SupportCandy - en to pl translation catalogue (631 entries)

en:  Default Login on support page.
pl: Domyślny login na stronie wsparcia

en:  Individual Ticket Page
pl: Strona pojedynczego zgłoszenia

en: %1$s changed %2$s from %3$s to %4$s
pl: %1$s zmieniło %2$s od %3$s do %4$s

en: %1$s changed %2$s to %3$s
pl: %1$s zmieniono %2$s do %3$s

en: %1$s changed assign agent from %2$s to %3$s
pl: %1$s zmieniło przypisanego agenta z %2$s do %3$s

en: %1$s changed assign agent to %2$s
pl: %1$s zmienił przypisanego agenta na %2$s

en: %1$s changed category from %2$s to %3$s
pl: %1$s zmieniło kategorię z %2$s do %3$s

en: %1$s changed category to %2$s
pl: %1$s zmienił kategorię na %2$s

en: %1$s changed priority from %2$s to %3$s
pl: %1$s zmieniło priorytet z %2$s do %3$s

en: %1$s changed priority to %2$s
pl: %1$s zmienił priorytet na %2$s

en: %1$s changed raised by from %2$s to %3$s
pl: %1$s zmieniło podniesnienie przez %2$s do %3$s

en: %1$s changed raised by to %2$s
pl: %1$s zmienił podniesiono przez na %2$s

en: %1$s changed status from %2$s to %3$s
pl: %1$s zmieniło status z %2$s do %3$s

en: %1$s changed status to %2$s
pl: %1$s zmienił status na %2$s

en: %1$s changed ticket_widget to %2$s
pl: %1$s zmieniło widżet zgłoszeń do %2$s

en: %1$s changed to %2$s
pl: %1$s zmienił na %2$s

en: %1$s for steps to get Site Key and Secret Key for Google Recaptcha.
pl: %1$s dla kroków do zdobycia klucza strony i sekretnego klucza dla Recaptchy.

en: %1$s removed %2$s
pl: %1$s usunął %2$s

en: %d %s ago
pl: %d %s temu

en: (Optional) Email will only send when all condition matches.
pl: (Opcjonalne) Mail zostanie wysłany gdy wszystkie warunki zostaną spełnione

en: (Optional) Enter additional recipient email address. One email per line.
pl: (Opcjonalne) Wprowadź adresy dodatkowych odbiorców. Jeden mail na linię.

en: (Optional) When recipients reply to the notification from their inbox, reply will be sent to this email address.
pl: (Opcjonalne) Gdy odbiorcy odpowiadają na powiadomienie z ich skrzynki, wiadomość zostanie wysłana na ten adres.

en: (all agents)
pl: (wszyscy agenci)

en: +Add New
pl: +Dodaj nowe

en: 1/3 width of Row
pl: 1/3 szerokości

en: <i>Set cron in your hosting control panel to execute below command every minute -</i>
pl: <i>Ustaw wywołanie poniższej komendy cron raz na minutę w panelu hostingowym -</i>

en: <p><strong>{last_reply_user_name}</strong> wrote:</p><p>{last_reply}</p><p>{ticket_url}</p><p>{ticket_history}</p>
pl: <p><strong>{last_reply_user_name}</strong> napisał:</p><p>{last_reply}</p><p>{ticket_url}</p><p>{ticket_history}</p>

en: <p>Dear {customer_name},</p><p>Thank you for creating a ticket. We confirm that we have received your ticket and you will soon hear back from us.</p><p>Your ticket id is #{ticket_id}. You will get an email notification after we post a reply to your ticket. However, in case the email notification fails, then you can check your ticket status at the link below:</p><p>{ticket_url}</p>
pl: <p>Drogi {customer_name},</p><p>dziękujemy za wysłanie zgłoszenia. Potwierdzamy jego otrzymanie- skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej to możliwe.</p><p>Numer Twojego zgłoszenia to #{ticket_id}. Otrzymasz maila gdy odpowiemy na Twoje zapytanie. Jeśli potwierdzenie e-mailem zawiedzie, możesz sprawdzić status swojego zgłoszenia w poniższym linku:</p><p>{ticket_url}</p>

en: <p>Dear {customer_name},</p><p>Thank you for creating ticket. We confirm that we have received your ticket and you will soon here back from us.</p><p>Your ticket id is #{ticket_id}. You will get email notification after we post reply in your ticket but in case email notification failed, you can check your ticket status on below link:</p><p>{ticket_url}</p>
pl: <p>Drogi {customer_name},</p><p>dziękujemy za wysłanie zgłoszenia. Potwierdzamy jego otrzymanie- skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej to możliwe.</p><p>Numer Twojego zgłoszenia to #{ticket_id}. Otrzymasz maila gdy odpowiemy na Twoje zapytanie. Jeśli potwierdzenie e-mailem zawiedzie, możesz sprawdzić status swojego zgłoszenia w poniższym linku:</p><p>{ticket_url}</p>

en: <p>Dear {customer_name},</p><p>We have received your ticket and confirmation has been sent to your email address&nbsp;{customer_email}.</p><p>Your ticket id is #{ticket_id}. You will get email notification after we post reply in your ticket but in case email notification failed, you can check your ticket status on below link:</p><p>{ticket_url}</p>
pl: <p>Drogi {customer_name},</p><p>Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie i wysłaliśmy potwierdzenie na adres&nbsp;{customer_email}.</p><p>Numer Twojego zgłoszenia to #{ticket_id}.  Otrzymasz maila gdy odpowiemy na Twoje zapytanie. Jeśli potwierdzenie e-mailem zawiedzie, możesz sprawdzić status swojego zgłoszenia w poniższym linku:</p><p>{ticket_url}</p>

en: <p>Dear {customer_name},</p><p>Your ticket #{ticket_id} has been closed. We hope you are satisfied with our support.</p><p>If you have some further queries on this ticket, please feel free to reply same ticket. For queries not related to this ticket, please create new ticket.</p><p>{ticket_url}</p>
pl: <p>Drogi {customer_name},</p><p>Twoje zgłoszenie #{ticket_id} zostało zamknięte. Mamy nadzieję, że jesteś zadowolony z naszego wsparcia.</p><p>Jeśli masz dodatkowe pytania do tego zgłoszenia, możesz dalej na nie odpowiedzieć. Dla innych zapytań prosimy utworzyć nowe zgłoszenia.</p><p>{ticket_url}</p>

en: <p>You have received new ticket from&nbsp;<strong>{customer_name}</strong>!</p><p>Below are details of the ticket:</p><p><strong>Subject:</strong>&nbsp;{ticket_subject}</p><p><strong>Description:</strong></p><p>{ticket_description}</p><p>{ticket_url}</p>
pl: <p>Otrzymałeś nowe zgłoszenie od&nbsp;<strong>{customer_name}</strong>!</p><p>Poniżej szczegóły zgłoszenia:</p><p><strong>Tytuł:</strong>&nbsp;{ticket_subject}</p><p><strong>Opis:</strong></p><p>{ticket_description}</p><p>{ticket_url}</p>

en: ASC
pl: Rosnąco

en: Action
pl: Akcja

en: Action Bar Color
pl: Kolor paska zadań

en: Action Button
pl: Przycisk akcji

en: Actions
pl: Akcje

en: Add
pl: Dodaj

en: Add New Agent
pl: Dodaj nowego agenta

en: Add New Category
pl: Dodaj kategorię

en: Add New Form Field
pl: Dodaj nowe pole formularza

en: Add New Priority
pl: Dodaj priorytet

en: Add New Role
pl: Dodaj nową rolę

en: Add New Status
pl: Dodaj status

en: Add Note
pl: Dodaj notkę

en: Add filter item
pl: Dodaj przedmiot filtru

en: Add list item
pl: Dodaj przedmiot listy

en: Add new agent only field
pl: Dodaj nowe pole wyłącznie dla agentów

en: Add new email notification
pl: Dodaj nowe powiadomienie mailowe

en: Added successfully.
pl: Dodano!

en: Additional Recipients
pl: Dodatkowi odbiorcy

en: Advance Filter Apply Button
pl: Przycisk zastosowania zaawansowanych filtrów

en: Advance Filter Close Button
pl: Przycisk zamknięcia zaawansowanych filtrów

en: Advance Filter Save Button
pl: Przycisk zapisu zaawansowanych filtrów

en: Advanced Settings
pl: Zaawansowane ustawienia

en: Agent Created
pl: Agent utworzony

en: Agent Name
pl: Imię Agenta

en: Agent Only Fields
pl: Pola wyłącznie dla agentów

en: Agent Roles
pl: Role agentów

en: Agent Setting
pl: Ustawienia agenta

en: Agent Settings
pl: Ustawienia agenta

en: Agent Ticket Filters
pl: Filtry zgłoszeń

en: Agent Ticket List
pl: Lista zgłoszeń agenta

en: Agent View
pl: Podgląd agenta

en: Agent added successfully.
pl: Agent dodany!

en: Agent already exist.
pl: Taki agent już istnieje.

en: Agent deleted successfully.
pl: Agent usunięty!

en: Align
pl: Wyrównaj

en: All Tickets
pl: Wszystkie zgłoszenia

en: All threads in decending order except last reply
pl: Wszystkie wątki malejąco prócz ostatniej odpowiedzi

en: Allow Captcha
pl: Włącz Captche

en: Allow Reply Confirmation
pl: Włącz potwierdzenie odpowiedzi

en: Allow customer to close ticket
pl: Pozwól klientom na zamknięcie zgłoszenia

en: Allow guest ticket
pl: Zgłoszenia gości

en: Allow rich text editor for guest ticket
pl: Zezwól na wykorzystanie edytora rich text dla gości

en: Allowed
pl: Dozwolone

en: Already available in list.
pl: Już dostępne na liście

en: An error occured while creating category.
pl: Wystąpił błąd podczas tworzenia kategorii.

en: An error occured while creating custom field.
pl: Wystąpił błąd podczas tworzenia własnego pola.

en: An error occured while creating email notification.
pl: Wystąpił błąd podczas tworzenia powiadomienia.

en: An error occured while creating priority.
pl: Wystąpił błąd podczas tworzenia priorytetu.

en: An error occured while creating status.
pl: Wystąpił błąd podczas tworzenia statusu.

en: An error occured while deleting email notification.
pl: Wystąpił błąd podczas usuwania powiadomienia.

en: Anyone can see
pl: Wszyscy mogą zobaczyć

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Appearance Settings
pl: Wygląd

en: Applicable for customer only.
pl: Możliwość zastosowania tylko dla klientów.

en: Applicable for subscriber role only.
pl: Zastosowanie tylko dla roli subskrybenta.

en: Apply Filter
pl: Zastosuj filtr

en: Are you sure to close this ticket?
pl: Jesteś pewien, że chcesz zamknąć to zgłoszenie?

en: Are you sure to delete these tickets permanently?
pl: Potwierdź, czy usunąć zgłoszenia permanentnie?

en: Are you sure to delete these tickets?
pl: Jesteś pewien, że chcesz usunąć te zgłoszenia?

en: Are you sure to delete this thread?
pl: Jesteś pewien, że chcesz usunąć ten wątek?

en: Are you sure to delete this ticket permanently?
pl: Potwierdź, czy chcesz usunąć to zgłoszenie permanentnie?

en: Are you sure to restore these tickets?
pl: Jesteś pewien, że chcesz przywrócić te zgłoszenia?

en: Are you sure to restore this ticket?
pl: Jesteś pewien, że chcesz przywrócić to zgłoszenie?

en: Are you sure?
pl: Jesteś pewien?

en: Assign Agent
pl: Przypisz agenta

en: Assign assigned me
pl: Przypisz przypisane mnie

en: Assign assigned others
pl: Przypisz przypisanych innych

en: Assign unassigned
pl: Przypisz nieprzypisane

en: Assigned Agent
pl: Przypisany agent

en: Assigned Agents
pl: Przypisani agenci

en: Attach file
pl: Dodaj plik

en: Attached file type not allowed!
pl: Niedozwolony typ załącznika!

en: Attachment max filesize(MB)
pl: Max. rozmiar załącznika (MB)

en: Attachments
pl: Załączniki

en: Auto Refresh : Off
pl: Auto odświeżanie: wyłączone

en: Auto Refresh : On
pl: Auto odświeżanie: włączone

en: Awaiting agent reply
pl: Czeka na agenta

en: Awaiting customer reply
pl: Czeka na odpowiedź

en: BCC (Comma separated list)
pl: BCC (Lista rozdzielana przecinkiem)

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Background color of container for all screens including ticket list, open ticket, create ticket, etc.
pl: Kolor tła konteneru dla wszystkich scen (lista zgłoszeń, otwarte zgłoszenie, tworzenie zgłoszenia id.)

en: Background color of priority.
pl: Kolor tła priorytetu.

en: Background color of status.
pl: Kolor tła statusu.

en: Blockquote
pl: Cytuj

en: Body for email to send. Use macros for ticket specific details. Macros will get replaced by its value while sending an email.
pl: Treść maila do wysłania. Użyj makr do sprecyzowanych szczegółów. Makra zostaną zastąpione odpowiednimi wartościami podczas wysyłania wiadomości.

en: Bold
pl: Pogrubienie

en: Border Color
pl: Kolor ramki

en: Bottom
pl: Dół

en: Bulleted list
pl: Lista punktowana

en: Calender date format
pl: Format daty

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cancel Button
pl: Przycisk "Anuluj"

en: Category
pl: Kategorie

en: Category Name
pl: Nazwa kategorii

en: Category added successfully.
pl: Kategoria dodana!

en: Category deleted successfully.
pl: Kategoria usunięta!

en: Category order saved.
pl: Kolejność kategorii zapisana.

en: Change Agent Fields
pl: Zmień pola agenta

en: Change Raised By
pl: Zmień Podniesiono przez

en: Change Raised By assigned me
pl: Zmień Podniesiono Przez w przypisanych do mnie

en: Change Raised By assigned others
pl: Zmień Podniesiono Przez w przypisanych do innych

en: Change Raised By unassigned
pl: Zmień Podniesienie Przez nieprzypisanych

en: Change Status
pl: Zmień status

en: Change Ticket Category
pl: Zmień kategorię zgłoszenia

en: Change Ticket Priority
pl: Zmień priorytet zgłoszenia

en: Change Ticket Status
pl: Zmień status

en: Change agentonly fields assigned me
pl: Zmień pola wyłącznie dla agentów w przypisanych do mnie

en: Change agentonly fields assigned others
pl: Zmień pola wyłącznie dla agentów dla przypisanych do innych

en: Change agentonly fields unassigned
pl: Zmień pola wyłącznie dla agentów w nieprzypisanych

en: Change status assigned me
pl: Zmień status przypisanych do mnie

en: Change status assigned others
pl: Zmień status przypisanych do innych

en: Change status unassigned
pl: Zmień status nieprzypisanych

en: Change ticket fields assigned me
pl: Zmień pola zgłoszeń przypisanych do mnie

en: Change ticket fields assigned others
pl: Zmień pola zgłoszeń przypisanych innych

en: Change ticket fields unassigned
pl: Zmień pola zgłoszeń nieprzypisanych

en: Cheating huh?
pl: Coś knujesz?

en: Checkbox
pl: Pole wyboru

en: Click Here
pl: Kliknij tutaj

en: Click Here to Login
pl: Kliknij aby się zalogować

en: Click here to go to support page
pl: Kliknij aby przejść do strony wsparcia

en: Clone
pl: Kopiuj

en: Clone Ticket
pl: Kopiuj zgłoszenie

en: Close
pl: Zamknij

en: Close Button
pl: Przycisk "zamknij"

en: Close Ticket
pl: Zamknij zgłoszenie

en: Close ticket customer notification
pl: Powiadomienie klienta o zamknięciu zgłoszenia

en: Close ticket status
pl: Status zamknięcia zgłoszenia

en: Closed
pl: Zamknięte

en: Color
pl: Kolor

en: Color of action bar for all screens. This color also gets applied to container border
pl: Kolor paska zadań dla wszystkich scen. Ustawia również kolor krawędzi kontenera

en: Conditions
pl: Warunki

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Confirm Password
pl: Potwierdź hasło

en: Continue as Guest
pl: Kontynuuj jako gość

en: Continue as Guest Button
pl: Przycisk "Kontynuuj jako gość"

en: Copy
pl: Skopiuj

en: Create New Ticket
pl: Stwórz zgłoszenie

en: Create Ticket Button (Action Bar)
pl: Przycisk "utwórz zgłoszenie" (pasek zadań)

en: Create Ticket Page
pl: Utwórz stronę zgłoszeń

en: Create a new User
pl: Utwórz nowego użytkownika

en: Cron Method
pl: Metoda Cron

en: Cron Set-up Information
pl: Informacje o ustawieniach Cron

en: Cron Setting
pl: Ustawienia Cron

en: Current user email
pl: Aktualny mail użytkownika

en: Current user name
pl: Aktualna nazwa użytkownika

en: Custom Fields
pl: Pola własne

en: Custom Url
pl: Własny URL

en: Customer
pl: Klient

en: Customer Ticket Filters
pl: Filtry zgłoszeń klienta

en: Customer Ticket List
pl: Lista zgłoszeń klienta

en: Customer View
pl: Widok klienta

en: DESC
pl: Malejąco

en: Date
pl: Data

en: Date Created
pl: Data utworzona

en: Date Updated
pl: Data wgrana

en: Default
pl: Domyślny

en: Default Buttons (Action Bar)
pl: Domyślne przyciski (pasek zadań)

en: Default Login
pl: Domyślny login

en: Default category can not be deleted.
pl: Domyślna kategoria nie może być usunięta

en: Default field can not be deleted.
pl: Pole domyślne nie może być usunięte.

en: Default order by
pl: Domyślna kolejność:

en: Default role can not be deleted.
pl: Domyślna rola nie może być usunięta!

en: Default show/hide filters on ticket list on page load.
pl: Domyślnie wyświetlaj/ukryj filtry przy ładowaniu strony

en: Default ticket category
pl: Domyślna kategoria zgłoszeń

en: Default ticket close status can not be deleted.
pl: Status zgłoszenia zamkniętego nie może być usunięty

en: Default ticket priority
pl: Domyślny priorytet zgłoszeń

en: Default ticket priority can not be deleted.
pl: Domyślny priorytet zgłoszeń nie może być usunięty

en: Default ticket status
pl: Domyślny status zgłoszenia

en: Default ticket status can not be deleted.
pl: Domyślny status zgłoszenia nie może być usunięty

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete Permanently
pl: Usuń permanentnie

en: Delete This Thread
pl: Usuń ten wątek

en: Delete Ticket
pl: Usuń zgłoszenie

en: Delete Ticket Permanently
pl: Trwale usuń zgłoszenie

en: Delete Tickets
pl: Usuń zgłoszenie

en: Delete Tickets Permanently
pl: Usuń zgłoszenia permanentnie

en: Delete assigned me
pl: Usuń przypisane do mnie

en: Delete assigned others
pl: Usuń przypisane do innych

en: Delete this thread
pl: Usuń ten wątek

en: Delete unassigned
pl: Usuń nieprzypisane

en: Delete unassigned ticket capability.
pl: Możliwość usunięcia nieprzypisanych zgłoszeń

en: Deleted
pl: Usunięte

en: Deleted successfully.
pl: Usunięto!

en: Description
pl: Opis

en: Description empty!
pl: Pusty opis!

en: Detailed description of the ticket
pl: Rozwinięty opis zgłoszenia

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Don't notify owner
pl: Nie powiadamiaj właściciela

en: Download
pl: Pobierz

en: Drop Down
pl: Rozwijane

en: Edit Agent
pl: Edytuj agenta

en: Edit Agent Role
pl: Edytuj role agenta

en: Edit Buttons
pl: Przyciski edycji

en: Edit Category
pl: Edytuj kategorię

en: Edit Form Field
pl: Edytuj pol formularza

en: Edit Priority
pl: Edytuj priorytet

en: Edit Status
pl: Edytuj status

en: Edit Subject
pl: Edytuj temat

en: Edit This Thread
pl: Edytuj wątek

en: Edit Ticket Widget
pl: Edytuj widżet zgłoszeń

en: Edit agent only field
pl: Edytuj pole wyłącznie dla agentów

en: Edit email notification
pl: Edytuj powiadomienia

en: Edit this thread
pl: Edytuj ten wątek

en: Email
pl: Mail

en: Email Address
pl: Adres maila

en: Email Body
pl: Treść wiadomości

en: Email Notification added successfully.
pl: Powiadomienie zostało dodane!

en: Email Notification clone successfull.
pl: Powiadomienie mailowe skopiowano!

en: Email Notification delete successfull.
pl: Powiadomienie mailowe usunięte!

en: Email Notification updated successfully.
pl: Powiadomienie zostało zaktualizowane!

en: Email Notifications
pl: Powiadomienia mailowe

en: Email Subject
pl: Tytuł maila

en: Emails to send by this name.
pl: Maile zostaną wysłane z użyciem tego imienia

en: Emails to send from this email.
pl: Maila będą wysłane z użyciem tego adresu.

en: Emails will not be sent to these email addresses. New email should begin on new line.
pl: Wiadomości nie będą wysłane na te adresy. Jeden adres na linię

en: Enable
pl: Włącz

en: Enable or disable Captcha in ticket form.
pl: Włącz lub wyłącz zabezpieczenie Captcha przy tworzeniu zgłoszeń.

en: Enable or disable GDPR condition on ticket form.
pl: Włącz lub wyłącz zgodę RODO w formularzu zgłoszenia.

en: Enable or disable Terms and Condition ticket form.
pl: Włącz lub wyłącz regulamin.

en: Enable or disable personal data retention policy .
pl: Włącz lub wyłącz politykę przechowywania danych personalnych.

en: Enable or disable personal information in ticket form.
pl: Włącz lub wyłącz dane personalne w formalrzu zgłoszenia

en: Enable/Disable attachement for guest in create ticket.
pl: Włącz/wyłącz opcję wgrania plików dla gości

en: Enable/Disable logout button on ticket list action bar.
pl: Włącz/wyłącz przycisk logowania na stronie zgłoszeń

en: Enables 'Close Ticket' button for customer inside open ticket screen.
pl: Uruchamia przycisk "Zamknij zgłoszenie" dla klientów w panelu zgłoszenia.

en: Enables guest ticket facility. Guest will able to create ticket without needing them to have an user account on website. They can create ticket using their name and email address.
pl: Pozwól na wysyłanie zgłoszeń przez gości, którzy nie posiadają konta na stronie. Mogą utworzyć zgłoszenie z użyciem tylko swojego Imienia i adresu maila.

en: Enter Secret Key
pl: Wprowadź sekretny klucz

en: Enter Site Key
pl: Wprowadź klucz strony

en: Enter secret key
pl: Wprowadź sekretny klucz

en: Enter site key
pl: Wprowadź klucz strony

en: Enter your add-ons license keys here to receive updates for purchased add-ons. If your license key has expired, please renew your license.
pl: Wprowadź klucz licencji add-onu aby otrzymać aktualizacje dla nich. Jeśli klucz wygasł, prosimy o odnowienie licencji.

en: Error
pl: Błąd

en: Error: file format not supported!
pl: Błąd: format nie wspierany!

en: Error: file size exceeded allowed limit!
pl: Błąd: rozmiar przekracza limit!

en: External
pl: Zewnętrzny

en: Extra Information
pl: Dodatkowe informacje

en: Extra information about the field. Useful if you want to give instructions or information about the field for agent. Keep this empty if not needed.
pl: Dodatkowe informacje o polu. Przydatne jeśli chcesz przekazać agentom informacje lub instrukcje o polu. Pozostaw puste jeśli niepotrzebne.

en: Extra information about the field. Useful if you want to give instructions or information about the field in create ticket from. Keep this empty if not needed.
pl: Dodatkowe informacje o polu. Przydatne jeśli chcesz przekazać użytkownikom informacje lub instrukcje o polu. Pozostaw puste jeśli niepotrzebne.

en: Field Label
pl: Etykieta pola

en: Field Name
pl: Nazwa pola

en: Field Options
pl: Opcje pola

en: Field Type
pl: Typ pola

en: Field added successfully.
pl: Pole dodane!

en: Field deleted successfully.
pl: Pole usunięte!

en: File Attachment
pl: Załącznik

en: File deleted successfully.
pl: Plik usunięto!

en: File size exceed allowed limit!
pl: Rozmiar pliku przekracza dozwolony limit!

en: Filter Widgets
pl: Filtruj widżety

en: Filter label
pl: Etykieta filtru

en: Filters
pl: Filtry

en: First Name
pl: Imię

en: Footer
pl: Stopka

en: Forgot your password?
pl: Zapomniałeś hasła?

en: Form field order saved.
pl: Kolejność pól w formularzu zapisana!

en: From
pl: Od

en: From Email
pl: Mail nadawcy

en: From Name
pl: Od:

en: Full width of Row
pl: Pełna szerokość

en: GDPR
pl: RODO

en: GDPR Text
pl: Tekst zgody

en: General
pl: Główne

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Guest can upload files
pl: Goście mogą wgrać pliki

en: Half width of Row
pl: Połowa szerokości

en: Header
pl: Nagłówek

en: Hide
pl: Ukryj

en: Hide Filters
pl: Ukryj filtry

en: High
pl: Wysoki

en: I agree the %1$s
pl: Oświadczam, że zapoznałem się z %1$s

en: I agree the Terms & Conditions.
pl: Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem.

en: I am body!
pl: Sekcja "body"

en: I understand my personal information like Name, Email address, IP address etc will be stored in database.
pl: Rozumiem, że moje dane takie jak Imię, Nazwisko, Mail, IP będą przechowywane w bazie danych.

en: I'm not a robot
pl: Nie jestem robotem!

en: If disabled, will not be available in create ticket form. This will disable ability of customer to insert while creating ticket but agents can edit these values and remian visible in open ticket
pl: Jeśli wyłączone, nie będzie dostępne w formularzu zgłoszenia. Uniemożliwi to klientowi wprowadzane podczas tworzenia zgłoszenia jednak agenci mogą to edytować i umożliwić w otwartym zgłoszeniu.

en: If enabled guest will be able to use rich text editor.
pl: Jeśli włączone, goście będą mogli użyć edytora rich text.

en: If you enable this setting then all tickets will be visible to all users and they can reply to each others tickets.
pl: Jeśli włączysz tą opcje wszystkie zgłoszenia będą widoczne dla każdego użytkownika, będą mogli również odpowiadać na zgłoszenia innych.

en: If you enable this setting, it will ask confirmation before submitting reply.
pl: Zaznacz aby włączyć potwierdzenie przed wysłaniem odpowiedzi

en: Ignore Emails
pl: Ignoruj adresy

en: Image
pl: Zdjęcie

en: In words (eg. 1 min ago)
pl: Słownie (np. 1 minutę temu)

en: Incorrect URL!
pl: Niepoprawny URL!

en: Incorrect email address!
pl: Niepoprawny adres!

en: Insert Macros
pl: Wprowadź makro

en: Insert category name.
pl: Wprowadź nazwę kategorii.

en: Insert category name. Please make sure category name you are entering should not already exist.
pl: Wprowadź nazwę kategorii. Postaraj się aby nazwa była unikalna.

en: Insert field label. Please make sure label you are entering should not already exist in agent only as well as ticket form fields.
pl: Wprowadź etykietę pola. Sprawdź, czy etykieta nie widnieje już w polach jedynie dla agentów lub polach formularza zgłoszenia.

en: Insert field label. Please make sure label you are entering should not already exist.
pl: Wprowadź etykietę pola. Postaraj się aby nazwa była unikalna.

en: Insert field options. New option should begin on new line.
pl: Wprowadź opcje pola. Nowa opcja powinna rozpocząć się w nowej linii.

en: Insert priority name. Please make sure priority name you are entering should not already exist.
pl: Wprowadź nazwę priorytetu.  Postaraj się aby nazwa była unikalna.

en: Insert status name. Please make sure status name you are entering should not already exist.
pl: Wprowadź nazwę statusu. Postaraj się aby nazwa była unikalna.

en: Invalid Action
pl: Nieprawidłowa akcja

en: Italic
pl: Kursywa

en: Label
pl: Etykieta

en: Label to represent ticket in email notification subject etc e.g. You may want to use this as a bug tracking then you can label it like issue #123, bug #132 etc. So that it should be  show in issue #123 or Bug #123. Please note this will only work in email subject. If you want to change all places, you will need to translate .pot
pl: Etykieta do rozpoznania zgłoszenia w powiadomieniu mailowym. Możesz tego użyć do oznaczania bugów po czym etykietować to jako kwestia #123 czy bug #123 więc powinno być pokazane jako kwestia #123 lub bug #123. Działa to tylko w temacie wiadomości! Jeśli chcesz to zmienić we wszystkich miejscach musisz przetłumaczyć plik .pot

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Last Note
pl: Ostatnia notka

en: Last note user email
pl: Maila użytkownika ostatniej noty

en: Last note user name
pl: Nazwa użytkownika ostatniej noty

en: Last reply
pl: Ostatnia odpowiedź

en: Last reply user email
pl: Maila użytkownika ostatniej odpowiedzi

en: Last reply user name
pl: Nazwa użytkownika ostatniej odpowiedzi

en: License
pl: Licencja

en: List order saved.
pl: Kolejność listy zapisana.

en: Log Out
pl: Wyloguj

en: Login Form
pl: Formularz logowania

en: Login required
pl: Wymagane logowanie

en: Logout button
pl: Przycisk wylogowania

en: Low
pl: Niski

en: Maximum attachment size of file to be able to attach for attachment fields.
pl: Maksymalny rozmiar załącznika możliwego do wysłania w wiadomości.

en: Medium
pl: Średni

en: Mine
pl: Moje

en: Modal Title
pl: Tytuł modalny

en: Modal Window (Popup Screen)
pl: Wyskakujące okienko

en: More Settings
pl: Więcej ustawień

en: Name
pl: Imię

en: Need Help? Click Here!
pl: Potrzebujesz pomocy? Kliknij tutaj!

en: New Ticket
pl: Nowe zgłoszenie

en: New Ticket!
pl: Nowe zgłoszenie!

en: New ticket customer confirmation
pl: Potwierdzenie nowego zgłoszenia

en: New ticket staff notification
pl: Powiadomienie zespołu o nowym zgłoszeniu

en: No
pl: Nie

en: No Agent Only Fields
pl: Brak pól tylko dla agentów

en: No Agent fields
pl: Brak pól agenta

en: No Agent only Fields
pl: Brak pól wyłącznie dla agenta

en: No Ticket Fields
pl: Brak pól zgłoszenia

en: No Ticket fields
pl: Brak pól zgłoszeń

en: No add-ons installed. See available add-ons - %1$s.
pl: Brak zainstalowanych add-onów. Zobacz dostępne wtyczki - %1$s.

en: No filters found!
pl: Nie znaleziono!

en: No matching data
pl: Nieznaleziono!

en: No matching users
pl: Brak pasujących użytkowników

en: No tickets found!
pl: Nie znaleziono zgłoszeń!

en: None
pl: Żaden

en: Not Allowed
pl: Niedozwolone

en: Notification Type
pl: Rodzaj powiadomienia

en: Number Only
pl: Tylko cyfry

en: Number of Tickets shown per page for agent view.
pl: Liczba zgłoszeń wyświetlana na stronie listy agenta.

en: Number of Tickets shown per page for customer view.
pl: Liczba zgłoszeń pokazywana na stronie w widoku klienta.

en: Number of tickets
pl: Liczba zgłoszeń

en: Numbered list
pl: Lista numerowana

en: Once every minute
pl: Raz na minutę

en: Open
pl: Otwórz

en: Open Ticket Widget
pl: Otwórz widżet zgłoszeń

en: Other Reply Form Buttons
pl: Inne przyciski formularza odpowiedzi

en: Password
pl: Hasło

en: Password and confirm password does not match.
pl: Hasła nie pasują do siebie.

en: Personal Data Retention
pl: Przechowywanie danych personalnych

en: Personal Information
pl: Dane personalne

en: Please Sign Up
pl: Zarejestruj się

en: Please confirm password!
pl: Potwierdź hasło!

en: Please confirm you are not a robot!
pl: Potwierdź, że nie jesteś botem!

en: Please enter correct email address!
pl: Wprowadź poprawny adres!

en: Please enter password!
pl: Wprowadź hasło!

en: Please enter username!
pl: Wprowadź nazwę użytkownika!

en: Please insert your email address
pl: Wprowadź swój mail

en: Please insert your email.
pl: Wprowadź swój mail.

en: Please insert your name
pl: Wprowadź swoje imię

en: Please insert your name.
pl: Wprowadź swoje imię.

en: Please select category.
pl: Wybierz kategorię.

en: Please select priority.
pl: Wybierz priorytet.

en: Please select width of the field in create ticket form.
pl: Wybierz szerokość pola w formularzu zgłoszenia.

en: Please sign in
pl: Zaloguj się

en: Please wait ...
pl: Czekaj...

en: Post Reply
pl: Wyślij odpowiedź

en: Priority
pl: Priorytet

en: Priority Name
pl: Nazwa priorytetu

en: Priority added successfully.
pl: Priorytet dodany!

en: Priority color and background color should not be same.
pl: Kolory priorytetu i tła nie powinny być takie same.

en: Priority deleted successfully.
pl: Priorytet usunięty!

en: Priority order saved.
pl: Kolejność priorytetów zapisana.

en: Private Note
pl: Nota prywatna

en: Public Mode
pl: Widok publiczny

en: Radio Button
pl: Przycisk typu radio

en: Raised By
pl: Podniesiono przez

en: Recaptcha Type
pl: Rodzaj Recaptchy

en: Recipients
pl: Odbiorcy

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Register Button
pl: Przycisk rejestracji

en: Register Button
pl: Przycisk rejestracji

en: Register Now
pl: Zarejestruj się

en: Remember me
pl: Zapamiętaj mnie

en: Removed successfully.
pl: Usunięto.

en: Reply
pl: Odpowiedz

en: Reply Thread
pl: Odpowiedz

en: Reply assigned me
pl: Odpowiedz przypisanym mnie

en: Reply assigned others
pl: Odpowiedz przypisanym innym

en: Reply form position
pl: Pozycja formularza odpowiedzi

en: Reply form position in open ticket page. 'Top' will load reply form above ticket threads and ticket threads will load in decending order. Whereas, 'Bottom' will load reply form below ticket thread and threads loaded in acending order.
pl: Pozycja formularza odpowiedzi w otwartym zgłoszeniu. Góra: formularz odpowiedzi będzie znajdować się na górze strony i wyświetlać wątki w kolejności od najnowszych. Dól: wątki wyświetlane będą od najstarszych więc formularz odpowiedzi znajdować się będzie na dole strony.

en: Reply ticket notification
pl: Powiadomienie o odpowiedzi

en: Reply to
pl: Odpowiedź do

en: Reply to Closed Tickets
pl: Odpowiedz na zamknięte zgłoszenia

en: Reply unassigned
pl: Odpowiedz nieprzypisanym

en: Report Thread
pl: Zgłoś wątek

en: Required
pl: Wymagane

en: Required fields can not be empty!
pl: Pola wymagane nie mogą być puste!

en: Reset Button
pl: Przycisk resetu

en: Reset Default
pl: Przywróć domyślne

en: Reset Filters
pl: Resetuj filtry

en: Reset Form
pl: Resetuj formularz

en: Restore
pl: Przywróć

en: Restore Deleted Tickets
pl: Przywróć usunięte zgłoszenia

en: Restore Ticket
pl: Przywróć zgłoszenie

en: Right to left
pl: Od prawej do lewej

en: Role
pl: Rola

en: Save
pl: Zapisz

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Save Filter
pl: Zapisz filtr

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Saved Filters
pl: Zapisane filtry

en: Search agent ...
pl: Szukaj agenta...

en: Search...
pl: Szukaj...

en: Select Field
pl: Wybierz pole

en: Select Role
pl: Wybierz rolę

en: Select User
pl: Wybierz użytkownika

en: Select agent role. You can create new role in Agent Roles section if needed.
pl: Wybierz rolę agenta. Możesz stworzyć nową rolę w sekcji Role agentów jeśli potrzeba.

en: Select conditions to show this field in create ticket form. Visible if no conditions set. Visible if any one of added conditions matches while creating ticket.
pl: Wprowadź reguły wyświetlania pola w formularzu zgłoszeń. Wyświetlane jeśli nie ma reguł lub wprowadzone reguły pasują podczas tworzenia zgłoszenia.

en: Select event to send this email.
pl: Wybierz akcje do wysłanie maila.

en: Select field
pl: Wybierz pola

en: Select field type.
pl: Wybierz typ pola.

en: Select option
pl: Wybierz opcje

en: Select page in which shortcode is inserted. Create a page with shortcode [supportcandy] if not created yet. Fullwidth page template is recommended.
pl: Wybierz stronę na której wprowadzony jest shortcode. Utwórz stronę z shortcode [supportcandy], jeśli jeszcze jej nie ma. Zalecane jest wykorzystanie całej szerokości strony.

en: Select roles who will receive email notifications. Assigned Agent will be none if type is New Ticket. If you want to automate assign agent for new ticket, you can purchase our <strong>Assign Agent Rules</strong> add-on.
pl: Dobierz role kto otrzyma powiadomienia mailowe. Nie będzie przypisanych agentów jeśli zgłoszenie jest nowe. Jeśli chcesz automatycznie przypisywać agentów, sprawdź rozszerzenie <strong>Assign Agent Rules</strong>.

en: Select statuses for unresolved filter in ticket list.
pl: Wybierz status dla nierozwiązanych na liście zgłoszeń

en: Select the captcha type for Supportcandy on create ticket page.
pl: Wybierz rodzaj Recaptchy dla potrzeb systemu Supportcandy

en: Select user to whome you want to make an agent.
pl: Wybierz użytkownika którego chcesz mianować agentem.

en: Select your terms and conditions page.
pl: Wybierz stronę regulaminu.

en: Selected users can see the widget.
pl: Wybrani użytkownicy mogą zobaczyć widżet.

en: Set retention period
pl: Ustaw czas przechowywania

en: Set starting ticket id.
pl: Ustaw ID rozpoczynającego zgłoszenia

en: Set time for which personal data should br reatained.
pl: Ustaw czas przez jaki dane mają być przechowywane.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Settings saved.
pl: Ustawienia zapisane.

en: Short description of the ticket.
pl: Krótki opis zgłoszenia

en: Show
pl: Pokaż

en: Show Filters
pl: Pokaż filtry

en: Show/hide ticket widget in open ticket.
pl: Pokaż/ukryj widżet zgłoszeń w otwartym zgłoszeniu.

en: Sign In
pl: Zaloguj

en: Sign In Button
pl: Przycisk logowania

en: Sign Out Button
pl: Przycisk wylogowania

en: Sign in
pl: Zaloguj

en: Signature
pl: Sygnatura

en: Starting Ticket ID
pl: ID początkowe zgłoszeń

en: Status Name
pl: Nazwa statusu

en: Status added successfully.
pl: Status dodany!

en: Status color and background color should not be same.
pl: Kolory statusu i tła nie powinny być takie same.

en: Status deleted successfully.
pl: Status usunięty!

en: Status order saved.
pl: Kolejność statusów zapisana.

en: Status to apply if 'Close Ticket' button clicked for a ticket.
pl: Status do zastosowania po kliknięciu przycisku "Zamknij zgłoszenie"

en: Subject
pl: Temat

en: Subject for email to send.
pl: Tytuł dla wiadomości do wysłania.

en: Submit
pl: Wyślij zgłoszenie

en: Submit Button
pl: Przycisk "Wyślij zgłoszenie"

en: Submit Note
pl: Wyślij notkę

en: Submit Reply
pl: Wyślij odpowiedź

en: Submit Reply Button
pl: Przycisk "odpowiedź"

en: Submit Ticket
pl: Wyślij zgłoszenie

en: Success!
pl: Sukces!

en: Support
pl: Wsparcie

en: Support %s
pl: Wsparcie %s

en: Support Agents
pl: Agenci wsparcia

en: Support Page
pl: Strona wsparcia

en: Tag
pl: Tagi

en: Templates
pl: Wzory

en: Term & Conditions & GDPR
pl: Regulamin i RODO

en: Terms & Canditions
pl: Regulamin

en: Terms Page
pl: Strona regulaminu

en: Terms and Conditions Text
pl: Treść regulaminu

en: Text Field
pl: Pole tekstowe

en: Text color of container for all screens including ticket list, open ticket, create ticket, etc.
pl: Kolor tekstu dla wszystkich scen (lista zgłoszeń, otwarte zgłoszenie, tworzenie zgłoszenia id.)

en: Text color of priority.
pl: Kolor tekstu priorytetu.

en: Text color of status.
pl: Kolor tekstu statusu.

en: Text to show on create ticket page.
pl: Tekst do wyświetlenia na stronie nowego zgłoszenia.

en: Text to show on thank you screen.
pl: Tekst do wyświetlenia na ekranie podziękowania.

en: Textarea
pl: Pole tekstowe

en: Thank you page
pl: Strona podziękowania

en: Thank you page redirect url
pl: URl przekierowania strony podziękowań

en: Thank you text
pl: Tekst podziękowania

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s or %5$supdate now%6$s.
pl: Dostępna jest nowa wersja %1$s. %2$s wersja %3$s pokaż szczegóły%4$s lub %5$saktualizuj teraz%6$s.

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s.
pl: Dostępna jest nowa wersja %1$s. %2$s pokaż wersję %3$s pokaż szczegóły %4$s.

en: This category will get applied for newly created ticket.
pl: Ta kategoria zostanie przypisana nowym zgłoszeniom.

en: This email is already registered, please choose another one.
pl: Ten mail jest już zarejestrowany, użyj innego adresu.

en: This format will be applicable for input date fields (datepicker) for SupportCandy.
pl: Ten format będzie aplikowany do wprowadzania daty w kalendarzu przy tworzeniu zgłoszenia.

en: This format will be applicable for thread log time.
pl: Ten format będzie zaaplikowany dla czasu w logach wątku

en: This priority will get applied for newly created ticket.
pl: Ten priorytet zostanie nadany nowym zgłoszeniom.

en: This status will be applied to the ticket if agent or any support staff post reply in ticket. 'Default' will not change status of the ticket in this case.
pl: Ten status zostanie nadany zgłoszeniom po odpowiedzi któregokolwiek agenta. Zastosowanie 'Domyślny' nie będzie zmieniać statusu zgłoszenia.

en: This status will be applied to the ticket if customer post reply in ticket. 'Default' will not change status of the ticket in this case.
pl: Ten status zostanie nadany zgłoszeniom po odpowiedzi klienta. Zastosowanie 'Domyślny' nie będzie zmieniać statusu zgłoszenia.

en: This status will get applied for newly created ticket.
pl: Ten status zostanie nadany nowym zgłoszeniom.

en: This username is already registered. Please choose another one.
pl: Nazwa użytkownika znajduje się już w bazie, wprowadź inną.

en: Thread Date Format
pl: Format daty wątku

en: Ticket
pl: Zagłoszenie

en: Ticket Alice in Email Notification Subject
pl: Etykieta zgłoszenia w temacie powiadomienia

en: Ticket Categories
pl: Kategorie zgłoszeń

en: Ticket Category
pl: Kategoria zgłoszenia

en: Ticket Fields
pl: Pola zgłoszeń

en: Ticket Form Fields
pl: Pola formularza zgłoszeń

en: Ticket ID
pl: ID zgłoszenia

en: Ticket List
pl: Lista zgłoszeń

en: Ticket List Header
pl: Nagłówek listy zgłoszeń

en: Ticket List Item Mouseover
pl: Najechanie kursorem na pozycje listy zgłoszeń

en: Ticket Logs
pl: Logi zgłoszenia

en: Ticket Notifications
pl: Powiadomienia zgłoszeń

en: Ticket Permissions
pl: Uprawnienia zgłoszeń

en: Ticket Priorities
pl: Priorytety zgłoszeń

en: Ticket Reply
pl: Odpowiedź zgłoszenia

en: Ticket Status
pl: Status zgłoszenia

en: Ticket Statuses
pl: Statusy zgłoszeń

en: Ticket URL
pl: URL zgłoszenia

en: Ticket URL Permissions
pl: Uprawnienia do URL zgłoszenia

en: Ticket Widget Order  saved.
pl: Kolejność widżetu zgłoszeń zapisana.

en: Ticket Widgets
pl: Widżet zgłoszenia

en: Ticket assigned to all other agents change Raised By capability.
pl: Możliwość zmiany Podniesiono Przez w zgłoszeniach przypisanych do wszystkich innych agentów

en: Ticket assigned to all other agents change agentonly fields capability.
pl: Możliwość zmiany pól wyłącznie dla agentów w zgłoszeniach przypisanych do wszystkich innych

en: Ticket assigned to all other agents change ticket fields capability.
pl: Możliwość zmiany pól zgłoszeń przypisanych do wszystkich innych agentów.

en: Ticket assigned to all other agents change ticket status capability.
pl: Możliwość zmiany statusu zgłoszeń przypisanych do wszystkich innych agentów

en: Ticket assigned to all other agents delete capability.
pl: Możliwość usunięcia zgloszeń przypisanych do innych agentów

en: Ticket assigned to all other agents further assign capability.
pl: Zgłoszenie przypisane do wszystkich innych agentów z dalszą możliwością przypisywania.

en: Ticket assigned to all other agents reply capability.
pl: Możliwość odpowiedzi na zgłoszenie przypisane wszystkim innym użytkownikom.

en: Ticket assigned to all other agents. This will also enable private notes.
pl: Zgłoszenie przypisane do wszystkich pozostałych agentów. Uruchomi również noty prywatne.

en: Ticket assigned to user himself change Raised By capability.
pl: Możliwość zmiany Podniesiono Przez w zgłoszeniach przypisanych do samego użytownika

en: Ticket assigned to user himself change agentonly fields capability.
pl: Możliwość zmiany pól wyłącznie dla agentów w zgłoszeniach przypisanych do samego użytkownika.

en: Ticket assigned to user himself change ticket fields capability.
pl: Możliwość zmiany pól zgłoszeń przypisanych do samego użytkownika.

en: Ticket assigned to user himself change ticket status capability.
pl: Możliwość zmiany statusu zgłoszeń przypisanych do samego użytkownika.

en: Ticket assigned to user himself delete capability.
pl: Możliwość usunięcia przypisanych do samego użytkownika.

en: Ticket assigned to user himself further assign capability.
pl: Możliwość dalszego przypisania zgłoszeń przypisanych użytkownikowi.

en: Ticket assigned to user himself reply capability.
pl: Możliwość odpowiedzi na zgłoszenia przypisane do samego użytkownika.

en: Ticket assigned to user himself. This will also enable private notes.
pl: Zgłoszenie przypisane samemu użytkownikowi. To uruchomi również noty prywatne.

en: Ticket list filters default visibility
pl: Domyślny widok listy zgłoszeń

en: Ticket not found.
pl: Nie znaleziono zgłoszenia

en: Ticket number must be greater than current ticket number
pl: Numer zgłoszenia musi być większy niż aktualny

en: Ticket priority
pl: Priorytet zgłoszenia

en: Ticket status after agent reply
pl: Status zgłoszenia po odpowiedzi agenta

en: Ticket status after agent reply can not be deleted.
pl: Status zgłoszenia po odpowiedzi agenta nie może być usunięty

en: Ticket status after customer reply
pl: Status zgłoszenia po odpowiedzi klienta

en: Ticket status after customer reply can not be deleted.
pl: Status zgłoszenia po odpowiedzi klienta nie może być usunięty

en: Tickets
pl: Zgłoszenia

en: Tickets Record
pl: Zapis zgłoszeń

en: Tickets are loaded by selected order for agent view by default.
pl: Zgłoszenia ładowane są domyślnie wg. tej kolejności na liście agenta.

en: Tickets are loaded by selected order for customer view by default.
pl: Zgłoszenia są ładowane domyślnie zgodnie z wybraną kolejnością dla widoku klienta

en: Tickets of customer having email %s has been anonymized.
pl: Zgłoszenia użytkownika o mailu %s zostały zmienione na anonimowe.

en: Timestamp
pl: Znak czasu

en: Tinymce toolbar
pl: Pasek Tinymce

en: Title
pl: Tytuł

en: Title to show in notification list. Please make sure title you are entering is not already available in other notifications.
pl: Tytuł wyświetlany na liście powiadomień. Postaraj się aby nazwa była unikalna.

en: To
pl: Do

en: To run cron please execute the following command per minute with your cron:
pl: Aby uruchomić cron ustal wykonanie poniższej komendy raz na minutę:

en: Top
pl: Góra

en: Type
pl: Wpisz

en: Unassigned
pl: Nieprzypisane

en: Unassigned change agentonly fields capability.
pl: Możliwość zmiany pól wyłącznie dla agentów w nieprzypisanych

en: Unassigned change ticket fields capability.
pl: Możliwość zmiany pól zgłoszeń nieprzypisanych

en: Unassigned ticket assign agent capability.
pl: Możliwość przypisywania agentom nieprzypisanych zgłoszeń.

en: Unassigned ticket change raised by capability.
pl: Możliwość zmiany osoby podnoszącej zgłoszenie w nieprzypisanych.

en: Unassigned ticket list visibility.
pl: Widok listy zgłoszeń nieprzypisanych

en: Unassigned ticket reply capability.
pl: Możliwość odpowiedzi na nieprzypisane zgłoszenia

en: Unassigned ticket status change capability.
pl: Możliwość zmiany statusu nieprzypisanych zgłoszeń

en: Underline
pl: Podkreślenie

en: Unresolved
pl: Nierozwiązane

en: Unresolved Statuses
pl: Status nierozwiązanych

en: Url to redirect in case you want to show your custom thank you page. Keep this empty to show above default thank you messege.
pl: URL do przekierowania jeśli chcesz pokazać własną stronę podziękowania. Pozostaw puste aby wyświetlać domyślne podziękowania.

en: User Registration
pl: Rejestracja użytkownika

en: User Registration Method
pl: Metoda rejestracji

en: User Tickets
pl: Zgłoszenia użytkownika

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Username or email
pl: Nazwa użytkownika lub mail

en: View Less
pl: Pokaż mniej

en: View More
pl: Pokaż więcej

en: View More ...
pl: Pokaż więcej...

en: View assigned me
pl: Pokaż przypisane do mnie

en: View assigned others
pl: Pokaż innych przypisanych

en: View unassigned
pl: Pokaż nieprzypisane

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Whether this field is medatory or optional. Yes indicates mendatory whereas no indicates optional.
pl: Pole wymagane lub opcjonalne. Tak wskazuje na wymagane, nie na opcjonalne.

en: Width
pl: Szerokość

en: Yes
pl: Tak

en: You are not authorized to view this ticket.
pl: Nie masz uprawnień aby wyświetlić to zgłoszenie.

en: You do not have permission to install plugin updates
pl: Nie masz uprawnień aby aktualizować wtyczki

en: Your Email
pl: Mail

en: Your Name
pl: Imię

en: Your ticket has been closed!
pl: Twoje zgłoszenie zostało zamknięte!

en: Your ticket has been created successfully!
pl: Twoje zgłoszenie zostało utworzone!

en: added note %1$s
pl: dodano notkę %1$s

en: assign agent changed to %1$s
pl: Przypisany agent zmieniony na %1$s

en: category changed to %1$s
pl: kategoria zmieniona na %1$s

en: days
pl: dni

en: done
pl: gotowe

en: hours
pl: godziny

en: just now
pl: chwilę temu

en: minutes
pl: minuty

en: months
pl: miesiące

en: new_ticket
pl: nowe_zgłoszenie

en: priority changed to %1$s
pl: Priorytet zmieniono na %1$s

en: replied %1$s
pl: odpowiedział %1$s

en: reported %1$s
pl: zgłoszono %1$s

en: seconds
pl: sekundy

en: status changed to %1$s
pl: Status zmieniony na %1$s

en: ticket_widget changed to %1$s
pl: Widżet zgłoszeń zmieniono do %1$s

en: updated successfully.
pl: zaktualizowano!

en: weeks
pl: tygodnie

en: years
pl: lata
