SupportCandy - en to fa translation catalogue (634 entries)

en:  Default Login on support page.
fa: ورود پیشفرض در صفحه پشتیبانی

en:  Individual Ticket Page
fa: صفحه فردی تیکت

en: %1$s changed %2$s from %3$s to %4$s
fa: %1$s عوض کرد %2$s را از %3$s به %4$s

en: %1$s changed %2$s to %3$s
fa: %1$s تغییر داد %2$s را به  %3$s

en: %1$s changed assign agent from %2$s to %3$s
fa: %1$s نماینده اختصاصی را از  %2$s به %3$s تغییر داد

en: %1$s changed assign agent to %2$s
fa: %1$s تخصیص نماینده را به %2$s تغییر داد

en: %1$s changed category from %2$s to %3$s
fa: %1$s دسته را از  %2$s به  %3$s تغییر داد

en: %1$s changed category to %2$s
fa: %1$s دسته را به %2$s تغییر داد

en: %1$s changed priority from %2$s to %3$s
fa: %1$s اولویت را از  %2$s به  %3$s تغییر داد

en: %1$s changed priority to %2$s
fa: %1$s اولویت را به %2$s تغییر داد

en: %1$s changed raised by from %2$s to %3$s
fa: %1$s انتصاب را از %2$s به %3$s تغییر داد

en: %1$s changed status from %2$s to %3$s
fa: %1$s وضعیت را از %2$s به %3$s تغییر داد

en: %1$s changed status to %2$s
fa: %1$s وضعیت را به %2$s تغییر داد

en: %1$s changed ticket_widget to %2$s
fa: %1$s ابزارک_تیکت را به %2$s تغییر داد

en: %1$s changed to %2$s
fa: %1$s تغییر داده شد به %2$s

en: %1$s for steps to get Site Key and Secret Key for Google Recaptcha.
fa: %1$s قدم مانده تا دریافت کلید مخفی و کلید سایت برای راستی آزمایی گوگل.

en: %1$s removed %2$s
fa: %1$s حذف کرد %2$s

en: %d %s ago
fa: %d %s پیش

en: (Optional) Email will only send when all condition matches.
fa: (اختیاری) ایمیل فقط زمان مطابقت تمام شرایط ارسال خواهد شد.

en: (Optional) Enter additional recipient email address. One email per line.
fa: (اختیاری) ایمیل گیرندگان اضافی را وارد کنید. یک ایمیل در هر خط.

en: (Optional) When recipients reply to the notification from their inbox, reply will be sent to this email address.
fa: (اختیاری) زمان پاسخ گیرندگان به اعلان ایمیل از صندوق دریافت خود،  پاسخ ها به این ایمیل ارسال خواهند شد.

en: (all agents)
fa: (تمامی نمایندگاه)

en: +Add New
fa: + افزودن جدید

en: 1/3 width of Row
fa: 1/3 عرض ردیف

en: <i>Set cron in your hosting control panel to execute below command every minute -</i>
fa: <I>cron را در کنترل پنل هاست خود برای اجرا فرمان زیر در هر دقیقه تنظیم کنید  -</i>

en: <p><strong>{last_reply_user_name}</strong> wrote:</p><p>{last_reply}</p><p>{ticket_url}</p><p>{ticket_history}</p>
fa: <p><strong>{نام_کاربری_آخرین_پاسخ دهنده}</strong> نوشته:</p><p>{آخرین_پاسخ}</p><p>{آدرس_تیکت}</p><p>{تاریخ_تیکت}</p>

en: <p>Dear {customer_name},</p><p>Thank you for creating a ticket. We confirm that we have received your ticket and you will soon hear back from us.</p><p>Your ticket id is #{ticket_id}. You will get an email notification after we post a reply to your ticket. However, in case the email notification fails, then you can check your ticket status at the link below:</p><p>{ticket_url}</p>
fa: <p>{نام_مشتری} عزیز,</p><p>از شما بابت ساخت تیکت سپاسگزاریم. ما تایید میکنیم که تیکت شما را دریافت کردیم و به زودی به شما پاسخ خواهیم داد.</p><p>شناسه تیکت شما #{ticket_id} است. بعد از ارسال پاسخ برای شما اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد. درصورتی که، ارسال اعلان ایمیل با مشکلی مواجه شد، میتوانید وضعیت تیکت خود را از طریق لینک زیر پیگیری کنید:</p><p>{ticket_url}</p>

en: <p>Dear {customer_name},</p><p>Thank you for creating ticket. We confirm that we have received your ticket and you will soon here back from us.</p><p>Your ticket id is #{ticket_id}. You will get email notification after we post reply in your ticket but in case email notification failed, you can check your ticket status on below link:</p><p>{ticket_url}</p>
fa: <p>{نام_مشتری} عزیز,</p><p>از شما بابت ساخت تیکت متشکریم. ما تیکت شما را دریافت کردیم و به زودی پاسخ شما را خواهیم داد.</p><p>شناسه تیکت شما هست #{شناسه_تیکت}. شما بعد از ارسال پاسخ در تیکت اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد اگر اعلان ایمیل نرسید, شما میتوانید وضعیت تیکت خود را در لینک زیر مشاهده کنید:</p><p>{آدرس_تیکت}</p>

en: <p>Dear {customer_name},</p><p>We have received your ticket and confirmation has been sent to your email address&nbsp;{customer_email}.</p><p>Your ticket id is #{ticket_id}. You will get email notification after we post reply in your ticket but in case email notification failed, you can check your ticket status on below link:</p><p>{ticket_url}</p>
fa: <p>{نام_مشتری} عزیز,</p><p>ما تیکت شما را دریافت کردیم و ایمیل تاییدیه به ایمیل شما&nbsp;{ایمیل_مشتری} ارسال شد.</p><p>شناسه تیکت شما هست #{شناسه_تیکت}. شما بعد از ارسال پاسخ در تیکت اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد اگر اعلان ایمیل نرسید, شما میتوانید وضعیت تیکت خود را در لینک زیر مشاهده کنید:</p><p>{آدرس_تیکت}</p>

en: <p>Dear {customer_name},</p><p>Your ticket #{ticket_id} has been closed. We hope you are satisfied with our support.</p><p>If you have some further queries on this ticket, please feel free to reply same ticket. For queries not related to this ticket, please create new ticket.</p><p>{ticket_url}</p>
fa: <p>{نام_مشتری} عزیز,</p><p>تیکت شما #{ticket_id} بسته شد. امیدواریم از پیشتیبانی ما رضایت مند باشید.</p><p>اگر سوالات دیگری راجع به این تیکت دارید, لطفاً آزادانه از همین تیکت اقدام کنید. برای سوالاتی که به این تیکت مربوط نیستند, لطفاً تیکت جدید بسازید.</p><p>{ticket_url}</p>

en: <p>You have received new ticket from&nbsp;<strong>{customer_name}</strong>!</p><p>Below are details of the ticket:</p><p><strong>Subject:</strong>&nbsp;{ticket_subject}</p><p><strong>Description:</strong></p><p>{ticket_description}</p><p>{ticket_url}</p>
fa: <p>شما از مشتری&nbsp; <strong>{نام_مشتری}</strong> تیکت جدید دریافت کردید!</p><p>در زیر جزئیات تیکت را ببینید:</p><p><strong>موضوع:</strong>&nbsp;{ticket_subject}</p><p><strong>Description:</strong></p><p>{ticket_description}</p><p>{ticket_url}</p>

en: Action
fa: عمل

en: Action Bar Color
fa: رنگ نوار ابزار

en: Action Button
fa: دکمه اعمال

en: Actions
fa: اقدامات

en: Add
fa: افزودن

en: Add New Agent
fa: افزودن نماینده جدید

en: Add New Category
fa: افزودن دسته جدید

en: Add New Form Field
fa: افزودن فرم رشته جدید

en: Add New Priority
fa: افزودن اولویت جدید

en: Add New Role
fa: افزودن وظیفه جدید

en: Add New Status
fa: افزودن وضعیت جدید

en: Add Note
fa: افزودن یادداشت

en: Add filter item
fa: افزودن فیلتر آیتم

en: Add list item
fa: افزودن لیست آیتم

en: Add new agent only field
fa: افزودن قسمت فقط نماینده جدید

en: Add new email notification
fa: افزودن اعلان ایمیل جدید

en: Added successfully.
fa: با موفقیت اضافه شد.

en: Additional Recipients
fa: گیرندگان اضافی

en: Administrator
fa: مدیریت

en: Advance Filter Apply Button
fa: دکمه اعمال تنظیمات پیشرفته

en: Advance Filter Close Button
fa: دکمه بستن تنظیمات پیشرفته

en: Advance Filter Save Button
fa: دکمه ذخیره تنظیمات پیشرفته

en: Advanced Settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Agent
fa: نماینده

en: Agent Created
fa: نماینده ساخته شد.

en: Agent Name
fa: نام نماینده

en: Agent Only Fields
fa: قسمت های فقط نماینده

en: Agent Roles
fa: وظایف نماینده

en: Agent Setting
fa: تنظیمات نماینده

en: Agent Settings
fa: تنظیمات نماینده

en: Agent Ticket Filters
fa: فیلتر تیکت نماینده

en: Agent Ticket List
fa: لیست تیکت نماینده

en: Agent View
fa: نمایش نماینده

en: Agent added successfully.
fa: نماینده با موفقیت افزوده شد.

en: Agent already exist.
fa: نماینده قبلاً موجود است.

en: Agent deleted successfully.
fa: نماینده با موفقیت حذف شد.

en: Align
fa: تراز

en: All Tickets
fa: همه تیکت ها

en: All threads in decending order except last reply
fa: همه موضوعات به صورت نزولی چینش میشوند به جز آخرین

en: Allow Captcha
fa: اجازه راستی آزمایی

en: Allow Reply Confirmation
fa: اجازه دادن به تایید پاسخ

en: Allow customer to close ticket
fa: اجازه به مشتریان برای بستن تیکت

en: Allow guest ticket
fa: اجازه تیکت مهمان

en: Allow rich text editor for guest ticket
fa: اجازه استفاده از ویرایشگر پیشرفته برای تیکت مهمان

en: Allowed
fa: مجاز

en: Already available in list.
fa: قبلاً در لیست موجود.

en: An error occured while creating category.
fa: خطایی به هنگام ساخت دسته به وجود آمد.

en: An error occured while creating custom field.
fa: خطایی در هنگام ساخت رشته سفارشی رخ داد.

en: An error occured while creating email notification.
fa: خطایی به هنگام ساخت اعلان ایمیل رخ داد.

en: An error occured while creating priority.
fa: خطایی به هنگام ساخت اولویت به وجود آمد.

en: An error occured while creating status.
fa: خطایی در زمان ساخت وضعیت به وجود آمد.

en: An error occured while deleting email notification.
fa: خطایی به هنگام حذف اعلان ایمیل رخ داد.

en: Anyone can see
fa: هرکسی میتواند ببیند

en: Appearance
fa: نمایش

en: Appearance Settings
fa: تنظیمات نمایش

en: Applicable for customer only.
fa: فقط مناسب برای خریدار.

en: Applicable for subscriber role only.
fa: فقط مناسب برای نقش مشترک

en: Apply Filter
fa: اعمال فیلتر

en: Are you sure to close this ticket?
fa: آیا مطمئنید که این تیکت را ببندید؟

en: Are you sure to delete these tickets permanently?
fa: آیا مطمئنید که این تیکت ها را به طور دائمی حذف کنید؟

en: Are you sure to delete these tickets?
fa: آیا مطمئنید که این تیکت ها را حذف کنید؟

en: Are you sure to delete this thread?
fa: آیا مطمئنید که این موضوع را حذف کنید؟

en: Are you sure to delete this ticket permanently?
fa: آیا مطمئنید که این تیکت را به طور دائمی حذف کنید؟

en: Are you sure to restore these tickets?
fa: آیا مطمئنید که این تیکت ها را به حالت اول برگردانید؟

en: Are you sure to restore this ticket?
fa: آیا مطمئنید که این تیکت را به حالت اول برگردانید؟

en: Are you sure?
fa: آیا مطمئنید ؟

en: Assign Agent
fa: تخصیص نماینده

en: Assign assigned me
fa: به من اختصاص داد

en: Assign assigned others
fa: به دیگران اختصاص داد

en: Assign unassigned
fa: اختصاص مجاز نیست

en: Assigned Agent
fa: نماینده اختصاصی

en: Assigned Agents
fa: نمایندگان اختصاصی

en: Attach file
fa: الصاق فایل

en: Attached file type not allowed!
fa: نوع فایل ضمیمه مجاز نیست!

en: Attachment max filesize(MB)
fa: حداکثر حجم فایل ضمیمه ( مگابایت)

en: Attachments
fa: ضمیمه ها

en: Auto Refresh : Off
fa: تازه کردن خودکار : خاموش

en: Auto Refresh : On
fa: تازه کردن خودکار : روشن

en: Awaiting agent reply
fa: پاسخ نماینده منتظر

en: Awaiting customer reply
fa: پاسه مشتری منتظر

en: BCC (Comma separated list)
fa: BCC (لیست جدا شده با ویرگول)

en: Background Color
fa: رنگ پس زمینه

en: Background color
fa: رنگ پس زمینه

en: Background color of container for all screens including ticket list, open ticket, create ticket, etc.
fa: رنگ پس زمینه مخزن برای همه صفحات شامل لیست تیکت، گشودن تیکت، ساختن تیکت، و غیره.

en: Background color of priority.
fa: رنگ پس زمینه اولویت.

en: Background color of status.
fa: رنگ پس زمینه وضعیت.

en: Blockquote
fa: بلاک کوت

en: Body for email to send. Use macros for ticket specific details. Macros will get replaced by its value while sending an email.
fa: بدنه ایمیل برای ارسال. از macros برای جزئیات خاص تیکت استفاده کنید. Macros با مقدار خودش زمان ارسال ایمیل جایگزین خواهد شد.

en: Bold
fa: برجسته

en: Border Color
fa: رنگ حاشیه

en: Bottom
fa: پایین

en: Bulleted list
fa: لیست گلوله‌ای

en: Calender date format
fa: ساختار تاریخ تقویم

en: Cancel
fa: لغو

en: Cancel Button
fa: دکمه لغو

en: Captcha
fa: راستی آزمایی

en: Category
fa: دسته

en: Category Name
fa: نام دسته

en: Category added successfully.
fa: دسته با موفقیت افزوده شد.

en: Category deleted successfully.
fa: دسته با موفقیت حذف شد.

en: Category order saved.
fa: چینش دسته بندی ذخیره شد.

en: Change Agent Fields
fa: تغییر قسمت های نماینده

en: Change Raised By
fa: تغییر مطرح شده توسط

en: Change Raised By assigned me
fa: تغییر تخصیص مطرح شده با من

en: Change Raised By assigned others
fa: تغییر مطرح شده توسط به دیگران تخصیص داده شد.

en: Change Raised By unassigned
fa: تغییر مطرح شده توسط مجاز نیست.

en: Change Status
fa: تغییر وضعیت

en: Change Ticket Category
fa: تغییر موضوع تیکت

en: Change Ticket Priority
fa: تغییر اولویت تیکت

en: Change Ticket Status
fa: تغییر وضعیت تیکت

en: Change agentonly fields assigned me
fa: قابلیت تغییر قسمت های فقط نماینده اختصاص داده شده به من

en: Change agentonly fields assigned others
fa: تخصیص تغییر قسمت های فقط نماینده به دیگران

en: Change agentonly fields unassigned
fa: تغییر قسمت های فقط نماینده مجاز نیست

en: Change status assigned me
fa: تغییر وضعیت اختصاص به من

en: Change status assigned others
fa: تغییر وضعیت اختصاص دیگران

en: Change status unassigned
fa: تغییر وضعیت غیر اختصاصی

en: Change ticket fields assigned me
fa: تغییر قسمت های تیکت اختصاص به من

en: Change ticket fields assigned others
fa: تغییر قسمت های اختصاص به دیگران تیکت

en: Change ticket fields unassigned
fa: تغییر قسمت های تیکت مجاز نیست

en: Cheating huh?
fa: تقلب آره؟

en: Click Here
fa: اینجا کلیک کنید

en: Click Here to Login
fa: برای ورود اینجا را کلیک کنید

en: Click here to go to support page
fa: برای رفتن به صفحه پشتیبانی اینجا را کلیک کنید

en: Clone
fa: گسترش

en: Clone Ticket
fa: گسترش تیکت

en: Close
fa: بستن

en: Close Button
fa: دکمه بستن

en: Close Ticket
fa: بستن تیکت

en: Close ticket customer notification
fa: بستن اعلان تیکت مشتری

en: Close ticket status
fa: بستن وضعیت تیکت

en: Closed
fa: بسته

en: Color
fa: رنگ

en: Color of action bar for all screens. This color also gets applied to container border
fa: رنگ نوار ابزار برای همه صفحات. این رنگ همچنین برای حاشیه مخزن هم اعمال خواهد شد.

en: Conditions
fa: شرایط

en: Confirm
fa: تایید

en: Confirm Password
fa: تایید رمز عبور

en: Continue as Guest
fa: ادامه به عنوان مهمان

en: Continue as Guest Button
fa: دکمه ادامه به عنوان مهمان

en: Copy
fa: کپی

en: Create New Ticket
fa: ساختن تیکت جدید

en: Create Ticket Button (Action Bar)
fa: دکمه ساختن تیکت (نوار ابزار)

en: Create Ticket Page
fa: ساختن صفحه تیکت

en: Create a new User
fa: ساختن کاربر جدید

en: Cron Method
fa: روش Cron

en: Cron Set-up Information
fa: تنظیمات اطلاعات Cron

en: Cron Setting
fa: تنظیمات Cron

en: Current user email
fa: ایمیل کاربر فعلی

en: Current user name
fa: نام کاربر فعلی

en: Custom Fields
fa: قسمت های سفارشی

en: Custom Url
fa: آدرس Url شخصی شده

en: Customer
fa: مشتری

en: Customer Ticket Filters
fa: فیلتر تیکت مشتری

en: Customer Ticket List
fa: لیست تیکت مشتری

en: Customer View
fa: نمایش مشتری

en: Date
fa: تاریخ

en: Date Created
fa: تاریخ ساخت

en: Date Updated
fa: تاریخ به روز رسانی

en: Default
fa: پیشفرض

en: Default Buttons (Action Bar)
fa: دکمه های پیشفرض (نوار ابزار)

en: Default Login
fa: ورود پیشفرض

en: Default category can not be deleted.
fa: دسته پیشفرض نمیتواند حذف شود.

en: Default field can not be deleted.
fa: رشته پیشفرض قابل حذف نمیباشد.

en: Default order by
fa: چینش پیشفرض بر اساس

en: Default role can not be deleted.
fa: نقش پیشفرض قابل حذف نیست.

en: Default show/hide filters on ticket list on page load.
fa: نمایش/عدم نمایش پیشفرض فیلترها در فهرست تیکت در زمان بارگذاری صفحه

en: Default ticket category
fa: دسته پیشفرض تیکت

en: Default ticket close status can not be deleted.
fa: وضعیت بستن پیشفرض تیکت نمیتواند حذف گردد.

en: Default ticket priority
fa: اولویت پیشفرض تیکت

en: Default ticket priority can not be deleted.
fa: اولویت پیشفرض تیکت نمیتواند حذف شود.

en: Default ticket status
fa: وضعیت پیشفرض تیکت

en: Default ticket status can not be deleted.
fa: وضعیت پیشفرض تیکت نمیتواند حذف شود.

en: Delete
fa: حذف

en: Delete Permanently
fa: حذف دائمی

en: Delete This Thread
fa: حذف این موضوع

en: Delete Ticket
fa: حذف تیکت

en: Delete Ticket Permanently
fa: حذف دائمی تیکت

en: Delete Tickets
fa: حذف تیکت

en: Delete Tickets Permanently
fa: حذف دائمی تیکت

en: Delete assigned me
fa: حذف تخصیص به من

en: Delete assigned others
fa: حذف اختصاص دیگران

en: Delete this thread
fa: حذف این موضوع

en: Delete unassigned
fa: حذف مجاز نیست.

en: Delete unassigned ticket capability.
fa: حذف قابلیت تیکت مجاز نیست.

en: Deleted
fa: حذف شده

en: Deleted successfully.
fa: با موفقیت حذف شد.

en: Description
fa: توضیح

en: Description empty!
fa: توضیحات خالی!

en: Detailed description of the ticket
fa: توضیح دقیق تیکت

en: Disable
fa: غیر فعال

en: Don't notify owner
fa: مالک را مطلع نکن

en: Download
fa: دانلود

en: Edit Agent
fa: ویرایش نماینده

en: Edit Agent Role
fa: ویرایش وظیفه نماینده

en: Edit Buttons
fa: ویرایش دکمه ها

en: Edit Category
fa: ویرایش دسته

en: Edit Form Field
fa: ویرایش فرم رشته

en: Edit Priority
fa: ویرایش اولویت

en: Edit Status
fa: ویرایش وضعیت

en: Edit Subject
fa: ویرایش موضوع

en: Edit This Thread
fa: ویرایش این موضوع

en: Edit Ticket Widget
fa: ویرایش ابزارک تیکت

en: Edit agent only field
fa: ویرایش قسمت فقط نماینده

en: Edit email notification
fa: ویرایش اعلان ایمیل

en: Edit this thread
fa: ویرایش این موضوع

en: Email
fa: ایمیل

en: Email Address
fa: آدرس ایمیل

en: Email Body
fa: بدنه ایمیل

en: Email Notification added successfully.
fa: اعلان ایمیل با موفقیت افزوده شد.

en: Email Notification clone successfull.
fa: گسترش اعلان ایمیل با موفقیت انجام شد.

en: Email Notification delete successfull.
fa: اعلان ایمیل با موفقیت پاک شد.

en: Email Notification updated successfully.
fa: اعلان ایمیل با موفقیت به روز رسانی شد.

en: Email Notifications
fa: اعلانات ایمیل

en: Email Subject
fa: موضوع ایمیل

en: Emails to send by this name.
fa: ایمیل های ارسالی با این نام.

en: Emails to send from this email.
fa: ایمیل های ارسالی با این ایمیل.

en: Emails will not be sent to these email addresses. New email should begin on new line.
fa: ایمیل ها به این ایمیل ها ارسال نخواهند شد. ایمیل های جدید باید در خط جدید باشند.

en: Enable
fa: فعال

en: Enable or disable Captcha in ticket form.
fa: فعال یا غیر فعال سازی راستی آزمایی در فرم تیکت.

en: Enable or disable GDPR condition on ticket form.
fa: فعال یا غیر فعال کردن شرط GDPR در فرم تیکت.

en: Enable or disable Terms and Condition ticket form.
fa: فعال یا غیر فعال سازی فرم تیکت شرایط و قوانین

en: Enable or disable personal data retention policy .
fa: فعال یا غیر فعال سازی سیاست نگهداری داده شخصی .

en: Enable or disable personal information in ticket form.
fa: فعال یا غیر فعال سازی اطلاعات شخصی در فرم تیکت

en: Enable/Disable attachement for guest in create ticket.
fa: فعال/غیر فعال سازی ضمیمه به هنگام ساخت تیکت برای مهمان.

en: Enable/Disable logout button on ticket list action bar.
fa: فعال/غیرفعال سازی دکمه خروج در نوار فهرست تیکت.

en: Enables 'Close Ticket' button for customer inside open ticket screen.
fa: دکمه 'بستن تیکت' برای مشتری در داخل صفحه باز کردن تیکت.

en: Enables guest ticket facility. Guest will able to create ticket without needing them to have an user account on website. They can create ticket using their name and email address.
fa: امکان تیکت مهمان را فعال خواهد کرد. مهمان قادر خواهد بود بدون داشتن حساب کاربری در وب سایت، تیکت بسازند. آنها میتوانند با نام و ایمیل خود تیکت را بسازند.

en: Enter Secret Key
fa: کلید مخفی را وارد کنید

en: Enter Site Key
fa: کلید سایت را وارد کنید

en: Enter secret key
fa: کلید مخفی را وارد کنید

en: Enter site key
fa: کلید سایت را وارد کنید

en: Enter your add-ons license keys here to receive updates for purchased add-ons. If your license key has expired, please renew your license.
fa: کلید محوز افزونه خود را اینجا وارد کنید تا برای افزونه به روز رسانی دریافت کنید. اگر مجوز شما منقضی شده است، آنرا تازه کنید.

en: Error
fa: خطا

en: Error: file format not supported!
fa: خطا: ساختار فایل پشتیبانی نمیشود!

en: Error: file size exceeded allowed limit!
fa: خطا: حجم فایل از حد مجاز بیشتر است!

en: External
fa: خارجی

en: Extra Information
fa: اطلاعات اضافی

en: Extra information about the field. Useful if you want to give instructions or information about the field for agent. Keep this empty if not needed.
fa: اطلاعات اضافی در مورد رشته. برای ارائه توضیحات و دستورالعمل در مورد رشته برای نماینده مفید خواهد بود. اگر احتیاج ندارید خالی بگذارید.

en: Extra information about the field. Useful if you want to give instructions or information about the field in create ticket from. Keep this empty if not needed.
fa: اطلاعات اضافی در مورد رشته. برای ارائه توضیحات و دستورالعمل در مورد رشته برای دستیار مفید خواهد بود. اگر احتیاج ندارید خالی بگذارید.

en: Field Label
fa: برچسب رشته

en: Field Name
fa: نام رشته

en: Field Options
fa: گزنیه های رشته

en: Field Type
fa: نوع رشته

en: Field added successfully.
fa: رشته با موفقیت افزوده شد.

en: Field deleted successfully.
fa: رشته با موفقیت حذف شد

en: File Attachment
fa: فایل ضمیمه

en: File deleted successfully.
fa: فایل با موفقیت حذف شد.

en: File size exceed allowed limit!
fa: حجم فایل از حد مجاز بیشتر است!

en: Filter Widgets
fa: فیلتر ابزارک ها

en: Filter label
fa: فیلتر کردن برچسب

en: Filters
fa: فیلتر ها

en: First Name
fa: نام

en: Footer
fa: فوتر

en: Forgot your password?
fa: فراموشی رمز عبور؟

en: Form field order saved.
fa: چنیش فرم رشته ذخیره شد.

en: From
fa: از

en: From Email
fa: از ایمیل

en: From Name
fa: از نام

en: Full width of Row
fa: کل عرض ردیف

en: GDPR Text
fa: متن GDPR

en: General
fa: عمومی

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Google reCaptcha
fa: راستی آزمایی گوگل

en: Guest can upload files
fa: مهمان میتواند فایل ارسال کند

en: Half width of Row
fa: نصف عرض ردیف

en: Header
fa: هدر

en: Hide
fa: پنهان کردن

en: Hide Filters
fa: پنهان کردن فیلترها

en: High
fa: بالا

en: I agree the %1$s
fa: من با %1$s موافقم

en: I agree the Terms & Conditions.
fa: با شرایط و قوانین موافقم.

en: I am body!
fa: من بدن هستم!

en: I understand my personal information like Name, Email address, IP address etc will be stored in database.
fa: من متوجه ام که اطلاعات شخصی من مانند، نام، ایمیل، آی پی و غیره در پایگاه داده ذخیره خواهد شد.

en: I'm not a robot
fa: من روبات نیستم

en: ID
fa: شناسه

en: If disabled, will not be available in create ticket form. This will disable ability of customer to insert while creating ticket but agents can edit these values and remian visible in open ticket
fa: اگر غیر فعال شود، در فرم ساخت تیکت موجود نخواهد بود. این کار باعث نا توانی مشتری در الصاق زمان ساخت تیکت میشود اما نمایندگان میتوانند این مقادیر را ویرایش و مشاهده کنند.

en: If enabled guest will be able to use rich text editor.
fa: اگر فعال شود کاربر مهمان قابل خواهند بود که از ویرایشگر متن پیشرفته استفاده کنند.

en: If you enable this setting then all tickets will be visible to all users and they can reply to each others tickets.
fa: اگر این تنظیمات را فعال کنید تمامی تیکت ها برای کاربران قابل مشاهده خواهند بود و قادر به پاسخ به آنها خواهند بود.

en: If you enable this setting, it will ask confirmation before submitting reply.
fa: اگر این گزینه را فعال کنید قبل از تایید پاسخ نیازمند تایید است.

en: Ignore Emails
fa: نادیده گرفتن ایمیل ها

en: Image
fa: تصویر

en: In words (eg. 1 min ago)
fa: به حروف (مثلاً 1 دقیقه پیش)

en: Incorrect URL!
fa: آدرس URL نادرست!

en: Incorrect email address!
fa: ایمیل نادرست!

en: Insert Macros
fa: الصاق Macros

en: Insert category name.
fa: نام دسته را وارد کنید.

en: Insert category name. Please make sure category name you are entering should not already exist.
fa: نام دسته را وارد کنید. لطفاً اطمینان حاصل کنید که نام وارد شده قبلاً موجود نباشد.

en: Insert field label. Please make sure label you are entering should not already exist in agent only as well as ticket form fields.
fa: افزودن برچسب رشته. لطفاً از عدم موجودیت برچسب واردی در نماینده و رشته های فرم تیکت اطمینان حاصل کنید.

en: Insert field label. Please make sure label you are entering should not already exist.
fa: افزودن برچسب رشته. لطفاً از عدم موجودیت برچسب واردی خود اطمینان حاصل کنید.

en: Insert field options. New option should begin on new line.
fa: افزودن گزینه های رشته. گزینه های جدید باید در خط جدید ایجاد شوند.

en: Insert priority name. Please make sure priority name you are entering should not already exist.
fa: نام اولویت را وارد کنید. لطفاً اطمینان حاصل کنید که نام اولویت وارد شده قبلاً موجود نباشد.

en: Insert status name. Please make sure status name you are entering should not already exist.
fa: نام وضعیت را وارد کنید. لطفاً اطمینان حاصل کنید که نام وضعیت وارد شده قبلاً موجود نباشد.

en: Invalid Action
fa: عمل نا معتبر

en: Italic
fa: ایتالیک

en: Label
fa: برچسب

en: Label to represent ticket in email notification subject etc e.g. You may want to use this as a bug tracking then you can label it like issue #123, bug #132 etc. So that it should be  show in issue #123 or Bug #123. Please note this will only work in email subject. If you want to change all places, you will need to translate .pot
fa: برچسب برای نمایش تیکت در موضوع اعلان ایمیل و غیره. شاید بخواهید از این موضوع برای مشخص کردن باگ استفاده کنید که میتوانید به صورت #123, bug #132 و غیره نام گذاری کنید. که به این صورت نمایش داده میشود مشکل #123 یا باگ #123. لطفاً توجه داشته باشید که اینکار فقط در موضوع ایمیل قابل انجام است. اگر میخواهید در تمامی قسمتها
    اعمال شود باید فایل .pot را ترجمه کنید.

en: Last Name
fa: نام خانوادگی

en: Last Note
fa: آخرین یادداشت

en: Last note user email
fa: ایمیل کاربری آخرین یادداشت

en: Last note user name
fa: نام کاربری آخرین یادداشت

en: Last reply
fa: آخرین پاسخ

en: Last reply user email
fa: ایمیل آخرین کاربر پاسخ دهنده

en: Last reply user name
fa: نام آخرین کاربر پاسخ دهنده

en: License
fa: مجوز

en: Link
fa: لینک

en: List order saved.
fa: چینش لیست ذخیره شدند.

en: Log Out
fa: خروج

en: Login Form
fa: فرم ورود

en: Login required
fa: ورود اجباری

en: Logout button
fa: دکمه خروج

en: Low
fa: پایین

en: Maximum attachment size of file to be able to attach for attachment fields.
fa: حداکثر حجم فایل ضمیمه که قادر به الصاق به قسمت ضمیمه است.

en: Medium
fa: متوسط

en: Mine
fa: کندن

en: Modal Title
fa: عنوان کیفی

en: Modal Window (Popup Screen)
fa:  پنجره کیفی(Popup Screen)

en: More Settings
fa: تنظیمات بیشتر

en: Name
fa: نام

en: Need Help? Click Here!
fa: کمک میخواهید؟ اینجا کلیک کنید!

en: New Ticket
fa: تیکت جدید

en: New Ticket!
fa: تیکت جدید!

en: New ticket customer confirmation
fa: تیکت جدید تاییدیه مشتری

en: New ticket staff notification
fa: تیکت جدید اعلان کارمند

en: No
fa: خیر

en: No Agent Only Fields
fa: بدون قسمت فقط نماینده

en: No Agent fields
fa: بدون قسمت نماینده

en: No Agent only Fields
fa: بدون قسمت های فقط نماینده

en: No Ticket Fields
fa: بدون قسمت تیکت

en: No Ticket fields
fa: بدون قسمت تیکت

en: No add-ons installed. See available add-ons - %1$s.
fa: هیچ افزونه ای نصب نشده است. افزونه های موجود را ببینید %1$s.

en: No filters found!
fa: هیچ فیلتری پیدا نشد!

en: No matching data
fa: بدون داده مطابق

en: No matching users
fa: بدون کاربر مطابق

en: No tickets found!
fa: تیکتی یافت نشد!

en: None
fa: هیچ

en: Not Allowed
fa: غیر مجاز

en: Notification Type
fa: نوع اعلان

en: Number Only
fa: فقط عدد

en: Number of Tickets shown per page for agent view.
fa: تعداد تیکت نمایشی در هر صفحه برای نمایش به نماینده.

en: Number of Tickets shown per page for customer view.
fa: تعداد تیکت نمایشی در هر صفحه به مشتری.

en: Number of tickets
fa: تعداد تیکت

en: Numbered list
fa: لیست شماره دار

en: Once every minute
fa: یکبار در هر دقیقه

en: Open
fa: باز

en: Open Ticket Widget
fa: باز کردن ابزارک تیکت

en: Other Reply Form Buttons
fa: دیگر دکمه های فرم پاسخ

en: Password
fa: رمز عبور

en: Password and confirm password does not match.
fa: رمز عوبر و تاییدیه آن مطابقت ندارند.

en: Personal Data Retention
fa: نگهداری اطلاعات شخصی

en: Personal Information
fa: اطلاعات شخصی

en: Please Sign Up
fa: لطفاً ثبت نام کنید

en: Please confirm password!
fa: لطفاً رمز عبور را تایید کنید!

en: Please confirm you are not a robot!
fa: لطفاً عدم روبات بودن خود را تایید کنید!

en: Please enter correct email address!
fa: لطفاً آدرس ایمیل خود را به درستی وارد کنید!

en: Please enter password!
fa: لطفاً رمز عبور را وارد کنید!

en: Please enter username!
fa: لطفاً نام کاربری را وارد کنید!

en: Please insert your email address
fa: لطفاً ایمیل خود را وارد کنید

en: Please insert your email.
fa: لطفاً آدرس خود را وارد کنید.

en: Please insert your name
fa: لطفاً نام خود را وارد کنید

en: Please insert your name.
fa: لطفاً نام خود را وارد کنید.

en: Please select category.
fa: لطفاً دسته را انتخاب کنید.

en: Please select priority.
fa: لطفاً اولویت را انتخاب کنید.

en: Please select width of the field in create ticket form.
fa: لطفاً عرض فیلد را در فرم ساخت تیکت انتخاب کنید.

en: Please sign in
fa: لطفاً وارد شوید

en: Please wait ...
fa: لطفاً صبر کنید ...

en: Post Reply
fa: پست پاسخ

en: Priority
fa: اولویت

en: Priority Name
fa: نام اولویت

en: Priority added successfully.
fa: اولویت با موفقیت افزوده شد.

en: Priority color and background color should not be same.
fa: رنگ اولویت و رنگ پس زمینه نمیتوانند یکی باشند.

en: Priority deleted successfully.
fa: اولویت با موفقیت حذف شد.

en: Priority order saved.
fa: چینش اولویت ذخیره شد.

en: Private Note
fa: یادداشت شخصی

en: Public Mode
fa: حالت عمومی

en: Radio Button
fa: دکمه رادیو

en: Raised By
fa: منتصب از

en: Recaptcha Type
fa: نوع راستی آزمایی

en: Recipients
fa: گیرندگان

en: Refresh
fa: تازه کردن

en: Register Button
fa: دکمه ثبت نام

en: Register Button
fa: دکمه ثبت نام

en: Register Now
fa: همین الان ثبت نام کنید

en: Remember me
fa: مرا به خاطر داشته باش

en: Removed successfully.
fa: با موفقیت حذف شد.

en: Reply
fa: پاسخ

en: Reply Thread
fa: موضوع پاسخ

en: Reply assigned me
fa: پاسخ به من داد شد

en: Reply assigned others
fa: پاسخ به دیگران داده شده است

en: Reply form position
fa: موقعیت فرم پاسخ

en: Reply form position in open ticket page. 'Top' will load reply form above ticket threads and ticket threads will load in decending order. Whereas, 'Bottom' will load reply form below ticket thread and threads loaded in acending order.
fa: موقعیت فرم پاسخ در صفحه باز کردن تیکت. 'بالا' فرم پاسخ را در بالای موضوعات تیکت بارگذاری خواهد کرد و و موضوعات تیکت به صورت نزولی چیده خواهند شد. در حالیکه, 'پایین' فرم پاسخ را در پایین موضوعات تیکت بارگذاری خواهد کرد و به صورت صعودی چیده خواهند شد.

en: Reply ticket notification
fa: اعلان پاسخ تیکت

en: Reply to
fa: پاسخ به

en: Reply to Closed Tickets
fa: پاسخ به تیکت های بسته شده

en: Reply unassigned
fa: پاسخ تخصیص مجاز نیست

en: Report Thread
fa: موضوع گزارش

en: Required
fa: الزامی

en: Required fields can not be empty!
fa: قسمت های الزامی نمیتوانند خالی باشند!

en: Reset Button
fa: دکمه بازنشانی

en: Reset Default
fa: بازنشانی پیشفرض

en: Reset Filters
fa: بازنشانی فیلتر

en: Reset Form
fa: فرم بازنشانی

en: Restore
fa: بازگردانی

en: Restore Deleted Tickets
fa: بازگردانی تیکت های حذف شده

en: Restore Ticket
fa: بازگردانی تیکت

en: Right to left
fa: راست به چپ

en: Role
fa: وظیفه

en: Save
fa: ذخیره

en: Save Changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Save Filter
fa: ذخیره فیلتر

en: Save Settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Saved Filters
fa: فیلتر های ذخیره شده

en: Search agent ...
fa: جستجو نماینده ...

en: Search...
fa: جستجو...

en: Select Field
fa: انتخاب رشته

en: Select Role
fa: انتخاب وظیفه

en: Select User
fa: انتخاب کاربر

en: Select agent role. You can create new role in Agent Roles section if needed.
fa: انتخاب وظیفه نماینده. شما میتواند در صورت نیاز در قسمت وظایف نماینده وظیفه جدید بسازید.

en: Select conditions to show this field in create ticket form. Visible if no conditions set. Visible if any one of added conditions matches while creating ticket.
fa: شرایط نمایشی در این قسمت را فرم ساخت تیکت انتخاب کنید. قابل دیدن اگر شرطی تنظیم نشود. قابل دیدن اگر هر یک از شرایط وارد شده به هنگام ساخت تیکت مطابق باشد.

en: Select event to send this email.
fa: رخداد برای. ارسال این ایمیل را انتخاب کنید.

en: Select field
fa: انتخاب رشته

en: Select field type.
fa: نوع رشته را انتخاب کنید.

en: Select option
fa: انتخاب گزینه

en: Select page in which shortcode is inserted. Create a page with shortcode [supportcandy] if not created yet. Fullwidth page template is recommended.
fa: صفحه ای را که کدکوتاه وارد میشود را انتخاب کنید. اگر صفحه ای ساخته نشده است با کدکوتاه [supportcandy] بسازید. قالب تمام عرض پیشنهاد میشود.

en: Select roles who will receive email notifications. Assigned Agent will be none if type is New Ticket. If you want to automate assign agent for new ticket, you can purchase our <strong>Assign Agent Rules</strong> add-on.
fa: نقشی که اعلان ایمیل را دریافت خواهد کرد را انتخاب کنید. اگر نوع تیکت جدید باشد، نماینده اختصاص نخواهند داشت. اگر میخواهید برای تیکت جدید نماینده خودکار اختصاص دهید، میتوانید افزونه <strong>تخصیص وظایف نماینده</strong> ما را خریداری کنید.

en: Select statuses for unresolved filter in ticket list.
fa: فیلتر وضعیت های حل نشده را در لیست تیکت انتخاب کنید.

en: Select the captcha type for Supportcandy on create ticket page.
fa: نوع راستی آزمایی در صفحه ساخت تیکت برای SupportCandy انتخاب کنید.

en: Select user to whome you want to make an agent.
fa: کاربری را که میخواهید نماینده ایجاد کنید را انتخاب کنید.

en: Select your terms and conditions page.
fa: صفحه قوانین و شرایط خود را انتخاب کنید.

en: Selected users can see the widget.
fa: کاربران انتخابی میتوانند ابزارک را مشاهده کنند.

en: Set retention period
fa: تنظیم بازه نگهداری

en: Set starting ticket id.
fa: تنظیم شروع شناسه تیکت.

en: Set time for which personal data should br reatained.
fa: زمان نگهداری برای هر داده شخصی را تنظیم کنید.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Settings saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Short description of the ticket.
fa: توضیحی کوتاه در مورد تیکت.

en: Show
fa: نمایش

en: Show Filters
fa: نمایش فیلتر ها

en: Show/hide ticket widget in open ticket.
fa: نمایش/عدم نمایش ابزارک تیکت در زمان باز کردن تیکت

en: Sign In
fa: ورود

en: Sign In Button
fa: دکمه ورود

en: Sign Out Button
fa: دکمه خروج

en: Sign in
fa: ورود

en: Signature
fa: امضاء

en: Starting Ticket ID
fa: شروع شناسه تیکت

en: Status
fa: وضعیت

en: Status Name
fa: نام وضعیت

en: Status added successfully.
fa: وضعیت با موفقیت افزوده شد.

en: Status color and background color should not be same.
fa: رنگ وضعیت و رنگ پس زمینه نمیتوانند یکی باشند.

en: Status deleted successfully.
fa: وضعیت با موفقیت حذف شد.

en: Status order saved.
fa: چینش وضعیت ذخیره شد.

en: Status to apply if 'Close Ticket' button clicked for a ticket.
fa: وضعیت اعمالی در زمان فشردن دکمه 'بستن تیکت' برای یک تیکت.

en: Subject
fa: موضوع

en: Subject for email to send.
fa: موضوع ایمیل برای ارسال.

en: Submit
fa: ارائه

en: Submit Button
fa: دکمه ارسال

en: Submit Note
fa: ارسال یادداشت

en: Submit Reply
fa: ارسال پاسخ

en: Submit Reply Button
fa: دکمه ارسال پاسخ

en: Submit Ticket
fa: ارسال تیکت

en: Success!
fa: موفق!

en: Support
fa: پشتیبانی

en: Support %s
fa: پشتیبانی %s

en: Support Agents
fa: نمایندگان پشتیبانی

en: Support Page
fa: صفحه پشتیبانی

en: SupportCandy Captcha
fa: راستی آزمایی SupportCandy

en: Tag
fa: برچسب

en: Templates
fa: قالب ها

en: Term & Conditions & GDPR
fa: شرایط و قوانین و GDPR

en: Terms & Canditions
fa: شرایط و قوانین

en: Terms Page
fa: صفحه قوانین

en: Terms and Conditions Text
fa: متن شرایط و قوانین

en: Text Field
fa: متن قسمت

en: Text color of container for all screens including ticket list, open ticket, create ticket, etc.
fa: رنگ متن مخزن برای همه صفحات شامل لیست تیکت، گشودن تیکت، ساختن تیکت، و غیره.

en: Text color of priority.
fa: رنگ متن اولویت.

en: Text color of status.
fa: رنگ متن وضعیت.

en: Text to show on create ticket page.
fa: متن نمایشی برای در صفحه ساخت تیکت.

en: Text to show on thank you screen.
fa: متن نمایشی در صفحه تشکر.

en: Textarea
fa: محدوده متن

en: Thank you page
fa: صفحه تشکر

en: Thank you page redirect url
fa: آدرس صفحه انتقال تشکر

en: Thank you text
fa: متن تشکر

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s or %5$supdate now%6$s.
fa: نسخه جدیدی از %1$s در دسترس است. %2$s نمایش نسخه %3$s جزئیات%4$s یا %5$s الان به روز کنید%6$s.

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s.
fa: نسخه جدیدی از %1$s در دسترس است. %2$s نمایش نسخه %3$s جزئیات%4$s.

en: This category will get applied for newly created ticket.
fa: این دسته برای تیکت های ساخته شده جدید اعمال خواهد شد.

en: This email is already registered, please choose another one.
fa: این ایمیل قبلاً ثبت شده است, لطفاً یکی دیگر انتخاب کنید.

en: This format will be applicable for input date fields (datepicker) for SupportCandy.
fa: این ساختار برای درون ریزی قسمت های تاریخ (datepicker) برای ساپورت کندی مناسب خواهد بود.

en: This format will be applicable for thread log time.
fa: این ساختار برای زمان ثبت موضوع مناسب خواهد بود.

en: This priority will get applied for newly created ticket.
fa: این اولویت برای تیکت های ساخته شده جدید اعمال خواهد شد.

en: This status will be applied to the ticket if agent or any support staff post reply in ticket. 'Default' will not change status of the ticket in this case.
fa: این وضعیت در صورت پاسخ نماینده یا هرگونه پشتیبانی در تیکت اعمال خواهد شد. 'پیشفرض' وضعیت تیکت را اینجا تغییر نخواهد داد.

en: This status will be applied to the ticket if customer post reply in ticket. 'Default' will not change status of the ticket in this case.
fa: این وضعیت در صورت پاسخ مشتری در تیکت اعمال خواهد شد. 'پیشفرض' وضعیت تیکت را اینجا تغییر نخواهد داد.

en: This status will get applied for newly created ticket.
fa: این وضعیت برای تیکت های ساخته شده جدید اعمال خواهد شد.

en: This username is already registered. Please choose another one.
fa: این نام کاربری قبلاً ثبت شده است. لطفاً یکی دیگر انتخاب کنید.

en: Thread Date Format
fa: فرمت تاریخ رشته

en: Ticket
fa: تیکت

en: Ticket Alice in Email Notification Subject
fa: Alice تیکت در موضوع اعلان ایمیل

en: Ticket Categories
fa: دسته بندی های تیکت

en: Ticket Category
fa: دسته تیکت

en: Ticket Fields
fa: قسمت های تیکت

en: Ticket Form Fields
fa: قسمت های فرم تیکت

en: Ticket ID
fa: شناسه تیکت

en: Ticket List
fa: لیست تیکت

en: Ticket List Header
fa: هدر لیست تیکت

en: Ticket List Item Mouseover
fa: آیتم های لیست تیکت برای بزرگنمایی موس

en: Ticket Logs
fa: لاگ های تیکت

en: Ticket Notifications
fa: اعلانات تیکت

en: Ticket Permissions
fa: مجوز تیکت

en: Ticket Priorities
fa: اولویت های تیکت

en: Ticket Reply
fa: پاسخ تیکت

en: Ticket Status
fa: وضعیت تیکت

en: Ticket Statuses
fa: وضعیت های تیکت

en: Ticket URL
fa: آدرس URL تیکت

en: Ticket URL Permissions
fa: مجوز آدرس تیکت

en: Ticket Widget Order  saved.
fa: چینش ابزارک تیکت ذخیره شد.

en: Ticket Widgets
fa: ابزارک های تیکت

en: Ticket assigned to all other agents change Raised By capability.
fa: قابلیت تغییر مطرح شده توسط به همه نمایندگان تخصیص داده شد.

en: Ticket assigned to all other agents change agentonly fields capability.
fa: قابلیت تغییر قسمت های فقط نماینده به همه نمایندگان تغییر تخصیص داده شد.

en: Ticket assigned to all other agents change ticket fields capability.
fa: قابلیت تخصیص قسمت های تیکت به همه نمایندگان اختصاص داده شد.

en: Ticket assigned to all other agents change ticket status capability.
fa: اختصاص قابلیت تغییر وضعیت تخصیص تیکت به همه نمایندگان دیگر.

en: Ticket assigned to all other agents delete capability.
fa: قابلیت حذف به همه نمایندگان دیگر تیکت داده شد.

en: Ticket assigned to all other agents further assign capability.
fa: تخصیص تیکت به همه نمایندگان برای قابلیت های اختصاص بعدی.

en: Ticket assigned to all other agents reply capability.
fa: قابلیت تخصیص تیکت ارسال پاسخ به همه نمایندگان.

en: Ticket assigned to all other agents. This will also enable private notes.
fa: تیکت به همه نماینده های دیگر اختصاص داده شده است. این کار همچنین باعث فعال سازی یادداشت های شخصی خواهد شد.

en: Ticket assigned to user himself change Raised By capability.
fa: قابلیت تغییر مطرح شده با تخصیص داده شد به خود کاربر.

en: Ticket assigned to user himself change agentonly fields capability.
fa: قابلیت تغییر قسمت های فقط نماینده اختصاص داده شد به خود کاربر.

en: Ticket assigned to user himself change ticket fields capability.
fa: قابلیت تخصیص قسمت های تیکت به خود کاربر.

en: Ticket assigned to user himself change ticket status capability.
fa: اختصاص قابلیت تغییر وضعیت تخصیص تیکت به خود کاربر.

en: Ticket assigned to user himself delete capability.
fa: قابلیت حذف تخصیص تیکت به من به خود کاربر داده شد.

en: Ticket assigned to user himself further assign capability.
fa: تخصیص تیکت به خود کاربر برای قابلیت های اختصاص بعدی.

en: Ticket assigned to user himself reply capability.
fa: قابلیت تخصیص پاسخ تیکت به خود کاربر .

en: Ticket assigned to user himself. This will also enable private notes.
fa: تیکت به خود کاربر اختصاص داده شده است. این کار همچنین باعث فعال سازی یادداشت های شخصی میشود.

en: Ticket list filters default visibility
fa: قابلیت نمایش پیشفرض فیلترهای فهرست تیکت

en: Ticket not found.
fa: تیکت پیدا نشد.

en: Ticket number must be greater than current ticket number
fa: شماره تیکت باید بزرگ‌تر از شماره تیکت فعلی باشد

en: Ticket priority
fa: اولویت تیکت

en: Ticket status after agent reply
fa: وضعیت تیکت بعد از پاسخ نماینده

en: Ticket status after agent reply can not be deleted.
fa: وضعیت تیکت بعد از پاسخ نماینده نمیتواند حذف گردد.

en: Ticket status after customer reply
fa: وضعیت تیکت بعد از پاسخ مشتری

en: Ticket status after customer reply can not be deleted.
fa: وضعیت

en: Tickets
fa: تیکت ها

en: Tickets Record
fa: سابقه تیکت

en: Tickets are loaded by selected order for agent view by default.
fa: تیکت ها بر اساس چینش انتخابی برای نمایش برای نماینده به صورت پیشفرض بارگذاری شدند.

en: Tickets are loaded by selected order for customer view by default.
fa: تیکت ها برای نمایش به مشتری بر اساس چینش انتخابی به صورت پیشفرض بارگذاری شدند.

en: Tickets of customer having email %s has been anonymized.
fa: تیکت های خریداران دارای ایمیل %s ناشناس شدند.

en: Timestamp
fa: برچسب زمان

en: Tinymce toolbar
fa: تولبار Tinymce

en: Title
fa: عنوان

en: Title to show in notification list. Please make sure title you are entering is not already available in other notifications.
fa: عنوان نمایشی در لیست اعلان. لطفاً از عدم موجودیت عنوان مورد نظر در اعلانات دیگر اطمینان حاصل کنید.

en: To
fa: به

en: To run cron please execute the following command per minute with your cron:
fa: برای اجرا cron لطفاً فرمان زیر را برای هر دقیقه با cron خود اجرا کنید:

en: Top
fa: بالا

en: Type
fa: نوع

en: Unassigned
fa: تخصیص نشده

en: Unassigned change agentonly fields capability.
fa: قابلیت غیر تخصیص تغییر قسمت های فقط نماینده.

en: Unassigned change ticket fields capability.
fa: قابلیت تغییر قسمت های غیر اختصاصی تیکت.

en: Unassigned ticket assign agent capability.
fa: تخصیص مجوز اختصاص یک نماینده

en: Unassigned ticket change raised by capability.
fa: تغییر تیکت مطرح شده با قابلیت مجاز نیست.

en: Unassigned ticket list visibility.
fa: نمایش لیست تیکت غیر اختصاصی

en: Unassigned ticket reply capability.
fa: قابلیت ارسال پاسخ غیر اختصاصی.

en: Unassigned ticket status change capability.
fa: قابلیت تغییر وضعیت تیکت غیر اختصاصی

en: Underline
fa: زیرخط دار

en: Unresolved
fa: حل نشده

en: Unresolved Statuses
fa: وضعیت حل نشده

en: Url to redirect in case you want to show your custom thank you page. Keep this empty to show above default thank you messege.
fa: آدرس انتقالی در مواقع نیاز به صفحه تشکر سفارشی. برای نمایش پیام تشکر پیشفرض صفحه را خالی بگذارید.

en: User Registration
fa: ثبت نام کاربر

en: User Registration Method
fa: روش ثبت نام کاربر

en: User Tickets
fa: تیکت های کاربر

en: Username
fa: نام کاربری

en: Username or email
fa: نام کاربری یا ایمیل

en: View Less
fa: نمایش کمتر

en: View More
fa: نمایش بیشتر

en: View More ...
fa: نمایش بیشتر ...

en: View assigned me
fa: نمایش اختصاص داده شده به من

en: View assigned others
fa: نمایش اختصاص های دیگر

en: View unassigned
fa: نمایش غیر اختصاصی

en: Visibility
fa: دید

en: WP Cron (Wordpress Cron)
fa: WP Cron (ورد پرس Cron)

en: Whether this field is medatory or optional. Yes indicates mendatory whereas no indicates optional.
fa: اینکه این قسمت اجباری است یا نه. بله اجبار را در زمانی که اختیاری است نشان میدهد.

en: Width
fa: عرض

en: Yes
fa: بله

en: You are not authorized to view this ticket.
fa: شما مجاز به مشاهده این تیکت نیستید.

en: You do not have permission to install plugin updates
fa: شما اجازه نصب به روز رسانی های افزونه ها را ندارید

en: Your Email
fa: ایمیل شما

en: Your Name
fa: نام شما

en: Your ticket has been closed!
fa: تیکت شما بسته شد!

en: Your ticket has been created successfully!
fa: تیکت شما با موفقیت ساخته شد!

en: added note %1$s
fa: اضافه کرد یادداشت %1$s

en: assign agent changed to %1$s
fa: تخصیص نماینده به %1$s تغییر کرد

en: category changed to %1$s
fa: دسته به  %1$s تغییر کرد

en: days
fa: روز

en: done
fa: انجام شد

en: hours
fa: ساعت

en: just now
fa: همین الان

en: minutes
fa: دقیقه

en: months
fa: ماه

en: new_ticket
fa: تیکت_جدید

en: priority changed to %1$s
fa: اولویت به %1$s تغییر کرد

en: replied %1$s
fa: پاسخ داد %1$s

en: reported %1$s
fa: گزارش داد %1$s

en: seconds
fa: ثانیه

en: status changed to %1$s
fa: وضعیت را به  %1$s تغییر داد

en: ticket_widget changed to %1$s
fa: ابزارک_تیکت به %1$s تغییر کرد

en: updated successfully.
fa: با موفقیت به روز رسانی شد.

en: weeks
fa: هفته

en: years
fa: سال
