SupportCandy - en to kk_KZ translation catalogue (634 entries)

en:  Default Login on support page.
kk_KZ: Қолдау бетіндегі әдепкі кіру.

en:  Individual Ticket Page
kk_KZ: Жеке шағым парағы

en: %1$s changed %2$s from %3$s to %4$s
kk_KZ: %1$s %2$s-ні %3$s-тен %4$s-ке өзгертті

en: %1$s changed %2$s to %3$s
kk_KZ: %1$s %2$s-ны %3$s-ке өзгертті

en: %1$s changed assign agent from %2$s to %3$s
kk_KZ: %1$s тағайындалған агентті %2$s-тен %3$s-ке өзгертті

en: %1$s changed assign agent to %2$s
kk_KZ: %1$s тағайындалған агентті %2$s-ке өзгертті

en: %1$s changed category from %2$s to %3$s
kk_KZ: %1$s категорияны %2$s-тен %3$s-ке өзгертті

en: %1$s changed category to %2$s
kk_KZ: %1$s категорияны %2$s-ке өзгертті

en: %1$s changed priority from %2$s to %3$s
kk_KZ: %1$s басымдылықты %2$s-тен %3$s-ке өзгертті

en: %1$s changed priority to %2$s
kk_KZ: %1$s басымдылықты %2$s-ке өзгертті

en: %1$s changed raised by from %2$s to %3$s
kk_KZ: %1$s көтергенді %2$s-тен %3$s-ке өзгертті.

en: %1$s changed raised by to %2$s
kk_KZ: «%2$s»-ке %1$s өзгертті

en: %1$s changed status from %2$s to %3$s
kk_KZ: %1$s күйді %2$s-нен %3$s-ке өзгертті

en: %1$s changed status to %2$s
kk_KZ: %1$s күйді %2$s-ке өзгертті

en: %1$s changed ticket_widget to %2$s
kk_KZ: %1$s ticket_widget %2$s-ке ауыстырды

en: %1$s changed to %2$s
kk_KZ: %2$s-ке %1$s өзгертті

en: %1$s for steps to get Site Key and Secret Key for Google Recaptcha.
kk_KZ: Google Recaptcha үшін сайт кілті мен құпия кілтін алуға арналған қадамдар үшін %1$s.

en: %1$s removed %2$s
kk_KZ: %1$s %2$s-ті жойды

en: %d %s ago
kk_KZ: %d %s бұрын

en: (Optional) Email will only send when all condition matches.
kk_KZ: (Қосымша) Барлық шарттар сәйкес болған кезде ғана электрондық хат жіберіледі.

en: (Optional) Enter additional recipient email address. One email per line.
kk_KZ: (Қосымша) Қосымша алушының электрондық пошта адресін енгізіңіз. Бір жолға бір электрондық пошта.

en: (Optional) When recipients reply to the notification from their inbox, reply will be sent to this email address.
kk_KZ: (Қосымша) Егер алушылар хабарламаға жауап берсе, жауап олардың электрондық пошталарына жіберіледі.

en: (all agents)
kk_KZ: (барлық агенттер)

en: +Add New
kk_KZ: +Жаңадан қосу

en: 1/3 width of Row
kk_KZ: Жолдың 1/3 ені

en: <i>Set cron in your hosting control panel to execute below command every minute -</i>
kk_KZ: <i>Әр минут сайын төмендегі команданы орындау үшін хостинг басқару тақтасында cron-ды қосыңыз</i>

en: <p><strong>{last_reply_user_name}</strong> wrote:</p><p>{last_reply}</p><p>{ticket_url}</p><p>{ticket_history}</p>
kk_KZ: <p><strong>{last_reply_user_name}</strong> жазды:</p><p>{last_reply}</p><p>{ticket_url}</p><p>{ticket_history}</p>

en: <p>Dear {customer_name},</p><p>Thank you for creating a ticket. We confirm that we have received your ticket and you will soon hear back from us.</p><p>Your ticket id is #{ticket_id}. You will get an email notification after we post a reply to your ticket. However, in case the email notification fails, then you can check your ticket status at the link below:</p><p>{ticket_url}</p>
kk_KZ: <p>Қымбатты {customer_name},</p><p>Шағымды құрғаныңыз үшін рахмет. Біз сіздің шағымыңызды алғанымызды растаймыз және сіз бізден жауап аласыз.</p><p>Сіздің шағымыңыздың id #{ticket_id}. Сіздің шағымыңызға біз жауап бергеннен кейін, сіз электрондық поштаңызға хабарлама аласыз. Егер де, электрондық пошта хабарламасын алуға мүмкіндік болмаса, онда сіз мына сілтеме арқылы шағымның күйін тексере аласыз:</p><p>{ticket_url</p>

en: <p>Dear {customer_name},</p><p>Thank you for creating ticket. We confirm that we have received your ticket and you will soon here back from us.</p><p>Your ticket id is #{ticket_id}. You will get email notification after we post reply in your ticket but in case email notification failed, you can check your ticket status on below link:</p><p>{ticket_url}</p>
kk_KZ: <p>Құрметті {customer_name},</p><p>Шағымды құрғаныңыз үшін рахмет. Біз сіздің шағымыңызды алғанымызды растаймыз және сіз бізден жауап аласыз.</p><p>Сіздің шағымыңыздың id #{ticket_id}. Сіздің шағымыңызға біз жауап бергеннен кейін, сіз электрондық поштаңызға хабарлама аласыз. Егер де, электрондық пошта хабарламасын алуға мүмкіндік болмаса, онда сіз мына сілтеме арқылы шағымның күйін тексере аласыз:</p><p>{ticket_url</p>

en: <p>Dear {customer_name},</p><p>We have received your ticket and confirmation has been sent to your email address&nbsp;{customer_email}.</p><p>Your ticket id is #{ticket_id}. You will get email notification after we post reply in your ticket but in case email notification failed, you can check your ticket status on below link:</p><p>{ticket_url}</p>
kk_KZ: <p>{customer_name}!</p><p>Сіздің шағымыңыз қабылданды, растау электрондық пошта адресіңізге жіберлді&nbsp;({customer_email}).</p><p>Сіздің шағымыңызға {ticket_id} нөмірі бекітілді. Шағымға жауап берілгеннен кейін сіздің электрондық поштаңызға хабарлама келіп түседі, сонымен бірге сіз келесі сілтеме бойынша шағымның күйін тексере аласыз: </p><p>{ticket_url}</p>

en: <p>Dear {customer_name},</p><p>Your ticket #{ticket_id} has been closed. We hope you are satisfied with our support.</p><p>If you have some further queries on this ticket, please feel free to reply same ticket. For queries not related to this ticket, please create new ticket.</p><p>{ticket_url}</p>
kk_KZ: <p>Құрметті {customer_name},</p><p>Сіздің шағымыңыз #{ticket_id} жабылды. Біздің қолдауымыз сізді қанағаттандырады деп үміттенеміз.</p><p>Егер сізде осы шағымға қатыстыб асқа сұрақтар туындаса, сол шағымға жауап беруге болады. Осы шағымға қатысты емес сұрақтар бойынша жаңа шағым құрыңыз.</p><p>{ticket_url}</p>

en: <p>You have received new ticket from&nbsp;<strong>{customer_name}</strong>!</p><p>Below are details of the ticket:</p><p><strong>Subject:</strong>&nbsp;{ticket_subject}</p><p><strong>Description:</strong></p><p>{ticket_description}</p><p>{ticket_url}</p>
kk_KZ: <p>Сіз, <strong>{customer_name}</strong> жаңа шағымды алдыңыз!</p><p>Астында шағымды туралы ақпарат:</p><p><strong>Тақырып:</strong>&nbsp;{ticket_subject}</p><p><strong>Сипаттамасы:</strong></p><p>{ticket_description}</p><p>{ticket_url}</p>

en: ASC
kk_KZ: Өсу реті бойынша

en: Action
kk_KZ: Әрекет

en: Action Bar Color
kk_KZ: Әрекет тақтасының түсі

en: Action Button
kk_KZ: Әрекет батырмасы

en: Actions
kk_KZ: Әрекеттер

en: Add
kk_KZ: Қосу

en: Add New Agent
kk_KZ: Жаңа агентті қосу

en: Add New Category
kk_KZ: Жаңа категорияны қосу

en: Add New Form Field
kk_KZ: Жаңа форма өрісін қосу

en: Add New Priority
kk_KZ: Жаңа басымдықты қосу

en: Add New Role
kk_KZ: Жаңа рөлді қосу

en: Add New Status
kk_KZ: Жаңа күйді қосу

en: Add Note
kk_KZ: Ескертпе қосу

en: Add filter item
kk_KZ: Сүзгі элементін қосыңыз

en: Add list item
kk_KZ: Тізім элементін қосыңыз

en: Add new agent only field
kk_KZ: Агентке ғана арналған жаңа өріс қосу

en: Add new email notification
kk_KZ: Жаңа электрондық пошта хабарламасын қосу

en: Added successfully.
kk_KZ: Сәтті қосылды.

en: Additional Recipients
kk_KZ: Қосымша алушылар

en: Administrator
kk_KZ: Администратор

en: Advance Filter Apply Button
kk_KZ: Қосымша сүзгінің қолдану батырмасы

en: Advance Filter Close Button
kk_KZ: Қосымша сүзгінің жабу батырмасы

en: Advance Filter Save Button
kk_KZ: Қосымша сүзгінің сақтау батырмасы

en: Advanced Settings
kk_KZ: Қосымша баптаулар

en: Agent
kk_KZ: Агент

en: Agent Created
kk_KZ: Агент құрылды

en: Agent Name
kk_KZ: Агент аты

en: Agent Only Fields
kk_KZ: Агенттерге арналған өрістер

en: Agent Roles
kk_KZ: Агент рөлдері

en: Agent Setting
kk_KZ: Агент баптауы

en: Agent Settings
kk_KZ: Агент баптаулары

en: Agent Ticket Filters
kk_KZ: Агент шағымының сүзгілері

en: Agent Ticket List
kk_KZ: Агенттің шағымдар тізімі

en: Agent View
kk_KZ: Агентті қарау

en: Agent added successfully.
kk_KZ: Агент сәтті қосылды.

en: Agent already exist.
kk_KZ: Агент бұрыннан бар.

en: Agent deleted successfully.
kk_KZ: Агент сәтті жойылды.

en: Align
kk_KZ: Тегістеу

en: All Tickets
kk_KZ: Барлық шағымдар

en: All threads in decending order except last reply
kk_KZ: Соңғы жауаптан басқа барлық тақырыптар кему ретімен

en: Allow Captcha
kk_KZ: Captcha-ны қосу

en: Allow Reply Confirmation
kk_KZ: Жауапты растауды рұқсат ету

en: Allow customer to close ticket
kk_KZ: Тұтынушыға шағымды жабуға рұқсат беру

en: Allow guest ticket
kk_KZ: Қонақтың шағымына рұқсат ету

en: Allow rich text editor for guest ticket
kk_KZ: Қонақ шағымы үшін rich text редакторын рұқсат ету

en: Allowed
kk_KZ: Рұқсат етілген

en: Already available in list.
kk_KZ: Тізімде бұрыннан бар.

en: An error occured while creating category.
kk_KZ: Категорияны құру кезінде қате пайда болды.

en: An error occured while creating custom field.
kk_KZ: Жеке өрісті құру кезіндегі қате пайда болды.

en: An error occured while creating email notification.
kk_KZ: Электрондық пошта хабарландыруын құру кезінде қате пайда болды.

en: An error occured while creating priority.
kk_KZ: Басымдылықты құру кезінде қате пайда болды.

en: An error occured while creating status.
kk_KZ: Күй құрған кезде қате пайда болды.

en: An error occured while deleting email notification.
kk_KZ: Электрондық пошта хабарландыруын жою кезінде қате пайда болды.

en: Anyone can see
kk_KZ: Бәрі көре алады

en: Appearance
kk_KZ: Көрінісі

en: Appearance Settings
kk_KZ: Көрініс баптаулары

en: Applicable for customer only.
kk_KZ: Тек тұтынушыға қолданылады.

en: Applicable for subscriber role only.
kk_KZ: Тек жазылман рөліне қолданылады.

en: Apply Filter
kk_KZ: Сүзгіні тағайындау

en: Are you sure to close this ticket?
kk_KZ: Бұл шағымды жабуға сенімдісіз бе?

en: Are you sure to delete these tickets permanently?
kk_KZ: Бұл шағымдарды біржола жоюға сенімдісіз бе?

en: Are you sure to delete these tickets?
kk_KZ: Бұл шағымдарды кетіруге сенімдісіз бе?

en: Are you sure to delete this thread?
kk_KZ: Бұл тармақты кетіргіңіз келе ме?

en: Are you sure to delete this ticket permanently?
kk_KZ: Осы шағымдарды біржола кетіруге сенімдісіз бе?

en: Are you sure to restore these tickets?
kk_KZ: Осы шағымдарды қалпына келтіруге сенімдісіз бе?

en: Are you sure to restore this ticket?
kk_KZ: Осы шағымды қалпына келтіргіңіз келе ме?

en: Are you sure?
kk_KZ: Сіз сенімдісіз бе?

en: Assign Agent
kk_KZ: Агентті тағайындау

en: Assign assigned me
kk_KZ: Маған тағайындалғандарды тағайындау

en: Assign assigned others
kk_KZ: Басқа тағайындалғандарынды тағайындау

en: Assign unassigned
kk_KZ: Тағайындалмағанды тағайындау

en: Assigned Agent
kk_KZ: Тағайындалған агент

en: Assigned Agents
kk_KZ: Тағайындалған агенттер

en: Attach file
kk_KZ: Файлды тіркеу

en: Attached file type not allowed!
kk_KZ: Тіркелген файл типіне рұқсат жоқ!

en: Attachment max filesize(MB)
kk_KZ: Тіркелетін файлдың максимальды мөлшері (MB)

en: Attachments
kk_KZ: Тіркемелер

en: Auto Refresh : Off
kk_KZ: Автоматты түрде жаңарту: Өшірулі

en: Auto Refresh : On
kk_KZ: Автоматты жаңарту: Қосулы

en: Awaiting agent reply
kk_KZ: Қолдау жауабын күтіп жатыр

en: Awaiting customer reply
kk_KZ: Қолданушы жауабын күтіп жатыр

en: BCC (Comma separated list)
kk_KZ: BCC (Үтірмен бөлінген тізім)

en: Background Color
kk_KZ: Фондық түс

en: Background color
kk_KZ: Фондық түс

en: Background color of container for all screens including ticket list, open ticket, create ticket, etc.
kk_KZ: Барлық экрандарға, соның ішінде шағым тізімі, шағымды ашу, шағымды құру және т.б. арналған контейнердің фондық түсі.

en: Background color of priority.
kk_KZ: Басымдылықтың фондық түсі.

en: Background color of status.
kk_KZ: Күйдің фондық түсі.

en: Body for email to send. Use macros for ticket specific details. Macros will get replaced by its value while sending an email.
kk_KZ: Жіберілетін поштаның денесі. Шағымның нақты мәліметтері үшін макростарды қолданыңыз. Электрондық хат жіберілген кезде, макростар өздерінің мәндерімен ауыстырылады.

en: Bold
kk_KZ: Қалың

en: Border Color
kk_KZ: Шекараның түсі

en: Bottom
kk_KZ: Төмен

en: Bulleted list
kk_KZ: Белгіленген тізім

en: Calender date format
kk_KZ: Күнтізбелік күн форматы

en: Cancel
kk_KZ: Болдырмау

en: Cancel Button
kk_KZ: Болдырмау батырмасы

en: Category
kk_KZ: Категория

en: Category Name
kk_KZ: Категория аты

en: Category added successfully.
kk_KZ: Категория сәтті қосылды.

en: Category deleted successfully.
kk_KZ: Категория сәтті жойылды.

en: Category order saved.
kk_KZ: Категория реті сақталды.

en: Change Agent Fields
kk_KZ: Агент өрістерін өзгерту

en: Change Raised By
kk_KZ: Авторды өзгерту

en: Change Raised By assigned me
kk_KZ: Маған тағайындалғандардың көтергенді өзгерту

en: Change Raised By assigned others
kk_KZ: Басқалары тағайындалғанның көтергенді өзгерту

en: Change Raised By unassigned
kk_KZ: Авторды тағайындамау

en: Change Status
kk_KZ: Күйді өзгерту

en: Change Ticket Category
kk_KZ: Шағымның категориясын өзгерту

en: Change Ticket Priority
kk_KZ: Шағымның басымдылығын өзгерту

en: Change Ticket Status
kk_KZ: Шағымның күйін өзгерту

en: Change agentonly fields assigned me
kk_KZ: Маған тағайындалған агентке арналған өрістерді өзгерту

en: Change agentonly fields assigned others
kk_KZ: Басқаларға тағайындалғандардың агентке арналған өрістерін өзгерту

en: Change agentonly fields unassigned
kk_KZ: Тағайындалмағандардың агентке арналған өрістерін өзгерту

en: Change status assigned me
kk_KZ: Маған тағайындалғандардың күйін өзгерту

en: Change status assigned others
kk_KZ: Басқалары тағайындалғандардың күйін өзгерту

en: Change status unassigned
kk_KZ: Тағайындалмағандардың күйін өзгерту

en: Change ticket fields assigned me
kk_KZ: Маған тағайындалған шағым өрістерін өзгерту

en: Change ticket fields assigned others
kk_KZ: Басқаларға тағайындалған шағым өрістерін өзгерту

en: Change ticket fields unassigned
kk_KZ: Тағайындалмағандардың шағым өрістерін өзгерту

en: Cheating huh?
kk_KZ: Алдап жатырсыз ба?

en: Checkbox
kk_KZ: Құсбелгі

en: Click Here
kk_KZ: Мында басыңыз

en: Click Here to Login
kk_KZ: Кіру үшін осында басыңыз

en: Click here to go to support page
kk_KZ: Қолдау парағына өту үшін мында басыңыз

en: Clone
kk_KZ: Көшірме жасау

en: Clone Ticket
kk_KZ: Шағымды көшірмесін жасау

en: Close
kk_KZ: Жабу

en: Close Button
kk_KZ: Жабу батырмасы

en: Close Ticket
kk_KZ: Шағымды жабу

en: Close ticket customer notification
kk_KZ: Шағымның жабылу туралы хабарлама

en: Close ticket status
kk_KZ: Жабылған шағым күйі

en: Closed
kk_KZ: Жабылды

en: Color
kk_KZ: Түс

en: Color of action bar for all screens. This color also gets applied to container border
kk_KZ: Барлық экрандар үшін әрекет тақтасының түсі. Бұл түс контейнер шекарасында да қолданылады

en: Conditions
kk_KZ: Шарттар

en: Confirm
kk_KZ: Растау

en: Confirm Password
kk_KZ: Парольді растау

en: Continue as Guest
kk_KZ: Қонақ ретінде жалғастыру

en: Continue as Guest Button
kk_KZ: Қонақ ретінде жалғастыру батырмасы

en: Copy
kk_KZ: Көшіру

en: Create New Ticket
kk_KZ: Жаңа шағым құру

en: Create Ticket Button (Action Bar)
kk_KZ: Шағым құру батырмасы (Әрекет тақтасы)

en: Create Ticket Page
kk_KZ: Шағым парағын құру

en: Create a new User
kk_KZ: Жаңа қолданушыны құру

en: Cron Method
kk_KZ: Cron әдісі

en: Cron Set-up Information
kk_KZ: Cron-ды орнату туралы ақпарат

en: Cron Setting
kk_KZ: Cron баптаулары

en: Current user email
kk_KZ: Қолданушының ағымдағы электрондық поштасы

en: Current user name
kk_KZ: Қолданушының ағымдағы аты

en: Custom Fields
kk_KZ: Жеке өрістер

en: Custom Url
kk_KZ: Жеке URL

en: Customer
kk_KZ: Тұтынушы

en: Customer Ticket Filters
kk_KZ: Тұтынушы шағымның сүзгілері

en: Customer Ticket List
kk_KZ: Тұтынушының шағымдар тізімі

en: Customer View
kk_KZ: Тұтынушыны қарау

en: DESC
kk_KZ: Кему реті бойынша

en: Date
kk_KZ: Уақыт

en: Date Created
kk_KZ: Құрылды

en: Date Updated
kk_KZ: Өзгертілді

en: Default
kk_KZ: Әдепкі

en: Default Buttons (Action Bar)
kk_KZ: Әдепкі батырмалар (Әрекет тақтасы)

en: Default Login
kk_KZ: Әдепкі Кіру

en: Default category can not be deleted.
kk_KZ: Әдепкі категорияны кетіруге болмайды.

en: Default field can not be deleted.
kk_KZ: Әдепкі өрісті кетіруге болмайды.

en: Default order by
kk_KZ: Әдепкі реті

en: Default role can not be deleted.
kk_KZ: Әдепкі рөлді кетіруге болмайды.

en: Default show/hide filters on ticket list on page load.
kk_KZ: Парақ жүктелгеннен кейін шағым тізіміндегі әдепкі сүзгілерді көрсету/жасыру.

en: Default ticket category
kk_KZ: Әдепкі шағым категориясы

en: Default ticket close status can not be deleted.
kk_KZ: Әдепкі шағым жабу күйді кетіруге болмайды.

en: Default ticket priority
kk_KZ: Шағымның әдепкі басымдылығы

en: Default ticket priority can not be deleted.
kk_KZ: Әдеттегі шағым басымдылығын жоюға болмайды.

en: Default ticket status
kk_KZ: Шағымның әдеттегі күйі

en: Default ticket status can not be deleted.
kk_KZ: Әдепкі шағым күйді жоюға болмайды.

en: Delete
kk_KZ: Өшіру

en: Delete Permanently
kk_KZ: Біржолата жою

en: Delete This Thread
kk_KZ: Бұл тақырыпты өшіру

en: Delete Ticket
kk_KZ: Шағымды өшіру

en: Delete Ticket Permanently
kk_KZ: Шағымды біржолата жою

en: Delete Tickets
kk_KZ: Шағымдарды кетіру

en: Delete Tickets Permanently
kk_KZ: Шағымдарды біржола жою

en: Delete assigned me
kk_KZ: Маған тағайындалғандарды кетіру

en: Delete assigned others
kk_KZ: Тағайындалған басқаларды жою

en: Delete this thread
kk_KZ: Бұл тақырыпты өшіру

en: Delete unassigned
kk_KZ: Тағайындалмағанды жою

en: Delete unassigned ticket capability.
kk_KZ: Тағайындалмаған шағымдардың мүмкіндіктерін жою.

en: Deleted
kk_KZ: Кетірілді

en: Deleted successfully.
kk_KZ: Сәтті жойылды.

en: Description
kk_KZ: Сипаттама

en: Description empty!
kk_KZ: Бос сипаттама!

en: Detailed description of the ticket
kk_KZ: Шағымның толық сипаттамасы

en: Disable
kk_KZ: Өшіру

en: Don't notify owner
kk_KZ: Иесіне хабарламау

en: Download
kk_KZ: Жүктеу

en: Drop Down
kk_KZ: Ашылмалы

en: Edit Agent
kk_KZ: Агентті өзгерту

en: Edit Agent Role
kk_KZ: Агент рөлін өзгерту

en: Edit Buttons
kk_KZ: Батырмаларды өңдеу

en: Edit Category
kk_KZ: Категорияны өзгерту

en: Edit Form Field
kk_KZ: Форма өрісін өзгерту

en: Edit Priority
kk_KZ: Басымдықты өзгерту

en: Edit Status
kk_KZ: Күйді өзгерту

en: Edit Subject
kk_KZ: Тақырыпты өзгерту

en: Edit This Thread
kk_KZ: Тақырыпты өзгерту

en: Edit Ticket Widget
kk_KZ: Шағым виджетін өңдеу

en: Edit agent only field
kk_KZ: Агенттің өрісін ғана өзгерту

en: Edit email notification
kk_KZ: Электрондық пошта хабарландыруын өңдеу

en: Edit this thread
kk_KZ: Бұл тармақты өзгерту

en: Email
kk_KZ: Электрондық пошта

en: Email Address
kk_KZ: Электрондық пошта адресі

en: Email Body
kk_KZ: Электрондық пошта денесі

en: Email Notification added successfully.
kk_KZ: Электрондық пошта хабарландыруы сәтті қосылды.

en: Email Notification clone successfull.
kk_KZ: Электрондық пошта хабарландыру дубликаты сәтті құрылды.

en: Email Notification delete successfull.
kk_KZ: Электрондық пошта хабарландыру сәтті жойылды.

en: Email Notification updated successfully.
kk_KZ: Электрондық пошта хабарландыруы сәтті жаңартылды.

en: Email Notifications
kk_KZ: Электрондық пошта хабарландырулары

en: Email Subject
kk_KZ: Электрондық хат тақырыбы

en: Emails to send by this name.
kk_KZ: Осы атпен жіберілетін хаттар.

en: Emails to send from this email.
kk_KZ: Осы электрондық поштадан жіберілетін хаттар.

en: Emails will not be sent to these email addresses. New email should begin on new line.
kk_KZ: Электрондық хаттар мына электрондық пошта адрестеріне жіберілмейді. Жаңа электрондық пошта жаңа жолда басталуы керек.

en: Enable
kk_KZ: Қосу

en: Enable or disable Captcha in ticket form.
kk_KZ: Шағым формасында Captcha-ны қосу немесе өшіру.

en: Enable or disable GDPR condition on ticket form.
kk_KZ: GDPR ережесін шағым форматына қосу немесе өшіру.

en: Enable or disable Terms and Condition ticket form.
kk_KZ: Ережелер мен шарттар шағым формасын қосу немесе өшіру.

en: Enable or disable personal data retention policy .
kk_KZ: Жеке деректерді сақтау саясатын қосу немесе өшіру.

en: Enable or disable personal information in ticket form.
kk_KZ: Шағым формасындағы жеке ақпаратты қосу немесе өшіру.

en: Enable/Disable attachement for guest in create ticket.
kk_KZ: Қонақ шағымды құрған кезде, оған тіркемені қосу/өшіру.

en: Enable/Disable logout button on ticket list action bar.
kk_KZ: Шағым тізіміндегі әрекет тақтасында шығу батырмасын қосу/өшіру

en: Enables 'Close Ticket' button for customer inside open ticket screen.
kk_KZ: Ашық шағым терезесінде тұтынушы үшін 'Шағымды жабу' батырмасын қосу.

en: Enables guest ticket facility. Guest will able to create ticket without needing them to have an user account on website. They can create ticket using their name and email address.
kk_KZ: Қонаққа шағым құруға мүмкіндікті қосу. Қонақ шағымды веб-сайтта тіркелмей құра алатын болады. Олар өздерінің аты мен электрондық поштасы арқылы шағымды құра алады.

en: Enter Secret Key
kk_KZ: Құпия кілтті енгізіңіз

en: Enter Site Key
kk_KZ: Сайт кілтін енгізіңіз

en: Enter secret key
kk_KZ: Құпия кілтті жазыңыз

en: Enter site key
kk_KZ: Сайт кілтін енгізіңіз

en: Enter your add-ons license keys here to receive updates for purchased add-ons. If your license key has expired, please renew your license.
kk_KZ: Сатып алынған қосымшалардың жаңартуларын алу үшін қосымшаның лицензиялық кілтін жазыңыз. Егер лицензиялық кілтін мерзімі біткен болса, лицензияны жаңартыңыз.

en: Error
kk_KZ: Қате

en: Error: file format not supported!
kk_KZ: Қате: бұндай файл форматы қолданылмайды!

en: Error: file size exceeded allowed limit!
kk_KZ: Қате: файл мөлшері рұқсат етілген шектен асып кетті!

en: External
kk_KZ: Сыртқы

en: Extra Information
kk_KZ: Қосымша ақпарат

en: Extra information about the field. Useful if you want to give instructions or information about the field for agent. Keep this empty if not needed.
kk_KZ: Өріс туралы қосымша ақпарат. Егер сіз агентке бұл өріс туралы нұсқаулар мен ақпараттардың бергіңіз келсе, пайдалы болады. Егер қажет болмаса, оны бос қалдырыңыз.

en: Extra information about the field. Useful if you want to give instructions or information about the field in create ticket from. Keep this empty if not needed.
kk_KZ: Өріс туралы қосымша ақпарат. Егер сіз шағымды құру формасында бұл өріс туралы нұсқаулар мен ақпараттардың бергіңіз келсе, пайдалы болады. Егер қажет болмаса, оны бос қалдырыңыз.

en: Field Label
kk_KZ: Өріс аты

en: Field Name
kk_KZ: Өріс аты

en: Field Options
kk_KZ: Өріс параметрлері

en: Field Type
kk_KZ: Өріс түрі

en: Field added successfully.
kk_KZ: Өріс сәтті қосылды.

en: Field deleted successfully.
kk_KZ: Өріс сәтті жойылды.

en: File Attachment
kk_KZ: Тіркеме

en: File deleted successfully.
kk_KZ: Файл сәтті өшірілді.

en: File size exceed allowed limit!
kk_KZ: Файл мөлшері рұқсат етілген шектен асып кетті!

en: Filter Widgets
kk_KZ: Сүзгіш виджеттері

en: Filter label
kk_KZ: Сүзгі атауы

en: Filters
kk_KZ: Сүзгілер

en: First Name
kk_KZ: Аты

en: Footer
kk_KZ: Төменгі деректеме

en: Forgot your password?
kk_KZ: Парольді ұмыттыңыз ба?

en: Form field order saved.
kk_KZ: Форма өріс реті сақталды.

en: From
kk_KZ: Кімнен

en: From Email
kk_KZ: Кімнен келгеннің электрондық поштасы

en: From Name
kk_KZ: Кімнен келгеннің аты

en: Full width of Row
kk_KZ: Жолдың толық ені

en: GDPR Text
kk_KZ: GDPR мәтіні

en: General
kk_KZ: Жалпы

en: General Settings
kk_KZ: Жалпы баптаулар

en: Guest can upload files
kk_KZ: Қонақтар файлдарды енгізе алады

en: Half width of Row
kk_KZ: Жолдың жарты ені

en: Header
kk_KZ: Үстіңгі деректеме

en: Hide
kk_KZ: Жасыру

en: Hide Filters
kk_KZ: Сүзгілерді жасыру

en: High
kk_KZ: Жоғары

en: I agree the %1$s
kk_KZ: Мен %1$s келісемін

en: I agree the Terms & Conditions.
kk_KZ: Мен ережелер мен шарттармен келісемін.

en: I am body!
kk_KZ: Мен денемін!

en: I understand my personal information like Name, Email address, IP address etc will be stored in database.
kk_KZ: Менің атым, электрондық пошта адресім, IP адресім және т.б. жеке мәліметтерін мәліметтер базасында сақталатындығын түсінемін.

en: I'm not a robot
kk_KZ: Мен робот емеспін

en: If disabled, will not be available in create ticket form. This will disable ability of customer to insert while creating ticket but agents can edit these values and remian visible in open ticket
kk_KZ: Өшірілген болса, шағым құру формасында болмайды. Бұл тұтынушыға шағымды құру кезінде кірістіруге болмайды, бірақ агенттер бұл мәндерді өзгерте алады және ашық шағымда көрініт тұрады

en: If enabled guest will be able to use rich text editor.
kk_KZ: Егер қосылған болса, қонақ rich text редакторын пайдалана алады.

en: If you enable this setting then all tickets will be visible to all users and they can reply to each others tickets.
kk_KZ: Егер сіз осы баптауды қоссаңыз, барлық шағымдар барлық қолданушыларған көрінетін болады және олар бір-бірінің шағымдарына жауап бере алады.

en: If you enable this setting, it will ask confirmation before submitting reply.
kk_KZ: Егер сіз бұл баптауды қоссаңыз, онда жауапты жіберместен растауды сұрайды.

en: Ignore Emails
kk_KZ: Электрондық пошталарды елемеу

en: Image
kk_KZ: Сурет

en: In words (eg. 1 min ago)
kk_KZ: Сөзбен (мысалға, 1 минут бұрын)

en: Incorrect URL!
kk_KZ: Қате URL!

en: Incorrect email address!
kk_KZ: Электрондық пошта адресі дұрыс емес!

en: Insert Macros
kk_KZ: Макросты қосу

en: Insert category name.
kk_KZ: Категория атын жазыңыз.

en: Insert category name. Please make sure category name you are entering should not already exist.
kk_KZ: Категория атауын жазыңыз. Сіз енгізіп отырған категория атауы бұрыннан болмауы керек.

en: Insert field label. Please make sure label you are entering should not already exist in agent only as well as ticket form fields.
kk_KZ: Өріс аты жазыңыз. Жазған аттын басқа агенттерге арналған және шағым құру форларындағы өрістердің атымен бірдей болмауына сенімді болыңыз.

en: Insert field label. Please make sure label you are entering should not already exist.
kk_KZ: Өріс аты жазу. Енгізілген аты бұрыннан жоқ екеніне көз жеткізіңіз.

en: Insert field options. New option should begin on new line.
kk_KZ: Өріс параметрлерін енгізіңіз. Жаңа параметр жаңа жолда басталуы керек.

en: Insert priority name. Please make sure priority name you are entering should not already exist.
kk_KZ: Басымдылықтың атын жазыңыз.  Енгізілген басымдылық аты бұрыннан жоқ екеніне көз жеткізіңіз.

en: Insert status name. Please make sure status name you are entering should not already exist.
kk_KZ: Күй атауын жазыңыз. Сіз енгізіп отырған күй атауы бұрыннан болмауы керек.

en: Invalid Action
kk_KZ: Жарамсыз әрекет

en: Italic
kk_KZ: Қиғаш

en: Label
kk_KZ: Белгі

en: Label to represent ticket in email notification subject etc e.g. You may want to use this as a bug tracking then you can label it like issue #123, bug #132 etc. So that it should be  show in issue #123 or Bug #123. Please note this will only work in email subject. If you want to change all places, you will need to translate .pot
kk_KZ: Электрондық пошта хабарландыруының тақырыбындағы шағымды көрсеті үшін заттаңба. Бұны сіз қателерді бақылау ретінде қолдануыңызға болады, мысалға №123 мәселесі, №123 қатесі және т.б. №123 мәселесінде немесе №123 қатесінде көрсету үшін осылай болу қажет. Бұл тек электрондық пошта тақырыбында жұмыс істейтінін ескеріңіз. Егер сіз барлық жерлерді өзгерткіңіз келсе, онда сіз .pot файлдарын аударуыңыз қажет.

en: Last Name
kk_KZ: Тегі

en: Last Note
kk_KZ: Соңғы жазба

en: Last note user email
kk_KZ: Қолданушының соңғы көрсетілген электрондық поштасы

en: Last note user name
kk_KZ: Қолданушының соңғы жазылған аты

en: Last reply
kk_KZ: Соңғы жауап

en: Last reply user email
kk_KZ: Қолданушының электрондық поштадан келген соңғы жауабы

en: Last reply user name
kk_KZ: Соңғы жауаптағы қолданушының аты

en: License
kk_KZ: Лицензия

en: Link
kk_KZ: Сілтеме

en: List order saved.
kk_KZ: Тізім реті сақталды.

en: Log Out
kk_KZ: Шығу

en: Login Form
kk_KZ: Кіру формасы

en: Login required
kk_KZ: Кіру қажет

en: Logout button
kk_KZ: Шығу батырмасы

en: Low
kk_KZ: Төмен

en: Maximum attachment size of file to be able to attach for attachment fields.
kk_KZ: Тіркеме өрістеріне тіркеле алатын файлдың ең үлкен өлшемі.

en: Medium
kk_KZ: Орташа

en: Mine
kk_KZ: Менікі

en: Modal Title
kk_KZ: Модальды тақырып

en: Modal Window (Popup Screen)
kk_KZ: Модальды терезе (Қалқымалы экран)

en: More Settings
kk_KZ: Қосымша баптаулар

en: NA
kk_KZ: МЖ

en: Name
kk_KZ: Аты

en: Need Help? Click Here!
kk_KZ: Көмек қажет па? Мында басыңыз!

en: New Ticket
kk_KZ: Жаңа шағым

en: New Ticket!
kk_KZ: Жаңа шағым!

en: New ticket customer confirmation
kk_KZ: Тұтынушының жаңа шағымын растау

en: New ticket staff notification
kk_KZ: Жаңа шағым бойынша агенттерге хабарлама

en: No
kk_KZ: Жоқ

en: No Agent Only Fields
kk_KZ: Агенттерге ғана арналған өрістер жоқ

en: No Agent fields
kk_KZ: Агент өрістері жоқ

en: No Agent only Fields
kk_KZ: Агенттерге ғана арналған өрістер жоқ

en: No Ticket Fields
kk_KZ: Жолданымның өрістері жоқ

en: No Ticket fields
kk_KZ: Жолданымның өрістері жоқ

en: No add-ons installed. See available add-ons - %1$s.
kk_KZ: Қосымша қондырмалар орнатылмаған. Қол жетімді қондырмаларды қараңыз - %1$s.

en: No filters found!
kk_KZ: Сүзгілер табылмады!

en: No matching data
kk_KZ: Сәйкестіктер жоқ

en: No matching users
kk_KZ: Жарамды қолданушылар жоқ

en: No tickets found!
kk_KZ: Шағымдар табылмады!

en: None
kk_KZ: Жоқ

en: Not Allowed
kk_KZ: Рұқсат жоқ

en: Notification Type
kk_KZ: Хабарлама түрі

en: Number Only
kk_KZ: Тек сандар

en: Number of Tickets shown per page for agent view.
kk_KZ: Агент көрінісі үшін әр бетте көрсетілетін шағымдар саны.

en: Number of Tickets shown per page for customer view.
kk_KZ: Тұтынушы көруге арналған әр параққа көрсетілген шағымдар саны.

en: Number of tickets
kk_KZ: Шағымдар саны

en: Numbered list
kk_KZ: Нөмірленген тізім

en: Once every minute
kk_KZ: Әр минут сайын

en: Open
kk_KZ: Ашу

en: Open Ticket Widget
kk_KZ: Шағым виджетін ашу

en: Other Reply Form Buttons
kk_KZ: Басқа жауап форма батырмалары

en: Password
kk_KZ: Пароль

en: Password and confirm password does not match.
kk_KZ: Пароль және оны растайтын өрісі сәйкес емес.

en: Personal Data Retention
kk_KZ: Қолданушының жеке деректерін сақтау

en: Personal Information
kk_KZ: Жеке ақпарат

en: Please Sign Up
kk_KZ: Тіркеліңіз

en: Please confirm password!
kk_KZ: Парольді растаңыз!

en: Please confirm you are not a robot!
kk_KZ: Робот емес екеніңізді растаңыз!

en: Please enter correct email address!
kk_KZ: Электрондық пошта адресін дұрыс енгізіңіз!

en: Please enter password!
kk_KZ: Парольді енгізіңіз!

en: Please enter username!
kk_KZ: Логинді енгізіңіз!

en: Please insert your email address
kk_KZ: Электрондық пошта адресін енгізіңіз

en: Please insert your email.
kk_KZ: Электрондық пошта адресін енгізіңіз.

en: Please insert your name
kk_KZ: Атыңызды жазыңыз

en: Please insert your name.
kk_KZ: Атыңызды жазыңыз.

en: Please select category.
kk_KZ: Категорияны таңдаңыз.

en: Please select priority.
kk_KZ: Басымдықты таңдаңыз.

en: Please select width of the field in create ticket form.
kk_KZ: Шағым құру формасындағы өрістің енін таңдаңыз.

en: Please sign in
kk_KZ: Өтіңіш, кіріңіз

en: Please wait ...
kk_KZ: Күте тұрыңыз...

en: Post Reply
kk_KZ: Жауап беру

en: Priority
kk_KZ: Басымдық

en: Priority Name
kk_KZ: Басымдылық аты

en: Priority added successfully.
kk_KZ: Басымдылық сәтті қосылды.

en: Priority color and background color should not be same.
kk_KZ: Басымдылық түсі мен оның фондық түсі бірдей болмауы қажет.

en: Priority deleted successfully.
kk_KZ: Басылымдылық сәтті жойылды.

en: Priority order saved.
kk_KZ: Басымдық реті сақталды.

en: Private Note
kk_KZ: Жеке ескертпе

en: Public Mode
kk_KZ: Жалпы режим

en: Radio Button
kk_KZ: Ауыстырып-қосқыш

en: Raised By
kk_KZ: Автор:

en: Recaptcha Type
kk_KZ: Recaptcha түрі

en: Recipients
kk_KZ: Алушылар

en: Refresh
kk_KZ: Жаңарту

en: Register Button
kk_KZ: Тіркеу батырмасы

en: Register Button
kk_KZ: Тіркеу батырмасы

en: Register Now
kk_KZ: Тіркелу

en: Remember me
kk_KZ: Мені есте сақтау

en: Removed successfully.
kk_KZ: Сәтті жойылды.

en: Reply
kk_KZ: Жауап

en: Reply Thread
kk_KZ: Тармаққа жауап

en: Reply assigned me
kk_KZ: Маған тағайындалғанға жауап

en: Reply assigned others
kk_KZ: Тағайындалған басқаларға жауап

en: Reply form position
kk_KZ: Жауаптың форма орны

en: Reply form position in open ticket page. 'Top' will load reply form above ticket threads and ticket threads will load in decending order. Whereas, 'Bottom' will load reply form below ticket thread and threads loaded in acending order.
kk_KZ: Ашық шағым парағындағы жауаптың форма позициясы. 'Жоғары' жауапты шағым тармақтардың жоғарына жүктейді және шағым тармақтары кему ретімен жүктеледі. Ал, 'Төмен' жауапты шағым тармақтың астында жүктейді және тармақтар өсу ретінмен жүктеледі.

en: Reply ticket notification
kk_KZ: Шағым туралы хабарламаға жауап

en: Reply to
kk_KZ: Жауап беру

en: Reply to Closed Tickets
kk_KZ: Жабылған шағымға жауап

en: Reply unassigned
kk_KZ: Тағайындалмағанға жауап

en: Report Thread
kk_KZ: Тармақты репорттау

en: Required
kk_KZ: Міндетті

en: Required fields can not be empty!
kk_KZ: Міндетті өрістер бос болмауы керек!

en: Reset Button
kk_KZ: Қалпына келтіру батырмасы

en: Reset Default
kk_KZ: Әдепкі күйге келтіру

en: Reset Filters
kk_KZ: Сүзгілерді алып тастау

en: Reset Form
kk_KZ: Форманы қалпына келтіру

en: Restore
kk_KZ: Қалпына келтіру

en: Restore Deleted Tickets
kk_KZ: Жойылған шағымдарды қалпына келтіру

en: Restore Ticket
kk_KZ: Шағымды қалпына келтіру

en: Right to left
kk_KZ: Оңнан солға қарай

en: Role
kk_KZ: Рөл

en: Save
kk_KZ: Сақтау

en: Save Changes
kk_KZ: Өзгерістерді сақтау

en: Save Filter
kk_KZ: Сүзгіні сақтау

en: Save Settings
kk_KZ: Баптауларды сақтау

en: Saved Filters
kk_KZ: Сақталған сүзгілер

en: Search agent ...
kk_KZ: Агентті іздеу ...

en: Search...
kk_KZ: Іздеу...

en: Select Field
kk_KZ: Өрісті таңдау

en: Select Role
kk_KZ: Рөлді таңдау

en: Select User
kk_KZ: Қолданушыны таңдаңыз

en: Select agent role. You can create new role in Agent Roles section if needed.
kk_KZ: Агент рөлін таңдаңыз. Қажет болса, агент рөлдері бөлімінде жаңа рөл құра аласыз.

en: Select conditions to show this field in create ticket form. Visible if no conditions set. Visible if any one of added conditions matches while creating ticket.
kk_KZ: Осы өрісті шағым формасында көрсету үшін шарттарды таңдаңыз. Егер шарттар болмаса, онда көрініп тұрады. Шағым құру кезінде шарттардың біреуімен сәйкес келсе, көрінетін болады.

en: Select event to send this email.
kk_KZ: Осы электрондық хатты жіберу үшін оқиғаны таңдаңыз.

en: Select field
kk_KZ: Өрісті таңдау

en: Select field type.
kk_KZ: Өріс түрін таңдаңыз.

en: Select option
kk_KZ: Опцияны таңдаңыз

en: Select page in which shortcode is inserted. Create a page with shortcode [supportcandy] if not created yet. Fullwidth page template is recommended.
kk_KZ: Шорткод енгізілген бетті таңдаңыз. Егер парақ әлі құрылмаса, [supportcandy] шорткодымен парақты құру. Толық ені бар бет шаблоны қолдануға ұсыныс береміз.

en: Select roles who will receive email notifications. Assigned Agent will be none if type is New Ticket. If you want to automate assign agent for new ticket, you can purchase our <strong>Assign Agent Rules</strong> add-on.
kk_KZ: Электрондық пошта хабарламаларын алатын рөлдерді таңдаңыз. Егер жаңа шағым болса, агент тағайындалмайды. Егер сіз жаңа шағымға агентті автоматты түрде тағайындағының келсе, сіз <strong>Assign Agent Rules</strong> қосымшасын сатып ала аласыз.

en: Select statuses for unresolved filter in ticket list.
kk_KZ: Тізімдегі шешілмеген жолданымдардың күйін таңдау.

en: Select the captcha type for Supportcandy on create ticket page.
kk_KZ: Шағым құру парағында SupportCandy-ге арналған captcha түрін таңдаңыз.

en: Select user to whome you want to make an agent.
kk_KZ: Агент қылғыңыз келетін қолданушыны таңдаңыз.

en: Select your terms and conditions page.
kk_KZ: Ережелер мен шарттар парағын таңдаңыз.

en: Selected users can see the widget.
kk_KZ: Таңдалған қолданушылар виджетті көре алады.

en: Set retention period
kk_KZ: Сақтау мерзімін орнату

en: Set starting ticket id.
kk_KZ: Бастапқы шағымның идентификаторын орнату.

en: Set time for which personal data should br reatained.
kk_KZ: Жеке деректер сақталатын уақытты белгілеңіз.

en: Settings
kk_KZ: Баптаулар

en: Settings saved.
kk_KZ: Баптаулар сақталды.

en: Short description of the ticket.
kk_KZ: Шағымның қысқаша сипаттамасы

en: Show
kk_KZ: Көрсету

en: Show Filters
kk_KZ: Сүзгілерді көрсету

en: Show/hide ticket widget in open ticket.
kk_KZ: Ашылған шағымдағы шағым виджетін көрсету/жасыру.

en: Sign In
kk_KZ: Кіру

en: Sign In Button
kk_KZ: Кіру батырмасы

en: Sign Out Button
kk_KZ: Шығу батырмасы

en: Sign in
kk_KZ: Кіру

en: Signature
kk_KZ: Қолы

en: Starting Ticket ID
kk_KZ: Бастапқы шағым ID

en: Status
kk_KZ: Күй

en: Status Name
kk_KZ: Күй аты

en: Status added successfully.
kk_KZ: Күй сәтті қосылды.

en: Status color and background color should not be same.
kk_KZ: Күй түсі мен фон түсі бірдей болмауы керек.

en: Status deleted successfully.
kk_KZ: Күй сәтті жойылды.

en: Status order saved.
kk_KZ: Күй реті сақталды.

en: Status to apply if 'Close Ticket' button clicked for a ticket.
kk_KZ: 'Шағымды жабу' батырмасын басқанда қандай күй қолданылады.

en: Subject
kk_KZ: Тақырып

en: Subject for email to send.
kk_KZ: Жіберілетін электрондық хаттың тақырыбы.

en: Submit
kk_KZ: Жіберу

en: Submit Button
kk_KZ: Жіберу батырмасы

en: Submit Note
kk_KZ: Ескертпені жіберу

en: Submit Reply
kk_KZ: Жауап беру

en: Submit Reply Button
kk_KZ: Жауапты жіберу батырмасы

en: Submit Ticket
kk_KZ: Шағымды жіберу

en: Success!
kk_KZ: Сәтті өтті!

en: Support
kk_KZ: Қолдау

en: Support %s
kk_KZ: %s қолдау

en: Support Agents
kk_KZ: Қолдау агенттері

en: Support Page
kk_KZ: Қолдау парағы

en: Tag
kk_KZ: Белгі

en: Templates
kk_KZ: Үлгілер

en: Term & Conditions & GDPR
kk_KZ: Ережелер & Шарттар & GDRP

en: Terms & Canditions
kk_KZ: Ережелер мен шарттар

en: Terms Page
kk_KZ: Ережелер парағы

en: Terms and Conditions Text
kk_KZ: Ережелер мен шарттар мәтіні

en: Text Field
kk_KZ: Мәтін өрісі

en: Text color of container for all screens including ticket list, open ticket, create ticket, etc.
kk_KZ: Барлық экрандарға, соның ішінде шағым тізімі, шағымды ашу, шағымды құру және т.б.  арналған контейнер мәтінінің түсі.

en: Text color of priority.
kk_KZ: Басымдылықтың мәтін түсі.

en: Text color of status.
kk_KZ: Күйдің мәтін түсі.

en: Text to show on create ticket page.
kk_KZ: Шағым құру парағындағы көрсетілетін мәтін

en: Text to show on thank you screen.
kk_KZ: Алғыс парағында көрсетілген мәтін.

en: Textarea
kk_KZ: Мәтін аймағы

en: Thank you page
kk_KZ: Рахмет айту парағы

en: Thank you page redirect url
kk_KZ: Алғыс парағының қайта бағыттау URL

en: Thank you text
kk_KZ: Рахмет айту мәтіні

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s or %5$supdate now%6$s.
kk_KZ: %1$s-нің жаңа нұсқасы бар. %2$s нұсқасын көру %3$s деректер%4$s немесе %5$sкәзір жаңалау%6$s.

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s.
kk_KZ: %1$s-тің жаңа нұсқасы бар. %2$sНұсқаны көру %3$s ақпарат%4$s.

en: This category will get applied for newly created ticket.
kk_KZ: Жаңа құрылған шағымдарға бұл категория тағайындалады.

en: This email is already registered, please choose another one.
kk_KZ: Бұл электрондық пошта бұрыннан тіркелген, басқасын таңдаңыз

en: This format will be applicable for input date fields (datepicker) for SupportCandy.
kk_KZ: Бұл формат SupportCandy үшін енгізу күн өрістерінде (datepicker) қолданылады.

en: This format will be applicable for thread log time.
kk_KZ: Тармақтың лог уақытына бұл формат қолданылады.

en: This priority will get applied for newly created ticket.
kk_KZ: Жаңадан құрылған шағымға бұл басымдылық қолданылады.

en: This status will be applied to the ticket if agent or any support staff post reply in ticket. 'Default' will not change status of the ticket in this case.
kk_KZ: Шағымға қолдау қызметкері немесе агент жауап бергенде, шағым бұл күйге ауысады. 'Әдепкіде' бұл күйді өзгертпейді.

en: This status will be applied to the ticket if customer post reply in ticket. 'Default' will not change status of the ticket in this case.
kk_KZ: Шағымға тұтынушы жауап бергенде, шағым бұл күйге ауысады. 'Әдепкіде' бұл күйді өзгертпейді.

en: This status will get applied for newly created ticket.
kk_KZ: Бұл күй жаңадан құрылған шағымдарға қолданылады.

en: This username is already registered. Please choose another one.
kk_KZ: Бұл логин бұрыннан тіркелген. Басқасын таңдаңыз.

en: Thread Date Format
kk_KZ: Тармақтың күн форматы

en: Ticket
kk_KZ: Шағым

en: Ticket Alice in Email Notification Subject
kk_KZ: Электрондық пошта тақырыбындағы Алисе шағымы

en: Ticket Categories
kk_KZ: Шағым категориялары

en: Ticket Category
kk_KZ: Шағым категориясы

en: Ticket Fields
kk_KZ: Шағым өрістері

en: Ticket Form Fields
kk_KZ: Шағымның форма өрістері

en: Ticket ID
kk_KZ: Шағым ID

en: Ticket List
kk_KZ: Шағым тізімі

en: Ticket List Header
kk_KZ: Билет тізімінін тақырыбы

en: Ticket List Item Mouseover
kk_KZ: Шағым тізім элементінің тінтуір шығу

en: Ticket Logs
kk_KZ: Шағым логы

en: Ticket Notifications
kk_KZ: Шағым хабарландырулары

en: Ticket Permissions
kk_KZ: Шағым рұқсаттары

en: Ticket Priorities
kk_KZ: Шағым басымдылықтары

en: Ticket Reply
kk_KZ: Шағымға жауап

en: Ticket Status
kk_KZ: Шағым күйі

en: Ticket Statuses
kk_KZ: Шағымның күйлері

en: Ticket URL
kk_KZ: Шағым URL-адресі

en: Ticket URL Permissions
kk_KZ: Билеттің URL рұқсаттары

en: Ticket Widget Order  saved.
kk_KZ: Шағым виджет реті сақталды.

en: Ticket Widgets
kk_KZ: Шағым виджеттері

en: Ticket assigned to all other agents change Raised By capability.
kk_KZ: Барлық басқа агенттерге тағайындалған шағым жоғарылау мүмкіндігін өзгертеді.

en: Ticket assigned to all other agents change agentonly fields capability.
kk_KZ: Барлық басқа агенттерге тағайындалған шағым агенттерге арналған өрістердің мүмкіндігін өзгертеді.

en: Ticket assigned to all other agents change ticket fields capability.
kk_KZ: Барлық басқа агенттерге тағайындалған шағым шағым өрістерінің мүмкіндігін өзгертеді.

en: Ticket assigned to all other agents change ticket status capability.
kk_KZ: Барлық басқа агенттердің тағайындалған шағымы шағым күйін өзгерту мүмкіндігі.

en: Ticket assigned to all other agents delete capability.
kk_KZ: Барлық басқа агенттерге тағайындалған шағымның жою мүмкіндігі.

en: Ticket assigned to all other agents further assign capability.
kk_KZ: Барлық басқа агенттерге тағайындалған шағымның келесі тағайындаудың мүмкіндігі.

en: Ticket assigned to all other agents reply capability.
kk_KZ: Барлық басқа агенттерге тағайындалған шағымның жауап беру мүмкіндігі.

en: Ticket assigned to all other agents. This will also enable private notes.
kk_KZ: Барлық басқа агенттерге тағайындалған шағым. Бұл жеке ескетпелерді қосады.

en: Ticket assigned to user himself change Raised By capability.
kk_KZ: Қолданушының өзіне тағайындалған шағым көтерген мүмкіндігін өзгертеді.

en: Ticket assigned to user himself change agentonly fields capability.
kk_KZ: Қолданушының өзіне тағайындалған шағым агентке арналған өрістердің мүмкіндігін өзгертеді.

en: Ticket assigned to user himself change ticket fields capability.
kk_KZ: Қолданушының өзіне тағайындалған шағым шағым өрістерінің мүмкіндігін өзгертеді.

en: Ticket assigned to user himself change ticket status capability.
kk_KZ: Қолданушының өзіне тағайындалған шағым шағым күйін өзгерту мүмкіндігі.

en: Ticket assigned to user himself delete capability.
kk_KZ: Қолданушының өзіне тағайындалған шағымның жою мүмкіндігі.

en: Ticket assigned to user himself further assign capability.
kk_KZ: Қолданушының өзіне тағайындалған шағымның кейін тағайындалу мүмкіндігі.

en: Ticket assigned to user himself reply capability.
kk_KZ: Қолданушының өзіне тағайындалған шағымға жауап беру мүмкіндігі.

en: Ticket assigned to user himself. This will also enable private notes.
kk_KZ: Қолданушының өзіне тағайындалған шағымы. Бұл жеке ескертпелерді қосады.

en: Ticket list filters default visibility
kk_KZ: Шағым тізімі сүзгілерінің әдепкі көрінісі

en: Ticket not found.
kk_KZ: Шағым табылмады.

en: Ticket number must be greater than current ticket number
kk_KZ: Шағым нөмірі қазіргі шағым нөмірінен жоғары болуы қажет

en: Ticket priority
kk_KZ: Шағым басымдылығы

en: Ticket status after agent reply
kk_KZ: Агент жауап бергеннен кейінгі шағымның күйі

en: Ticket status after agent reply can not be deleted.
kk_KZ: Агент жауап бергеннен кейін шағым күйі кетірілмейді.

en: Ticket status after customer reply
kk_KZ: Тұтынушы жауап бергеннен кейін шағымның күйі

en: Ticket status after customer reply can not be deleted.
kk_KZ: Тұтынушы жауап бергеннен кейін шағым күйі кетірілмейді.

en: Tickets
kk_KZ: Жолданымдар

en: Tickets Record
kk_KZ: Шағымдардың жазбасы

en: Tickets are loaded by selected order for agent view by default.
kk_KZ: Әдепкі бойынша агент көрінісіне арналған таңдалған реті бойынша шағымдарды жүктеу.

en: Tickets are loaded by selected order for customer view by default.
kk_KZ: Әдепкі бойынша тұтынушы көрінісіне арналған таңдалған реті бойынша шағымдарды жүктеу.

en: Tickets of customer having email %s has been anonymized.
kk_KZ: %s электрондық поштасы бар тұтынушының шағымдары жасырын болды.

en: Timestamp
kk_KZ: Уақыт белгісі

en: Tinymce toolbar
kk_KZ: Tinymce құралдар тақтасы

en: Title
kk_KZ: Тақырып

en: Title to show in notification list. Please make sure title you are entering is not already available in other notifications.
kk_KZ: Хабарлама тізімінде көрсетілетін тақырып. Басқа хабарламаларда дәл осындай тақырып болмайтынына сенімді болыңыз.

en: To
kk_KZ: Кімге

en: To run cron please execute the following command per minute with your cron:
kk_KZ: Cron-ды іске қосу үшін минутына келесі команданы cron-мен орындаңыз:

en: Top
kk_KZ: Жоғары

en: Type
kk_KZ: Түрі

en: Unassigned
kk_KZ: Тағайындалмаған

en: Unassigned change agentonly fields capability.
kk_KZ: Тағайындалмағандар агентке арналған өрістердің мүмкіндігін өзгертеді.

en: Unassigned change ticket fields capability.
kk_KZ: Тағайындалмағандар шағым өрістерінің мүмкіндігін өзгертеді.

en: Unassigned ticket assign agent capability.
kk_KZ: Тағайындалмаған шағымнға агентті тағайындау мүмкіндігі.

en: Unassigned ticket change raised by capability.
kk_KZ: Тағайындалмаған шағым көтерген мүмкіндігін өзгертеді.

en: Unassigned ticket list visibility.
kk_KZ: Тағайындалмаған шағым тізімінің көрінісі.

en: Unassigned ticket reply capability.
kk_KZ: Тағайындалмаған шағымға жауап беру мүмкіндігі.

en: Unassigned ticket status change capability.
kk_KZ: Тағайындалмаған шағым күйін өзгерту мүмкіндігі.

en: Underline
kk_KZ: Астын сызу

en: Unresolved
kk_KZ: Шешілмеген

en: Unresolved Statuses
kk_KZ: Шешілмеген күйлер

en: Url to redirect in case you want to show your custom thank you page. Keep this empty to show above default thank you messege.
kk_KZ: Егер сіз өзіңіздің жеке алғыс парағыңызды көрсетуді қаласаңыз, қайта бағыттау үшін URL адресін таңдаңыз. Әдепкі алғыс білдіру парағын көрсету үшін бос қалдырыңыз.

en: User Registration
kk_KZ: Қолданушыны тіркеу

en: User Registration Method
kk_KZ: Қолданушыны тіркеу әдісі

en: User Tickets
kk_KZ: Қолданушы шағымдары

en: Username
kk_KZ: Логин

en: Username or email
kk_KZ: Логин немесе электрондық пошта

en: View Less
kk_KZ: Аз көру

en: View More
kk_KZ: Қосымша көру

en: View More ...
kk_KZ: Қосымша көру

en: View assigned me
kk_KZ: Маған тағайындалғандарды көру

en: View assigned others
kk_KZ: Тағайындалған басқаларды көру

en: View unassigned
kk_KZ: Тағайындалмағанды көру

en: Visibility
kk_KZ: Көрінісі

en: Whether this field is medatory or optional. Yes indicates mendatory whereas no indicates optional.
kk_KZ: Бұл өріс міндетті немесе міндетті емес. Ия мәні мендетті екенін көрсетеді, жоқ міндетті емес дегенді білдіреді.

en: Width
kk_KZ: Ені

en: Yes
kk_KZ: Ия

en: You are not authorized to view this ticket.
kk_KZ: Сізге бұл шағымды қарауға рұқсат жоқ.

en: You do not have permission to install plugin updates
kk_KZ: Плагин жаңартуларын орнатуға сізде рұқсат жоқ

en: Your Email
kk_KZ: Сіздің электрондық поштаңыз

en: Your Name
kk_KZ: Сіздің атыңыз

en: Your ticket has been closed!
kk_KZ: Сіздің шағымыңыз жабылды!

en: Your ticket has been created successfully!
kk_KZ: Сіздің шағымыңыз сәтті құрылды!

en: added note %1$s
kk_KZ: %1$s ескертпесі құрылды

en: assign agent changed to %1$s
kk_KZ: тағайындалған агент %1$s-ке өзгертілді

en: category changed to %1$s
kk_KZ: категория %1$s-ке өзгерді

en: days
kk_KZ: күндер

en: done
kk_KZ: жасалды

en: hours
kk_KZ: сағат

en: just now
kk_KZ: жаңа ғана

en: minutes
kk_KZ: минут

en: months
kk_KZ: айлар

en: new_ticket
kk_KZ: жаңа_шағым

en: priority changed to %1$s
kk_KZ: басымдылық %1$s-ке өзгерді

en: replied %1$s
kk_KZ: %1$s жауап берд3

en: reported %1$s
kk_KZ: %1$s хабарлады

en: seconds
kk_KZ: секунд

en: status changed to %1$s
kk_KZ: күй %1$s-ге өзгертілді

en: ticket_widget changed to %1$s
kk_KZ: ticket_widget %1$s-ке ауыстырылды

en: updated successfully.
kk_KZ: сәтті жаңартылды.

en: weeks
kk_KZ: апталар

en: years
kk_KZ: жылдар
