SupportCandy - en to nl_NL translation catalogue (614 entries)

en:  Default Login on support page.
nl_NL: Standaard Inlog op helpdesk pagina

en:  Individual Ticket Page
nl_NL: Individuele Ticket pagina

en: %1$s changed %2$s from %3$s to %4$s
nl_NL: %1$s gewijzigd %2$s van %3$s naar %4$s

en: %1$s changed %2$s to %3$s
nl_NL: %1$s gewijzigd %2$s in %3$s

en: %1$s changed assign agent from %2$s to %3$s
nl_NL: %1$s wijzigde medewerker van %2$s naar %3$s

en: %1$s changed assign agent to %2$s
nl_NL: %1$s wijzigde de toegewezen medewerker in %2$s

en: %1$s changed category from %2$s to %3$s
nl_NL: %1$s wijzigde categorie van %2$s naar %3$s

en: %1$s changed category to %2$s
nl_NL: %1$s wijzigde de categorie in %2$s

en: %1$s changed priority from %2$s to %3$s
nl_NL: %1$s wijzigde prioriteit van %2$s naar %3$s

en: %1$s changed priority to %2$s
nl_NL: %1$s wijzigde de prioriteit in %2$s

en: %1$s changed raised by from %2$s to %3$s
nl_NL: %1$s wijzigde ingezonden door van %2$s naar %3$s

en: %1$s changed raised by to %2$s
nl_NL: %1$s wijzigde de klant in %2$s

en: %1$s changed status from %2$s to %3$s
nl_NL: %1$s wijzigde status van %2$s naar %3$s

en: %1$s changed status to %2$s
nl_NL: %1$s wijzigde de status in %2$s

en: %1$s changed ticket_widget to %2$s
nl_NL: %1$s wijzigde ticket_widget naar %2$s

en: %1$s changed to %2$s
nl_NL: %1$s gewijzigd in %2$s

en: %1$s for steps to get Site Key and Secret Key for Google Recaptcha.
nl_NL: %1$s voor uitleg over het verkrijgen van een sleutel voor Google Recaptcha.

en: %1$s removed %2$s
nl_NL: %1$s verwijderde %2$s

en: %d %s ago
nl_NL: %d %s geleden

en: (Optional) Email will only send when all condition matches.
nl_NL: (Optioneel) Deze e-mail wordt alleen verzonden als aan alle voorwaarden is voldaan.

en: (Optional) Enter additional recipient email address. One email per line.
nl_NL: (Optioneel) Extra ontvangers voor deze notificatie, één e-mailadres per regel.

en: (Optional) When recipients reply to the notification from their inbox, reply will be sent to this email address.
nl_NL: (Optioneel) Als de ontvanger de notificatie beantwoord, dan wordt het antwoord naar dit e-mail adres verzonden.

en: (all agents)
nl_NL: (alle medewerkers)

en: +Add New
nl_NL: +Nieuw

en: 1/3 width of Row
nl_NL: 1/3 van de regel breedte

en: <i>Set cron in your hosting control panel to execute below command every minute -</i>
nl_NL: <i> Stel cron in uw hostingmanager in om elke minuut onder het commando uit te voeren - </ i>

en: <p><strong>{last_reply_user_name}</strong> wrote:</p><p>{last_reply}</p><p>{ticket_url}</p><p>{ticket_history}</p>
nl_NL: <p><strong>{last_reply_user_name}</strong> schreef:</p><p>{last_reply}</p><p>{ticket_url}</p><p>{ticket_history}</p>

en: <p>Dear {customer_name},</p><p>Thank you for creating a ticket. We confirm that we have received your ticket and you will soon hear back from us.</p><p>Your ticket id is #{ticket_id}. You will get an email notification after we post a reply to your ticket. However, in case the email notification fails, then you can check your ticket status at the link below:</p><p>{ticket_url}</p>
nl_NL: <p>Beste {customer_name},</p><p>Bedankt voor het inzenden van je ticket. Het ticket is ontvangen en wordt zo snel mogelijk verwerkt.</p><p>Het ticket id is: #{ticket_id}, het onderwerp is: {ticket_subject}.</p><p>Je ontvangt bericht per e-mail op {customer_email} zodra er een reactie is. Als je geen e-mail ontvangt controleer dan je SPAM filter. Je kan de status van je ticket ook via de volgende link controleren:</p><p>{ticket_url}</p>

en: <p>Dear {customer_name},</p><p>Thank you for creating ticket. We confirm that we have received your ticket and you will soon here back from us.</p><p>Your ticket id is #{ticket_id}. You will get email notification after we post reply in your ticket but in case email notification failed, you can check your ticket status on below link:</p><p>{ticket_url}</p>
nl_NL: <p>Beste {customer_name},</p><p>Bedankt voor het inzenden van je ticket. Het ticket is ontvangen en wordt zo snel mogelijk verwerkt.</p><p>Het ticket id is #{ticket_id}. Je ontvangt bericht per e-mail zodra er een reactie is. Als je geen e-mail ontvangt controleer dan je SPAM filter. Je kan de status van je ticket ook via de volgende link controleren:</p><p>{ticket_url}</p>

en: <p>Dear {customer_name},</p><p>We have received your ticket and confirmation has been sent to your email address&nbsp;{customer_email}.</p><p>Your ticket id is #{ticket_id}. You will get email notification after we post reply in your ticket but in case email notification failed, you can check your ticket status on below link:</p><p>{ticket_url}</p>
nl_NL: <p>Beste {customer_name},</p><p>We hebben je ticket ontvangen en een bevestiging gemaild naar &nbsp;{customer_email}.</p><p>Het ticket id is #{ticket_id}. Je ontvangt bericht per e-mail zodra er een reactie is. Als je geen e-mail ontvangt controleer dan je SPAM filter. Je kan de status van je ticket ook via de volgende link controleren:</p><p>{ticket_url}</p>

en: <p>Dear {customer_name},</p><p>Your ticket #{ticket_id} has been closed. We hope you are satisfied with our support.</p><p>If you have some further queries on this ticket, please feel free to reply same ticket. For queries not related to this ticket, please create new ticket.</p><p>{ticket_url}</p>
nl_NL: <p>Beste {customer_name},</p><p>Je ticket #{ticket_id} is afgesloten. We hopen dat je tevreden bent met onze support.</p><p>Als je nog vragen hebt over ditzelfde onderwerp dan kan je gewoon een reactie plaatsen. Voor niet gerelateerde vragen graag een nieuw ticket aanmaken.</p><p>{ticket_url}</p>

en: <p>You have received new ticket from&nbsp;<strong>{customer_name}</strong>!</p><p>Below are details of the ticket:</p><p><strong>Subject:</strong>&nbsp;{ticket_subject}</p><p><strong>Description:</strong></p><p>{ticket_description}</p><p>{ticket_url}</p>
nl_NL: <p>Er is een nieuw ticket ingezonden door &nbsp;<strong>{customer_name}</strong>!</p><p>Hier zijn de details van het ticket:</p><p><strong>Onderwerp:</strong>&nbsp;{ticket_subject}</p><p><strong>Bericht:</strong></p><p>{ticket_description}</p><p>{ticket_url}</p>

en: ASC
nl_NL: OPL

en: Action
nl_NL: Actie

en: Action Bar Color
nl_NL: Actiebalk kleur

en: Action Button
nl_NL: Actie knop

en: Actions
nl_NL: Akties

en: Add
nl_NL: Toevoegen

en: Add New Agent
nl_NL: Voeg Medewerker toe

en: Add New Category
nl_NL: Voeg Categorie toe

en: Add New Form Field
nl_NL: Voeg Veld toe

en: Add New Priority
nl_NL: Voeg Prioriteit toe

en: Add New Role
nl_NL: Voeg Functie toe

en: Add New Status
nl_NL: Voeg Status toe

en: Add Note
nl_NL: Notitie toevoegen

en: Add filter item
nl_NL: Voeg Filter-item toe

en: Add list item
nl_NL: Voeg List-item toe

en: Add new agent only field
nl_NL: Voeg Alleen-Medewerker Veld toe

en: Add new email notification
nl_NL: Nieuwe E-mail Notificatie toevoegen.

en: Added successfully.
nl_NL: Toegevoegd.

en: Additional Recipients
nl_NL: Extra Ontvangers

en: Administrator
nl_NL: Beheerder

en: Advance Filter Apply Button
nl_NL: Geavanceerd filter toepassen knop

en: Advance Filter Close Button
nl_NL: Geavanceerd filter sluiten knop

en: Advance Filter Save Button
nl_NL: Geavanceerd filter opslaan knop

en: Advanced Settings
nl_NL: Geavanceerde instellingen

en: Agent
nl_NL: Medewerker

en: Agent Created
nl_NL: Medewerker aangemaakt

en: Agent Name
nl_NL: Medewerker Naam

en: Agent Only Fields
nl_NL: Velden voor Medewerker

en: Agent Roles
nl_NL: Medewerker Type

en: Agent Setting
nl_NL: Medewerker Instellingen

en: Agent Settings
nl_NL: Medewerker Instellingen

en: Agent Ticket Filters
nl_NL: Medewerker Ticket Filters

en: Agent Ticket List
nl_NL: Medewerker Ticket Lijst

en: Agent View
nl_NL: Medewerker Weergave

en: Agent added successfully.
nl_NL: Medewerker toegevoegd.

en: Agent already exist.
nl_NL: Medewerker bestaat al.

en: Agent deleted successfully.
nl_NL: Medewerker gewist.

en: Align
nl_NL: Uitlijnen

en: All Tickets
nl_NL: Alle Tickets

en: All threads in decending order except last reply
nl_NL: Alle reacties aflopend gesorteerd behalve de laatste

en: Allow Captcha
nl_NL: Captcha toestaan

en: Allow Reply Confirmation
nl_NL: Reply Bevestiging

en: Allow customer to close ticket
nl_NL: Sta toe dat de klant het ticket sluit.

en: Allow guest ticket
nl_NL: Sta gast-ticket toe.

en: Allow rich text editor for guest ticket
nl_NL: Sta een rich-text-editor voor een gastticket toe

en: Allowed
nl_NL: Toegestaan

en: Already available in list.
nl_NL: Al beschikbaar in lijst.

en: An error occured while creating category.
nl_NL: Fout bij het toevoegen van de categorie.

en: An error occured while creating custom field.
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het maken van het eigen veld.

en: An error occured while creating email notification.
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het maken van de e-mail notificatie.

en: An error occured while creating priority.
nl_NL: Fout bij het toevoegen van de prioriteit.

en: An error occured while creating status.
nl_NL: Fout bij het toevoegen van de status.

en: An error occured while deleting email notification.
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het wissen van de e-mail notificatie.

en: Anyone can see
nl_NL: Zichtbaar voor iedereen

en: Appearance
nl_NL: Vormgeving

en: Appearance Settings
nl_NL: Vormgeving Instellingen

en: Applicable for customer only.
nl_NL: Alleen van toepassing op klanten.

en: Applicable for subscriber role only.
nl_NL: Alleen van toepassing op abonnees.

en: Apply Filter
nl_NL: Filter Toepassen

en: Are you sure to close this ticket?
nl_NL: Weet je zeker dat je dit ticket wilt sluiten?

en: Are you sure to delete these tickets permanently?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze tickets permanent wilt verwijderen?

en: Are you sure to delete these tickets?
nl_NL: Weet je zeker dat je dit ticket wilt wissen?

en: Are you sure to delete this thread?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze discussie wilt wissen?

en: Are you sure to delete this ticket permanently?
nl_NL: Weet je zeker dat je dit ticket permanent wilt verwijderen?

en: Are you sure to restore these tickets?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze tickets wilt herstellen?

en: Are you sure to restore this ticket?
nl_NL: Weet je zeker dat je dit ticket wilt herstellen?

en: Are you sure?
nl_NL: Weet je het zeker?

en: Assign Agent
nl_NL: Medewerker toewijzen

en: Assign assigned me
nl_NL: Toegewezen aan zichzelf toewijzen

en: Assign assigned others
nl_NL: Wijs toegewezen ticket aan andere toe

en: Assign unassigned
nl_NL: Niet-toegewezen ticket toewijzen.

en: Assigned Agent
nl_NL: Toegewezen Medewerker

en: Assigned Agents
nl_NL: Toegewezen Medewerkers

en: Attach file
nl_NL: Bestand toevoegen

en: Attached file type not allowed!
nl_NL: Bijlage type niet toegestaan!

en: Attachment max filesize(MB)
nl_NL: Maximale bestandsgrootte bijlage (MB)

en: Attachments
nl_NL: Bijlagen

en: Auto Refresh : Off
nl_NL: Vernieuwen : Uit

en: Auto Refresh : On
nl_NL: Vernieuwen : Aan

en: Awaiting agent reply
nl_NL: Wacht op reactie medewerker

en: Awaiting customer reply
nl_NL: Wacht op reactie klant

en: BCC (Comma separated list)
nl_NL: BCC (komma gescheiden lijst)

en: Background Color
nl_NL: Achtergrond Kleur

en: Background color
nl_NL: Achtergrond kleur

en: Background color of container for all screens including ticket list, open ticket, create ticket, etc.
nl_NL: Achtergrondkleur van het frame voor alle schermen inclusief ticketlijst, open ticket, ticket aanmaken, ...

en: Background color of priority.
nl_NL: Achtergrondkleur van deze prioriteit.

en: Background color of status.
nl_NL: Achtergrondkleur van deze status.

en: Blockquote
nl_NL: Citaat

en: Body for email to send. Use macros for ticket specific details. Macros will get replaced by its value while sending an email.
nl_NL: Bericht van deze e-mail. Gebruik macro's voor ticket details. De macro word vervangen door de ticket detail waarde bij verzending van de mail.

en: Bold
nl_NL: Vet

en: Border Color
nl_NL: Rand kleur

en: Bottom
nl_NL: Onder

en: Bulleted list
nl_NL: Opsomming lijst

en: Calender date format
nl_NL: Datum notatie

en: Cancel
nl_NL: Annuleer

en: Cancel Button
nl_NL: Annuleer Knop

en: Category
nl_NL: Categorie

en: Category Name
nl_NL: Categorie Naam

en: Category added successfully.
nl_NL: Categorie toegevoegd.

en: Category deleted successfully.
nl_NL: Categorie met succes verwijderd.

en: Category order saved.
nl_NL: Categorie volgorde opgeslagen.

en: Change Agent Fields
nl_NL: Wijzig Medewerker Veld

en: Change Raised By
nl_NL: Wijzig Klant

en: Change Raised By assigned me
nl_NL: Eigen ticket klant wijzigen

en: Change Raised By assigned others
nl_NL: Andermans ticket klant veld wijzigen

en: Change Raised By unassigned
nl_NL: Niet toegewezen ticket klant wijzigen

en: Change Status
nl_NL: Wijzig status

en: Change Ticket Category
nl_NL: Wijzig Ticket Categorie

en: Change Ticket Priority
nl_NL: Wijzig Ticket Prioriteit

en: Change Ticket Status
nl_NL: Wijzig Ticket Status

en: Change agentonly fields assigned me
nl_NL: Eigen ticket alleen-medewerker veld wijzigen

en: Change agentonly fields assigned others
nl_NL: Andermans ticket alleen-medewerker veld wijzigen

en: Change agentonly fields unassigned
nl_NL: Niet toegewezen ticket alleen-medewerker veld wijzigen

en: Change status assigned me
nl_NL: Wijzig status eigen ticket

en: Change status assigned others
nl_NL: Wijzig status toegewezen aan anderen

en: Change status unassigned
nl_NL: Wijzig status niet-toegewezen

en: Change ticket fields assigned me
nl_NL: Eigen ticket veld wijzigen

en: Change ticket fields assigned others
nl_NL: Andermans ticket veld wijzigen

en: Change ticket fields unassigned
nl_NL: Niet toegewezen ticket veld wijzigen

en: Cheating huh?
nl_NL: Vals spelen?

en: Checkbox
nl_NL: Selectie vak

en: Click Here
nl_NL: Klik hier

en: Click Here to Login
nl_NL: Klik hier om in te loggen

en: Click here to go to support page
nl_NL: Klik hier om naar de support pagina te gaan

en: Clone
nl_NL: Dupliceer

en: Clone Ticket
nl_NL: Dupliceer Ticket

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: Close Button
nl_NL: Sluit Knop

en: Close Ticket
nl_NL: Sluit Ticket

en: Close ticket customer notification
nl_NL: Sluit ticket notificatie voor klant

en: Close ticket status
nl_NL: Gesloten ticket status

en: Closed
nl_NL: Gesloten

en: Color
nl_NL: Kleur

en: Color of action bar for all screens. This color also gets applied to container border
nl_NL: De kleur van de Actiebalk voor alle schermen inclusief het frame.

en: Conditions
nl_NL: Voorwaarden

en: Confirm
nl_NL: Bevestig

en: Confirm Password
nl_NL: Bevestig Wachtwoord

en: Continue as Guest
nl_NL: Ga door als Gast

en: Continue as Guest Button
nl_NL: Doorgaan als Gast Knop

en: Copy
nl_NL: Kopiëren

en: Create New Ticket
nl_NL: Maak een Nieuw Ticket

en: Create Ticket Button (Action Bar)
nl_NL: Creëer Ticket knop (Actiebalk)

en: Create Ticket Page
nl_NL: Creëer Ticket pagina

en: Create a new User
nl_NL: Creëer een nieuwe Gebruiker

en: Cron Method
nl_NL: Cron Methode

en: Cron Set-up Information
nl_NL: Cron Set-up Informatie

en: Cron Setting
nl_NL: Cron Instellingen

en: Current user email
nl_NL: Huidige gebruiker e-mail

en: Current user name
nl_NL: Huidige gebruiker naam

en: Custom Fields
nl_NL: Eigen velden

en: Custom Url
nl_NL: Aangepaste URL

en: Customer
nl_NL: Klant

en: Customer Ticket Filters
nl_NL: Klant Ticket Filters

en: Customer Ticket List
nl_NL: Klant Ticket Lijst

en: Customer View
nl_NL: Klant Weergave

en: DESC
nl_NL: AFL

en: Date
nl_NL: Datum

en: Date Created
nl_NL: Datum aangemaakt

en: Date Updated
nl_NL: Datum gewijzigd

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Default Buttons (Action Bar)
nl_NL: Standaard knoppen (Actiebalk)

en: Default Login
nl_NL: Standaard Inlog

en: Default category can not be deleted.
nl_NL: Een standaard categorie kan niet worden gewist.

en: Default field can not be deleted.
nl_NL: Het standaard veld kan niet worden gewist

en: Default order by
nl_NL: Standaard sorteervolgorde

en: Default role can not be deleted.
nl_NL: Een standaard medewerker type kan niet worden gewist.

en: Default show/hide filters on ticket list on page load.
nl_NL: Standaard instelling voor de zichtbaarheid van de Ticket Lijst Filters bij het laden van de pagina

en: Default ticket category
nl_NL: Standaard ticket categorie

en: Default ticket close status can not be deleted.
nl_NL: Ticket status: Ticket Gesloten kan niet worden gewist.

en: Default ticket priority
nl_NL: Standaard ticket prioriteit

en: Default ticket priority can not be deleted.
nl_NL: De standaard ticket prioriteit kan niet worden gewist.

en: Default ticket status
nl_NL: Standaard ticket status

en: Default ticket status can not be deleted.
nl_NL: De standaard ticket status kan niet worden gewist.

en: Delete
nl_NL: Verwijder

en: Delete Permanently
nl_NL: Permanent wissen

en: Delete This Thread
nl_NL: Verwijder Deze Reactie

en: Delete Ticket
nl_NL: Verwijder Ticket

en: Delete Ticket Permanently
nl_NL: Ticket Definitief Verwijderen

en: Delete Tickets
nl_NL: Tickets verwijderen

en: Delete Tickets Permanently
nl_NL: Ticket Permanent wissen

en: Delete assigned me
nl_NL: Eigen ticket verwijderen

en: Delete assigned others
nl_NL: Andermans ticket verwijderen

en: Delete this thread
nl_NL: Deze reactie wissen

en: Delete unassigned
nl_NL: Niet toegewezen ticket verwijderen

en: Delete unassigned ticket capability.
nl_NL: Mag een niet toegewezen ticket verwijderen.

en: Deleted
nl_NL: Verwijderd

en: Deleted successfully.
nl_NL: Met succes verwijderd.

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: Description empty!
nl_NL: De beschrijving is leeg!

en: Detailed description of the ticket
nl_NL: Geef een duidelijke beschrijving

en: Disable
nl_NL: Deactiveer

en: Don't notify owner
nl_NL: Geen bevestiging naar de eigenaar

en: Drop Down
nl_NL: Drop-down menu

en: Edit Agent
nl_NL: Wijzig Medewerker

en: Edit Agent Role
nl_NL: Wijzig Functie

en: Edit Buttons
nl_NL: Bewerk knoppen

en: Edit Category
nl_NL: Wijzig Categorie

en: Edit Form Field
nl_NL: Wijzig Veld

en: Edit Priority
nl_NL: Wijzig prioriteit

en: Edit Status
nl_NL: Wijzig Status

en: Edit Subject
nl_NL: Bewerk Onderwerp

en: Edit This Thread
nl_NL: Bewerk deze reactie

en: Edit Ticket Widget
nl_NL: Wijzig Ticket Widget

en: Edit agent only field
nl_NL: Wijzig Alleen-Medewerker Veld

en: Edit email notification
nl_NL: E-mail notificatie bewerken

en: Edit this thread
nl_NL: Deze reactie bewerken

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Email Address
nl_NL: E-mail adres

en: Email Body
nl_NL: E-mail Bericht

en: Email Notification added successfully.
nl_NL: E-mail Notificatie is toegevoegd.

en: Email Notification clone successfull.
nl_NL: E-mail Notificatie gekopieerd.

en: Email Notification delete successfull.
nl_NL: E-mail Notificatie is gewist.

en: Email Notification updated successfully.
nl_NL: E-mail Notificatie is bijgewerkt.

en: Email Notifications
nl_NL: E-mail Notificaties.

en: Email Subject
nl_NL: E-mail Onderwerp

en: Emails to send by this name.
nl_NL: De weer te geven verzender naam.

en: Emails to send from this email.
nl_NL: Het weer te geven verzender e-mail adres.

en: Emails will not be sent to these email addresses. New email should begin on new line.
nl_NL: Naar deze e-mail adressen worden geen notificaties verzonden. Elk e-mail adres op een eigen regel plaatsen.

en: Enable
nl_NL: Activeer

en: Enable or disable Captcha in ticket form.
nl_NL: Captcha in of uitschakelen in het ticket formulier.

en: Enable or disable GDPR condition on ticket form.
nl_NL: Zet AVG voorwaarden aan of uit.

en: Enable or disable Terms and Condition ticket form.
nl_NL: Formulier Algemene-Voorwaarden aan of uit zetten.

en: Enable or disable personal data retention policy .
nl_NL: Schakel de bewaartijd van persoonlijke gegevens in of uit.

en: Enable or disable personal information in ticket form.
nl_NL: Schakel persoonlijke gegevens in of uit in het ticketformulier.

en: Enable/Disable attachement for guest in create ticket.
nl_NL: Bijlage voor gast In- of Uitschakelen

en: Enable/Disable logout button on ticket list action bar.
nl_NL: Uitlogknop op ticketlijst In- of Uitschakelen.

en: Enables 'Close Ticket' button for customer inside open ticket screen.
nl_NL: Schakel de 'Sluit Ticket' knop in het open-ticket scherm in.

en: Enables guest ticket facility. Guest will able to create ticket without needing them to have an user account on website. They can create ticket using their name and email address.
nl_NL: Gast tickets toestaan. Gebruikers zonder account toestaan om een ticket aan de maken op basis van naam en e-mail adres.

en: Enter Secret Key
nl_NL: Voer de Geheime Sleutel / Key in

en: Enter Site Key
nl_NL: Voer de Site Sleutel / Key in

en: Enter secret key
nl_NL: Geheime Sleutel invoeren

en: Enter site key
nl_NL: Site Sleutel invoeren

en: Enter your add-ons license keys here to receive updates for purchased add-ons. If your license key has expired, please renew your license.
nl_NL: Voer je Add-Ons licentie sleutel in om updates voor deze Add-Ons te ontvangen. Als de licentie sleutel is vervallen dan moet de licentie verlengd worden.

en: Error
nl_NL: Fout

en: Error: file format not supported!
nl_NL: Fout: bijlage type niet ondersteund!

en: Error: file size exceeded allowed limit!
nl_NL: Fout: bestand grootte boven toegestane limiet!

en: External
nl_NL: Extern

en: Extra Information
nl_NL: Extra informatie

en: Extra information about the field. Useful if you want to give instructions or information about the field for agent. Keep this empty if not needed.
nl_NL: Extra informatie over dit veld. Handig om instructies te geven over dit veld aan de Medewerker. Invullen is niet verplicht.

en: Extra information about the field. Useful if you want to give instructions or information about the field in create ticket from. Keep this empty if not needed.
nl_NL: Extra informatie over dit veld. Handig om instructies of informatie over dit veld aan de klant. Invullen is niet verplicht.

en: Field Label
nl_NL: Veld label

en: Field Name
nl_NL: Veld Naam

en: Field Options
nl_NL: Veld opties

en: Field Type
nl_NL: Veld type

en: Field added successfully.
nl_NL: Veld is toegevoegd.

en: Field deleted successfully.
nl_NL: Het veld is gewist

en: File Attachment
nl_NL: Bestandsbijlage

en: File deleted successfully.
nl_NL: Bestand verwijderd.

en: File size exceed allowed limit!
nl_NL: Bestand grootte boven toegestaan limiet!

en: Filter Widgets
nl_NL: Filter Widget

en: First Name
nl_NL: Voornaam

en: Forgot your password?
nl_NL: Wachtwoord vergeten?

en: Form field order saved.
nl_NL: Veldvolgorde opgeslagen.

en: From
nl_NL: Van

en: From Email
nl_NL: Afzender E-mail

en: From Name
nl_NL: Afzender Naam

en: Full width of Row
nl_NL: De hele regel breedte

en: GDPR
nl_NL: AVG

en: GDPR Text
nl_NL: AVG Tekst

en: General
nl_NL: Algemeen

en: General Settings
nl_NL: Algemene Instellingen

en: Guest can upload files
nl_NL: Gast bijlagen

en: Half width of Row
nl_NL: De helft van de regel breedte

en: Hide
nl_NL: Verberg

en: Hide Filters
nl_NL: Verberg Filters

en: High
nl_NL: Hoog

en: I agree the %1$s
nl_NL: Ik accepteer de %1$s

en: I agree the Terms & Conditions.
nl_NL: Ik ga akkoord met de Algemene voorwaarden.

en: I am body!
nl_NL: Ik ben het bericht!

en: I understand my personal information like Name, Email address, IP address etc will be stored in database.
nl_NL: Ik begrijp dat mijn persoonlijke gegevens zoals naam, e-mailadres, IP-adres, enz. in de database worden opgeslagen.

en: I'm not a robot
nl_NL: Ik ben geen robot

en: If disabled, will not be available in create ticket form. This will disable ability of customer to insert while creating ticket but agents can edit these values and remian visible in open ticket
nl_NL: Indien gedeactiveerd: niet beschikbaar in het Nieuw-Ticket formulier. De klant kan het veld niet invullen maar de medewerker wel.

en: If enabled guest will be able to use rich text editor.
nl_NL: Inschakelen om een gast de rich-text-editor te laten gebruiken.

en: If you enable this setting then all tickets will be visible to all users and they can reply to each others tickets.
nl_NL: Bij inschakeling zijn alle tickets zichtbaar voor alle gebruikers en kunnen ze elkaars tickets beantwoorden.

en: If you enable this setting, it will ask confirmation before submitting reply.
nl_NL: Kies Activeer om bij het insturen van een reactie eerst een bevestiging te vragen.

en: Ignore Emails
nl_NL: Negeer E-mails

en: Image
nl_NL: Afbeelding

en: In words (eg. 1 min ago)
nl_NL: Als tekst (40 min geleden of 3 dagen geleden)

en: Incorrect URL!
nl_NL: Ongeldige URL!

en: Incorrect email address!
nl_NL: Ongeldig e-mail adres!

en: Insert Macros
nl_NL: Marco's invoegen

en: Insert category name.
nl_NL: Categorie toevoegen.

en: Insert category name. Please make sure category name you are entering should not already exist.
nl_NL: Categorie toevoegen. Gebruik een unieke, nog niet gebruikte categorienaam.

en: Insert field label. Please make sure label you are entering should not already exist in agent only as well as ticket form fields.
nl_NL: Veld label invoegen. Gebruik een unieke veldnaam, een nog niet bestaande naam in Medewerker- en in Ticket- formulier velden.

en: Insert field label. Please make sure label you are entering should not already exist.
nl_NL: Veld label invoegen. Gebruik een unieke, nog niet bestaande veldnaam.

en: Insert field options. New option should begin on new line.
nl_NL: Veld opties invoegen. Een nieuwe optie moet op een nieuwe regel beginnen.

en: Insert priority name. Please make sure priority name you are entering should not already exist.
nl_NL: Prioriteit toevoegen. Gebruik een unieke, nog niet gebruikte prioriteitnaam.

en: Insert status name. Please make sure status name you are entering should not already exist.
nl_NL: Status toevoegen. Gebruik een unieke, nog niet gebruikte statusnaam.

en: Invalid Action
nl_NL: Ongeldige actie

en: Italic
nl_NL: Cursief

en: Label to represent ticket in email notification subject etc e.g. You may want to use this as a bug tracking then you can label it like issue #123, bug #132 etc. So that it should be  show in issue #123 or Bug #123. Please note this will only work in email subject. If you want to change all places, you will need to translate .pot
nl_NL: Labelnaam voor het ticketnummer in de e-mail notificatie onderwerp regel, bijvoorbeeld Ticket nr. of Helpdesk nr.

en: Last Name
nl_NL: Achternaam

en: Last Note
nl_NL: Laatste notitie

en: Last note user email
nl_NL: Laatste reactie gebruiker e-mail

en: Last note user name
nl_NL: Laatste notitie gebruiker naam

en: Last reply
nl_NL: Laatste reactie

en: Last reply user email
nl_NL: Laatste reactie gebruiker e-mail

en: Last reply user name
nl_NL: Laatste reactie gebruiker naam

en: License
nl_NL: Licentie

en: List order saved.
nl_NL: Lijst volgorde opgeslagen.

en: Log Out
nl_NL: Uitloggen

en: Login Form
nl_NL: Inlog Formulier

en: Login required
nl_NL: Inloggen vereist

en: Logout button
nl_NL: Logout-knop

en: Low
nl_NL: Laag

en: Maximum attachment size of file to be able to attach for attachment fields.
nl_NL: De maximale bestandsgrootte van een bijlage veld.

en: Medium
nl_NL: Gemiddeld

en: Mine
nl_NL: Mijn

en: Modal Title
nl_NL: Modale Titel

en: Modal Window (Popup Screen)
nl_NL: Dialoog scherm (Pop-up scherm)

en: More Settings
nl_NL: Meer Instellingen

en: Name
nl_NL: Naam

en: Need Help? Click Here!
nl_NL: Hulp nodig? Klik hier!

en: New Ticket
nl_NL: Nieuw Ticket

en: New Ticket!
nl_NL: Nieuw Ticket!

en: New ticket customer confirmation
nl_NL: Nieuw ticket klant bevestiging

en: New ticket staff notification
nl_NL: Nieuw ticket notificatie voor medewerker

en: No
nl_NL: Nee

en: No Agent Only Fields
nl_NL: Geen Alleen Medewerker velden

en: No Agent fields
nl_NL: Geen Medewerker velden

en: No Agent only Fields
nl_NL: Geen Alleen-Medewerkers Velden

en: No Ticket Fields
nl_NL: Geen Ticket Velden

en: No Ticket fields
nl_NL: Geen Ticket velden

en: No add-ons installed. See available add-ons - %1$s.
nl_NL: Geen Add-Ons invoegtoepassingen geïnstalleerd, Bekijk de beschikbare toepassingen op  - %1$s.

en: No filters found!
nl_NL: Geen filters gevonden!

en: No matching data
nl_NL: Geen overeenkomsten

en: No matching users
nl_NL: Geen overeenkomende gebruikers

en: No tickets found!
nl_NL: Geen tickets gevonden!

en: None
nl_NL: Geen

en: Not Allowed
nl_NL: Niet Toegestaan

en: Notification Type
nl_NL: Notificatie type

en: Number Only
nl_NL: Alleen getal

en: Number of Tickets shown per page for agent view.
nl_NL: Aantal weergegeven Tickets per pagina voor medewerker weergave.

en: Number of Tickets shown per page for customer view.
nl_NL: Aantal weergegeven Tickets per pagina voor klant weergave.

en: Number of tickets
nl_NL: Aantal tickets

en: Numbered list
nl_NL: Genummerde lijst

en: Once every minute
nl_NL: Een keer per minuut

en: Other Reply Form Buttons
nl_NL: Andere formulier knoppen

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Password and confirm password does not match.
nl_NL: Beide wachtwoorden komen niet overeen.

en: Personal Data Retention
nl_NL: Bewaartijd van Persoonlijke Gegevens

en: Personal Information
nl_NL: Persoonlijke Informatie

en: Please Sign Up
nl_NL: Inschrijven Alsjeblieft

en: Please confirm password!
nl_NL: Bevestig het wachtwoord!

en: Please confirm you are not a robot!
nl_NL: Bevestig dat u geen robot maar een mens bent!

en: Please enter correct email address!
nl_NL: Vul een correct e-mail adres in!

en: Please enter password!
nl_NL: Vul een wachtwoord in!

en: Please enter username!
nl_NL: Vul een gebruikersnaam in!

en: Please insert your email address
nl_NL: Vul je e-mail adres in

en: Please insert your email.
nl_NL: Vul uw e-mail adres in

en: Please insert your name
nl_NL: Vul je naam in

en: Please insert your name.
nl_NL: Vul uw naam in.

en: Please select category.
nl_NL: Selecteer een categorie.

en: Please select priority.
nl_NL: Selecteer een prioriteit.

en: Please select width of the field in create ticket form.
nl_NL: Selecteer de breedte van dit veld in het Nieuw-Ticket formulier.

en: Please sign in
nl_NL: Inloggen alsjeblieft

en: Please wait ...
nl_NL: Even geduld ...

en: Post Reply
nl_NL: Reactie Plaatsen

en: Priority
nl_NL: Prioriteit

en: Priority Name
nl_NL: Prioriteit Naam

en: Priority added successfully.
nl_NL: Prioriteit toegevoegd.

en: Priority color and background color should not be same.
nl_NL: De prioriteit kleur en de achtergrondkleur kunnen niet hetzelfde zijn.

en: Priority deleted successfully.
nl_NL: Prioriteit met succes verwijderd.

en: Priority order saved.
nl_NL: Prioriteit volgorde opgeslagen.

en: Private Note
nl_NL: Privé notitie

en: Public Mode
nl_NL: Openbare modus

en: Radio Button
nl_NL: Keuze rondje

en: Raised By
nl_NL: Opgegeven Door

en: Recipients
nl_NL: Ontvangers

en: Refresh
nl_NL: Vernieuw

en: Register Button
nl_NL: Registreer Knop

en: Register Button
nl_NL: Registreer Knop

en: Register Now
nl_NL: Registreer Nu

en: Remember me
nl_NL: Onthoudt mij

en: Removed successfully.
nl_NL: Verwijderd.

en: Reply
nl_NL: Beantwoord

en: Reply Thread
nl_NL: Beantwoord Lijst

en: Reply assigned me
nl_NL: Eigen ticket beantwoorden

en: Reply assigned others
nl_NL: Andermans ticket beantwoorden

en: Reply form position
nl_NL: Antwoord formulier positie

en: Reply form position in open ticket page. 'Top' will load reply form above ticket threads and ticket threads will load in decending order. Whereas, 'Bottom' will load reply form below ticket thread and threads loaded in acending order.
nl_NL: De positie van het antwoordformulier in het open-ticket scherm. Bij 'Boven' staat het venster boven de discussie lijst aflopend gesorteerd, bij 'Onder' staat het venster onder de lijst oplopend gesorteerd.

en: Reply ticket notification
nl_NL: Reactie op ticket notificatie

en: Reply to
nl_NL: Antwoord aan

en: Reply to Closed Tickets
nl_NL: Beantwoord Gesloten Tickets

en: Reply unassigned
nl_NL: Niet toegewezen ticket beantwoorden

en: Report Thread
nl_NL: Reactie Lijst

en: Required
nl_NL: Verplicht

en: Required fields can not be empty!
nl_NL: Verplichte velden: vul alle velden met een rode * in!

en: Reset Button
nl_NL: Herstel knop

en: Reset Default
nl_NL: Herstel standaard

en: Reset Form
nl_NL: Reset formulier

en: Restore
nl_NL: Herstel

en: Restore Deleted Tickets
nl_NL: Herstel Verwijderde Tickets

en: Restore Ticket
nl_NL: Tickets Herstellen

en: Right to left
nl_NL: Rechts naar Links

en: Role
nl_NL: Functie

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Save Changes
nl_NL: Wijzigingen opslaan

en: Save Filter
nl_NL: Filter Opslaan

en: Save Settings
nl_NL: Opslaan

en: Saved Filters
nl_NL: Opgeslagen Filters

en: Search agent ...
nl_NL: Zoek medewerker ...

en: Search...
nl_NL: Zoeken...

en: Select Field
nl_NL: Selecteer Veld

en: Select Role
nl_NL: Selecteer functie

en: Select User
nl_NL: Selecteer gebruiker

en: Select agent role. You can create new role in Agent Roles section if needed.
nl_NL: Selecteer medewerker functie. Een functie kan toegevoegd worden in de Medewerker Functie sectie.

en: Select conditions to show this field in create ticket form. Visible if no conditions set. Visible if any one of added conditions matches while creating ticket.
nl_NL: Selecteer de voorwaarden voor zichtbaarheid. Zichtbaar als er geen voorwaarde is geselecteerd of alleen zichtbaar als aan een van voorwaarden is voldaan.

en: Select event to send this email.
nl_NL: Selecteer aktie om deze mail te verzenden.

en: Select field
nl_NL: Selecteer veld

en: Select field type.
nl_NL: Selecteer veld type.

en: Select option
nl_NL: Selecteer optie

en: Select page in which shortcode is inserted. Create a page with shortcode [supportcandy] if not created yet. Fullwidth page template is recommended.
nl_NL: Selecteer de pagina waar de shortcode is geplaatst. Maak een pagina met de shortcode [supportcandy] als er nog geen pagina bestaat. Advies: gebruik een template met volledige pagina breedte.

en: Select roles who will receive email notifications. Assigned Agent will be none if type is New Ticket. If you want to automate assign agent for new ticket, you can purchase our <strong>Assign Agent Rules</strong> add-on.
nl_NL: Selecteer wie deze e-mail notificaties moet ontvangen. Het veld Toegewezen Medewerker is leeg bij een Nieuw Ticket. Om automatisch een Medewerker toe te wijzen kan je onze <strong>Assign Agent Rules</strong> add-on bestellen.

en: Select statuses for unresolved filter in ticket list.
nl_NL: Selecteer de statussen voor nog af te handelen tickets.

en: Select the captcha type for Supportcandy on create ticket page.
nl_NL: Selercteer het type captcha voor de Supportcandy Nieuw Ticket pagina.

en: Select user to whome you want to make an agent.
nl_NL: Selecteer een gebruiker om te benoemen tot medewerker. Nieuwe functies toevoegen kan in de Medewerker Functies

en: Select your terms and conditions page.
nl_NL: Selecteer de Algemene-Voorwaarden pagina.

en: Selected users can see the widget.
nl_NL: Widget zichtbaar voor geselecteerde gebruikers.

en: Set retention period
nl_NL: Stel bewaartijd in

en: Set starting ticket id.
nl_NL: Stel het eerstvolgende Ticket ID / Nummer in.

en: Set time for which personal data should br reatained.
nl_NL: Bepaal de tijd waarvoor persoonlijke gegevens moeten worden bewaard.

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Settings saved.
nl_NL: Instellingen opgeslagen.

en: Short description of the ticket.
nl_NL: Korte beschrijving van uw vraag.

en: Show
nl_NL: Toon

en: Show Filters
nl_NL: Toon Filters

en: Show/hide ticket widget in open ticket.
nl_NL: Ticket widget (on)zichtbaar maken in open ticket.

en: Sign In
nl_NL: Inloggen

en: Sign In Button
nl_NL: Aanmelden Knop

en: Sign Out Button
nl_NL: Uitloggen knop

en: Sign in
nl_NL: Inloggen

en: Signature
nl_NL: Handtekening

en: Starting Ticket ID
nl_NL: Eerstvolgende Ticket ID

en: Status Name
nl_NL: Status Naam

en: Status added successfully.
nl_NL: Status toegevoegd.

en: Status color and background color should not be same.
nl_NL: De status kleur en de achtergrondkleur kunnen niet hetzelfde zijn.

en: Status deleted successfully.
nl_NL: Status met succes verwijderd.

en: Status order saved.
nl_NL: Status volgorde opgeslagen.

en: Status to apply if 'Close Ticket' button clicked for a ticket.
nl_NL: De in te stellen status nadat op 'Sluit Ticket' is geklikt.

en: Subject
nl_NL: Onderwerp

en: Subject for email to send.
nl_NL: Onderwerp van deze e-mail.

en: Submit
nl_NL: Insturen

en: Submit Button
nl_NL: Verzend Knop

en: Submit Note
nl_NL: Notitie Insturen

en: Submit Reply
nl_NL: Reactie Insturen

en: Submit Reply Button
nl_NL: Antwoord Verzend knop

en: Submit Ticket
nl_NL: Ticket insturen

en: Success!
nl_NL: Succes!

en: Support
nl_NL: Helpdesk

en: Support Agents
nl_NL: Helpdesk Medewerkers

en: Support Page
nl_NL: Helpdesk pagina

en: Templates
nl_NL: Sjablonen

en: Term & Conditions & GDPR
nl_NL: Leveringsvoorwaarden en AVG

en: Terms & Canditions
nl_NL: Algemene voorwaarden

en: Terms Page
nl_NL: Voorwaarden Pagina

en: Terms and Conditions Text
nl_NL: Algemene Voorwaarden Tekst

en: Text Field
nl_NL: Tekst veld

en: Text color of container for all screens including ticket list, open ticket, create ticket, etc.
nl_NL: Tekstkleur van het frame voor alle schermen inclusief ticketlijst, open ticket, ticket aanmaken, ...

en: Text color of priority.
nl_NL: Tekstkleur van deze prioriteit.

en: Text color of status.
nl_NL: Tekstkleur van deze status.

en: Text to show on create ticket page.
nl_NL: Tekst om weer te geven op de creëer-ticket pagina.

en: Text to show on thank you screen.
nl_NL: De tekst op het dank je scherm.

en: Textarea
nl_NL: Bericht veld

en: Thank you page
nl_NL: Dank je pagina

en: Thank you page redirect url
nl_NL: Bedank pagina URL

en: Thank you text
nl_NL: Bedankt tekst

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s or %5$supdate now%6$s.
nl_NL: Er is een nieuwe versie van %1$s beschikbaar. %2$sBekijk versie %3$s details%4$s of %5$supdate nu%6$s.

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s.
nl_NL: Er is een nieuwe versie van %1$s beschikbaar. %2$sBekijk versie %3$s details%4$s.

en: This category will get applied for newly created ticket.
nl_NL: Deze categorie wordt ingesteld bij nieuwe tickets.

en: This email is already registered, please choose another one.
nl_NL: Dit e-mail adres is al geregistreerd, kies een andere of gebruik de wachtwoord vergeten functie.

en: This format will be applicable for input date fields (datepicker) for SupportCandy.
nl_NL: Deze notatie wordt toegepast op de datum invoer velden van SupportCandy.

en: This format will be applicable for thread log time.
nl_NL: Datum weergave in de Ticket-Reacties weergave

en: This priority will get applied for newly created ticket.
nl_NL: Deze prioriteit wordt ingesteld bij nieuwe tickets.

en: This status will be applied to the ticket if agent or any support staff post reply in ticket. 'Default' will not change status of the ticket in this case.
nl_NL: Deze status wordt ingesteld nadat de medewerker een reactie geeft. De status 'Standaard' geeft geen wijziging bij een reactie.

en: This status will be applied to the ticket if customer post reply in ticket. 'Default' will not change status of the ticket in this case.
nl_NL: Deze status wordt ingesteld nadat de klant een reactie geeft. De status 'Standaard' geeft geen wijziging bij een reactie.

en: This status will get applied for newly created ticket.
nl_NL: Deze status wordt ingesteld bij nieuwe tickets.

en: This username is already registered. Please choose another one.
nl_NL: Deze gebruikersnaam is al geregistreerd, kies een andere.

en: Thread Date Format
nl_NL: Reactie Datum Opmaak

en: Ticket Alice in Email Notification Subject
nl_NL: Ticket Id in E-mail Notificatie Onderwerp

en: Ticket Categories
nl_NL: Ticket Categorieën

en: Ticket Category
nl_NL: Ticket Categorie

en: Ticket Fields
nl_NL: Ticket Velden

en: Ticket Form Fields
nl_NL: Ticket Formulier Velden

en: Ticket List
nl_NL: Ticket Lijst

en: Ticket List Header
nl_NL: Ticket Lijst Header

en: Ticket List Item Mouseover
nl_NL: Ticket Lijstitem Muisover

en: Ticket Logs
nl_NL: Ticket Log

en: Ticket Notifications
nl_NL: Ticket Notificaties.

en: Ticket Permissions
nl_NL: Ticket Rechten

en: Ticket Priorities
nl_NL: Ticket Prioriteiten

en: Ticket Reply
nl_NL: Ticket Beantwoord

en: Ticket Statuses
nl_NL: Ticket Statussen

en: Ticket URL Permissions
nl_NL: Ticket-URL-machtigingen

en: Ticket Widget Order  saved.
nl_NL: Ticket Widget Volgorde opgeslagen.

en: Ticket assigned to all other agents change Raised By capability.
nl_NL: Mag de inzender/klant van een aan een andere medewerker toegewezen ticket wijzigen.

en: Ticket assigned to all other agents change agentonly fields capability.
nl_NL: Mag een alleen-medewerker veld van een aan een andere medewerker toegewezen ticket wijzigen.

en: Ticket assigned to all other agents change ticket fields capability.
nl_NL: Mag een veld van een aan een andere medewerker toegewezen ticket wijzigen.

en: Ticket assigned to all other agents change ticket status capability.
nl_NL: Mag de status van een aan een andere medewerker toegewezen ticket wijzigen

en: Ticket assigned to all other agents delete capability.
nl_NL: Mag een aan een andere medewerker toegewezen ticket verwijderen.

en: Ticket assigned to all other agents further assign capability.
nl_NL: Mag een al toegewezen ticket aan een andere medewerker toewijzen

en: Ticket assigned to all other agents reply capability.
nl_NL: Mag een aan een andere medewerker toegewezen ticket beantwoorden.

en: Ticket assigned to all other agents. This will also enable private notes.
nl_NL: Mag een ticket toegewezen aan anderen bekijken. Privé notities zijn toegestaan.

en: Ticket assigned to user himself change Raised By capability.
nl_NL: Mag de inzender/klant van een aan zichzelf toegewezen ticket wijzigen.

en: Ticket assigned to user himself change agentonly fields capability.
nl_NL: Mag een alleen-medewerker veld van een aan zichzelf toegewezen ticket wijzigen.

en: Ticket assigned to user himself change ticket fields capability.
nl_NL: Mag een veld van een aan zichzelf toegewezen ticket wijzigen.

en: Ticket assigned to user himself change ticket status capability.
nl_NL: Mag de status van een aan zichzelf toegewezen ticket wijzigen.

en: Ticket assigned to user himself delete capability.
nl_NL: Mag een aan zichzelf toegewezen ticket verwijderen.

en: Ticket assigned to user himself further assign capability.
nl_NL: Mag een aan zichzelf toegewezen ticket toewijzen aan een andere medewerker.

en: Ticket assigned to user himself reply capability.
nl_NL: Mag een aan zichzelf toegewezen ticket beantwoorden.

en: Ticket assigned to user himself. This will also enable private notes.
nl_NL: Mag een ticket toegewezen aan zichzelf bekijken. Privé notities zijn toegestaan.

en: Ticket list filters default visibility
nl_NL: Ticket Lijst Filter zichtbaar

en: Ticket not found.
nl_NL: Ticket niet gevonden.

en: Ticket number must be greater than current ticket number
nl_NL: Het eerstvolgende Ticket ID / Nummer moet groter zijn dan het huidige ticket nummer!

en: Ticket priority
nl_NL: Ticket prioriteit

en: Ticket status after agent reply
nl_NL: Ticketstatus na Reactie Medewerker

en: Ticket status after agent reply can not be deleted.
nl_NL: Ticket status: Na Reactie Medewerker kan niet worden gewist.

en: Ticket status after customer reply
nl_NL: Ticketstatus na Reactie Klant

en: Ticket status after customer reply can not be deleted.
nl_NL: Ticket status: Na Reactie Klant kan niet worden gewist.

en: Tickets Record
nl_NL: Ticket Bestand

en: Tickets are loaded by selected order for agent view by default.
nl_NL: De sorteervolgorde van de ticketlijst in het medewerker scherm.

en: Tickets are loaded by selected order for customer view by default.
nl_NL: De sorteervolgorde van de ticketlijst in het klanten scherm.

en: Tickets of customer having email %s has been anonymized.
nl_NL: Klant-Tickets met e-mail   %s  adressen zijn geanonimiseerd.

en: Timestamp
nl_NL: Datum en tijd stempel

en: Tinymce toolbar
nl_NL: Tinymce tekstopmaak balk

en: Title
nl_NL: Titel

en: Title to show in notification list. Please make sure title you are entering is not already available in other notifications.
nl_NL: Titel om weer te geven in de notificatie lijst. Gebruik een unieke, nog niet gebruikte titelnaam.

en: To
nl_NL: Aan

en: To run cron please execute the following command per minute with your cron:
nl_NL: Voor cron-job het volgende commando iedere minuut starten:

en: Top
nl_NL: Boven

en: Unassigned
nl_NL: Niet toegewezen

en: Unassigned change agentonly fields capability.
nl_NL: Mag een alleen-medewerker veld van een niet toegewezen ticket wijzigen.

en: Unassigned change ticket fields capability.
nl_NL: Mag een veld van een niet toegewezen ticket wijzigen.

en: Unassigned ticket assign agent capability.
nl_NL: Mag een niet toegewezen ticket toewijzen aan een medewerker.

en: Unassigned ticket change raised by capability.
nl_NL: Mag de inzender/klant van een niet toegewezen ticket wijzigen.

en: Unassigned ticket list visibility.
nl_NL: Mag een niet-toegewezen ticket bekijken

en: Unassigned ticket reply capability.
nl_NL: Mag een niet-toegewezen ticket beantwoorden.

en: Unassigned ticket status change capability.
nl_NL: Mag de status van een niet toegewezen ticket wijzigen

en: Underline
nl_NL: Onderstreept

en: Unresolved
nl_NL: Onopgelost

en: Unresolved Statuses
nl_NL: Onopgeloste Statussen

en: Url to redirect in case you want to show your custom thank you page. Keep this empty to show above default thank you messege.
nl_NL: URL van een aangepaste bedankpagina. Laat leeg als je bovenstaande bedankt tekst wilt gebruiken.

en: User Registration
nl_NL: Gebruikersregistratie

en: User Registration Method
nl_NL: Gebruikers Registratie Methode

en: User Tickets
nl_NL: Gebruiker Tickets

en: Username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: Username or email
nl_NL: Gebruikersnaam of e-mail

en: View Less
nl_NL: Bekijk Minder

en: View More
nl_NL: Bekijk Meer

en: View More ...
nl_NL: Bekijk Meer ...

en: View assigned me
nl_NL: Bekijk toegewezen aan zichzelf.

en: View assigned others
nl_NL: Bekijk toegewezen aan anderen.

en: View unassigned
nl_NL: Bekijk niet-toegewezen

en: Visibility
nl_NL: Zichtbaar

en: Whether this field is medatory or optional. Yes indicates mendatory whereas no indicates optional.
nl_NL: Verplicht of optioneel, Ja voor Verplicht, Nee voor Optioneel.

en: Width
nl_NL: Breedte

en: Yes
nl_NL: Ja

en: You are not authorized to view this ticket.
nl_NL: Geen toestemming om dit ticket te bekijken.

en: You do not have permission to install plugin updates
nl_NL: Je hebt geen toestemming om updates te installeren

en: Your Email
nl_NL: Je E-mail

en: Your Name
nl_NL: Je Naam

en: Your ticket has been closed!
nl_NL: Uw ticket is afgesloten!

en: Your ticket has been created successfully!
nl_NL: Het inzenden van je ticket is voltooid!

en: added note %1$s
nl_NL: notitie toegevoegd %1$s

en: assign agent changed to %1$s
nl_NL: toegewezen medewerker gewijzigd in %1$s

en: category changed to %1$s
nl_NL: categorie gewijzigd in %1$s

en: days
nl_NL: dagen

en: done
nl_NL: klaar

en: hours
nl_NL: uren

en: just now
nl_NL: zojuist

en: minutes
nl_NL: minuten

en: months
nl_NL: maanden

en: new_ticket
nl_NL: nieuw_ticket

en: priority changed to %1$s
nl_NL: prioriteit gewijzigd in %1$s

en: replied %1$s
nl_NL: beantwoord %1$s

en: reported %1$s
nl_NL: gemeld %1$s

en: seconds
nl_NL: seconden

en: status changed to %1$s
nl_NL: status gewijzigd in %1$s

en: ticket_widget changed to %1$s
nl_NL: ticket_widget gewijzigd in %1$s

en: updated successfully.
nl_NL: bijwerken voltooid.

en: weeks
nl_NL: weken

en: years
nl_NL: jaren
