SupportCandy - en to sl_SI translation catalogue (628 entries)

en:  Default Login on support page.
sl_SI: Privzeta prijava na strani za podporo.

en:  Individual Ticket Page
sl_SI: Individualna stran zahtevka

en: %1$s changed %2$s from %3$s to %4$s
sl_SI: %1$s je spremenil/a %2$s iz %3$s v %4$s

en: %1$s changed %2$s to %3$s
sl_SI: %1$s je spremenil/a %2$s v %3$s

en: %1$s changed assign agent from %2$s to %3$s
sl_SI: %1$s je spremenil/a dodeljenega agenta s/z %2$s na %3$s

en: %1$s changed assign agent to %2$s
sl_SI: %1$s je spremenil/a dodeljenega agenta na %2$s

en: %1$s changed category from %2$s to %3$s
sl_SI: %1$s je spremenil/a kategorijo iz %2$s v %3$s

en: %1$s changed category to %2$s
sl_SI: %1$s je spremenil/a kategorijo v %2$s

en: %1$s changed priority from %2$s to %3$s
sl_SI: %1$s je spremenil/a prioriteto s/z %2$s na %3$s

en: %1$s changed priority to %2$s
sl_SI: %1$s je spremenil/a prioriteto v %2$s

en: %1$s changed raised by from %2$s to %3$s
sl_SI: %1$s je spremenil/a povišanje z %2$s na %3$s

en: %1$s changed raised by to %2$s
sl_SI: %1$s je spremenil/a ustvarjalca zahtevka v %2$s

en: %1$s changed status from %2$s to %3$s
sl_SI: %1$s je spremenil/a status iz %2$s v %3$s

en: %1$s changed status to %2$s
sl_SI: %1$s je spremenil/a status zahevka v %2$s

en: %1$s changed ticket_widget to %2$s
sl_SI: %1$s je spremenil/a ticket_widget v %2$s

en: %1$s changed to %2$s
sl_SI: %1$s se je spremenil v %2$s

en: %1$s for steps to get Site Key and Secret Key for Google Recaptcha.
sl_SI: %1$s za navodila do ključa portala in skrivnega ključa za Google Recaptcha.

en: %1$s removed %2$s
sl_SI: %1$s je odstranil/a %2$s

en: %d %s ago
sl_SI: pred %d %s

en: (Optional) Email will only send when all condition matches.
sl_SI: (Opcijsko) E-pošta bo poslana le, ko bodo vsi pogoji izpolnjeni.

en: (Optional) Enter additional recipient email address. One email per line.
sl_SI: (Opcijsko) Vnesi dodatne e-naslove prejemnikov. En e-naslov na vrstico.

en: (Optional) When recipients reply to the notification from their inbox, reply will be sent to this email address.
sl_SI: (Opcijsko) Ko prejemnik odgovori na obvestilo iz svojega predala, bo odgovor poslan na ta e-naslov.

en: (all agents)
sl_SI: (vsi agenti)

en: +Add New
sl_SI: +Novo

en: 1/3 width of Row
sl_SI: 1/3 širine vrstice

en: <i>Set cron in your hosting control panel to execute below command every minute -</i>
sl_SI: <i>Nastavite cron v vaši nadzorni plošči gostovanja spletnega portala, da bo izvajal spodnji ukaz vsako minuto -</i>

en: <p><strong>{last_reply_user_name}</strong> wrote:</p><p>{last_reply}</p><p>{ticket_url}</p><p>{ticket_history}</p>
sl_SI: <p><strong>{last_reply_user_name}</strong> je napisal/a:</p><p>{last_reply}</p><p>{ticket_url}</p><p>{ticket_history}</p>

en: <p>Dear {customer_name},</p><p>Thank you for creating a ticket. We confirm that we have received your ticket and you will soon hear back from us.</p><p>Your ticket id is #{ticket_id}. You will get an email notification after we post a reply to your ticket. However, in case the email notification fails, then you can check your ticket status at the link below:</p><p>{ticket_url}</p>
sl_SI: <p>Spoštovani {customer_name},</p><p>Potrjujemo prejem vašega zahtevka, kmalu lahko pričakujete naš odgovor.</p><p>Številka vašega zahtevka je #{ticket_id}. Ko vam bomo odgovorili, boste bili o tem obveščeni na vaš e-naslov, kljub temu pa lahko stanje vašega zahtevka vedno preverite na spodnji povezavi:</p><p>{ticket_url}</p>

en: <p>Dear {customer_name},</p><p>Thank you for creating ticket. We confirm that we have received your ticket and you will soon here back from us.</p><p>Your ticket id is #{ticket_id}. You will get email notification after we post reply in your ticket but in case email notification failed, you can check your ticket status on below link:</p><p>{ticket_url}</p>
sl_SI: <p>Spoštovani {customer_name},</p><p>. Potrjujemo prejem vašega zahtevka, kmalu lahko pričakujete naš odziv.</p><p>Številka vašega zahtevka je #{ticket_id}. Takoj, ko vam odgovorimo, boste na vaš e-naslov prejeli obvestilo. Če obvestilo morda ne doseže vašega poštnega predala, lahko za stanje zahtevka kliknete na spodnjo povezavo:</p><p>{ticket_url}</p>

en: <p>Dear {customer_name},</p><p>We have received your ticket and confirmation has been sent to your email address&nbsp;{customer_email}.</p><p>Your ticket id is #{ticket_id}. You will get email notification after we post reply in your ticket but in case email notification failed, you can check your ticket status on below link:</p><p>{ticket_url}</p>
sl_SI: <p>Spoštovani {customer_name},</p><p>Prejeli smo vaš zahtevek in vam poslali potrditev na vaš e-naslov.&nbsp;{customer_email}.</p><p>Številka vašega zahtevka je #{ticket_id}. Ko se odzovemo na vaš zahtevek, boste prejeli obvestilo v poštni predal, vseeno pa lahko preverite stanje vašega zahtevka na spodnji povezavi:</p><p>{ticket_url}</p>

en: <p>Dear {customer_name},</p><p>Your ticket #{ticket_id} has been closed. We hope you are satisfied with our support.</p><p>If you have some further queries on this ticket, please feel free to reply same ticket. For queries not related to this ticket, please create new ticket.</p><p>{ticket_url}</p>
sl_SI: <p>Spoštovani {customer_name},</p><p>Vaš zahtevek #{ticket_id} je zaključen. Upamo, da ste zadovoljni z našo podporo..</p><p>Če imate dodatna vprašanja v povezavi s tem zahtevkom, lahko odgovorite na to sporočilo. Za vprašanja, ki niso povezana s tem zahtevkom, ustvarite nov zahtevek. </p><p>{ticket_url}</p>

en: <p>You have received new ticket from&nbsp;<strong>{customer_name}</strong>!</p><p>Below are details of the ticket:</p><p><strong>Subject:</strong>&nbsp;{ticket_subject}</p><p><strong>Description:</strong></p><p>{ticket_description}</p><p>{ticket_url}</p>
sl_SI: <p>Prejeli ste nov zahtevek od &nbsp;<strong>{customer_name}</strong>!</p><p>Spodaj so podrobnosti zahtevka:</p><p><strong>Zadeva:</strong>&nbsp;{ticket_subject}</p><p><strong>Opis:</strong></p><p>{ticket_description}</p><p>{ticket_url}</p>

en: Action
sl_SI: Operacija

en: Action Bar Color
sl_SI: Barva pasu za operacije

en: Action Button
sl_SI: Gumb 'Operacija'

en: Actions
sl_SI: Operacije

en: Add
sl_SI: Dodaj

en: Add New Agent
sl_SI: Dodaj novega agenta

en: Add New Category
sl_SI: Dodaj novo kategorijo

en: Add New Form Field
sl_SI: Dodaj novo polje obrazca

en: Add New Priority
sl_SI: Dodaj novo prioriteto

en: Add New Role
sl_SI: Dodaj novo vlogo agenta

en: Add New Status
sl_SI: Dodaj nov status

en: Add Note
sl_SI: Dodaj zaznamek

en: Add filter item
sl_SI: Dodaj predmet za filter

en: Add list item
sl_SI: Dodaj predmet za seznam

en: Add new agent only field
sl_SI: Dodaj novo polje za agente

en: Add new email notification
sl_SI: Dodaj novo e-poštno obvestilo

en: Added successfully.
sl_SI: Uspešno dodano.

en: Additional Recipients
sl_SI: Dodani prejemniki

en: Advance Filter Apply Button
sl_SI: Gumb 'Uporabi' za napredne filtre

en: Advance Filter Close Button
sl_SI: Gumb 'Zapri' za napredne filtre

en: Advance Filter Save Button
sl_SI: Gumb 'Shrani' za napredne filtre

en: Advanced Settings
sl_SI: Dodatne nastavitve

en: Agent Created
sl_SI: Agent ustvarjen

en: Agent Name
sl_SI: Ime agenta

en: Agent Only Fields
sl_SI: Agentska polja

en: Agent Roles
sl_SI: Vloge agentov

en: Agent Setting
sl_SI: Nastavitve agenta

en: Agent Settings
sl_SI: Nastavitve za agente

en: Agent Ticket Filters
sl_SI: Filtri zahtevkov agentov

en: Agent Ticket List
sl_SI: Seznam zahtevkov agentov

en: Agent View
sl_SI: Agentov pogled

en: Agent added successfully.
sl_SI: Agent uspešno dodan.

en: Agent already exist.
sl_SI: Agent že obstaja.

en: Agent deleted successfully.
sl_SI: Agent uspešno izbrisan.

en: Align
sl_SI: Poravnava

en: All Tickets
sl_SI: Vsi zaznamki

en: All threads in decending order except last reply
sl_SI: Celotna korespondenca v padajoči razvrstitvi razen zadnjega odgovora

en: Allow Captcha
sl_SI: Dovoli Captcha

en: Allow Reply Confirmation
sl_SI: Dovoli zahtevo za potrditev odgovora.

en: Allow customer to close ticket
sl_SI: Dovoli stranki, da zapre zahtevek

en: Allow guest ticket
sl_SI: Dovoli zahtevke gosta

en: Allow rich text editor for guest ticket
sl_SI: Dovoli uporabo obogatenega urejevalnika za zahtevek gosta

en: Allowed
sl_SI: Dovoljeno

en: Already available in list.
sl_SI: Že obstaja na seznamu.

en: An error occured while creating category.
sl_SI: Napaka pri ustvarjanju kategorije.

en: An error occured while creating custom field.
sl_SI: Napaka pri ustvarjanju polja.

en: An error occured while creating email notification.
sl_SI: Napaka pri ustvarjanju e-poštnega obvestila.

en: An error occured while creating priority.
sl_SI: Napaka pri ustvarjanju prioritete.

en: An error occured while creating status.
sl_SI: Napaka pri ustvarjanju statusa.

en: An error occured while deleting email notification.
sl_SI: Napaka pri brisanju obvestila.

en: Anyone can see
sl_SI: Kdorkoli lahko vidi

en: Appearance
sl_SI: Izgled

en: Appearance Settings
sl_SI: Nastavitve izgleda

en: Applicable for customer only.
sl_SI: Velja le za stranke.

en: Applicable for subscriber role only.
sl_SI: Uporabno  le za naročnike.

en: Apply Filter
sl_SI: Uporabi filter

en: Are you sure to close this ticket?
sl_SI: Res želite zapreti ta zahtevek?

en: Are you sure to delete these tickets permanently?
sl_SI: Ali res želite nepreklicno izbrisati te zahtevke?

en: Are you sure to delete these tickets?
sl_SI: Res želite izbrisati te zahtevke?

en: Are you sure to delete this thread?
sl_SI: Res želite izbrisati to korespondenco?

en: Are you sure to delete this ticket permanently?
sl_SI: Res želite nepreklicno izbrisati ta zahtevek?

en: Are you sure to restore these tickets?
sl_SI: Res želite obnoviti te zahtevke?

en: Are you sure to restore this ticket?
sl_SI: Res želite obnoviti ta zahtevek?

en: Are you sure?
sl_SI: Ste prepričani?

en: Assign Agent
sl_SI: Dodeli agenta

en: Assign assigned me
sl_SI: Ponovno dodeljevanje že dodeljenega lastnega zahtevka

en: Assign assigned others
sl_SI: Ponovno dodeljevanje dodeljenega zahtevka drugim

en: Assign unassigned
sl_SI: Dodeljevanje nedodeljenega zahtevka

en: Assigned Agent
sl_SI: Dodeljeni agenti

en: Assigned Agents
sl_SI: Dodeljeni agenti

en: Attach file
sl_SI: Pripni datoteko

en: Attached file type not allowed!
sl_SI: Format priložene datoteke ni dovoljen!

en: Attachment max filesize(MB)
sl_SI: Maks. velikost priloge (MB)

en: Attachments
sl_SI: Priloge

en: Auto Refresh : Off
sl_SI: Samodejno osveževanje: izkjučeno

en: Auto Refresh : On
sl_SI: Samodejno osveževanje: vključeno

en: Awaiting agent reply
sl_SI: Na čakanju odgovora agenta

en: Awaiting customer reply
sl_SI: Na čakanju odziva stranke

en: BCC (Comma separated list)
sl_SI: BCC (e-naslov ločeni z vejico)

en: Background Color
sl_SI: Barva ozadja

en: Background color
sl_SI: Barva ozadja

en: Background color of container for all screens including ticket list, open ticket, create ticket, etc.
sl_SI: Barva ozadja vsebnika za vse ekrane vključno s seznamom zahtevkov, odpiranjem in ustvarjanjem zahtevkov itd.

en: Background color of priority.
sl_SI: Barva ozadja prioritet.

en: Background color of status.
sl_SI: Barva ozadja statusov.

en: Blockquote
sl_SI: Citat

en: Body for email to send. Use macros for ticket specific details. Macros will get replaced by its value while sending an email.
sl_SI: Vsebina poštnega sporočila za pošiljanje. Uporabi makre za specifične podrobnosti zahtevka. Makri bodo nadomeščeni s svojimi vrednostmi med pošiljanjem e-pošte.

en: Bold
sl_SI: Krepko

en: Border Color
sl_SI: Barva obrobe

en: Bottom
sl_SI: Dno

en: Bulleted list
sl_SI: Seznam z alinejami

en: Calender date format
sl_SI: Format koledarja

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Cancel Button
sl_SI: Gumb 'Prekliči'

en: Category
sl_SI: Kategorija

en: Category Name
sl_SI: Naziv kategorije

en: Category added successfully.
sl_SI: Kategorija uspešno dodana.

en: Category deleted successfully.
sl_SI: Kategorija uspešno izbrisana.

en: Category order saved.
sl_SI: Razvrstitev kategorij shranjena.

en: Change Agent Fields
sl_SI: Spremeni polja agenta

en: Change Raised By
sl_SI: Spremeni povišanje

en: Change Raised By assigned me
sl_SI: Sprememba višanja dodeljenega zahtevka

en: Change Raised By assigned others
sl_SI: Višanje zahtevka, dodeljenega drugim

en: Change Raised By unassigned
sl_SI: Višanje nedodeljenega zahtevka

en: Change Status
sl_SI: Spremeni status

en: Change Ticket Category
sl_SI: Spremeni kategorijo zahtevka

en: Change Ticket Priority
sl_SI: Spremeni prioriteto zahtevka

en: Change Ticket Status
sl_SI: Spremeni status zahtevka

en: Change agentonly fields assigned me
sl_SI: Sprememba polj v "samo agentska" na dodeljenih zahtevkih

en: Change agentonly fields assigned others
sl_SI: Sprememba polj na zahtevku, dodeljenemu vsem drugim, v "samo agentska"

en: Change agentonly fields unassigned
sl_SI: Sprememba polj na nedodeljenih zahtevkih v "samo agentska"

en: Change status assigned me
sl_SI: Sprememba statusa dodeljenega zahtevka

en: Change status assigned others
sl_SI: Sprememba statusov zahtevkov na zahtevkih, dodeljenih drugim agentom

en: Change status unassigned
sl_SI: Sprememba statusa nedodeljenim zahtevkom

en: Change ticket fields assigned me
sl_SI: Sprememba polj na dodeljenemu zahtevku

en: Change ticket fields assigned others
sl_SI: Sprememba polj na zahtevkih, dodeljenih drugim

en: Change ticket fields unassigned
sl_SI: Sprememba polj na nedodeljenih zahtevkih

en: Cheating huh?
sl_SI: Goljufamo, kaj?

en: Checkbox
sl_SI: Potrditveno polje

en: Click Here
sl_SI: Kliknite tukaj

en: Click Here to Login
sl_SI: Kliknite tukaj za prijavo

en: Click here to go to support page
sl_SI: Kliknite tukaj za obisk strani za podporo

en: Clone
sl_SI: Kloniraj

en: Clone Ticket
sl_SI: Kopiraj zahtevek

en: Close
sl_SI: Zapri

en: Close Button
sl_SI: Gumb 'Zapri'

en: Close Ticket
sl_SI: Zapri zahtevek

en: Close ticket customer notification
sl_SI: Obvestilo stranki o zaprtju zahtevka

en: Close ticket status
sl_SI: Status zaprtega zahtevka

en: Closed
sl_SI: Zaprt

en: Color
sl_SI: Barva

en: Color of action bar for all screens. This color also gets applied to container border
sl_SI: Barva pasu za operacije na vseh zaslonih. Ta barva je uporabljena tudi kot obroba vsebnika.

en: Conditions
sl_SI: Pogoji

en: Confirm
sl_SI: Potrdi

en: Confirm Password
sl_SI: Potrdi geslo

en: Continue as Guest
sl_SI: Nadaljujte kot gost

en: Continue as Guest Button
sl_SI: Gumb 'Nadaljuj kot gost'

en: Copy
sl_SI: Kopiraj

en: Create New Ticket
sl_SI: Naredi nov zahtevek

en: Create Ticket Button (Action Bar)
sl_SI: Gumb za ustvarjanje zahtevka (pas z operacijami)

en: Create Ticket Page
sl_SI: Stran za ustvarjanje zahtevkov

en: Create a new User
sl_SI: Ustvari novega uporabnika

en: Cron Method
sl_SI: Cron metoda

en: Cron Set-up Information
sl_SI: Nastavitve Cron-a

en: Cron Setting
sl_SI: Cron nastavitve

en: Current user email
sl_SI: Aktualen uporabniški e-naslov

en: Current user name
sl_SI: Aktualno uporabniško ime

en: Custom Fields
sl_SI: Urejanje polj

en: Custom Url
sl_SI: Url po meri

en: Customer
sl_SI: Stranka

en: Customer Ticket Filters
sl_SI: Filtri zahtevkov strank

en: Customer Ticket List
sl_SI: Seznam zahtevkov strank

en: Customer View
sl_SI: Pogled stranke

en: Date
sl_SI: Datum

en: Date Created
sl_SI: Datum ustvarjen

en: Date Updated
sl_SI: Datum posodobljen

en: Default
sl_SI: Privzeto

en: Default Buttons (Action Bar)
sl_SI: Privzeti gumbi (pas z operacijami)

en: Default Login
sl_SI: Privzeta prijava

en: Default category can not be deleted.
sl_SI: Privzete kategorije ni mogoče izbrisati.

en: Default field can not be deleted.
sl_SI: Privzetega polja ni moč izbrisati.

en: Default order by
sl_SI: Privzeto razvrščanje po

en: Default role can not be deleted.
sl_SI: Privzete vloge ni mogoče izbrisati.

en: Default show/hide filters on ticket list on page load.
sl_SI: Privzeti prikaži/skrij filtri na seznamu zahtevkov, ko se stran naloži.

en: Default ticket category
sl_SI: Privzeta kategorija zahtevka

en: Default ticket close status can not be deleted.
sl_SI: Privzetega statusa zaprtega zahtevka ni mogoče izbrisati.

en: Default ticket priority
sl_SI: Privzeta prioriteta zahtevka

en: Default ticket priority can not be deleted.
sl_SI: Privzete prioritete zahtevka ni mogoče izbrisati.

en: Default ticket status
sl_SI: Privzet status zahtevka

en: Default ticket status can not be deleted.
sl_SI: Privzetega statusa zahtevka ni mogoče izbrisati.

en: Delete
sl_SI: Briši

en: Delete Permanently
sl_SI: Nepreklicno izbriši

en: Delete This Thread
sl_SI: Izbriši to korespondenco

en: Delete Ticket
sl_SI: Izbriši zahtevek

en: Delete Ticket Permanently
sl_SI: Nepreklicno izbriši zahtevek

en: Delete Tickets
sl_SI: Izbriši zahtevek

en: Delete Tickets Permanently
sl_SI: Nepreklicno izbriši zahtevke

en: Delete assigned me
sl_SI: Brisanje lastnih zahtevkov

en: Delete assigned others
sl_SI: Briši dodeljeno drugim

en: Delete this thread
sl_SI: Izbriši korespondenco

en: Delete unassigned
sl_SI: Brisanje nedodeljenih zahtevkov

en: Delete unassigned ticket capability.
sl_SI: Možnost brisanja nedodeljenih zahtevkov.

en: Deleted
sl_SI: Izbrisan

en: Deleted successfully.
sl_SI: Uspešno izbrisano.

en: Description
sl_SI: Opis

en: Description empty!
sl_SI: Prazen opis!

en: Detailed description of the ticket
sl_SI: Podroben opis zahtevka

en: Disable
sl_SI: Izključi

en: Don't notify owner
sl_SI: Ne obvesti lastnika

en: Download
sl_SI: Prenos

en: Drop Down
sl_SI: Spustni seznam

en: Edit Agent
sl_SI: Uredi agenta

en: Edit Agent Role
sl_SI: Uredi vlogo agenta

en: Edit Buttons
sl_SI: Gumbi za urejanje

en: Edit Category
sl_SI: Uredi kategorijo

en: Edit Form Field
sl_SI: Uredi polje obrazca

en: Edit Priority
sl_SI: Uredi prioriteto

en: Edit Status
sl_SI: Uredi status

en: Edit Subject
sl_SI: Uredi zadevo

en: Edit This Thread
sl_SI: Uredi korespondenco

en: Edit Ticket Widget
sl_SI: Uredi gradnik za zahtevke

en: Edit agent only field
sl_SI: Uredi polje za agente

en: Edit email notification
sl_SI: Uredi e-poštno obveščanje

en: Edit this thread
sl_SI: Uredi korespondenco

en: Email
sl_SI: E-naslov

en: Email Address
sl_SI: E-naslov

en: Email Body
sl_SI: Besedilo e-pošte

en: Email Notification added successfully.
sl_SI: Obveščanje po e-pošti uspešno dodano.

en: Email Notification clone successfull.
sl_SI: Kloniranje obvestila uspešno.

en: Email Notification delete successfull.
sl_SI: E-poštno obvestilo uspešno izbrisano.

en: Email Notification updated successfully.
sl_SI: Posodobitev obveščanja po e-pošti uspešna.

en: Email Notifications
sl_SI: E-poštna obvestila

en: Email Subject
sl_SI: Zadeva

en: Emails to send by this name.
sl_SI: Naziv, s katerega se pošilja e-pošta.

en: Emails to send from this email.
sl_SI: Pošiljanje e-pošte s tega e-naslova.

en: Emails will not be sent to these email addresses. New email should begin on new line.
sl_SI: E-pošta ne bo poslana na te e-naslove. Nova e-pošta se mora pričeti v novi vrstici.

en: Enable
sl_SI: Vključi

en: Enable or disable Captcha in ticket form.
sl_SI: Vključi ali izključi Captcha v obrazcu zahtevka.

en: Enable or disable GDPR condition on ticket form.
sl_SI: Vključite ali izključite GDPR pogoje na obrazcu zahtevka

en: Enable or disable Terms and Condition ticket form.
sl_SI: Vključite ali izključite pogoje na obrazcu zahtevka.

en: Enable or disable personal data retention policy .
sl_SI: Vključite ali izključite politiko hrambe osebnih podatkov.

en: Enable or disable personal information in ticket form.
sl_SI: Vključi ali izključi osebne informacije v obrazcu zahtevka.

en: Enable/Disable attachement for guest in create ticket.
sl_SI: Vključi/izključi možnost dodajanja priloge za gosta pri ustvarjanju zahtevka.

en: Enable/Disable logout button on ticket list action bar.
sl_SI: Vključi/izključi gumb za odjavo na seznamu zahtevkov.

en: Enables 'Close Ticket' button for customer inside open ticket screen.
sl_SI: Vključi gumb 'Zapri zahtevek' za stranko na zaslonu odprtega zahtevka.

en: Enables guest ticket facility. Guest will able to create ticket without needing them to have an user account on website. They can create ticket using their name and email address.
sl_SI: Vključi možnost, da gost ustvari in pregleduje svoj zahtevek brez registracije na portalu. Zahtevek lahko gosti ustvarijo z uporabo imena in e-naslova.

en: Enter Secret Key
sl_SI: Vnesi skrivni ključ

en: Enter Site Key
sl_SI: Vnesi ključ spletnega portala

en: Enter secret key
sl_SI: Vnesi skrivni ključ

en: Enter site key
sl_SI: Vnesi ključ spletnega portala

en: Enter your add-ons license keys here to receive updates for purchased add-ons. If your license key has expired, please renew your license.
sl_SI: Vnesite svoje licenčne ključe kupjenih dodatkov, da prejmete posodobitve. Če je licenčni ključ potekel, obnovite svojo licenco.

en: Error
sl_SI: Napaka

en: Error: file format not supported!
sl_SI: Napaka: format datoteke ni podprt!

en: Error: file size exceeded allowed limit!
sl_SI: Napaka: dovoljena velikost datoteke prekoračena!

en: External
sl_SI: Zunanje

en: Extra Information
sl_SI: Dodatne informacije

en: Extra information about the field. Useful if you want to give instructions or information about the field for agent. Keep this empty if not needed.
sl_SI: Dodatne informacije o polju. Uporabno, če želite agentu podati navodila ali informacije o polju. Pustite prazno, če te možnosti ne potrebujete.

en: Extra information about the field. Useful if you want to give instructions or information about the field in create ticket from. Keep this empty if not needed.
sl_SI: Dodatne informacije o polju. Uporabno, če želite podati dodatna navodila ali informacije o polju v obrazcu za ustvarjanje zahtevka. Pustite prazno, če ne potrebujete te možnosti.

en: Field Label
sl_SI: Naziv polja

en: Field Name
sl_SI: Naziv polja

en: Field Options
sl_SI: Možnosti polja

en: Field Type
sl_SI: Vrsta polja

en: Field added successfully.
sl_SI: Polje uspešno dodano.

en: Field deleted successfully.
sl_SI: Polje uspešno izbrisano.

en: File Attachment
sl_SI: Priloga

en: File deleted successfully.
sl_SI: Datoteka uspešno izbrisana.

en: File size exceed allowed limit!
sl_SI: Presežena dovoljena velikost datoteke!

en: Filter Widgets
sl_SI: Gradniki filtra

en: Filter label
sl_SI: Naziv filtra

en: Filters
sl_SI: Filtri

en: First Name
sl_SI: Ime

en: Footer
sl_SI: Noga

en: Forgot your password?
sl_SI: Ste pozabili geslo?

en: Form field order saved.
sl_SI: Razvrstitev polj obrazca shranjena.

en: From
sl_SI: Od

en: From Email
sl_SI: Od e-naslova

en: From Name
sl_SI: Ime pošiljatelja

en: Full width of Row
sl_SI: Polna širina vrstice

en: GDPR Text
sl_SI: GDRP besedilo

en: General
sl_SI: Splošno

en: General Settings
sl_SI: Splošne nastavitve

en: Guest can upload files
sl_SI: Gost lahko nalaga datoteke

en: Half width of Row
sl_SI: Polovična širina vrstice

en: Header
sl_SI: Glava

en: Hide
sl_SI: Skrij

en: Hide Filters
sl_SI: Skrij filtre

en: High
sl_SI: Visoka

en: I agree the %1$s
sl_SI: Sprejemam %1$s

en: I agree the Terms & Conditions.
sl_SI: Sprejemam pogoje

en: I am body!
sl_SI: Jaz sem telo!

en: I understand my personal information like Name, Email address, IP address etc will be stored in database.
sl_SI: Razumem, da bodo moje osebne informacije kot so ime, e-naslov, IP naslov shranjene v zbirko podatkov.

en: I'm not a robot
sl_SI: Nisem robot

en: If disabled, will not be available in create ticket form. This will disable ability of customer to insert while creating ticket but agents can edit these values and remian visible in open ticket
sl_SI: Če je izključeno, ne bo na voljo na obrazcu za ustvarjanje zahtevka. To bo onemogočilo stranki dodajanje med ustvarjanjem zahtevka, vendar lahko agenti urejajo te vrednosti, ki ostanejo vidne v odprtem zahtevku

en: If enabled guest will be able to use rich text editor.
sl_SI: Če je vključeno, bo gost lahko uporabil obogateni urejevalnik.

en: If you enable this setting then all tickets will be visible to all users and they can reply to each others tickets.
sl_SI: Če vključite to možnost, bodo vsi zahtevki vidni vsem uporabnikom, kar omogoča, da si uporabniki sami odgovarjajo na zahtevke.

en: If you enable this setting, it will ask confirmation before submitting reply.
sl_SI: Če vključite to možnosti, bo pred pošiljanjem odgovora zahtevana potrditev.

en: Ignore Emails
sl_SI: Ignoriraj e-pošto

en: Image
sl_SI: Slika

en: In words (eg. 1 min ago)
sl_SI: V besedah (npr. pred 1 minuto)

en: Incorrect URL!
sl_SI: Napačen URL!

en: Incorrect email address!
sl_SI: Napačen e-naslov!

en: Insert Macros
sl_SI: Vstavi makre

en: Insert category name.
sl_SI: Dodaj naziv kategorije.

en: Insert category name. Please make sure category name you are entering should not already exist.
sl_SI: Dodaj naziv kategorije. Preverite, da naziv kategorije, ki ga vnašate, še ne obstaja.

en: Insert field label. Please make sure label you are entering should not already exist in agent only as well as ticket form fields.
sl_SI: Dodaj naziv polja. Preverite, da polje s takim nazivom še ne obstaja med "samo agentskimi" polji kot tudi med polji zahtevka.

en: Insert field label. Please make sure label you are entering should not already exist.
sl_SI: Dodaj naziv polja. Prevrite, da polje s takim nazivom še ne obstaja.

en: Insert field options. New option should begin on new line.
sl_SI: Dodaj možnosti polja. Nova možnost se mora začeti v novi vrstici.

en: Insert priority name. Please make sure priority name you are entering should not already exist.
sl_SI: Dodaj naziv prioritete. Preverite, da naziv prioritete, ki ga vnašate, še ne obstaja.

en: Insert status name. Please make sure status name you are entering should not already exist.
sl_SI: Dodaj naziv statusa. Preverite, da naziv statusa, ki ga vnašate, še ne obstaja.

en: Invalid Action
sl_SI: Neveljavna operacija

en: Italic
sl_SI: Ležeče

en: Label
sl_SI: Naziv

en: Label to represent ticket in email notification subject etc e.g. You may want to use this as a bug tracking then you can label it like issue #123, bug #132 etc. So that it should be  show in issue #123 or Bug #123. Please note this will only work in email subject. If you want to change all places, you will need to translate .pot
sl_SI: Ozaka, ki bo predstavljala zahtevek v zadevi poslane e-pošte. To možnost lahko uporabite za lažje sledenje, npr. Napaka #123, Hrošč #123 itd. Tako bo npr. Napaka #123 prikazana v zadevi e-poštnega sporočila. Ta naziv velja le za zadevo e-sporočila. Če želite prevod vsepovsod, morate prevesti .pot datoteko.

en: Last Name
sl_SI: Priimek

en: Last Note
sl_SI: Zadnje sporočilo

en: Last note user email
sl_SI: Uporabniški e-naslov zadnjega sporočila

en: Last note user name
sl_SI: Uporabniško ime zadnjega sporočila

en: Last reply
sl_SI: Zadnji odgovor

en: Last reply user email
sl_SI: Uporabniški e-naslov zadnjega odgovora

en: Last reply user name
sl_SI: Uporabniško ime zadnjega odgovora

en: License
sl_SI: Licenca

en: Link
sl_SI: Povezava

en: List order saved.
sl_SI: Razvrščanje seznama shranjeno.

en: Log Out
sl_SI: Odjava

en: Login Form
sl_SI: Obrazec za prijavo

en: Login required
sl_SI: Zahtevana prijava

en: Logout button
sl_SI: Gumb za odjavo

en: Low
sl_SI: Nizka

en: Maximum attachment size of file to be able to attach for attachment fields.
sl_SI: Maksimalna velikost datoteke priloge.

en: Medium
sl_SI: Srednja

en: Mine
sl_SI: Moj

en: Modal Title
sl_SI: Modalni naslov

en: Modal Window (Popup Screen)
sl_SI: Modalno okno (priročni meni)

en: More Settings
sl_SI: Več nastavitev

en: Name
sl_SI: Ime

en: Need Help? Click Here!
sl_SI: Potrebujete pomoč? Kliknite TUKAJ!

en: New Ticket
sl_SI: Nov zahtevek

en: New Ticket!
sl_SI: Nov zahtevek!

en: New ticket customer confirmation
sl_SI: Potrdilo stranki o novem zahtevku

en: New ticket staff notification
sl_SI: Obvestilo osebju o novem zahtevku

en: No
sl_SI: Ne

en: No Agent Only Fields
sl_SI: Polja brez agentskih

en: No Agent fields
sl_SI: Polja o manjku agentov

en: No Agent only Fields
sl_SI: Polja brez agenta

en: No Ticket Fields
sl_SI: Polja o manjku zahtevkov

en: No Ticket fields
sl_SI: Polja brez zahtevka

en: No add-ons installed. See available add-ons - %1$s.
sl_SI: Noben dodatek ni nameščen. Preglej možne dodatke - %1$s.

en: No filters found!
sl_SI: Ni filtrov!

en: No matching data
sl_SI: Brez zadetkov

en: No matching users
sl_SI: Ni ustreznih uporabnikov

en: No tickets found!
sl_SI: Ni zahtevkov!

en: None
sl_SI: Nobeden

en: Not Allowed
sl_SI: Ni dovoljeno

en: Notification Type
sl_SI: Vrsta obvestila

en: Number Only
sl_SI: Samo številka

en: Number of Tickets shown per page for agent view.
sl_SI: Število prikazanih zahtevkov na stran v agentovem pogledu.

en: Number of Tickets shown per page for customer view.
sl_SI: Število prikazanih zahtevkov na stran v pogledu stranke.

en: Number of tickets
sl_SI: Število zahtevkov

en: Numbered list
sl_SI: Oštevilčen seznam

en: Once every minute
sl_SI: Enkrat na minuto

en: Open
sl_SI: Odprt

en: Open Ticket Widget
sl_SI: Gradnik za odpiranje zahtevka

en: Other Reply Form Buttons
sl_SI: Ostali gumbi za odgovarjanje v obrazcu

en: Password
sl_SI: Geslo

en: Password and confirm password does not match.
sl_SI: Geslo in ponovljeno geslo se ne ujemata.

en: Personal Data Retention
sl_SI: Hramba osebnih podatkov

en: Personal Information
sl_SI: Osebne informacije

en: Please Sign Up
sl_SI: Registrirajte se

en: Please confirm password!
sl_SI: Potrdite geslo!

en: Please confirm you are not a robot!
sl_SI: Potrdite, da niste robot!

en: Please enter correct email address!
sl_SI: Vnesi pravo geslo!

en: Please enter password!
sl_SI: Vnesite geslo!

en: Please enter username!
sl_SI: Vnesi uporabniško ime!

en: Please insert your email address
sl_SI: Vnesite svoj e-naslov

en: Please insert your email.
sl_SI: Vnesite svoj e-naslov

en: Please insert your name
sl_SI: Vnesite svoje ime

en: Please insert your name.
sl_SI: Vnesite svoje ime

en: Please select category.
sl_SI: Izberite kategorijo

en: Please select priority.
sl_SI: Izberite prioriteto

en: Please select width of the field in create ticket form.
sl_SI: Izberi širino polja v obrazcu za ustvarjanje zahtevka.

en: Please sign in
sl_SI: Prijavite se

en: Please wait ...
sl_SI: Prosim, počakajte...

en: Post Reply
sl_SI: Objavi odgovor

en: Priority
sl_SI: Prioriteta

en: Priority Name
sl_SI: Naziv prioritete

en: Priority added successfully.
sl_SI: Prioriteta uspešno dodana.

en: Priority color and background color should not be same.
sl_SI: Barva prioritete in barva ozadja ne smeta biti enaki.

en: Priority deleted successfully.
sl_SI: Prioriteta uspešno izbrisana.

en: Priority order saved.
sl_SI: Razvrstitev prioritev shranjena.

en: Private Note
sl_SI: Zasebni zaznamek

en: Public Mode
sl_SI: Javni način

en: Radio Button
sl_SI: Izbirna tipka

en: Raised By
sl_SI: Povišal

en: Recaptcha Type
sl_SI: Vrsta Recaptcha

en: Recipients
sl_SI: Prejemniki

en: Refresh
sl_SI: Osveži

en: Register Button
sl_SI: Gumb 'Registracija'

en: Register Button
sl_SI: Gumb 'Registriraj se'

en: Register Now
sl_SI: Registrirajte se

en: Remember me
sl_SI: Zapomni si me

en: Removed successfully.
sl_SI: Uspešno odstranjeno.

en: Reply
sl_SI: Odgovor

en: Reply Thread
sl_SI: Korespondenca odgovorov

en: Reply assigned me
sl_SI: Odgovarjanje na lastne zahtevke

en: Reply assigned others
sl_SI: Odgovarjanje na zahtevke drugim agentov

en: Reply form position
sl_SI: Položaj obrazca za odgovor

en: Reply form position in open ticket page. 'Top' will load reply form above ticket threads and ticket threads will load in decending order. Whereas, 'Bottom' will load reply form below ticket thread and threads loaded in acending order.
sl_SI: Položaj obrazca za odgovor na strani odprtega zahtevka. "Vrh" bo prikazal obrazec nad korespondenco zahtevka, sama korespondenca bo prikazana v padajočem zaporedju. "Dno" pa prikaže obrazec za odgovor pod korespondenco zahtevka, sama korespondenca se tako prikaže v naraščajočem zaporedju.

en: Reply ticket notification
sl_SI: Obvestilo o odgovoru na zahtevek

en: Reply to
sl_SI: Odgovor za

en: Reply to Closed Tickets
sl_SI: Odgovori na zaprti zahtevek

en: Reply unassigned
sl_SI: Odgovarjanje na nedodeljene zahtevke

en: Report Thread
sl_SI: Prijava korespondence

en: Required
sl_SI: Zahtevano

en: Required fields can not be empty!
sl_SI: Zahtevana polja morajo biti izpolnjena!

en: Reset Button
sl_SI: Gumb 'Ponastavi'

en: Reset Default
sl_SI: Ponastavi prevzeto

en: Reset Filters
sl_SI: Ponastavi filtre

en: Reset Form
sl_SI: Ponastavitev obrazca

en: Restore
sl_SI: Obnovi

en: Restore Deleted Tickets
sl_SI: Povrni izbrisan zahtevek

en: Restore Ticket
sl_SI: Obnovi zahtevek

en: Right to left
sl_SI: Z desne proti levi

en: Role
sl_SI: Vloga

en: Save
sl_SI: Shrani

en: Save Changes
sl_SI: Shrani spremembe

en: Save Filter
sl_SI: Shrani filter

en: Save Settings
sl_SI: Shrani nastavitve

en: Saved Filters
sl_SI: Shranjeni filtri

en: Search agent ...
sl_SI: Išči agenta....

en: Search...
sl_SI: Iskanje...

en: Select Field
sl_SI: Izberi polje

en: Select Role
sl_SI: Izberite vlogo

en: Select User
sl_SI: Izberi uporabnika

en: Select agent role. You can create new role in Agent Roles section if needed.
sl_SI: Izberite vlogo agenta. Če je potrebno, lahko ustvarite novo vlogo v razdelku Vloge agentov.

en: Select conditions to show this field in create ticket form. Visible if no conditions set. Visible if any one of added conditions matches while creating ticket.
sl_SI: Izberi pogoje za prikaz tega polja v obrazcu za ustvarjanje zahtevka. Vidno, če ni določenih pogojev. Vidno, če kateri koli dodan pogoj ustreza izbranemu med ustvarjanjem zahtevka.

en: Select event to send this email.
sl_SI: Izberi dogodek za pošiljanje te e-pošte.

en: Select field
sl_SI: Izberi polje

en: Select field type.
sl_SI: Izberi vrsto polja.

en: Select option
sl_SI: Izberi možnost

en: Select page in which shortcode is inserted. Create a page with shortcode [supportcandy] if not created yet. Fullwidth page template is recommended.
sl_SI: Izberite stran, v katero je vključena kratka koda (shortcode). Ustvarite stran s kratko kodo [supportcandy], če stran še ne obstaja. Priporočamo, da je stran nastavljena na celotno širino.

en: Select roles who will receive email notifications. Assigned Agent will be none if type is New Ticket. If you want to automate assign agent for new ticket, you can purchase our <strong>Assign Agent Rules</strong> add-on.
sl_SI: Izberi vloge, ki bodo prejele e-poštna obvestila. Noben agent ne bo dodeljen, če je vrsta "Nov zahtevek". Će želite avtomatizirati dodeljevanje agentov na nove zahtevke, lahko dokupite naš dodatek <strong>Assign Agent Rules</strong>.

en: Select statuses for unresolved filter in ticket list.
sl_SI: Izberite statuse za filter nerešenih zahtevkov v seznamu zahtevkov.

en: Select the captcha type for Supportcandy on create ticket page.
sl_SI: Izberite vrsto captcha za Supportcandy, ki bo uporabljena na strani za ustvarjanje zahtevkov.

en: Select user to whome you want to make an agent.
sl_SI: Izberite uporabnika, za katerega želite, da postane agent.

en: Select your terms and conditions page.
sl_SI: Izberite stran pogojev

en: Selected users can see the widget.
sl_SI: Izbrani uporabniki lahko vidijo gradnik.

en: Set retention period
sl_SI: Določite čas hrambe

en: Set starting ticket id.
sl_SI: Nastavi začetek številčenja zahtevkov

en: Set time for which personal data should br reatained.
sl_SI: Določite čas hranjenja osebnih podatkov

en: Settings
sl_SI: Nastavitve

en: Settings saved.
sl_SI: Nastavitve shranjene.

en: Short description of the ticket.
sl_SI: Kratek opis zahtevka

en: Show
sl_SI: Prikaži

en: Show Filters
sl_SI: Prikaži filtre

en: Show/hide ticket widget in open ticket.
sl_SI: Prikaži/skrij gradnik za zahtevek v odprtem zahtevku.

en: Sign In
sl_SI: Prijava

en: Sign In Button
sl_SI: Gumb 'Prijava'

en: Sign Out Button
sl_SI: Gumb 'Odjava'

en: Sign in
sl_SI: Prijava

en: Signature
sl_SI: Podpis

en: Starting Ticket ID
sl_SI: Začetni ID zahtevka

en: Status Name
sl_SI: Naziv statusa

en: Status added successfully.
sl_SI: Status uspešno dodan.

en: Status color and background color should not be same.
sl_SI: Barva statusa in barva ozadja ne smeta biti enaki.

en: Status deleted successfully.
sl_SI: Status uspešno izbrisan.

en: Status order saved.
sl_SI: Razvrstitev statusov shranjena

en: Status to apply if 'Close Ticket' button clicked for a ticket.
sl_SI: Status, ki se določi zahtevku ob kliku na 'Zapri zahtevek'.

en: Subject
sl_SI: Zadeva

en: Subject for email to send.
sl_SI: Zadeva e-pošte

en: Submit
sl_SI: Pošlji

en: Submit Button
sl_SI: Gumb 'Pošlji'

en: Submit Note
sl_SI: Pošlji sporočilo

en: Submit Reply
sl_SI: Pošlji odgovor

en: Submit Reply Button
sl_SI: Gumb 'Pošlji odgovor'

en: Submit Ticket
sl_SI: Pošlji zahtevek

en: Success!
sl_SI: Uspeh!

en: Support
sl_SI: Podpora

en: Support %s
sl_SI: Podpora %s

en: Support Agents
sl_SI: Agenti za podporo

en: Support Page
sl_SI: Stran za podporo

en: Tag
sl_SI: Oznaka

en: Templates
sl_SI: Predloge

en: Term & Conditions & GDPR
sl_SI: Pogoji in GDPR

en: Terms & Canditions
sl_SI: Pogoji

en: Terms Page
sl_SI: Stran s pogoji

en: Terms and Conditions Text
sl_SI: Besedilo pogojev

en: Text Field
sl_SI: Tekstualno polje

en: Text color of container for all screens including ticket list, open ticket, create ticket, etc.
sl_SI: Barva besedila vsebnika za vse zaslone,vključno s seznamom zahtevkov, odpiranjem in ustvarjanjem zahtevkov itd.

en: Text color of priority.
sl_SI: Barva besedila prioritet.

en: Text color of status.
sl_SI: Barva besedila statusov.

en: Text to show on create ticket page.
sl_SI: Besedilo za prikaz obrazcu za ustvarjanje zahtevka.

en: Text to show on thank you screen.
sl_SI: Besedilo za prikaz na zaslonu z zahvalo

en: Textarea
sl_SI: Področje za tekst

en: Thank you page
sl_SI: Stran za zahvalo

en: Thank you page redirect url
sl_SI: URL strani z zahvalo

en: Thank you text
sl_SI: Besedilo zahvale

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s or %5$supdate now%6$s.
sl_SI: Obstaja novejša različica %1$s. %2$sPoglej različico %3$s Podrobnosti%4$s ali %5$sPosodobi zdaj%6$s.

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s.
sl_SI: Obstaja nova različica %1$s. %2$sPoglej različico %3$s Podrobnosti%4$s.

en: This category will get applied for newly created ticket.
sl_SI: Ta kategorija bo določena novo ustvarjenim zahtevkom.

en: This email is already registered, please choose another one.
sl_SI: Ta e-naslov je že registriran. Vnesi drugega.

en: This format will be applicable for input date fields (datepicker) for SupportCandy.
sl_SI: Ta format bo uporabljen v dialogu za izbiro datuma.

en: This format will be applicable for thread log time.
sl_SI: Ta format bo uporabljen za dnevnik korespondence.

en: This priority will get applied for newly created ticket.
sl_SI: Ta prioriteta bo določena novo ustvarjenim zahtevkom.

en: This status will be applied to the ticket if agent or any support staff post reply in ticket. 'Default' will not change status of the ticket in this case.
sl_SI: Ta status bo določen zahtevku, če bo agent ali podporno osebje odgovorilo na zahtevek. 'Privzeto' pomeni, da se status zahtevka v takem primeru ne bo spremenil.

en: This status will be applied to the ticket if customer post reply in ticket. 'Default' will not change status of the ticket in this case.
sl_SI: Ta status bo določen zahtevku, če bo stranka odgovorila na zahtevek. 'Privzeto' pomeni, da se status zahtevka v takem primeru ne bo spremenil.

en: This status will get applied for newly created ticket.
sl_SI: Ta status bo določen novo ustvarjenemu zahtevku.

en: This username is already registered. Please choose another one.
sl_SI: To uporabniško ime je že registrirano. Izberi drugo.

en: Thread Date Format
sl_SI: Format datuma za korespondence

en: Ticket
sl_SI: Zahtevek

en: Ticket Alice in Email Notification Subject
sl_SI: Oznaka zahtevka v zadevi e-poštnega sporočila

en: Ticket Categories
sl_SI: Kategorije zahtevkov

en: Ticket Category
sl_SI: Kategorija zahtevka

en: Ticket Fields
sl_SI: Polja zahtevka

en: Ticket Form Fields
sl_SI: Polja zahtevka

en: Ticket ID
sl_SI: ID zahtevka

en: Ticket List
sl_SI: Seznam zahtevkov

en: Ticket List Header
sl_SI: Glava seznama zahtevkov

en: Ticket List Item Mouseover
sl_SI: Reakcija na pomik miškinega kazalca na zahtevek v seznamu zahtevkov

en: Ticket Logs
sl_SI: Dnevnik zahtevkov

en: Ticket Notifications
sl_SI: Obvestila zahtevka

en: Ticket Permissions
sl_SI: Dovoljenja zahtevkov

en: Ticket Priorities
sl_SI: Prioritete zahtevka

en: Ticket Reply
sl_SI: Odgovor na zahtevek

en: Ticket Status
sl_SI: Status zahtevka

en: Ticket Statuses
sl_SI: Statusi zahtevka

en: Ticket URL
sl_SI: URL zahtevka

en: Ticket URL Permissions
sl_SI: Dovoljenja za URL zahtevkov

en: Ticket Widget Order  saved.
sl_SI: Razvrstitev gradnikov zahtevka shranjena.

en: Ticket Widgets
sl_SI: Gradniki zahtevkov

en: Ticket assigned to all other agents change Raised By capability.
sl_SI: Možnost spremembe višanja zahtevka, ki je bil dodeljen vsem drugim agentom.

en: Ticket assigned to all other agents change agentonly fields capability.
sl_SI: Možnost spremembe polj v 'samo agentska' na zahtevku, ki je dodeljen vsem drugim agentom

en: Ticket assigned to all other agents change ticket fields capability.
sl_SI: Možnost spremembe polj na zahtevkih, dodeljenih vsem drugim agentom

en: Ticket assigned to all other agents change ticket status capability.
sl_SI: Možnost spremembe statusa zahtevka na zahtevkih, dodeljenih drugim agentom

en: Ticket assigned to all other agents delete capability.
sl_SI: Možnost brisanja zahtevka, ki je dodeljen vsem ostalim agentom.

en: Ticket assigned to all other agents further assign capability.
sl_SI: Možnost dodeljevanja že dodeljenega zahtevka drugim agentom

en: Ticket assigned to all other agents reply capability.
sl_SI: Možnost odgovarjanja na zahtevke, dodeljene drugim agentom

en: Ticket assigned to all other agents. This will also enable private notes.
sl_SI: Zahtevek dodeljen ostalim agentom. To bo vključilo tudi zasebne zaznamke.

en: Ticket assigned to user himself change Raised By capability.
sl_SI: Možnost spremembe višanja zahtevka s strani agenta, kateremu je bil zahtevek dodeljen.

en: Ticket assigned to user himself change agentonly fields capability.
sl_SI: Možnost spremembe polj na zahtevku s strani agenta, kateremu je zahtevek dodeljen, v "samo agentska"

en: Ticket assigned to user himself change ticket fields capability.
sl_SI: Sprememba polj na zahtevkih s strani agenta, kateremu je zahtevek dodeljen

en: Ticket assigned to user himself change ticket status capability.
sl_SI: Možnost spremembe statusa s strani agenta, kateremu je bil zahtevek dodeljen

en: Ticket assigned to user himself delete capability.
sl_SI: Možnost brisanja zahtevka s strani agenta, kateremu je bil zahtevek dodeljen.

en: Ticket assigned to user himself further assign capability.
sl_SI: Možnost predodeljevanja zahtevka s strani agenta, kateremu je bil že dodeljen zahtevek

en: Ticket assigned to user himself reply capability.
sl_SI: Možnost odgovarjanja na zahtevke s strani agenta, kateremu je zahtevek dodeljen

en: Ticket assigned to user himself. This will also enable private notes.
sl_SI: Zahtevek dodeljen uporabniku samemu. To vključuje tudi zasebne zaznamke.

en: Ticket list filters default visibility
sl_SI: Seznam filtrov s privzeto vidljivostjo

en: Ticket not found.
sl_SI: Ni zahtevka.

en: Ticket number must be greater than current ticket number
sl_SI: Številka zahtevka mora biti višja od trenutnega zahtevka

en: Ticket priority
sl_SI: Prioriteta zahtevka

en: Ticket status after agent reply
sl_SI: Status zahtevka po odgovoru agenta

en: Ticket status after agent reply can not be deleted.
sl_SI: Statusa zahtevka po odgovoru agenta ni mogoče izbrisati.

en: Ticket status after customer reply
sl_SI: Status zahtevka po odgovoru stranke

en: Ticket status after customer reply can not be deleted.
sl_SI: Statusa zahtevka po odgovoru stranke ni mogoče izbrisati.

en: Tickets
sl_SI: Zahtevki

en: Tickets Record
sl_SI: Število zahtevkov

en: Tickets are loaded by selected order for agent view by default.
sl_SI: Zahtevki so v pregledu agenta privzeto prikazani v izbranem načinu razvrstitve.

en: Tickets are loaded by selected order for customer view by default.
sl_SI: Zahtevki so v pregledu stranke privzeto prikazani v izbranem načinu razvrstitve.

en: Tickets of customer having email %s has been anonymized.
sl_SI: Zahtevki stranke z e-naslovom %s so bili anonimizirani.

en: Timestamp
sl_SI: Časovni žig

en: Tinymce toolbar
sl_SI: Tinymce orodna vrstica

en: Title
sl_SI: Naziv

en: Title to show in notification list. Please make sure title you are entering is not already available in other notifications.
sl_SI: Naziv za prikaz v seznamu obvestil. Preverite, da naziv, ki ga vnašate še ne obstaja v drugih obvestilih.

en: To
sl_SI: Za

en: To run cron please execute the following command per minute with your cron:
sl_SI: Za zagon cron-a zaženite naslednji ukaz vsako minuto v vašem cron-u

en: Top
sl_SI: Vrh

en: Type
sl_SI: Vrsta

en: Unassigned
sl_SI: Nedodeljen

en: Unassigned change agentonly fields capability.
sl_SI: Možnost spremembe polj v "samo agentska" na nedodeljenih zahtevkih

en: Unassigned change ticket fields capability.
sl_SI: Možnost spremembe polj na nedodeljenih zahtevkih.

en: Unassigned ticket assign agent capability.
sl_SI: Možnost dodeljevanja nedodeljenega zahtevka.

en: Unassigned ticket change raised by capability.
sl_SI: Možnost spremembe višanja zahtevka nedodeljenim zahtevkom.

en: Unassigned ticket list visibility.
sl_SI: Vidljivost nedodeljenih zahtevkov.

en: Unassigned ticket reply capability.
sl_SI: Možnost odgovarjanja na nedodeljene zahtevke.

en: Unassigned ticket status change capability.
sl_SI: Možnost spremembe statusa nedodeljenega zahtevka.

en: Underline
sl_SI: Podčrtano

en: Unresolved
sl_SI: Nerešen

en: Unresolved Statuses
sl_SI: Statusi nerazrešenih zahtevkov

en: Url to redirect in case you want to show your custom thank you page. Keep this empty to show above default thank you messege.
sl_SI: URL za preusmeritev v primeru, ko želite stranki prikazati zahvalo, izdelano po meri. Pustite prazno za prikaz zgornje, privzete zahvale.

en: User Registration
sl_SI: Registracija uporabnika

en: User Registration Method
sl_SI: Metoda registracije uporabnika

en: User Tickets
sl_SI: Uporabniški zahtevki

en: Username
sl_SI: Uporabniško ime

en: Username or email
sl_SI: Uporabniško ime ali e-naslov

en: View Less
sl_SI: Prikaži manj

en: View More
sl_SI: Prikaži več

en: View More ...
sl_SI: Prikaži več...

en: View assigned me
sl_SI: Pregled lastnih zahtevkov

en: View assigned others
sl_SI: Pregled zahtevkov, dodeljenih drugim

en: View unassigned
sl_SI: Pregled nedodeljenih

en: Visibility
sl_SI: Vidnost

en: Whether this field is medatory or optional. Yes indicates mendatory whereas no indicates optional.
sl_SI: Ali je to polje obvezno ali ne. 'Da' označuje obvezno, 'Ne' pa neobvezno.

en: Width
sl_SI: Širina

en: Yes
sl_SI: Da

en: You are not authorized to view this ticket.
sl_SI: Nimate dovoljenj za ogled tega zahtevka.

en: You do not have permission to install plugin updates
sl_SI: Nimate dovoljena za namestitev nadgradnje vtičnikov

en: Your Email
sl_SI: Vaš e-naslov

en: Your Name
sl_SI: Vaše ime

en: Your ticket has been closed!
sl_SI: Vaš zahtevek je zaprt!

en: Your ticket has been created successfully!
sl_SI: Vaš zahtevek je bil uspešno oddan!

en: added note %1$s
sl_SI: dodan zaznamek %1$s

en: assign agent changed to %1$s
sl_SI: dodeljeni agent spremenjen na %1$s

en: category changed to %1$s
sl_SI: kategorija spremenjena v %1$s

en: days
sl_SI: dni

en: done
sl_SI: končano

en: hours
sl_SI: ur

en: just now
sl_SI: pravkar

en: minutes
sl_SI: minut

en: months
sl_SI: mesecev

en: priority changed to %1$s
sl_SI: prioriteta spremenjena na %1$s

en: replied %1$s
sl_SI: Odgovorjeno %1$s

en: reported %1$s
sl_SI: sporočeno %1$s

en: seconds
sl_SI: sekund

en: status changed to %1$s
sl_SI: status spremenjen v %1$s

en: ticket_widget changed to %1$s
sl_SI: ticket_widget spremenjen v %1$s

en: updated successfully.
sl_SI: uspešno posodobljeno.

en: weeks
sl_SI: tednov

en: years
sl_SI: let
