SupportCandy - en to he translation catalogue (721 entries)

en:  Default Login on support page.
he: ברירת מחדל כניסה לדף תמיכה.

en:  Individual Ticket Page
he: דף כרטיס אישי

en: %1$s changed %2$s to %3$s
he: %1$s השתנה %2$s ל- %3$s

en: %1$s changed assign agent from %2$s to %3$s
he: %1$s שינה את הסוכן מ-%2$s ל-%3$s

en: %1$s changed assign agent to %2$s
he: %1$s שינה את הסוכן ל-%2$s

en: %1$s changed category from %2$s to %3$s
he: %1$s שינה קטגוריה מ-%2$s ל-%3$s

en: %1$s changed category to %2$s
he: %1$s שינה קטגוריה ל- %2$s

en: %1$s changed extra ticket users from  %2$s to %3$s
he: %1$s changed extra ticket users from %2$s to %3$s

en: %1$s changed priority from %2$s to %3$s
he: %1$s השתנה בעדיפות מ-%2$sל-%3$s

en: %1$s changed priority to %2$s
he: %1$s שינה עדיפות ל- %2$s

en: %1$s changed raised by from %2$s to %3$s
he: %1$s השתנה הועלה מ-%2$s ל-%3$s

en: %1$s changed raised by to %2$s
he: %1$s השתנה ל- %2$s

en: %1$s changed status from %2$s to %3$s
he: %1$s שינה את הסטטוס של "%2$s" ל "%3$s"

en: %1$s changed status to %2$s
he: %1$s שינה את הסטטוס ל- %2$s

en: %1$s changed ticket_widget to %2$s
he: %1$s יישומון לשנות כרטיס ל %2$s

en: %1$s changed to %2$s
he: %1$s השתנה ל- %2$s

en: %1$s for steps to get Site Key and Secret Key for Google Recaptcha.
he: %1$s לקבלת צעדים לקבלת מפתח אתר ומפתח סודי עבור Google Recaptcha ..

en: %1$s removed %2$s
he: %1$s הוסר %2$s

en: (Optional) Email will only send when all condition matches.
he: (אופציונלי) אימייל ישלח רק כאשר כל ההתאמות תואמות.

en: (Optional) Enter additional recepient email addresses to whom you want to send email notifications as raised by user. One email per line.
he: (אופציונלי) הזן כתובות דוא"ל נוספות של נמענים שאליו ברצונך לשלוח התראות. על הקו בכתובת דוא"ל אחת.

en: (Optional) Enter additional recipient email address. One email per line.
he: (אופציונלי) הזן כתובת דוא"ל נוספת של הנמען. דוא"ל אחד בכל שורה.

en: (Optional) When recipients reply to the notification from their inbox, reply will be sent to this email address.
he: (אופציונלי) כאשר נמענים משיבים להודעה מתיבת הדואר הנכנס שלהם, התשובה תישלח לכתובת דוא"ל זו.

en: (all agents)
he: (כל הסוכנים)

en: +Add New
he: + הוסף חדש

en: 1/3 width of Row
he: רוחב 1/3 של שורה

en: <i>Set cron in your hosting control panel to execute below command every minute -</i>
he: <i> קבע את cron בלוח הבקרה המארח שלך כדי לבצע פקודה מתחת לכל רגע - </ i>

en: <p><strong>{last_reply_user_name}</strong> wrote:</p><p>{last_reply}</p><p>{ticket_url}</p><p>{ticket_history}</p>
he: <p><strong>{last_reply_user_name}</strong> пишет:</p><p>{last_reply}</p><p>{ticket_url}</p><p>{ticket_history}</p>

en: <p>Dear {customer_name},</p><p>Thank you for creating a ticket. We confirm that we have received your ticket and you will soon hear back from us.</p><p>Your ticket id is #{ticket_id}. You will get an email notification after we post a reply to your ticket. However, in case the email notification fails, then you can check your ticket status at the link below:</p><p>{ticket_url}</p>
he: <p> {customer_name}! </ p> <p> תודה על פנייתך. אנו מאשרים שקיבלנו, ותקבל תשובה מאתנו בקרוב. </ P> <p> מזהה הכרטיס שלך: {ticket_id}. תקבל הודעת אימייל לאחר שנשלח תשובה. עם זאת, במקרה של שגיאה בעת שליחת הודעה בדואר אלקטרוני, תוכל לבדוק את הסטטוס של הבקשה שלך על ידי הפניה: </ p> <p> {ticket_url} </ p>

en: <p>Dear {customer_name},</p><p>Thank you for creating ticket. We confirm that we have received your ticket and you will soon here back from us.</p><p>Your ticket id is #{ticket_id}. You will get email notification after we post reply in your ticket but in case email notification failed, you can check your ticket status on below link:</p><p>{ticket_url}</p>
he: <p> {customer_name}! </ p> <p> תודה על פנייתך. אנו מאשרים שקיבלנו, ותוך זמן קצר תשוב לענות. </ P> <p> מזהה הכרטיס שלך: {ticket_id}. תקבל הודעת אימייל לאחר שנגיב, אך במקרה שההודעה לא תגיע, תוכל לבדוק את סטטוס הבקשה שלך בקישור: </ p> <p> {ticket_url} </ p>

en: <p>Dear {customer_name},</p><p>We have received your ticket and confirmation has been sent to your email address&nbsp;{customer_email}.</p><p>Your ticket id is #{ticket_id}. You will get email notification after we post reply in your ticket but in case email notification failed, you can check your ticket status on below link:</p><p>{ticket_url}</p>
he: <p>Dear {customer_name},</p><p>We have received your ticket and confirmation has been sent to your email address&nbsp;

en: <p>Dear {customer_name},</p><p>Your ticket #{ticket_id} has been closed. We hope you are satisfied with our support.</p><p>If you have some further queries on this ticket, please feel free to reply same ticket. For queries not related to this ticket, please create new ticket.</p><p>{ticket_url}</p>
he: <p> היקר {customer_name}, </ p> <p> הכרטיס שלך # {ticket_id} נסגר. אנו מקווים שאתה מרוצה מהתמיכה שלנו. </ P>

en: <p>You have received new ticket from&nbsp;<strong>{customer_name}</strong>!</p><p>Below are details of the ticket:</p><p><strong>Subject:</strong>&nbsp;{ticket_subject}</p><p><strong>Description:</strong></p><p>{ticket_description}</p><p>{ticket_url}</p>
he: <p> קיבלת שיחה חדשה מ & nbsp; <strong> {customer_name} </ strong>! </ p> <p> פרטי שיחה: </ p> <p> <strong> נושא: </ strong> & nbsp; {ticket_subject } </ p> <p> <strong> תיאור: </ strong> </ p> <p> {ticket_description} </ p> <p> {ticket_url} </ p>

en: ASC
he: עולה

en: Action
he: פעולה

en: Action Bar Color
he: צבע בר פעולה

en: Action Button
he: לחצן פעולה

en: Actions
he: פעולות

en: Add
he: הוסף

en: Add New
he: הוסף חדש

en: Add New Agent
he: הוסף סוכן חדש

en: Add New Category
he: הוסף קטגוריה חדשה

en: Add New Form Field
he: הוסף שדה טופס חדש

en: Add New Priority
he: הוסף עדיפות חדשה

en: Add New Role
he: הוסף תפקיד חדש

en: Add New Status
he: הוסף סטטוס חדש

en: Add Note
he: הוסף הערה

en: Add filter item
he: הוסף פריט מסנן

en: Add list item
he: הוסף פריט רשימה

en: Add new agent only field
he: הוסף שדה חדש של סוכן בלבד

en: Add new email notification
he: הוסף הודעת אימייל חדשה

en: Added successfully.
he: נוסף בהצלחה.

en: Additional Recipients
he: נמענים נוספים

en: Administrator
he: מנהל

en: Advance Filter Apply Button
he: לחצן סינון מתקדם

en: Advance Filter Close Button
he: מתקדם לחצן סגירה

en: Advance Filter Save Button
he: לחצן "שמור מסנן מתקדם"

en: Advanced Settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Agent
he: הסוכן

en: Agent Created
he: הסוכן נוצר

en: Agent Name
he: שם סוכן

en: Agent Only Fields
he: סוחר רק שדות

en: Agent Roles
he: תפקידים הסוכן

en: Agent Setting
he: הגדרת הסוכן

en: Agent Settings
he: הגדרות הסוכן

en: Agent Ticket Filters
he: מסנני כרטיס הסוכן

en: Agent Ticket List
he: רשימת כרטיסים של הסוכן

en: Agent View
he: תצוגת הסוכן

en: Agent added successfully.
he: הסוכן נוסף בהצלחה.

en: Agent already exist.
he: הסוכן כבר קיים.

en: Agent deleted successfully.
he: הסוכן נמחק בהצלחה.

en: Agents
he: סוכנים

en: Align
he: ישר

en: All Tickets
he: כל הכרטיסים

en: All threads in decending order except last reply
he: כל האשכולות בסדר יורד מלבד התשובה האחרונה

en: Allow Attachment
he: אפשר קובץ מצורף

en: Allow Captcha
he: אפשר Captcha

en: Allow Reply Confirmation
he: אפשר תגובה אישור

en: Allow Reply to Closed Tickets
he: אפשר להגיב כרטיסים סגורים

en: Allow attachment option in create ticket and reply ticket form.
he: אפשר אפשרות המצורף ליצור כרטיס כרטיס טופס תשובה.

en: Allow customer to close ticket
he: אפשר ללקוח לסגור את הכרטיס

en: Allow guest ticket
he: אפשר כרטיס אורח

en: Allow rich text editor for guest ticket
he: אפשר לעורך טקסט עשיר לכרטיס אורח

en: Allowed
he: מותר

en: Already available in list.
he: כבר זמין ברשימה.

en: An error occured while creating category.
he: אירעה שגיאה בעת יצירת הקטגוריה.

en: An error occured while creating custom field.
he: אירעה שגיאה בעת יצירת שדה מותאם אישית.

en: An error occured while creating email notification.
he: אירעה שגיאה בעת יצירת הודעת אימייל.

en: An error occured while creating priority.
he: אירעה שגיאה בעת יצירת עדיפות.

en: An error occured while creating status.
he: אירעה שגיאה בעת יצירת הסטטוס.

en: An error occured while deleting email notification.
he: אירעה שגיאה בעת מחיקת הודעת אימייל.

en: Anyone can see
he: גלוי לכולם

en: Appearance
he: מראה

en: Appearance Settings
he: הגדרות מראה

en: Applicable for customer only.
he: חל על הלקוח בלבד.

en: Applicable for subscriber role only.
he: חל על תפקיד המנוי בלבד.

en: Apply Filter
he: החל מסנן

en: Are you sure to close this ticket?
he: האם אתה בטוח לסגור את הכרטיס?

en: Are you sure to delete these tickets permanently?
he: האם אתה בטוח למחוק כרטיסים אלה לצמיתות?

en: Are you sure to delete these tickets?
he: האם אתה בטוח למחוק כרטיסים אלה?

en: Are you sure to delete this thread?
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את הנושא?

en: Are you sure to delete this ticket permanently?
he: האם אתה בטוח למחוק כרטיס זה לצמיתות?

en: Are you sure to restore these tickets?
he: האם אתה בטוח לשחזר כרטיסים אלה?

en: Are you sure to restore this ticket?
he: האם אתה בטוח לשחזר כרטיס זה?

en: Are you sure?
he: האם אתה בטוח?

en: Assign Agent
he: הקצאת הסוכן

en: Assign assigned me
he: הקצה הקצאה לי

en: Assign assigned others
he: הקצה הקצאה של אחרים

en: Assign unassigned
he: הקצאה ללא הקצאה

en: Assigned Agent
he: סוכן מוקצה

en: Assigned Agents
he: סוכנים מוקצים

en: Attach file
he: צרף קובץ

en: Attached file type not allowed!
he: סוג הקובץ המצורף אינו מותר!

en: Attachment max filesize(MB)
he: קבצים מצורפים מקסימליים (MB)

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: Auto Refresh : Off
he: רענון אוטומטי: כבוי

en: Auto Refresh : On
he: רענון אוטומטי: מופעל

en: Auto Refresh Default Status
he: רענון אוטומטי של מצב ברירת המחדל

en: Awaiting agent reply
he: ממתין לתשובה של סוכן

en: Awaiting customer reply
he: ממתין לתשובה של הלקוח

en: BCC (Comma separated list)
he: BCC (רשימה מופרדת באמצעות פסיק)

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Background color
he: צבע רקע

en: Background color of container for all screens including ticket list, open ticket, create ticket, etc.
he: צבע רקע של מכל עבור כל המסכים, כולל רשימת כרטיסים, כרטיס פתוח, יצירת כרטיס וכו '.

en: Background color of priority.
he: צבע רקע של עדיפות.

en: Background color of status.
he: צבע רקע של מצב.

en: Blockquote
he: תג ציטוט

en: Body for email to send. Use macros for ticket specific details. Macros will get replaced by its value while sending an email.
he: גוף לשליחת דוא"ל. השתמש בפקודות מאקרו לקבלת פרטים ספציפיים על הכרטיס. פקודות מאקרו יקבלו מוחלפים על ידי הערך שלה תוך שליחת דוא"ל.

en: Bold
he: מודגש

en: Border Color
he: צבע גבול

en: Bottom
he: למטה

en: Browser
he: דפדפן

en: Bulleted list
he: רשימת תבליטים

en: Calender date format
he: פורמט תאריך לוח שנה

en: Cancel
he: בטל

en: Cancel Button
he: לחצן ביטול

en: Category
he: קטגוריה

en: Category Name
he: שם קטגוריה

en: Category added successfully.
he: קטגוריה נוספה בהצלחה.

en: Category deleted successfully.
he: קטגוריה נמחקה בהצלחה.

en: Category order saved.
he: סדר קטגוריה נשמר.

en: Change Agent Fields
he: שינוי שדות הסוכן

en: Change Raised By
he: שנה מחבר

en: Change Raised By assigned me
he: שינוי גויס על ידי מוקצה לי

en: Change Raised By assigned others
he: שינוי גויס על ידי אחרים

en: Change Raised By unassigned
he: לא הוקצה שינוי

en: Change Status
he: לשנות סטטוס

en: Change Ticket Category
he: שינוי קטגוריה

en: Change Ticket Priority
he: שינוי עדיפות כרטיסים

en: Change Ticket Status
he: שינוי מצב כרטיס

en: Change agentonly fields assigned me
he: שנה את שדות הסוכן שהוקצו לי

en: Change agentonly fields assigned others
he: שנה שדות של סוכן בלבד שהוקצו לאחרים

en: Change agentonly fields unassigned
he: שנה את השדות של הסמלים ללא הקצאה

en: Change status assigned me
he: שינוי הסטטוס הקצה אותי

en: Change status assigned others
he: שינוי סטטוס הוקצה לאחרים.

en: Change status unassigned
he: שנה סטטוס ללא הקצאה

en: Change ticket fields assigned me
he: שנה את שדות הכרטיסים שהוקצו לי

en: Change ticket fields assigned others
he: שנה שדות כרטיסים שהוקצו לאחרים

en: Change ticket fields unassigned
he: שנה את שדות הכרטיסים ללא הקצאה

en: Cheating huh?
he: הונאה?

en: Checkbox
he: תיבת סימון

en: Checked
he: מסומן

en: Checked or Unchecked Don't Notify Owner checkbox in create ticket.
he: תיבת סימון מסומנת או לא מסומנת 'אל תודיעו לבעלים' בכרטיסיה 'צור כרטיס'.

en: Click Here
he: לחץ כאן

en: Click Here to Login
he: לחץ כאן כדי להתחבר

en: Click here to go to support page
he: לחץ כאן כדי לעבור לדף התמיכה

en: Clone
he: שכפל

en: Clone Ticket
he: כרטיס משוכפל

en: Close
he: סגור

en: Close Button
he: לחצן סגור

en: Close Ticket
he: סגור כרטיס

en: Close ticket customer notification
he: סגור את הודעת הלקוח

en: Close ticket status
he: סגור את מצב הכרטיס

en: Closed
he: סגור

en: Color
he: צבע

en: Color of action bar for all screens. This color also gets applied to container border
he: צבע של סרגל פעולה עבור כל המסכים. צבע זה גם מקבל מוחל על הגבול מכולה

en: Conditions
he: תנאים

en: Confirm
he: אשר

en: Confirm Password
he: אשר סיסמה

en: Contains
he: כולל

en: Continue as Guest
he: המשך כאורח

en: Continue as Guest Button
he: המשך בתור כפתור אורח

en: Copy
he: עותק

en: Create New Ticket
he: צור כרטיס חדש

en: Create Ticket Button (Action Bar)
he: יצירת לחצן כרטיסים (סרגל פעולות)

en: Create Ticket Form
he: יצירת טופס כרטיס

en: Create Ticket From Thread
he: צור כרטיס משרשור

en: Create Ticket Page
he: יצירת דף כרטיס

en: Create a new User
he: צור משתמש חדש

en: Create new ticket from this thread
he: צור הודעה חדשה מנושא זה.

en: Cron Method
he: שיטת Cron

en: Cron Set-up Information
he: מידע על הגדרת Cron

en: Cron Setting
he: הגדרת Cron

en: Current user email
he: דוא"ל משתמש נוכחי

en: Current user name
he: שם משתמש נוכחי

en: Custom Fields
he: שדות מותאמים אישית

en: Custom Url
he: כתובת אתר מותאם אישית

en: Customer
he: צרכן

en: Customer Ticket Filters
he: מסנני כרטיס לקוח

en: Customer Ticket List
he: רשימת כרטיס לקוחות

en: Customer View
he: תצוגת לקוח

en: Customers
he: לקוחות

en: DESC
he: יורד

en: Date
he: תאריך

en: Date Closed
he: תאריך סגירה

en: Date Created
he: תאריך יצירה

en: Date Time
he: תאריך שעה

en: Date Updated
he: תאריך עדכון

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Default Buttons (Action Bar)
he: לחצני ברירת מחדל (סרגל פעולות)

en: Default Login
he: ברירת מחדל התחברות

en: Default Text
he: טקסט ברירת מחדל

en: Default category can not be deleted.
he: לא ניתן למחוק את קטגורית ברירת המחדל.

en: Default field can not be deleted.
he: לא ניתן למחוק את שדה ברירת המחדל....

en: Default order by
he: סדר ברירת מחדל על ידי

en: Default role can not be deleted.
he: לא ניתן למחוק את תפקיד ברירת המחדל.

en: Default show/hide filters on ticket list on page load.
he: הצג / הסר מסננים ברשימת הכרטיסים בעומס הדף.

en: Default status of auto-refresh on ticket list on page load.
he: מצב ברירת המחדל של רענון אוטומטי ברשימת הכרטיסים בעומס הדף.

en: Default text for custom fields. If text is set, this text will appear in ticket after ticket creation.
he: טקסט ברירת מחדל לשדות מותאמים אישית. אם הטקסט מוגדר, טקסט זה יופיע בכרטיס לאחר יצירת הכרטיס.

en: Default ticket category
he: ברירת מחדל לקטגוריה

en: Default ticket close status can not be deleted.
he: לא ניתן למחוק את סטטוס הסגירה של כרטיס ברירת המחדל.

en: Default ticket priority
he: ברירת מחדל של קדימות הכרטיס

en: Default ticket priority can not be deleted.
he: לא ניתן למחוק את קדימות ברירת המחדל של הכרטיס.

en: Default ticket status
he: מצב כרטיס ברירת מחדל

en: Default ticket status can not be deleted.
he: לא ניתן למחוק את סטטוס הכרטיס המוגדר כברירת מחדל.

en: Delete
he: מחק

en: Delete Permanently
he: מחק לצמיתות

en: Delete This Thread
he: מחק נושא זה

en: Delete Ticket
he: מחיקת כרטיס

en: Delete Ticket Permanently
he: מחיקת כרטיס לצמיתות

en: Delete Tickets
he: מחיקת כרטיסים

en: Delete Tickets Permanently
he: מחיקת כרטיסים לצמיתות

en: Delete assigned me
he: המחיקה הקצתה לי

en: Delete assigned others
he: מחק אנשים אחרים שהוקצו

en: Delete this thread
he: מחק את הנושא

en: Delete unassigned
he: מחק ללא הקצאה

en: Delete unassigned ticket capability.
he: מחיקת יכולת כרטיס שלא הוקצתה.

en: Deleted
he: נמחק

en: Deleted successfully.
he: נמחק בהצלחה.

en: Description
he: תיאור

en: Description empty!
he: תיאור ריק!

en: Detailed description of the ticket
he: תיאור מפורט של הכרטיס

en: Disable
he: השבת

en: Do Not Notify Owner
he: אל תודיע לבעלים

en: Don't Notify Owner Checkbox
he: אל תודיע על כך

en: Don't notify owner
he: אל תודיע לבעלים

en: Download
he: הורדה

en: Drop Down
he: נפתח

en: Edit Agent
he: ערוך את הסוכן

en: Edit Agent Role
he: עריכת תפקיד הסוכן

en: Edit Buttons
he: עריכת לחצנים

en: Edit Category
he: ערוך קטגוריה

en: Edit Form Field
he: ערוך שדה טופס

en: Edit Priority
he: ערוך עדיפות

en: Edit Status
he: ערוך סטטוס

en: Edit Subject
he: ערוך נושא

en: Edit This Thread
he: ערוך נושא זה

en: Edit Ticket Widget
he: יישומון כרטיס הערוך

en: Edit agent only field
he: שדה עריכת סוכן בלבד

en: Edit email notification
he: ערוך את הודעת האימייל

en: Edit this thread
he: ערוך שרשור זה

en: Email
he: דוא"ל

en: Email Address
he: כתובת דוא"ל

en: Email Body
he: גוף דוא"ל

en: Email Notification added successfully.
he: הודעת האימייל נוספה בהצלחה.

en: Email Notification clone successfull.
he: הודעת אימייל מוצלחת.

en: Email Notification delete successfull.
he: הודעת האימייל נמחקה בהצלחה.

en: Email Notification updated successfully.
he: הודעת האימייל עודכנה בהצלחה.

en: Email Notifications
he: הודעות דוא"ל

en: Email Subject
he: נושא הדוא"ל

en: Emails to send by this name.
he: הודעות אימייל לשליחה בשם זה.

en: Emails to send from this email.
he: הודעות אימייל שישלחו מאימייל זה.

en: Emails will not be sent to these email addresses. New email should begin on new line.
he: הודעות אימייל לא יישלחו לכתובות דוא"ל אלה. דוא"ל חדש צריך להתחיל בשורה חדשה.

en: Emails:
he: דוא"ל:

en: Enable
he: הפעל

en: Enable or Disable Do Not Notify Owner checkbox in create ticket.
he: אפשר או בטל אל תודיעו לבעלים בתיבת הסימון צור כרטיס.

en: Enable or disable Captcha in ticket form.
he: הפעלה או השבתה של CAPcha בטופס כרטיס.

en: Enable or disable GDPR condition on ticket form.
he: הפעלה או השבתה של מצב GDPR על טופס כרטיס.

en: Enable or disable Terms and Condition ticket form.
he: הפעל או בטל את התנאים ואת טופס הכרטיס.

en: Enable or disable personal data retention policy .
he: הפעלה או השבתה של מדיניות שמירה על נתונים אישיים.

en: Enable or disable personal information in ticket form.
he: הפעל או השבת מידע אישי בטופס הכרטיס.

en: Enable/Disable View More button in individual ticket thread. This will show full content of the thread if disabled.
he: הפעל / השבת את הלחצן "קרא עוד" בהודעת ערעור נפרדת. פעולה זו תציג את התוכן המלא של ההודעה אם היא מושבתת.

en: Enable/Disable attachement for guest in create ticket.
he: הפעלה / השבתה של קובץ מצורף עבור אורח ביצירת כרטיס.

en: Enable/Disable logout button on ticket list action bar.
he: הפעלה / השבתה של לחצן התנתקות מסרגל הפעולות של רשימת הכרטיסים.

en: Enables 'Close Ticket' button for customer inside open ticket screen.
he: מאפשר כפתור 'סגור כרטיס' עבור הלקוח בתוך כרטיס הכרטיסים הפתוחים.

en: Enables guest ticket facility. Guest will able to create ticket without needing them to have an user account on website. They can create ticket using their name and email address.
he: אפשר את היכולת ליצור משתמשים לא מורשים. הם רק צריכים לציין את השם ואת כתובת הדוא"ל שלהם.

en: Enter secret key
he: הזן מפתח סודי

en: Enter site key
he: הזן מפתח אתר

en: Enter your add-ons license keys here to receive updates for purchased add-ons. If your license key has expired, please renew your license.
he: הזן את מפתחות הרישיון עבור הרחבות שלך כאן כדי לקבל עדכונים עבור הרחבות שנרכשו. אם פג תוקפו של מפתח הרישיון שלך, עדכן אותו.

en: Error
he: שגיאה

en: Error: file format not supported!
he: שגיאה: פורמט הקובץ אינו נתמך!

en: Error: file size exceeded allowed limit!
he: שגיאה: גודל הקובץ חרג מהמגבלה המותרת!

en: External
he: חיצוני

en: Extra Information
he: מידע נוסף

en: Extra Ticket Users
he: משתמשים נוספים כרטיסים

en: Extra information about the field. Useful if you want to give instructions or information about the field for agent. Keep this empty if not needed.
he: מידע נוסף על השדה. שימושי אם אתה רוצה לתת הוראות או מידע לשדה עבור הסוכן. השאר ריק אם לא נחוץ.

en: Extra information about the field. Useful if you want to give instructions or information about the field in create ticket from. Keep this empty if not needed.
he: מידע נוסף על השדה. שימושי אם אתה רוצה לתת הוראות או מידע לשדה בעת יצירת שיחה. השאר ריק אם לא נחוץ.

en: Field Label
he: תווית שדה

en: Field Name
he: שם שדה

en: Field Options
he: אפשרויות שדה

en: Field Type
he: סוג שדה

en: Field added successfully.
he: שדה נוסף בהצלחה.

en: Field deleted successfully.
he: שדה נמחק בהצלחה.

en: File Attachment
he: קובץ מצורף

en: File deleted successfully.
he: הקובץ נמחק בהצלחה.

en: File size exceed allowed limit!
he: גודל הקובץ חורג מהמגבלה המותרת!

en: Filter Widgets
he: סינון ווידג'טים

en: Filter label
he: סנן את התווית

en: Filters
he: מסננים

en: First Name
he: שם פרטי

en: Footer
he: תחתון

en: Forgot your password?
he: שכחת ססמה?

en: Form field order saved.
he: טופס שדה הטופס נשמר.

en: From
he: מאת

en: From Email
he: מאת דואר אלקטרוני

en: From Name
he: מהשם

en: Full width of Row
he: רוחב מלא של שורה

en: GDPR Text
he: טקסט GDPR

en: General
he: כללי

en: General Settings
he: הגדרות כלליות

en: Guest User
he: משתמש אורח

en: Guest can upload files
he: אורח יכול להעלות קבצים

en: Half width of Row
he: חצי רוחב של שורה

en: Header
he: כותרת

en: Hide
he: להסתיר

en: Hide Filters
he: הסתר מסננים

en: High
he: גבוהה

en: I agree the %1$s
he: אני מסכים ל%1$s

en: I agree the Terms & Conditions.
he: אני מסכים לתנאים וההגבלות.

en: I am body!
he: אני גוף!

en: I understand my personal information like Name, Email address, IP address etc will be stored in database.
he: אני מבין את המידע האישי שלי כמו שם, כתובת דוא"ל, כתובת IP וכו 'יישמרו באתר.

en: I'm not a robot
he: אני לא רובוט

en: ID
he: מזהה

en: IP Address
he: כתובת IP

en: If disabled, will not be available in create ticket form. This will disable ability of customer to insert while creating ticket but agents can edit these values and remian visible in open ticket
he: אם הוא מושבת, הוא לא יהיה זמין בטופס ליצירת ערעור. פעולה זו מכבה את היכולת של הלקוח להכניס בעת יצירת שיחה, אך סוכנים יכולים לשנות ערכים אלה ולהישאר גלויים בשיחה הפתוחה.

en: If enabled guest will be able to use rich text editor.
he: אם מאופשר אורח יוכלו להשתמש בעורך טקסט עשיר.

en: If you enable this setting then all tickets will be visible to all users and they can reply to each others tickets.
he: אם תפעיל הגדרה זו, כל הכרטיסים יהיו גלויים לכל המשתמשים והם יוכלו להשיב על כל הכרטיסים.

en: If you enable this setting, it will ask confirmation before submitting reply.
he: אם תפעיל הגדרה זו, היא תבקש אישור לפני שליחת התשובה.

en: Ignore Emails
he: התעלם מיילים

en: Image
he: תמונה

en: Image Attachment
he: תמונה מצורף

en: In words (eg. 1 min ago)
he: במילים (לדוגמה, לפני 1 דקה)

en: Incorrect Email Address
he: כתובת אימייל שגוייה

en: Incorrect URL!
he: כתובת אתר שגויה!

en: Incorrect email address!
he: כתובת דוא"ל שגויה!

en: Insert Macros
he: הכנס פקודות מאקרו

en: Insert category name.
he: הוסף שם קטגוריה.

en: Insert category name. Please make sure category name you are entering should not already exist.
he: הוסף שם קטגוריה. אנא ודא ששם הקטגוריה שאתה מזין אינו אמור להיות קיים.

en: Insert field label. Please make sure label you are entering should not already exist in agent only as well as ticket form fields.
he: הוסף תווית שדה. ודא שהתווית שאתה מזין לא אמורה להתקיים כבר בסוכן בלבד, כמו גם בשדות טופס כרטיסים.

en: Insert field label. Please make sure label you are entering should not already exist.
he: הוסף תווית שדה. ודא שהתווית שאתה מזין לא אמורה להיות קיימת.

en: Insert field options. New option should begin on new line.
he: הוסף אפשרויות שדה. אפשרות חדשה צריכה להתחיל בשורה חדשה.

en: Insert priority name. Please make sure priority name you are entering should not already exist.
he: הכנס שם עדיפות. אנא ודא ששם העדיפות שהזנת אינו אמור להיות קיים.

en: Insert status name. Please make sure status name you are entering should not already exist.
he: הוסף שם סטטוס. ודא ששם הסטטוס שהזנת אינו אמור להיות קיים.

en: Invalid Action
he: פעולה לא חוקית

en: Italic
he: נטוי

en: Label
he: תווית

en: Label to represent ticket in email notification subject etc e.g. You may want to use this as a bug tracking then you can label it like issue #123, bug #132 etc. So that it should be  show in issue #123 or Bug #123. Please note this will only work in email subject. If you want to change all places, you will need to translate .pot
he: התווית עבור הערעור, המשמש את הכותרת של המכתב במהלך ההודעה ובמקומות אחרים. ניתן להשתמש בסגנון של מעקב באגים: "שאלה # 123", "שגיאה # 321", וכו 'יש לציין כי זה יהיה רק בנושא הדוא"ל. אם ברצונך לשנות בכל מקום, ערוך את קובץ התרגום.

en: Last Name
he: שם משפחה

en: Last Note
he: הערה אחרונה

en: Last note user email
he: הערה אחרונה של המשתמש

en: Last note user name
he: הערה אחרונה שם משתמש

en: Last reply
he: תשובה אחרונה

en: Last reply user email
he: הודעת דוא"ל אחרונה למענה

en: Last reply user name
he: שם משתמש תגובה אחרון

en: License
he: רישיון

en: Link
he: קישור

en: List order saved.
he: ההזמנה נשמרה.

en: Log Out
he: להתנתק

en: Login Form
he: טופס כניסה

en: Login required
he: נדרשת התחברות

en: Logout button
he: לחצן התנתקות

en: Low
he: נמוך

en: Matches
he: התכתבות

en: Maximum attachment size of file to be able to attach for attachment fields.
he: גודל הקובץ המרבי של הקובץ יוכל לצרף לשדות קבצים מצורפים.

en: Medium
he: בינוני

en: Mine
he: שלי

en: Modal Title
he: כותרת מודאלית

en: Modal Window (Popup Screen)
he: חלון מודאלי (חלון קופץ)

en: More Settings
he: הגדרות נוספות

en: Name
he: שם

en: Need Help? Click Here!
he: זקוק לעזרה? לחץ כאן!

en: New Ticket
he: כרטיס חדש

en: New Ticket!
he: כרטיס חדש!

en: New ticket customer confirmation
he: כרטיס חדש אישור הלקוח

en: New ticket staff notification
he: הודעה חדשה על צוות הכרטיסים

en: No
he: לא

en: No Agent Only Fields
he: אין סוכן רק שדות

en: No Agent fields
he: אין שדות סוכן

en: No Agent only Fields
he: אין סוכן רק שדות

en: No Ticket Fields
he: אין שדות כרטיסים

en: No Ticket fields
he: אין שדות כרטיסים

en: No add-ons installed. See available add-ons - %1$s.
he: לא מותקנות תוספות. ראה תוספים זמינים - %1$s.

en: No filters found!
he: לא נמצאו מסננים!

en: No matching data
he: אין נתונים תואמים

en: No matching users
he: אין משתמשים תואמים

en: No tickets found!
he: לא נמצאו כרטיסים!

en: None
he: אף אחד

en: Not Allowed
he: לא מורשה

en: Not Found
he: לא נמצא

en: Notification Type
he: סוג התראה

en: Number Only
he: מספר בלבד

en: Number of Tickets shown per page for agent view.
he: מספר הכרטיסים שמוצג בכל דף עבור תצוגת סוכן.

en: Number of Tickets shown per page for customer view.
he: מספר הכרטיסים שמוצג בכל דף עבור תצוגת הלקוח.

en: Number of threads for ticket history macro.
he: מספר הנושאים עבור כרטיס מאקרו.

en: Number of tickets
he: מספר הכרטיסים

en: Numbered list
he: רשימה ממוספרת

en: Off
he: כבוי

en: On
he: מופעל

en: Once every minute
he: פעם בכל דקה

en: Only selected roles can reply to closed tickets.
he: רק תפקידים נבחרים יכולים להשיב לכרטיסים סגורים.

en: Open
he: פתח

en: Open Ticket Widget
he: פתח כרטיסיות

en: Operating System
he: מערכת הפעלה

en: Other Reply Form Buttons
he: אחר לחצני טופס תשובה

en: Pages
he: דפים

en: Password
he: סיסמה

en: Password and confirm password does not match.
he: סיסמה ואישור הסיסמה אינה תואמת.

en: Personal Data Retention
he: שימור נתונים אישי

en: Personal Information
he: מידע אישי

en: Please Sign Up
he: בבקשה הירשם

en: Please Use Google Recaptcha Version 2.0.
he: אנא השתמש ב- Google Recaptcha גירסה 2.0.

en: Please confirm password!
he: נא לאשר את הסיסמה!

en: Please confirm you are not a robot!
he: נא לאשר שאתה לא רובוט!

en: Please enter correct email address!
he: הזן כתובת דוא"ל נכונה!

en: Please enter password!
he: נא להזין סיסמה!

en: Please enter username!
he: נא להזין שם משתמש!

en: Please insert customer email
he: אנא הכנס דוא"ל לקוח

en: Please insert customer name
he: אנא הכנס שם לקוח

en: Please insert your email address
he: אנא הכנס את כתובת הדוא"ל שלך

en: Please insert your email.
he: אנא הכנס את הדוא"ל שלך.

en: Please insert your name
he: אנא הכנס את שמך

en: Please insert your name.
he: אנא הכנס את שמך.

en: Please select category.
he: בחר קטגוריה.

en: Please select priority.
he: בחר עדיפות.

en: Please select width of the field in create ticket form.
he: בחר רוחב השדה בטופס יצירת טופס.

en: Please sign in
he: אנא התחבר

en: Please wait ...
he: המתן בבקשה ...

en: Post Reply
he: פרסם תגובה

en: Priority
he: עדיפות

en: Priority Name
he: שם פרטי

en: Priority Visibility
he: הצג עדיפות

en: Priority added successfully.
he: העדיפות נוספה בהצלחה.

en: Priority color and background color should not be same.
he: צבע עדיפות וצבע הרקע לא צריכים להיות זהים.

en: Priority deleted successfully.
he: עדיפות נמחקה בהצלחה.

en: Priority order saved.
he: סדר העדיפות נשמר.

en: Private Note
he: הערה פרטית

en: Private note assigned me
he: הערה פרטית שהוקצתה לי

en: Private note assigned others
he: הערה פרטית מוקצה לאחרים

en: Private note unassigned
he: הערה פרטית ללא הקצאה

en: Private note unassigned ticket capability.
he: הערה פרטית שלא ניתנה לכרטיס.

en: Public Mode
he: מצב ציבורי

en: Radio Button
he: כפתור רדיו

en: Raised By
he: גודל על ידי

en: Random
he: אקראי

en: Recaptcha Type
he: סוג חזרה

en: Recipients
he: מקבלי

en: Refresh
he: רענן

en: Register Button
he: לחצן הרשמה

en: Register Button
he: לחצן הרשמה

en: Register Now
he: הירשם עכשיו

en: Register user on creating ticket
he: הרשמה למשתמש על יצירת כרטיס

en: Register user upon create ticket if not exists (Guest User)
he: רישום משתמש בעת יצירת כרטיס אם אינו קיים (משתמש אורח)

en: Registered User
he: משתמש רשום

en: Remember me
he: זכור אותי

en: Removed successfully.
he: הוסר בהצלחה.

en: Reply
he: תשובה

en: Reply Form
he: השב טופס

en: Reply Thread
he: הגב אשכול

en: Reply Thread (Agent)
he: הגב אשכול (סוכן)

en: Reply Thread (Customer)
he: הגב אשכול (לקוח)

en: Reply assigned me
he: התשובה הקצתה לי

en: Reply assigned others
he: תשובה מוקצה לאחרים

en: Reply form position
he: השב למצב טופס

en: Reply form position in open ticket page. 'Top' will load reply form above ticket threads and ticket threads will load in decending order. Whereas, 'Bottom' will load reply form below ticket thread and threads loaded in acending order.
he: תשובה מיקום טופס בדף כרטיס פתוח. 'למעלה' יטען טופס תשובה מעל הנושאים כרטיס וכרטיסי האשכול יטען בסדר decending. והואיל,'בו

en: Reply ticket notification
he: השב על הודעת כרטיס

en: Reply to
he: להגיב ל

en: Reply to Closed Tickets
he: השב כרטיסים סגורים

en: Reply unassigned
he: תגובה ללא הקצאה

en: Report Thread
he: דווח על נושא

en: Required
he: נדרש

en: Required fields can not be empty!
he: שדות חובה לא יכולים להיות ריקים!

en: Reset Button
he: כפתור אתחול

en: Reset Default
he: אפס את ברירת המחדל

en: Reset Filters
he: אפס מסננים

en: Reset Form
he: איפוס טופס

en: Restore
he: לשחזר

en: Restore Deleted Tickets
he: שחזור כרטיסים שנמחקו

en: Restore Ticket
he: שחזור כרטיס

en: Right to left
he: מימין לשמאל

en: Role
he: תפקיד

en: Save
he: לשמור

en: Save Changes
he: שמור שינויים

en: Save Filter
he: שמור מסנן

en: Save Settings
he: שמור הגדרות

en: Saved Filters
he: מסננים שמורים

en: Search agent ...
he:  חיפוש סוכן  ...

en: Search...
he: חפש ...

en: Seen:
he: נראה:

en: Select Condition
he: בחר תנאי

en: Select Field
he: בחר שדה

en: Select Role
he: בחר תפקיד

en: Select User
he: בחר משתמש

en: Select agent role. You can create new role in Agent Roles section if needed.
he: בחר תפקיד סוכן. אתה יכול ליצור תפקיד חדש בסעיף תפקידים הסוכן במידת הצורך.

en: Select conditions to show this field in create ticket form. Visible if no conditions set. Visible if any one of added conditions matches while creating ticket.
he: בחר תנאים להצגת שדה זה בטופס ליצירת בקשה ככל הנראה, אם התנאים לא נקבעו. ככל הנראה, אם כל התנאים הנוספים תואמים בעת יצירת שיחה

en: Select event to send this email.
he: בחר אירוע לשליחת האימייל הזה.

en: Select field
he: בחר שדה

en: Select field type.
he: בחר סוג שדה.

en: Select option
he: בחר אפשרות

en: Select page in which shortcode is inserted. Create a page with shortcode [supportcandy] if not created yet. Fullwidth page template is recommended.
he: בחר את הדף שבו יתווסף הקוד הקצר. צור דף עם קוד קצר [supportcandy], אם הוא חסר. מומלץ להשתמש בתבנית דף ללא אזור widget.

en: Select roles who will receive email notifications. Assigned Agent will be none if type is New Ticket. If you want to automate assign agent for new ticket, you can purchase our <strong>Assign Agent Rules</strong> add-on.
he: בחר את התפקידים שיקבלו התראות בדוא"ל. הסוכן המיועד לא יקבל הודעה אם נוצרת שיחה חדשה. אם אתה רוצה להפוך את המשימה של סוכן לטיפול חדש, קנה את <strong> הקצאת כללי הסוכן </ strong> שלנו.

en: Select statuses for unresolved filter in ticket list.
he: בחר סטטוסים למסנן שלא נפתר ברשימת הכרטיסים.

en: Select the captcha type for Supportcandy on create ticket page.
he: בחר את סוג captcha עבור Supportcandy בדף יצירת כרטיס.

en: Select user to whome you want to make an agent.
he: בחר משתמש שאליו ברצונך ליצור סוכן.

en: Select your terms and conditions page.
he: בחר בדף התנאים וההגבלות שלך.

en: Selected users can see the widget.
he: משתמשים נבחרים יכולים לראות את הווידג'ט.

en: Sequential
he: רצף

en: Set image attachment behaviour in the ticket.
he: הגדר את התנהגות הקובץ המצורף לתמונה בכרטיס.

en: Set retention period
he: הגדרת תקופת שימור

en: Set screen to which user should be redirected after successful ticket reply.
he: הגדר מסך שאליו יש להפנות את המשתמש לאחר תשובה מוצלחת לכרטיס.

en: Set starting ticket id.
he: הגדר מזהה כרטיס מתחיל.

en: Set time for which personal data should br reatained.
he: קבע את הזמן שבו יש לשמור נתונים אישיים.

en: Settings
he: הגדרות

en: Settings saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Short description of the ticket.
he: תיאור קצר של הכרטיס.

en: Show
he: הצג

en: Show Filters
he: הצג מסננים

en: Show in Browser
he: הצג בדפדפן

en: Show/Hide priority in individual ticket for customers.
he: הצג / הסתר עדיפות בכרטיס יחיד עבור לקוחות.

en: Show/hide ticket widget in open ticket.
he: הצג / הסתר את כרטיס הזיכרון בכרטיס פתוח.

en: Sign In
he: התחבר

en: Sign In Button
he: לחצן כניסה

en: Sign Out Button
he: לחצן יציאה

en: Sign in
he: התחבר

en: Signature
he: חתימה

en: Starting Ticket ID
he: החל כרטיס זיהוי

en: Status
he: סטטוס

en: Status Name
he: שם סטטוס

en: Status added successfully.
he: הסטטוס נוסף בהצלחה.

en: Status color and background color should not be same.
he: צבע הסטטוס וצבע הרקע לא צריכים להיות זהים.

en: Status deleted successfully.
he: הסטטוס נמחק בהצלחה.

en: Status order saved.
he: ההזמנה נשמרה.

en: Status to apply if 'Close Ticket' button clicked for a ticket.
he: הסטטוס יחול אם הלחצן 'סגור כרטיס' לחץ על כרטיס.

en: Subject
he: נושא

en: Subject for email to send.
he: נושא לשלוח דוא"ל.

en: Submit
he: שלח

en: Submit Button
he: לחצן שלח

en: Submit Note
he: שלח הערה

en: Submit Reply
he: פרסם תגובה

en: Submit Reply Button
he: שלח לחצן תגובה

en: Submit Ticket
he: שלח כרטיס

en: Success!
he: הצלחה!

en: Support
he: תמיכה

en: Support %s
he: תמיכה% s

en: Support Agents
he: סוכני תמיכה

en: Support Page
he: עמוד תמיכה

en: SupportCandy Captcha
he: תמיכה Captcha

en: Tag
he: תג

en: Templates
he: תבניות

en: Term & Conditions & GDPR
he: התנאים וההגבלות של GDPR

en: Terms & Canditions
he: תנאים והתניות

en: Terms Page
he: דף תנאים

en: Terms and Conditions Text
he: תנאים והגבלות טקסט

en: Text
he: טקסט

en: Text Field
he: שדה טקסט

en: Text color of container for all screens including ticket list, open ticket, create ticket, etc.
he: צבע טקסט של מכל עבור כל המסכים כולל רשימת כרטיסים, כרטיס פתוח, יצירת כרטיס, וכו '

en: Text color of priority.
he: צבע טקסט של עדיפות.

en: Text color of status.
he: צבע טקסט של מצב.

en: Text to show on create ticket page.
he: טקסט להצגה בדף יצירת כרטיס.

en: Text to show on thank you screen.
he: טקסט להצגת מסך תודה.

en: Textarea
he: טקסטרה

en: Thank you page
he: תודה על הדף

en: Thank you page redirect url
he: תודה לדף הפניה url

en: Thank you text
he: תודה לטקסט

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s or %5$supdate now%6$s.
he: קיימת גירסה חדשה של %1$s זמינה. %2$s sView גרסה %3$s פרטים %4$s או
     %5$s
     supdate now %6$s.

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s.
he: קיימת גירסה חדשה של %1$s זמינה. %2$s sview גרסה %3$s פרטים %4$s.

en: There is unposted text in the reply area. Are you sure you want to discard and proceed?
he: באזור התשובה יש טקסט שלא פורסם. האם אתה בטוח שברצונך למחוק ולהמשיך?

en: This category will get applied for newly created ticket.
he: קטגוריה זו תקבלו בקשה כרטיס שנוצר לאחרונה.

en: This email is already registered, please choose another one.
he: דוא"ל זה כבר רשום, בחר אחד אחר.

en: This format will be applicable for input date fields (datepicker) for SupportCandy.
he: פורמט זה יחול על שדות תאריך קלט (datepicker) עבור SupportCandy.

en: This format will be applicable for thread log time.
he: פורמט זה יהיה ישים עבור זמן ביומן חוט.

en: This is applicable for Ticket id being created for new ticket.
he: זה ישים עבור מזהה כרטיס נוצר עבור כרטיס חדש.

en: This is applicable only for Sequential ticket id type.
he: אפשרות זו חלה רק על סוג מזהה כרטיס רציף.

en: This priority will get applied for newly created ticket.
he: עדיפות זו תוחל על הכרטיס החדש שנוצר.

en: This status will be applied to the ticket if agent or any support staff post reply in ticket. 'Default' will not change status of the ticket in this case.
he: סטטוס זה יחול על השיחה אם הסוכן או כל אחד מהצוות יגיב בשיחה. כברירת מחדל, הסטטוס אינו משתנה.

en: This status will be applied to the ticket if customer post reply in ticket. 'Default' will not change status of the ticket in this case.
he: סטטוס זה יחול על השיחה אם הלקוח מגיב לשיחה. כברירת מחדל, הסטטוס אינו משתנה.

en: This status will get applied for newly created ticket.
he: סטטוס זה יחול על כרטיס שנוצר לאחרונה.

en: This username is already registered. Please choose another one.
he: שם המשתמש הזה כבר רשום. אנא בחר אחד אחר.

en: This will be required to authorize your api requests. Store this at safe place in your application so that it should not be accessible to public.
he: הדבר נחוץ כדי לאשר את בקשות ה- API שלך. שמור את זה במקום בטוח ביישום שלך, כך שאף אחד אחר לא יכול לגשת אליו.

en: Thread Date Format
he: תאריך פורמט תאריך

en: Thread Info
he: פרטי אשכול

en: Thread Source
he: מקור האשכול

en: Ticket
he: כרטיס

en: Ticket Alice in Email Notification Subject
he: כרטיס אליס בהודעת דוא"ל נושא

en: Ticket Categories
he: קטגוריות כרטיסים

en: Ticket Category
he: קטגוריית כרטיסים

en: Ticket Fields
he: שדות כרטיסים

en: Ticket Form Fields
he: שדות טופס כרטיסים

en: Ticket History Limit
he: מגבלת היסטוריית כרטיסים

en: Ticket ID
he: מזהה כרטיס

en: Ticket Info
he: פרטי כרטיס

en: Ticket Info
he: פרטי כרטיס

en: Ticket Itself
he: הכרטיס עצמו

en: Ticket List
he: רשימת כרטיסים

en: Ticket List Header
he: כותרת רשימת כרטיסים

en: Ticket List Item Mouseover
he: פריט רשימת כרטיסים

en: Ticket Logs
he: יומני כרטיסים

en: Ticket Notifications
he: הודעות על כרטיסים

en: Ticket Permissions
he: הרשאות כרטיסים

en: Ticket Priorities
he: סדר עדיפויות

en: Ticket Reply
he: כרטיס תגובה

en: Ticket Source
he: מקור כרטיסים

en: Ticket Status
he: סטטוס הכרטיס

en: Ticket Statuses
he: סטטוס כרטיס

en: Ticket Submitted By
he: כרטיס שהוגש על ידי

en: Ticket Thread View More
he: קרא עוד הודעה בערעור

en: Ticket URL
he: כתובת אתר של כרטיס

en: Ticket URL Permissions
he: הרשאות כתובת אתר

en: Ticket Widget Order  saved.
he: הזמנת יישומון כרטיסים נשמרה.

en: Ticket Widgets
he: כרטיס יישומונים

en: Ticket assigned to all other agents change Raised By capability.
he: כרטיס שהוקצה לכל שאר הסוכנים שינוי.

en: Ticket assigned to all other agents change agentonly fields capability.
he: הכרטיס שהוקצה לכל שאר הסוכנים משנה את יכולת השדות של הסוכן בלבד.

en: Ticket assigned to all other agents change ticket fields capability.
he: כרטיס שהוקצה לכל שאר הסוכנים משנה את יכולת שדות הכרטיסים.

en: Ticket assigned to all other agents change ticket status capability.
he: הכרטיס שהוקצה לכל שאר הסוכנים משנה את יכולת הכרטיס.

en: Ticket assigned to all other agents delete capability.
he: כרטיס שהוקצו לכל יכולת למחוק סוכנים אחרים.

en: Ticket assigned to all other agents further assign capability.
he: כרטיס שהוקצה לכל סוכנים אחרים יכולת להקצות עוד.

en: Ticket assigned to all other agents private note capability.
he: כרטיס שהוקצה לכל סוכנים אחרים יכולת הערה פרטית.

en: Ticket assigned to all other agents reply capability.
he: הכרטיס הוקצה לכל יכולת תגובה של סוכנים אחרים.

en: Ticket assigned to all other agents. This will also enable private notes.
he: הכרטיס הוקצה לכל שאר הסוכנים. פעולה זו תאפשר גם הערות פרטיות.

en: Ticket assigned to user himself change Raised By capability.
he: כרטיס שהוקצה למשתמש עצמו שונה.

en: Ticket assigned to user himself change agentonly fields capability.
he: הכרטיס שהוקצה למשתמש עצמו לשנות יכולת fieldonly שדות.

en: Ticket assigned to user himself change ticket fields capability.
he: כרטיס שהוקצה למשתמש עצמו לשנות את הכרטיסים שדות הכרטיס.

en: Ticket assigned to user himself change ticket status capability.
he: כרטיס שהוקצה למשתמש עצמו לשנות את יכולת הכרטיס הכרטיס.

en: Ticket assigned to user himself delete capability.
he: כרטיס שהוקצה למשתמש עצמו למחוק יכולת.

en: Ticket assigned to user himself further assign capability.
he: כרטיס שהוקצה למשתמש עצמו להקצות עוד יכולת.

en: Ticket assigned to user himself private note capability.
he: כרטיס שהוקצה למשתמש עצמו יכולת הערה פרטית.

en: Ticket assigned to user himself reply capability.
he: כרטיס שהוקצה למשתמש עצמו יכולת תגובה.

en: Ticket assigned to user himself. This will also enable private notes.
he: הכרטיס הוקצה למשתמש עצמו. פעולה זו תאפשר גם הערות פרטיות.

en: Ticket can not be created unless you agree to privacy policy.
he: לא ניתן ליצור כרטיס אלא אם אתה מסכים למדיניות הפרטיות.

en: Ticket can not be created unless you agree to terms & coditions.
he: לא ניתן ליצור את הכרטיס אלא אם אתה מסכים לתנאים וההגבלות.

en: Ticket list filters default visibility
he: רשימת כרטיסים מסננת את תצוגת ברירת המחדל

en: Ticket not found.
he: הכרטיס לא נמצא.

en: Ticket number must be greater than current ticket number
he: מספר הכרטיס חייב להיות גדול ממספר הכרטיס הנוכחי

en: Ticket priority
he: עדיפות כרטיסים

en: Ticket reply redirect
he: הכיתוב חוזר של הכרטיס

en: Ticket status after agent reply
he: סטטוס כרטיס לאחר מענה סוכן

en: Ticket status after agent reply can not be deleted.
he: לא ניתן למחוק את סטטוס הכרטיס לאחר תשובה של סוכן.

en: Ticket status after customer reply
he: סטטוס הכרטיס לאחר תשובת הלקוח

en: Ticket status after customer reply can not be deleted.
he: לא ניתן למחוק את סטטוס הכרטיס לאחר תשובת הלקוח.

en: Tickets
he: כרטיסים

en: Tickets Record
he: רשום כרטיסים

en: Tickets are loaded by selected order for agent view by default.
he: כרטיסים נטענים לפי הזמנה נבחרת עבור תצוגת סוכן כברירת מחדל.

en: Tickets are loaded by selected order for customer view by default.
he: כרטיסים נטענים לפי סדר נבחר עבור תצוגת הלקוח כברירת מחדל.

en: Tickets of customer having email %s has been anonymized.
he: כרטיסים של לקוחות שיש להם הודעות דוא %s "ל כבר אנונימי.

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Timestamp Format
he: פורמט חותמת זמן

en: Tinymce toolbar
he: סרגל הכלים Tinymce

en: Title
he: כותרת

en: Title to show in notification list. Please make sure title you are entering is not already available in other notifications.
he: כותרת להצגה ברשימת ההודעות. ודא שהכותרת שאתה מזין אינה זמינה כבר בהודעות אחרות.

en: To
he: ל

en: To run cron please execute the following command per minute with your cron:
he: כדי להפעיל cron אנא בצע את הפקודה הבאה לדקה עם cron שלך:

en: Top
he: למעלה

en: Type
he: הקלד.

en: URL
he: כתובת

en: Unassigned
he: לא מוקצה

en: Unassigned change agentonly fields capability.
he: שינוי שדות.

en: Unassigned change ticket fields capability.
he: לא ניתן לשנות את הכרטיסים.

en: Unassigned ticket assign agent capability.
he: הקצאת כרטיסים לא מוקצית מאפשרת לסוכן.

en: Unassigned ticket change raised by capability.
he: שינוי הטיפול ללא שינוי נגרם על ידי הזדמנות.

en: Unassigned ticket list visibility.
he: רשימת הכרטיסים שלא נבחרה.

en: Unassigned ticket reply capability.
he: ללא שם: יכולת הכרטיסים שלא הוקצו.

en: Unassigned ticket status change capability.
he: שינוי מצב הכרטיסים ללא שינוי.

en: Unchecked
he: לא מסומן

en: Underline
he: קו תחתון

en: Unresolved
he: לא נפתרה

en: Unresolved Statuses
he: סטטוסים ללא שיוך

en: Url to redirect in case you want to show your custom thank you page. Keep this empty to show above default thank you messege.
he: כתובת האתר להפניה מחדש כדי להציג דף תודה מותאם אישית. השאר ריק כדי להציג את דף התודה הרגיל.

en: User Registration
he: רישום משתמש

en: User Registration Method
he: שיטת רישום משתמש

en: User Tickets
he: כרטיסים למשתמש

en: User Type
he: סוג משתמש

en: User haven't seen yet
he: המשתמש עדיין לא ראה

en: User haven't seen yet
he: המשתמש עדיין לא ראה

en: User himself
he: משתמש בעצמו

en: Username
he: שם משתמש

en: Username or email
he: שם משתמש או דוא"ל

en: View Less
he: הצג פחות

en: View More
he: הצג עוד

en: View More ...
he: הצג עוד ...

en: View assigned me
he: הצג שהוקצה לי

en: View assigned others
he: הצג אנשים אחרים

en: View unassigned
he: הצג ללא הקצאה

en: Visibility
he: חשיפה

en: Visual
he: חזותית

en: Whether this field is medatory or optional. Yes indicates mendatory whereas no indicates optional.
he: אם שדה זה הוא חובה או אופציונלית. כן מציין חובה ואילו לא מציין אופציונלי.

en: Width
he: רוחב

en: Yes
he: כן

en: You are not authorized to view this ticket.
he: אין לך הרשאה להציג כרטיס זה.

en: You do not have permission to install plugin updates
he: אין לך הרשאה להתקין עדכוני פלאגין

en: Your Email
he: הדוא"ל שלך

en: Your Name
he: השם שלך

en: Your ticket has been closed!
he: הכרטיס שלך נסגר!

en: Your ticket has been created successfully!
he: הכרטיס שלך נוצר בהצלחה!

en: added note %1$s
he: הוסיף הערה%1$ss

en: assign agent changed to %1$s
he: סוכן ההקצאה השתנה ל-%1$s

en: category changed to %1$s
he: הקטגוריה השתנתה ל- %1$s

en: days
he: ימים

en: done
he: בוצע

en: hours
he: שעות

en: just now
he: רק עכשיו

en: minutes
he: דקות

en: months
he: חודשים

en: new_ticket
he: כרטיס_חדש

en: of
he: של

en: priority changed to %1$s
he: העדיפות השתנתה ל- %1$s

en: replied %1$s
he: השיב %1$s

en: reported %1$s
he: דיווח על%1$s

en: seconds
he: שניות

en: status changed to %1$s
he: המצב השתנה ל- %1$s

en: ticket_widget changed to %1$s
he: הכרטיס_וידג'ט השתנה ל-%1$s

en: updated successfully.
he: עודכן בהצלחה.

en: weeks
he: שבועות

en: years
he: שנים
