
tr_TR: saat

en: just now
tr_TR: şu an

en: minutes
tr_TR: dakika

en: months
tr_TR: ay

en: priority changed to %1$s
tr_TR: öncelik%1$s olarak değiştirildi

en: replied %1$s
tr_TR: Yanıt%1$s

en: reported %1$s
tr_TR: bildirilen%1$s

en: seconds
tr_TR: saniye

en: status changed to %1$s
tr_TR: durum%1$s olarak değiştirildi

en: updated successfully.
tr_TR: Güncellendi.

en: weeks
tr_TR: hafta

en: years
tr_TR: yıl
