SupportCandy - en to el_GR translation catalogue (541 entries)

en:  Default Login on support page.
el_GR: Προεπιλεγμένος τρόπος εισόδου στη σελίδα υποστήριξης.

en:  Individual Ticket Page
el_GR: Ατομική σελίδα αιτήματος

en: %1$s changed %2$s to %3$s
el_GR: %1$s άλλαξε %2$s σε %3$s

en: %1$s changed assign agent to %2$s
el_GR: %1$s άλλαξε τεχνικό ανάθεσης σε %2$s

en: %1$s changed category to %2$s
el_GR: %1$s άλλαξε κατηγορία σε %2$s

en: %1$s changed priority to %2$s
el_GR: %1$s άλλαξε προτεραιότητα σε %2$s

en: %1$s changed raised by to %2$s
el_GR: %1$s άλλαξε ανάληψη σε %2$s

en: %1$s changed status to %2$s
el_GR: %1$s άλλαξε κατάσταση σε %2$s

en: %1$s changed ticket_widget to %2$s
el_GR: %1$s ticket_widget άλλαξε σε %2$s

en: %1$s changed to %2$s
el_GR: %1$s άλλαξε σε %2$s

en: %1$s removed %2$s
el_GR: %1$s αφαιρέθηκε %2$s

en: %d %s ago
el_GR: %d %s πριν

en: (Optional) Email will only send when all condition matches.
el_GR: (Προαιρετικό) Το μήνυμα ηλ.ταχυδρομείου θα σταλεί μόνο όταν ικανοποιύνται όλες οι προϋποθέσεις.

en: (Optional) Enter additional recipient email address. One email per line.
el_GR: (Προαιρετικό) Προσθέστε επιπλέον διευθύνσεις email παραληπτών. Μία διεύθυνση email σε κάθε γραμμή.

en: (Optional) When recipients reply to the notification from their inbox, reply will be sent to this email address.
el_GR: (Προαιρετικό) Όταν οι παραλήπτες απαντούν στην ειδοποίηση από το inbox τους, η απάντηση θα στέλνεται σε αυτή τη διεύθυνση email.

en: (all agents)
el_GR: (όλοι οι τεχνικοί)

en: +Add New
el_GR: +Προσθήκη νέου

en: 1/3 width of Row
el_GR: 1/3 πλάτος της σειράς

en: <p><strong>{last_reply_user_name}</strong> wrote:</p><p>{last_reply}</p><p>{ticket_url}</p><p>{ticket_history}</p>
el_GR: <p><strong>{last_reply_user_name}</strong>έγραψε:</p><p>{last_reply}</p><p>{ticket_url}</p><p>{ticket_history}</p>

en: <p>Dear {customer_name},</p><p>Thank you for creating ticket. We confirm that we have received your ticket and you will soon here back from us.</p><p>Your ticket id is #{ticket_id}. You will get email notification after we post reply in your ticket but in case email notification failed, you can check your ticket status on below link:</p><p>{ticket_url}</p>
el_GR: <p>Αγαπητέ{customer_name},</p><p>Ευχαριστούμε για το αίτημά σας. Σας ενημερώνουμε πως το έχουμε παραλάβει και θα επικοινωνήσουμε μαζί σας το συντομότερο.</p><p> η Ταυτότητα Αιτήματος σας είναι#{ticket_id}. Θα σας αποστείλουμε νέο Email αφότου εξυπηρετήσουμε το αίτημά σας , όμως σε περίπτωση προβλήματος, μπορείτε να ελέγξετε την κατάσταση του αιτήματός σας στον παρακάτω σύνδεσμο:</p><p>{ticket_url}</p>

en: <p>Dear {customer_name},</p><p>We have received your ticket and confirmation has been sent to your email address&nbsp;{customer_email}.</p><p>Your ticket id is #{ticket_id}. You will get email notification after we post reply in your ticket but in case email notification failed, you can check your ticket status on below link:</p><p>{ticket_url}</p>
el_GR: <p>Αγαπητέ {customer_name},</p><p> Έχουμε παραλάβει το αίτημά σας και η επιβεβαίωση έχει σταλεί στο email σας&nbsp;{customer_email}.</p><p> Η Ταυτότητα Αιτήματος είναι #{ticket_id}. Θα παραλάβετε νέο Email αφότου εξυπηρετήσουμε το αίτημά σας , όμως σε περίπτωση προβλήματος, μπορείτε να ελέγξετε την κατάσταση του αιτήματός σας στον παρακάτω σύνδεσμο:</p><p>{ticket_url}</p>

en: <p>Dear {customer_name},</p><p>Your ticket #{ticket_id} has been closed. We hope you are satisfied with our support.</p><p>If you have some further queries on this ticket, please feel free to reply same ticket. For queries not related to this ticket, please create new ticket.</p><p>{ticket_url}</p>
el_GR: <p>Αγαπητέ {customer_name},</p><p>,Το αιτημά σας #{ticket_id} έχει κλείσει. Ελπίζουμε να είστε ικανοποιημένοι με τον τρόπο εξυπηρέτησης.</p><p>. Αν έχετε κάποιο άλλο ερώτημα για αυτήν την περίπτωση, θα μας ήταν χαρά να σας ξαναεξυπηρετήσουμε. Για καινούργια αιτήματα, που δε σχετίζονται με το συγκεκριμένο παρακαλούμε δημιουργείστε νέο αίτημα.</p><p>{ticket_url}</p>

en: <p>You have received new ticket from&nbsp;<strong>{customer_name}</strong>!</p><p>Below are details of the ticket:</p><p><strong>Subject:</strong>&nbsp;{ticket_subject}</p><p><strong>Description:</strong></p><p>{ticket_description}</p><p>{ticket_url}</p>
el_GR: <p>Έχετε ένα νέο αίτημα από&nbsp;<strong>{customer_name}</strong>!</p><p>Παρακάτω υπάρχουν οι λεπτομέρειες του αιτήματος:</p><p><strong>Θέμα:</strong>&nbsp;{ticket_subject}</p><p><strong> Περιγραφή:</strong></p><p>{ticket_description}</p><p>{ticket_url}</p>

en: Action
el_GR: Δράση

en: Action Bar Color
el_GR: Χρώμα Μπάρας Ενεργειών

en: Action Button
el_GR: Ενέργεια

en: Actions
el_GR: Ενέργειες

en: Add
el_GR: Προσθήκη

en: Add New Agent
el_GR: Προσθήκη νέου τεχνικού

en: Add New Category
el_GR: Προσθήκη νέας κατηγορίας

en: Add New Form Field
el_GR: Πεδίο προσθήκης νέας φόρμας

en: Add New Priority
el_GR: Προσθήκη νέας προτεριότητας

en: Add New Role
el_GR: Προσθήκη νέας αρμοδιότητας

en: Add New Status
el_GR: Προσθήκη νέας καταάστασης

en: Add Note
el_GR: Προσθέστε σημείωση

en: Add filter item
el_GR: Προσθήκη αντικειμένου φιλτραρίσματος

en: Add list item
el_GR: Προσθήκη αντικειμένου λίστας

en: Add new agent only field
el_GR: Προσθήκη νέου πεδίου μόνο για τεχνικό

en: Add new email notification
el_GR: Προσθήκη νέας ειδοποίησης μηνύματος ηλ. ταχυδρομείου

en: Added successfully.
el_GR: Επιτυχής προσθήκη

en: Additional Recipients
el_GR: Επιπλέον Παραλήπτες

en: Administrator
el_GR:  Διαχειριστής

en: Agent
el_GR: Τεχνικός

en: Agent Created
el_GR: Τεχνικός

en: Agent Name
el_GR: Όνομα τεχνικού

en: Agent Only Fields
el_GR: Πεδία τεχνικού

en: Agent Roles
el_GR: Αρμοδιότητες τεχνικών

en: Agent Setting
el_GR: Ρύθμιση τεχνικού

en: Agent Settings
el_GR: Ρυθμίσεις τεχνικού

en: Agent Ticket Filters
el_GR: Φίλτρα αιτημάτων τεχνικού

en: Agent Ticket List
el_GR: Λίστα αιτημάτων τεχνικού

en: Agent View
el_GR: Προβολή τεχνικού

en: Agent added successfully.
el_GR: Επιτυχής προσθήκη χρήστη

en: Agent already exist.
el_GR: Ο τεχνικός υπάρχει ήδη

en: Agent deleted successfully.
el_GR: Ο τεχνικός διαγράφηκε επιτυχώς

en: All Tickets
el_GR: Όλα τα αιτήματα

en: All threads in decending order except last reply
el_GR: Πάνω-Κάτω (εκτός τελευταίας απάντησης)

en: Allow Captcha
el_GR: Captcha επιτρέπεται

en: Allow customer to close ticket
el_GR: Ο πελάτης μπορεί να κλείσει το αίτημα

en: Allow guest ticket
el_GR: Αίτημα επισκέπτη

en: Allow rich text editor for guest ticket
el_GR: Δυνατότητα επεξεργασίας εμπλουτισμένου κειμένου για αιτήματα επισκέπτη

en: Allowed
el_GR: Επιτρεπτό

en: Already available in list.
el_GR: Διαθέσιμο ήδη στη σελίδα

en: An error occured while creating category.
el_GR: Ένα σφάλμα παρουσιάστηκε κατά τη δημιουργία κατηγορίας

en: An error occured while creating custom field.
el_GR: Ένα σφάλμα παρουσιάστηκε κατά τη δημιουργία του πεδίου.

en: An error occured while creating email notification.
el_GR: 'Ενα σφάλμα παρουσιάστηκε κατά τη δημιουργία ειδοποίησης μηνύματος ηλ. ταχυδρομείου.

en: An error occured while creating priority.
el_GR: Ένα σφάλμα παρουσιάστηκε κατά τη δημιουργία προτεραιότητας

en: An error occured while creating status.
el_GR: Ένα σφάλμα παρουσιάστηκε κατά τη δημιουργία κατάστασης

en: An error occured while deleting email notification.
el_GR: Ένα σφάλμα παρουσιάστηκε κατά τη διαγραφή της ειδοποίησης μηνύματος ηλ. ταχυδρομείου.

en: Appearance
el_GR: Εμφάνιση

en: Appearance Settings
el_GR: Ρυθμίσεις εμφάνισης

en: Applicable for customer only.
el_GR: Μόνο για πελάτες.

en: Applicable for subscriber role only.
el_GR: Μόνο για εγγεγραμένους χρήστες.

en: Apply Filter
el_GR: Επιβολή φίλτρου

en: Are you sure to close this ticket?
el_GR: Είστε σίγουρος ότι θέλετε να κλείσετε το αίτημα;

en: Are you sure to delete these tickets?
el_GR: Είστε σίγουρος ότι θέλετε να διαγράψετε αυτά τα αιτήματα;

en: Are you sure to delete this thread?
el_GR: Είστε σίγουρος ότι θέλετε να διαγράψετε αυτό το νήμα;

en: Are you sure to restore these tickets?
el_GR: Είστε σίγουρος πως θέλετε να επαναφέρετε αυτά τα αιτήματα;

en: Are you sure to restore this ticket?
el_GR: Είστε σίγουρος ότι θέλετε να επαναφέρετε αυτά τα αιτήματα΄;

en: Are you sure?
el_GR: Είστε σίγουρος/η;

en: Assign Agent
el_GR: Ανάθεση τεχνικού

en: Assign assigned me
el_GR: Καταχώρηση εκχωρημένων σε μένα

en: Assign assigned others
el_GR: Ανάθεση εκχωρημένων σε άλλους

en: Assign unassigned
el_GR: Εκχώρηση μη εκχωρημένων

en: Assigned Agent
el_GR: Επιλεγμένος Τεχνικός

en: Assigned Agents
el_GR: Εκχωρημένοι τεχνικοί

en: Attach file
el_GR: Αρχείο σύνδεσης

en: Attached file type not allowed!
el_GR: Το συνημμένο αρχείο δεν επιτρέπεται!

en: Attachment max filesize(MB)
el_GR: Μάξιμουμ μέγεθος συνημμένου αρχείου (ΜΒ)

en: Attachments
el_GR: Σύνδεσμοι

en: Auto Refresh : Off
el_GR: Αυτόματη ανανέωση: Ανενεργή

en: Auto Refresh : On
el_GR: Αυτόματη ανανέωση: Ενεργή

en: Awaiting agent reply
el_GR: Περιμένοντας απάντηση τεχνικού

en: Awaiting customer reply
el_GR: Περιμένοντας απάντηση πελάτη

en: Background Color
el_GR: Χρώμα πλαισίου

en: Background color
el_GR: Χρώμα πλαισίου

en: Background color of container for all screens including ticket list, open ticket, create ticket, etc.
el_GR: Χρώμα πλαισίου για όλες τις οθόνες συμπεριλαμβανομένων λίστας αιτημάτων, ανοιχτού αιτήματος, δημιουργίας αιτήματος, κλπ.

en: Background color of priority.
el_GR: Χρώμα πλαισίου προτεραιότητας

en: Background color of status.
el_GR: Χρώμα πλαισίου κατάστασης

en: Body for email to send. Use macros for ticket specific details. Macros will get replaced by its value while sending an email.
el_GR: Περιεχόμενο μηνύματος ηλ. ταχυδρομείου για αποστολή. Χρησιμοποιήστε macros για συγκεκριμένες λεπτομέρειες αιτήματος. Τα macros θα αντικατασταθούν από την τιμή τους κατά την αποστολή του μηνύματος ηλ. ταχυδρομείου.

en: Border Color
el_GR: Χρώμα πλαισίου

en: Bottom
el_GR: Κάτω

en: Calender date format
el_GR: Μορφή ημερολογίου

en: Cancel
el_GR: Ακύρωση

en: Cancel Button
el_GR: Άκυρο

en: Category
el_GR: Κατηγορία

en: Category Name
el_GR: Όνομα κατηγορίας

en: Category added successfully.
el_GR: Κατηγορία προστέθηκε επιτυχώς

en: Category deleted successfully.
el_GR: Η κατηγορία διαγράφηκε επιτυχώς

en: Category order saved.
el_GR: Η σειρά κατηγορίας αποθηκεύτηκε επιτυχώς

en: Change Agent Fields
el_GR: Αλλαγή πεδίων τεχνικού

en: Change Raised By
el_GR: Αλλαγή ανάληψης

en: Change Raised By assigned me
el_GR: Αλλαγή ανάληψης εκχωρημένου αιτήματος σε μένα

en: Change Raised By assigned others
el_GR: Αλλαγή ανάληψης σε εκχωρημένο αίτημα σε άλλους

en: Change Raised By unassigned
el_GR: Αλλαγή ανάληψης μη εκχωρημένου αιτήματος

en: Change Status
el_GR: Αλλαγή κατάστασης

en: Change Ticket Status
el_GR: Αλλαγή κατάστασης αιτήματος

en: Change agentonly fields assigned me
el_GR: Αλλαγή πεδίων τεχνικού σε εκχωρημένα σε μένα

en: Change agentonly fields assigned others
el_GR: Αλλαγή πεδίων τεχνικού σε εκχωρημένα σε άλλους

en: Change agentonly fields unassigned
el_GR: Αλλαγή πεδίων τεχνικού σε μη εκχωρημένα αιτήματα

en: Change status assigned me
el_GR: Αλλαγή σε εκχωρημένο

en: Change status assigned others
el_GR: Αλλαγή κατάστασης σε εκχωρημένο σε άλλους

en: Change status unassigned
el_GR: Αλλαγή σε μη εκχωρημένο

en: Change ticket fields assigned me
el_GR: Αλλάγή πεδίων αιτήματος σεεκχωρημένα σε μένα

en: Change ticket fields assigned others
el_GR: Αλλαγή πεδίων αιτήματος σε εκχωρημένα σε άλλους

en: Change ticket fields unassigned
el_GR: Αλλαγή πεδίων εισητηρίου σε μη εκχωρημένα

en: Cheating huh?
el_GR: Κλέβεις ατιμούτσικο;

en: Checkbox
el_GR: Πλαίσιο επιλογής

en: Click Here
el_GR: Πατήστε εδώ

en: Click Here to Login
el_GR: Για είσοδο πατήστε εδώ

en: Clone
el_GR: Πολλαπλασιασμός

en: Clone Ticket
el_GR: Πολλαπλασιασμός αιτήματος

en: Close
el_GR: Κλείσιμο

en: Close Button
el_GR: Κλείσιμο

en: Close Ticket
el_GR: Κλείσιμο αιτήματος

en: Close ticket customer notification
el_GR: Κλείσιμο

en: Close ticket status
el_GR: Κλείσε το αίτημα

en: Closed
el_GR: Κλειστά

en: Color
el_GR: Χρώμα

en: Color of action bar for all screens. This color also gets applied to container border
el_GR: Χρώμα μπάρας ενεργειών για όλες τις οθόνες. Αυτό το χρώμα εφαρμόζεται επίσης και για το πλαίσιο.

en: Conditions
el_GR: Προϋποθέσεις

en: Confirm
el_GR: Επιβεβαίωση

en: Confirm Password
el_GR: Eπαλήθευση κωδικού

en: Continue as Guest
el_GR: Συνέχεια ως επισκέπτης

en: Continue as Guest Button
el_GR: Συνέχεια ως Επισκέπτης

en: Create New Ticket
el_GR: Δημιουργία νέου αιτήματος

en: Create Ticket Button (Action Bar)
el_GR: Δημιουργία αιτήματος (Μπάρα Ενεργειών)

en: Create Ticket Page
el_GR: Δημιουργία σελίδας αιτήματος

en: Create a new User
el_GR: Δημιουργία νέου χρήστη

en: Cron Set-up Information
el_GR: Πληροφορίες ρύθμισης χρονομέτρου

en: Current user email
el_GR: Παρόν Email

en: Current user name
el_GR: Παρόν όνομα χρήστη

en: Custom Fields
el_GR: Προσμαρμοσμένα πεδία

en: Custom Url
el_GR: Προσαρμοσμένο Url

en: Customer
el_GR: Πελάτης

en: Customer Ticket Filters
el_GR: Φίλτρα αιτημάτων πελατών

en: Customer Ticket List
el_GR: Λίστα αιτημάτων πελατών

en: Customer View
el_GR: Προβολή για πελάτες

en: Date
el_GR: Ημέρα

en: Date Created
el_GR: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Date Updated
el_GR: Ημερομηνία ενημέρωσης

en: Default
el_GR: Προκαθορισμένο

en: Default Buttons (Action Bar)
el_GR: Προεπιλογές (Μπάρα Ενεργειών)

en: Default Login
el_GR: Προεπιλεγμένος τρόπος εισόδου

en: Default category can not be deleted.
el_GR: Η προεπιλεγμένη κατηγορία δεν μπορεί να διαγραφεί

en: Default field can not be deleted.
el_GR: Το προκαθορισμένο πεδίο δεν μπορεί να διαγραφεί.

en: Default order by
el_GR: Προκαθορισμένη σειρά

en: Default role can not be deleted.
el_GR: Ο προεπιλεγμένος ρόλος δεν μπορεί να διαγραφεί

en: Default ticket category
el_GR: Προκαθορισμένη κατηγορία αιτήματος

en: Default ticket close status can not be deleted.
el_GR: Η προεπιλεγμένη κατάσταση αιτημάτων δεν μπορεί να διαγραφεί

en: Default ticket priority
el_GR: Προκαθορισμένη προτεραιότητα αιτήματος

en: Default ticket priority can not be deleted.
el_GR: Η προεπιλεγμένη σειρά αιτημάτων δεν μπορεί να διαγραφεί

en: Default ticket status
el_GR: Προκαθορισμένη κατάσταση αιτήματος

en: Default ticket status can not be deleted.
el_GR: Η προεπιλεγμένη κατάσταση αιτημάτων δεν μπορεί να διαγραφεί

en: Delete
el_GR: Διαγραφή

en: Delete This Thread
el_GR: Διαγραφή αυτού του νήματος

en: Delete Ticket
el_GR: Διαγραφή αιτήματος

en: Delete Tickets
el_GR: Διαγραφή αιτημάτων

en: Delete assigned me
el_GR: Διαγραφή εκχωρημένων σε εμένα

en: Delete assigned others
el_GR: Διαγραφή εκχωρημένων σε άλλους

en: Delete this thread
el_GR: Διαγραφή αυτού του νήματος

en: Delete unassigned
el_GR: Διαγραφή μη εκχωρημένων

en: Delete unassigned ticket capability.
el_GR: Διαγραφή μη εκχωρημένων αιτημάτων

en: Deleted
el_GR: Διαγεγραμμένα

en: Deleted successfully.
el_GR: Επιτυχής διαγραφή

en: Description
el_GR: Περιγραφή

en: Description empty!
el_GR: Άδεια περιγραφή!

en: Detailed description of the ticket
el_GR: Λεπτομερής περιγραφή αιτήματος

en: Disable
el_GR: Απενεργοποίηση

en: Download
el_GR: Λήψη

en: Drop Down
el_GR: Αναδυόμενη λίστα

en: Edit Agent
el_GR: Επεξεργασία τεχνικού

en: Edit Agent Role
el_GR: Επεξεργασία αρμοδιότητας τεχνικού

en: Edit Buttons
el_GR: Επεξεργασία

en: Edit Category
el_GR: Επεξεργασία κατηγορίας

en: Edit Form Field
el_GR: Πεδίο επεξεργασίας φόρμας

en: Edit Priority
el_GR: Επεξεργασία προτεραιότητας

en: Edit Status
el_GR: Επεξεργασία κατάστασης

en: Edit Subject
el_GR: Επεξεργασία θέματος

en: Edit This Thread
el_GR: Επεξεργασία αυτού του νήματος

en: Edit Ticket Widget
el_GR: Επεξεργασία υπηρεσίας αιτημάτων

en: Edit agent only field
el_GR: Επεξεργασία πεδίου μόνο για τεχνικό

en: Edit email notification
el_GR: Επεξεργασία ειδοποίησης μηνύματος ηλ.ταχυδρομείου

en: Edit this thread
el_GR: Τροποποίηση νήματος

en: Email Address
el_GR: Διεύθυνση email

en: Email Body
el_GR: Περιεχόμενο μηνύματος ηλ. ταχυδρομείου

en: Email Notification added successfully.
el_GR: H ειδοποίηση email προστέθηκε επιτυχημένα

en: Email Notification clone successfull.
el_GR: Επιτυχής αντιγραφή ειδοποίησης μηνύματος ηλ. ταχυδρομείου.

en: Email Notification delete successfull.
el_GR: Επιτυχής διαγραφή ειδοποίησης μηνύματος ηλ. ταχυδρομείου.

en: Email Notification updated successfully.
el_GR: H ειδοποίηση email ενημερώθηκε επιτυχημένα

en: Email Notifications
el_GR: Ειδοποιήσεις email

en: Email Subject
el_GR: Θέμα μηνύματος ηλ. ταχυδρομείου

en: Emails to send by this name.
el_GR: Αποστολή μηνυμάτων ηλ.ταχυδρομείου από αυτό το όνομα.

en: Emails to send from this email.
el_GR: Αποστολή μηνυμάτων ηλ.ταχυδρομείου από αυτή τη διεύθυνση email.

en: Emails will not be sent to these email addresses. New email should begin on new line.
el_GR: Τα μηνύματα ηλ.ταχυδρομείου δεν θα αποστέλλονται σε αυτές τις διευθύνσεις email. Νέα διεύθυνση email θα πρέπει να ξεκινάει σε νέα γραμμή.

en: Enable
el_GR: Ενεργοποίηση

en: Enable or disable Captcha in ticket form.
el_GR: Ενεργοποίηση/απενεργοποίηση Captcha στη φόρμα αιτήματος

en: Enable or disable GDPR condition on ticket form.
el_GR: Ενεργοποίηση/απενεργοποίηση GDPR στη φόρμα αιτημάτων.

en: Enable or disable Terms and Condition ticket form.
el_GR: Ενεργοποίηση/Απενεργοποίηση Φόρμας "Όροι & Προϋποθέσεις".

en: Enables 'Close Ticket' button for customer inside open ticket screen.
el_GR: Ενεργοποιεί το κουμπί "Κλείσε το αίτημα" για πελάτες μέσα στην ανοιχτή σελίδα του αιτήματος

en: Enables guest ticket facility. Guest will able to create ticket without needing them to have an user account on website. They can create ticket using their name and email address.
el_GR: Επιτρέπει το αίτημα ενός επισκέπτη. Ο επισκέπτης θα μπορεί να καταχωρήσει ένα αίτημα δίχως να έχει λογαριασμό στο site. Δημιουργούν αίτημα χρησιμοποιώντας το όνομα και το Email τους

en: Enter your add-ons license keys here to receive updates for purchased add-ons. If your license key has expired, please renew your license.
el_GR: Εισάγετε εδώ τον κωδικό άδειας του προσθέτου για να λαμβάνετε ενημερώσεις για πρόσθετα που έχετε αποκτήσει. Εάν το κλείδι της άδειας έχει λήξει, παρακαλώ ανανεώστε την άδειά σας

en: Error
el_GR: Σφάλμα

en: Error: file format not supported!
el_GR: Σφάλμα: η μορφή του αρχείου δεν υποστηρίζεται!

en: Error: file size exceeded allowed limit!
el_GR: Σφάλμα: το μέγεθος αρχείου υπερέβει τα επιτρεπτά όρια!

en: Extra Information
el_GR: Πρόσθετες πληροφορίες

en: Extra information about the field. Useful if you want to give instructions or information about the field for agent. Keep this empty if not needed.
el_GR: Πρόσθετες πληροφορίες για το πεδίο. Χρήσιμο εάν επιθυμείτε να δώσετε οδηγίες ή πληροφορίες για το πεδίο στον τεχνικό. Αν δεν είναι απαραίτητες, αφήστε το κενό.

en: Extra information about the field. Useful if you want to give instructions or information about the field in create ticket from. Keep this empty if not needed.
el_GR: Πρόσθετες πληροφορίες για το πεδίο. Χρήσιμο εάν χρειάζεστε να δώσετε οδηγίες ή πληροφορίες για το πεδίο κατά τη δημιουργία φόρμας αιτήματος. Αν δεν είναι απαραίτητες, , αφήστε το κενό.

en: Field Label
el_GR: Τίτλος πεδίου

en: Field Name
el_GR: Όνομα πεδίου

en: Field Options
el_GR: Επιλογές πεδίου.

en: Field Type
el_GR: Τύπος πεδίου

en: Field added successfully.
el_GR: Επιτυχής προσθήκη πεδίου.

en: Field deleted successfully.
el_GR: Επιτυχής διαγραφή πεδίου.

en: File Attachment
el_GR: Σύναψη αρχείου

en: File deleted successfully.
el_GR: Το αρχείο διαγράφηκε επιτυχώς

en: File size exceed allowed limit!
el_GR: Το μέγεθος του αρχείου υπερβαίνει το επιτρεπτό όριο!

en: Filter Widgets
el_GR: Φιλτράρισμα εργαλείων

en: Filter label
el_GR: Τίτλος φίλτρου

en: Filters
el_GR: Φίλτρα

en: Footer
el_GR: Υποσημείωση

en: Forgot your password?
el_GR: Ξεχάσατε τον κωδικό σας;

en: Form field order saved.
el_GR: H εντολή δημιουργίας πεδίου αποθηκεύτηκε.

en: From
el_GR: Από

en: From Email
el_GR: Από Διεύθυνση Email

en: From Name
el_GR: Από Όνομα

en: Full width of Row
el_GR: Ολόκληρο πλάτος της σειράς

en: GDPR Text
el_GR: Κείμενο GDPR

en: General
el_GR: Γενικά

en: General Settings
el_GR: Γενικές ρυθμίσεις

en: Half width of Row
el_GR: Μισό πλάτος της σειράς

en: Header
el_GR: Επικεφαλίδα

en: Hide Filters
el_GR: Απόκρυψη φίλτρων

en: High
el_GR: Υψηλό

en: I agree the %1$s
el_GR: Συμφωνώ για %1$s

en: I am body!
el_GR: Είμαι κορμί!

en: I understand my personal information like Name, Email address, IP address etc will be stored in database.
el_GR: Αποδέχομαι ότι, οι προσωπικές μου πληροφορίες όπως όνομα, διεύθυνση ηλ. ταχυδρομείου, διεύθυνση IP κλπ. θα αποθηκευτούν στη βάση δεδομένων.

en: I'm not a robot
el_GR: Δεν είμαι robot

en: ID
el_GR: Ταυτότητα

en: If disabled, will not be available in create ticket form. This will disable ability of customer to insert while creating ticket but agents can edit these values and remian visible in open ticket
el_GR: Εάν απενεργοποιηθεί, δεν θα είναι διαθέσιμο κατά τη δημιουργία φόρμας αιτήματος. Αυτό θα απενεργοποιήσει τη δυνατότητα του πελάτη να εισάγει καθώς δημιουργεί αίτημα αλλά ο τεχνικός μπορεί να επεξεργαστεί αυτές τις τιμές και να παραμείνουν ορατές στο ανοικτό αίτημα

en: If enabled guest will be able to use rich text editor.
el_GR: Εφόσον έχετε εισέλθει ως επισκέπτης θα μπορείτε να χρησιμοποιείτε την επεξεργασία εμπλουτισμένου κειμένου.

en: Ignore Emails
el_GR: Αγνόηση email

en: Incorrect URL!
el_GR: Λάθος Url!

en: Incorrect email address!
el_GR: Λανθασμένη διεύθυνση email!

en: Insert Macros
el_GR: Εισαγωγή macros

en: Insert category name.
el_GR: Εισάγετε όνομα κατηγορίας

en: Insert category name. Please make sure category name you are entering should not already exist.
el_GR: Εισάγετε όνομα κατηγορίας. Σιγουρευτείτε πως το όνομα που εισάγεται δεν υφίσταται ήδη στη λίστα

en: Insert field label. Please make sure label you are entering should not already exist in agent only as well as ticket form fields.
el_GR: Εισάγετε τίτλο πεδίου. Παρακαλώ επιβεβαιώστε ότι, ο τίτλος που καταχωρείτε δεν υπάρχει ήδη στον τεχνικό, όπως επίσης και στα πεδία της φόρμας αιτημάτων.

en: Insert field label. Please make sure label you are entering should not already exist.
el_GR: Εισάγετε τίτλο πεδίου. Επιβεβαιώστε ότι, ο τίτλος πεδίου που εισάγετε δεν υπάρχει ήδη.

en: Insert field options. New option should begin on new line.
el_GR: Εισάγετε επιλογές πεδίου. Νέα επιλογή πρέπει να ξεκινήσει σε νέα γραμμή.

en: Insert priority name. Please make sure priority name you are entering should not already exist.
el_GR: Εισάγετε όνομα προτεραιότητας. Σιγουρευτείτε πως το όνομα που εισάγεται δεν υφίσταται ήδη στη λίστα

en: Insert status name. Please make sure status name you are entering should not already exist.
el_GR: Εισάγετε όνομα κατάστασης. Σιγουρευτείτε πως το όνομα που εισάγεται δεν υφίσταται ήδη στη λίστα

en: Invalid Action
el_GR: Μη έγκυρη ενέργεια

en: Label
el_GR: Τίτλος

en: Label to represent ticket in email notification subject etc e.g. You may want to use this as a bug tracking then you can label it like issue #123, bug #132 etc. So that it should be  show in issue #123 or Bug #123. Please note this will only work in email subject. If you want to change all places, you will need to translate .pot
el_GR: Τίτλος που εκπροσωπεί αίτημα στο θέμα του Email κλπ. π.χ. Μπορεί να χρειαστεί να το χρησιμοποιήσετε για να βρείτε ιούς και μετά μπορείτε να το χαρακτηρίσετε σαν θέμα #123, ιός #132 κλπ. Έτσι λοιπόν θα εμφανίζει στο θέμα #123 ή ιός #123. Έχετε υπόψιν σας πώς αυτό θα λειτουργήσει στο θέμα του email. Αν θέλετε να αλλάξετε όλα τα σημεία, θα χρειαστεί να μεταφράσετε .pot

en: Last Note
el_GR: Τελευταία σημείωση

en: Last note user email
el_GR: Email χρήστη

en: Last note user name
el_GR: Όνομα χρήστη

en: Last reply
el_GR: Τελευταία απάντηση

en: Last reply user email
el_GR: Email χρήστη

en: Last reply user name
el_GR: Όνομα αποστολέα

en: License
el_GR: Άδεια

en: List order saved.
el_GR: Η σειρά λίστας αποθηκεύτηκε

en: Login Form
el_GR: Φόρμα Εισόδου

en: Low
el_GR: Χαμηλό

en: Maximum attachment size of file to be able to attach for attachment fields.
el_GR: Μάξιμουμ μέγεθος συνημμένου αρχείου ώστε να μπορεί να συναφθεί σε πεδίο συνημμένου

en: Medium
el_GR: Μέσο

en: Mine
el_GR: Δικά μου

en: Modal Title
el_GR: Bοηθητικός τίτλος

en: Modal Window (Popup Screen)
el_GR: Δευτερεύον παράθυρο

en: More Settings
el_GR: Πειρισσότερες ρυθμίσεις

en: NA
el_GR: Κανένας

en: Name
el_GR: Όνομα

en: Need Help? Click Here!
el_GR: Χρειάζεστε βοήθεια; Πατήστε εδώ!

en: New Ticket
el_GR: Νέο αίτημα

en: New Ticket!
el_GR: Νέο αίτημα!

en: New ticket customer confirmation
el_GR: Επιβεβαίωση νέου αιτήματος πελάτη

en: New ticket staff notification
el_GR: Ειδοποίηση προσωπικού

en: No
el_GR: Όχι

en: No Agent fields
el_GR: Κανένα πεδίο τεχνικόυ

en: No Agent only Fields
el_GR: Κανένας τεχνικός μόνο πεδία

en: No Ticket Fields
el_GR: Κανένα πεδίο αιτημάτων

en: No Ticket fields
el_GR: Κανένα πεδίο αιτήματος

en: No add-ons installed. See available add-ons - %1$s.
el_GR: Δεν εγκαταστάθηκε πρόσθετο. Δείτε τα διαθέσιμα πρόσθετα - %1$s

en: No filters found!
el_GR: Δεν βρέθηκαν φίλτρα

en: No matching data
el_GR: Κανένα δεδομένο δεν ταυτοποιήθηκε

en: No matching users
el_GR: Καμία αντιστοιχία χρηστών

en: No tickets found!
el_GR: Δεν βρέθηκε κανένα αίτημα

en: None
el_GR: Κανένας

en: Not Allowed
el_GR: Μη επιτρεπτό

en: Notification Type
el_GR: Είδος Ειδοποίησης

en: Number Only
el_GR: Μόνο αριθμός

en: Number of Tickets shown per page for agent view.
el_GR: Αριθμός αιτημάτων που εμφανίζονται για τον τεχνικό σε κάθε σελίοδα

en: Number of Tickets shown per page for customer view.
el_GR: Αριθμός αιτημάτων που εμφανίζονται σε κάθε σελίδα για τους πελάτες

en: Number of tickets
el_GR: Αριθμός αιτημάτων

en: Open
el_GR: Ανοιχτό

en: Open Ticket Widget
el_GR: Εκκίνηση εργαλείου αιτημάτων

en: Other Reply Form Buttons
el_GR: Φόρμα άλλης απάντησης

en: Password
el_GR: Κωδικός

en: Password and confirm password does not match.
el_GR: Ο κωδικός και η επιβεβαίωση κωδικού δεν ταυτίζονται.

en: Please confirm password!
el_GR: Παρακαλώ επαληθεύστε τον κωδικό σας!

en: Please confirm you are not a robot!
el_GR: Παρακαλώ επιβεβαιώστε πως δεν είστε robot!

en: Please enter correct email address!
el_GR: Παακαλώ εισάγετε έγκυρη διεύθυνση ηλ. ταχυδρομείου!

en: Please enter password!
el_GR: Παρακαλώ εισάγετε κωδικό χρήστη!

en: Please enter username!
el_GR: Παρακαλώ εισάγετε όνομα χρήστη!

en: Please insert your email address
el_GR: Παρακαλώ εισάγετε διεύθυνση ηλ. ταχυδρομείου!

en: Please insert your email.
el_GR: Παρακαλώ εισάγετε email

en: Please insert your name
el_GR: Παρακαλώ εισάγετε όνομα

en: Please insert your name.
el_GR: Παρακαλώ εισάγεται όνομα

en: Please select category.
el_GR: Παρακαλώ επιλέξτε κατηγορία

en: Please select priority.
el_GR: Παρακαλώ επιλέξτε προτεραιότητα

en: Please select width of the field in create ticket form.
el_GR: Παρακαλώ επιλέξτε το πλάτος του πεδίου κατά τη δημιουργία φόρμας αιτήματος.

en: Please sign in
el_GR: Παρακαλώ εγγραφείτε

en: Please wait ...
el_GR: Παρακαλώ περιμένετε ...

en: Post Reply
el_GR: Τοποθέτηση απάντησης

en: Priority
el_GR: Προτεραιότητα

en: Priority Name
el_GR: Όνομα προτεραιότητας

en: Priority added successfully.
el_GR: Προτεραιότητα προστέθηκε επιτυχώς

en: Priority color and background color should not be same.
el_GR: Το χρώμα προτεραιότητας και πλαισίου δεν πρέπει να είναι το ίδιο

en: Priority deleted successfully.
el_GR: Η σειρά διαγράφηκε επιτυχώς

en: Priority order saved.
el_GR: Η σειρά προτεραιότητας αποθηκεύτηκε

en: Private Note
el_GR: Προσωπικό σημείωμα

en: Radio Button
el_GR: Πολλαπλές επιλογές

en: Raised By
el_GR: Αναλήφθηκε από

en: Recipients
el_GR: Παραλήπτες

en: Refresh
el_GR: Ανανέωση

en: Register Button
el_GR: Εγγραφή

en: Register Button
el_GR: Εγγραφή

en: Register Now
el_GR: Εγγραφή τώρα

en: Remember me
el_GR: Απομνημόνευση

en: Removed successfully.
el_GR: Επιτυχής αφαίρεση

en: Reply
el_GR: Απάντηση

en: Reply Thread
el_GR: Απάντηση

en: Reply assigned me
el_GR: Απάντηση εκχωρημένου σε μένα

en: Reply assigned others
el_GR: Απάντηση εκχωρημένου σε άλλους

en: Reply form position
el_GR: Θέση φόρμας απάντησης

en: Reply form position in open ticket page. 'Top' will load reply form above ticket threads and ticket threads will load in decending order. Whereas, 'Bottom' will load reply form below ticket thread and threads loaded in acending order.
el_GR: Θέση φόρμας απάντησης σε ανοιχτή σελίδα αιτήματος. "Πάνω" θα φορτώσει τη φόρμα απάντησης πάνω από τα νήματα του αιτήματος και θα αυτά θα φορτώσουν από πάνω προς τα κάτω. Ενώ, "Κάτω" θα φορτώσει τη φόρμα απάντησης κάτω από τα νήματα του αιτήματος και θα αυτά θα φορτώσουν από κάτω προς τα πάνω

en: Reply ticket notification
el_GR: Ειδοποίηση απάντησης

en: Reply to
el_GR: Απάντηση σε

en: Reply to Closed Tickets
el_GR: Απάντηση σε κλειστά αιτήματα

en: Reply unassigned
el_GR: Απάντηση μη εκχωρημένου

en: Report Thread
el_GR: Aναφορά

en: Required
el_GR: Απαραίτητο

en: Required fields can not be empty!
el_GR: Τα απαιτούμενα αρχεία δεν μπορούν να είναι άδεια!

en: Reset Button
el_GR: Eπαναφορά

en: Reset Default
el_GR: Επαναφορά προεπιλογών

en: Reset Filters
el_GR: Επαναφορά φίλτρων

en: Reset Form
el_GR: Επαναφορά φόρμας

en: Restore
el_GR: Επαναφορά

en: Restore Deleted Tickets
el_GR: Επαναφορά διαγεγραμμένων αιτημάτων

en: Restore Ticket
el_GR: Επαναφορά αιτημάτων

en: Role
el_GR: Ρόλος

en: Save
el_GR: Αποθήκευση

en: Save Changes
el_GR: Αποθήκευση αλλαγών

en: Save Filter
el_GR: Αποθήέυση φίλτρου

en: Save Settings
el_GR: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Saved Filters
el_GR: Αποθηκευμένα φίλτρα

en: Search agent ...
el_GR: Αναζήτηση τεχνικού...

en: Search...
el_GR: Αναζήτηση...

en: Select Field
el_GR: Επιλογή πεδίου

en: Select Role
el_GR: Επιλογή ρόλου

en: Select User
el_GR: Επιλογή χρήστη

en: Select agent role. You can create new role in Agent Roles section if needed.
el_GR: Επιλογή ρόλου τεχνικού. Μπορείς να δημιουργήσεις νέο ρόλο στο "Ρόλοι Τεχνικού" αν χρειαστεί

en: Select conditions to show this field in create ticket form. Visible if no conditions set. Visible if any one of added conditions matches while creating ticket.
el_GR: Επιλέξτε προϋποθέσεις για να εμφανιστεί αυτό το πεδίο κατά τη δημιουργία φόρμας αιτήματος. Ορατό εφόσον δεν έχει οριστεί καμία προϋπόθεση. Ορατό εάν κάποιες από τις προστιθέμενες προϋποθέσεις ταιριάζει όσο δημιουργείται αίτημα

en: Select event to send this email.
el_GR: Επιλογή γεγονότος για την αποστολή αυτού του μηνύματος ηλ. ταχυδρομείου.

en: Select field
el_GR: Επιλογή πεδίου

en: Select field type.
el_GR: Επιλέξτε τύπο πεδίου.

en: Select option
el_GR: Επιλογές

en: Select page in which shortcode is inserted. Create a page with shortcode [supportcandy] if not created yet. Fullwidth page template is recommended.
el_GR: Επιλέξτε σελίδα στην οποία έχει εισαχθεί σύντομος κωδικός. Δημιουργείστε μια σελίδα με σύντομο κωδικό [supportcandy] εφόσον δεν έχει δημιουργηθεί ήδη. Συνίσταται το περίγραμμα σε ολόκληρο το πλάτος της σελίδας

en: Select roles who will receive email notifications. Assigned Agent will be none if type is New Ticket. If you want to automate assign agent for new ticket, you can purchase our <strong>Assign Agent Rules</strong> add-on.
el_GR: Επιλέξτε αυτούς που θα παραλάβουν τις ειδοποιήσεις μηνύματος ηλ. ταχυδρομείου. Ο "Επιλεγμένος Τεχνικός" θα παραμένει κενό αν το είδος είναι "Νέο Αίτημα". Εάν επιθυμείτε την αυτόματη ανάθεση του νέου αιτήματος σε τεχνικό αυτόματα, μπορείτε να προμηθευτείτε το πρόσθετό μας <strong>Assign Agent Rules</strong>.

en: Select statuses for unresolved filter in ticket list.
el_GR: Επιλέξτε καταστάσεις για εκκρεμείς καταστάσεις στη λίστα αιτημάτων

en: Select user to whome you want to make an agent.
el_GR: Επιλογή χρήστη που θα γίνει τεχνικός

en: Select your terms and conditions page.
el_GR: Επιλογή σελίδας "Όροι & Προϋποθέσεις".

en: Selected users can see the widget.
el_GR: Επιλεγμένοι χρήστες μπορούν να δουν το εργαλείο.

en: Settings
el_GR: Ρυθμίσεις

en: Settings saved.
el_GR: Αποθήκευση

en: Short description of the ticket.
el_GR: Συνοπτική περιγραφή αιτήματος

en: Show Filters
el_GR: Εμφάνιση φίλτρων

en: Show/hide ticket widget in open ticket.
el_GR: Εμφάνιση/απόκρυψη εργαλείου αιτημάτων στα ανοιχτά αιτήματα.

en: Sign In Button
el_GR: Είσοδος

en: Sign in
el_GR: Εγγραφή

en: Signature
el_GR: Υπογραφή

en: Status
el_GR: Κατάσταση

en: Status Name
el_GR: Όνομα κατάστασης

en: Status added successfully.
el_GR: Κατάσταση προστέθηκε επιτυχώς

en: Status color and background color should not be same.
el_GR: Το χρώμα κατάστασης και πλαισίου δεν πρέπει να είναι το ίδιο

en: Status deleted successfully.
el_GR: Η κατάσταση διαγράφηκε επιτυχώς

en: Status order saved.
el_GR: Η σειρά κατάστασης αποθηκεύτηκε

en: Status to apply if 'Close Ticket' button clicked for a ticket.
el_GR: Κατάσταση που θα εφαρμοστεί εφόσον το κουμπί "Κλείσε το αίτημα" πατηθεί

en: Subject
el_GR: Θέμα

en: Subject for email to send.
el_GR: Θέμα για το μήνυμα ηλ. ταχυδρομείου που θα σταλεί.

en: Submit
el_GR: Υποβολή

en: Submit Button
el_GR: Καταχώρηση

en: Submit Note
el_GR: Υποβολή σημείωσης

en: Submit Reply
el_GR: Υποβολή απάντησης

en: Submit Reply Button
el_GR: Καταχώριση απάντησης

en: Submit Ticket
el_GR: Υποβολή αιτήματος

en: Success!
el_GR: Επιτυχία!

en: Support
el_GR: Υποστήριξη

en: Support Agents
el_GR: Υποστήριξη τεχνικών

en: Support Page
el_GR: Σελίδα υποστήριξης

en: Tag
el_GR: Ετικέτα

en: Templates
el_GR: Περίγραμμα

en: Term & Conditions & GDPR
el_GR: Όροι & Προϋποθέσεις & GDPR

en: Terms & Canditions
el_GR: Όροι & Προϋποθέσεις

en: Terms Page
el_GR: Σελίδα όρων

en: Text Field
el_GR: Πεδίο κειμένου

en: Text color of container for all screens including ticket list, open ticket, create ticket, etc.
el_GR: Χρώμα κειμένων πλαισίου για όλες τις οθόνες συμπεριλαμβανομένων λίστας αιτημάτων, ανοιχτού αιτήματος, δημιουργίας αιτήματος, κλπ.

en: Text color of priority.
el_GR: Χρώμα κειμένου προτεραιότητας

en: Text color of status.
el_GR: Χρώμα κειμένου κατάστασης

en: Text to show on create ticket page.
el_GR: Κείμενο που εμφανίζεται στη σελίδα δημιουργίας αιτήματος.

en: Text to show on thank you screen.
el_GR: Κείμενο που εμφανίζεται στο ευχαριστήριο μήνυμα

en: Textarea
el_GR: Περιοχή κειμένου

en: Thank you page
el_GR: Ευχαριστούμε

en: Thank you page redirect url
el_GR: Url ανανέωσης ευχαριστήριας σελίδας

en: Thank you text
el_GR: Ευχαριστήριο μήνυμα

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s or %5$supdate now%6$s.
el_GR: Υπάρχει μία νέα έκδοση του %1$s διαθέσιμη. %2$sΠροβολή έκδοσης %3$s λεπτομέρειες%4$s ή %5$s ενημερώστε τώρα%6$s.

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s.
el_GR: Υπάρχει μία νέα έκδοση του %1$s διαθέσιμη. %2$sΠροβολή έκδοσης %3$s λεπτομέρειες%4$s.

en: This category will get applied for newly created ticket.
el_GR: Αυτή η κατηγορία θα εφαρμοστεί σε νέα αιτήματα

en: This email is already registered, please choose another one.
el_GR: Η διεύθυνση email έχει ήδη καταχωρηθεί, παρακαλώ επιλέξτε άλλη.

en: This format will be applicable for input date fields (datepicker) for SupportCandy.
el_GR: Αυτός ο σχεδιασμός θα μπορεί να χρησιμοποιηθεί για εισαγωγή πεδίων ημερομηνίας (επιλογή ημέρας) για το SupportCandy

en: This priority will get applied for newly created ticket.
el_GR: Αυτή η προτεραιότητα θα εφαρμοστεί σε νέα αιτήματα

en: This status will be applied to the ticket if agent or any support staff post reply in ticket. 'Default' will not change status of the ticket in this case.
el_GR: Αυτή η κατάσταση θα εφαρμοστεί εφόσον ο τεχνικός απαντήσει στο αίτημα. "Προκαθορισμένο"  Δεν θα αλλάξει η κατάσταση του αιτήματος σε αυτή την περίπτωση

en: This status will be applied to the ticket if customer post reply in ticket. 'Default' will not change status of the ticket in this case.
el_GR: Αυτή η κατάσταση θα εφαρμοστεί εφόσον ο πελάτης απαντήσει στο αίτημα. "Προκαθορισμένο" Δεν θα αλλάξει η κατάσταση του αιτήματος σε αυτή την περίπτωση

en: This status will get applied for newly created ticket.
el_GR: Αυτή η κατάσταση θα εφαρμοστεί σε νέα αιτήματα

en: This username is already registered. Please choose another one.
el_GR: Το όνομα χρήστη έχει ήδη καταχωρηθεί. Παρακαλώ επιλέξτε άλλο.

en: Ticket
el_GR: Αίτημα

en: Ticket Alice in Email Notification Subject
el_GR: Εναλλακτικό αίτημα στο θέμα Email

en: Ticket Categories
el_GR: Κατηγορίες αιτημάτων

en: Ticket Category
el_GR: Κατηγορία αιτήματος

en: Ticket Fields
el_GR: Πεδία αιτημάτων

en: Ticket Form Fields
el_GR: Φόρμα αιτημάτων

en: Ticket List
el_GR: Λίστα αιτημάτων

en: Ticket List Header
el_GR: Επικεφαλίδα λίστας αιτημάτων

en: Ticket List Item Mouseover
el_GR: Δείκτης πονυικιού λίστας αιτημάτων

en: Ticket Logs
el_GR: Καταγραφές αιτήματος

en: Ticket Notifications
el_GR: Ειδοποιήσεις αιτήματος

en: Ticket Permissions
el_GR: Άδειες αιτημάτων

en: Ticket Priorities
el_GR: Προτεραιότητες αιτημάτων

en: Ticket Reply
el_GR: Απάντηση αιτήματος

en: Ticket Status
el_GR: Κατάσταση αιτήματος

en: Ticket Statuses
el_GR: Κταστάσεις αιτήματος

en: Ticket URL
el_GR: URL αιτήματος

en: Ticket Widget Order  saved.
el_GR: Το αίτημα αποθηκεύτηκε.

en: Ticket Widgets
el_GR: Εργαλεία αιτήματος

en: Ticket assigned to all other agents change Raised By capability.
el_GR: Δυνατότητα αλλαγής ανάληψης εκχωρημένου αιτήματος σε άλλους τεχνικούς

en: Ticket assigned to all other agents change agentonly fields capability.
el_GR: Αλλαγή πεδίου τεχνικού για εκχωρημένο αίτημα σε όλους τους άλλους τεχνικούς

en: Ticket assigned to all other agents change ticket fields capability.
el_GR: Αλλαγή πεδίου αιτήματος εκχωρημένου στους υπόλοιπους τεχνικούς

en: Ticket assigned to all other agents change ticket status capability.
el_GR: Αλλαγή κατάστασης αιτήματος εκχωρημένου στους υπόλοιπους τεχνικούς

en: Ticket assigned to all other agents delete capability.
el_GR: Διαγραφή αιτημάτων εκχωρημένων σε όλους τους άλλους τεχνικούς

en: Ticket assigned to all other agents further assign capability.
el_GR: Περαιτέρω ανάθεση εκχωρημένων αιτημάτων σε άλλους τεχνικούς

en: Ticket assigned to all other agents reply capability.
el_GR: Απάντηση εκχωρημένου αιτήματος σε άλλους τεχνικούς

en: Ticket assigned to all other agents. This will also enable private notes.
el_GR: Αιτήματα εκχωρημένα σε άλλους τεχνικούς. Αυτό θα ενεργοποιήσει επίσης τις ιδιωτικές σημειώσεις

en: Ticket assigned to user himself change Raised By capability.
el_GR: Δυνατότητα αλλαγής ανάληψης εκχωρημένου αιτήματος στον ίδιο το χρήστη

en: Ticket assigned to user himself change agentonly fields capability.
el_GR: Αλλαγή πεδίου τεχνικού για εκχωρημένο αίτημα στον ίδιο το χρήστη

en: Ticket assigned to user himself change ticket fields capability.
el_GR: Αλλαγή πεδίου αιτήματος εκχωρημένου στον ίδιο το χρήστη

en: Ticket assigned to user himself change ticket status capability.
el_GR: Αλλαγη κατάστασης αιτήματος εκχωρημένου στον ίδιο το χρήστη

en: Ticket assigned to user himself delete capability.
el_GR: Διαγραφή εκχωρημένων αιτημάτων στον ίδιο το χρήστη

en: Ticket assigned to user himself further assign capability.
el_GR: Περαιτέρω ανάθεση στον ίδιο τον χρήστη εκχωρημένων αιτημάτων

en: Ticket assigned to user himself reply capability.
el_GR: Απάντηση εκχωρημένου αιτήματος στον ίδιο το χρήστη

en: Ticket assigned to user himself. This will also enable private notes.
el_GR: Αίτημα εκχωρημένο στον ίδιο το χρήστη. Αυτό θα ενεργοποιήσει τις ιδιωτικές σημειώσεις

en: Ticket priority
el_GR: Προτεραιότητα αιτήματος

en: Ticket status after agent reply
el_GR: Κατάσταση αιτήματος μετά την απάντηση του τεχνικού

en: Ticket status after agent reply can not be deleted.
el_GR: Η κατάσταση του αιτήματος μετά την απάντηση του τεχνικού δεν μπορεί να διαγραφεί

en: Ticket status after customer reply
el_GR: Κατάσταση αιτήματος μετά την απάντηση του πελάτη

en: Ticket status after customer reply can not be deleted.
el_GR: Η κατάσταση αιτήματος έπειτα από την απάντηση του πελάτη δεν μπορεί να διαγραφεί

en: Tickets
el_GR: Αιτήματα

en: Tickets are loaded by selected order for agent view by default.
el_GR: Τα αιτήματα εμφανίζονται με την επιλεγμένη σειρά του τεχνικού από προεπιλογή

en: Tickets are loaded by selected order for customer view by default.
el_GR: Τα αιτήματα εμφανίζονται με την επιλεγμένη σειρά για πελάτες από προεπιλογή

en: Title
el_GR: Τίτλος

en: Title to show in notification list. Please make sure title you are entering is not already available in other notifications.
el_GR: Τίτλος που εμφανίζεται στη λίστα ειδοποιήσεων. Παρακαλώ επβεβαιώστε ότι, ο τίτλος που εισάγετε δεν υπάρχει ήδη.

en: To
el_GR: Προς

en: To run cron please execute the following command per minute with your cron:
el_GR: Για να λειτουργήσει το χρονόμετρο παρακαλώ εκτελείτε κάθε λεπτό την παρακάτω εντολή με το χρονόμετρό σας

en: Top
el_GR: Πάνω

en: Type
el_GR: Είδος

en: Unassigned
el_GR: Μη εκχωρημένα

en: Unassigned change agentonly fields capability.
el_GR: Αλλαγή πεδίου τεχνικού μη εκχωρημένου αιτήματος

en: Unassigned change ticket fields capability.
el_GR: Αλλαγή πεδίου μη εκχωρημένου αιτήματος

en: Unassigned ticket assign agent capability.
el_GR: Δυνατότητα ανάθεσης μη εκχωρημένου αιτήματος από τεχνικό

en: Unassigned ticket change raised by capability.
el_GR: Δυνατότητα αλλαγής ανάληψης μη εκχωρημένου αιτήματος

en: Unassigned ticket list visibility.
el_GR: Ορατότητα λίστας μη εκχωρημένων αιτημάτων

en: Unassigned ticket reply capability.
el_GR: Απάντηση μη εκχωρημένου αιτήματος

en: Unassigned ticket status change capability.
el_GR: Αλλαγή κατάστασης μη εκχωρημένου αιτήματος

en: Unresolved
el_GR: Μη επιλυμένα

en: Unresolved Statuses
el_GR: Εκκρεμείς καταστάσεις

en: Url to redirect in case you want to show your custom thank you page. Keep this empty to show above default thank you messege.
el_GR: Url για ανανέωση σε περίπτωση που θες να δείξεις το προσαρμοσμένο ευχαριστήριο μήνυμα σας. Αφήστε το κενό για να εμφανιστεί το προκαθορισμένο ευχαριστήριο μηνυμα

en: User Registration
el_GR: Εγγραφή Χρήστη

en: User Registration Method
el_GR: Μέθοδος εγγραφής χρήστη

en: Username
el_GR: Όνομα χρήστη

en: Username or email
el_GR: Όνομα χρήστη ή Email

en: View assigned me
el_GR: Προβολή εκχωρημένων σε μένα

en: View assigned others
el_GR: Προβολή εκχωρημένων σε άλλους

en: View unassigned
el_GR: Προβολή μη εκχωρημένων

en: Visibility
el_GR: Ορατότητα

en: Whether this field is medatory or optional. Yes indicates mendatory whereas no indicates optional.
el_GR: Εφόσον αυτό το πεδίο είναι υποχρεωτικό ή προαιρετικό. "Ναι" σημαίνει υποχρεωτικό, "Όχι" σημαίνει προαιρετικό.

en: Width
el_GR: Πλάτος

en: Yes
el_GR: Ναι

en: You are not authorized to view this ticket.
el_GR: Δεν σας επιτρέπεται να δείτε αυτό το αίτημα

en: You do not have permission to install plugin updates
el_GR: Δεν έχετε την άδεια να εγκαταστήσετε πρόσθετες ενημερώσεις

en: Your Email
el_GR: Το Email σας

en: Your Name
el_GR: Το όνομά σας

en: Your ticket has been closed!
el_GR: Το αίτημά σας έχει κλείσει

en: Your ticket has been created successfully!
el_GR: Το αίτημά σας δημιουργήθηκε επιτυχώς!

en: added note %1$s
el_GR: Σημείωση που προστέθηκε %1$s

en: assign agent changed to %1$s
el_GR: Τεχνικός ανάθεσης άλλαξε σε %1$s

en: category changed to %1$s
el_GR: Αλλαγή κατηγορίας σε %1$s

en: days
el_GR: Ημέρες

en: done
el_GR: Ολοκληρώθηκε

en: hours
el_GR: Ώρες

en: just now
el_GR: μόλις τώρα

en: minutes
el_GR: Λέπτα

en: months
el_GR: Μήνες

en: priority changed to %1$s
el_GR: Aλλαγή προτεραιότητας σε %1$s

en: replied %1$s
el_GR: Αναφέρθηκ %1$s

en: reported %1$s
el_GR: Αναφέρθηκε %1$s

en: seconds
el_GR: Δεύτερα

en: status changed to %1$s
el_GR: Αλλάγη κατάστασης σε %1$s

en: ticket_widget changed to %1$s
el_GR: ticket_widget άλλαξε σε %1$s

en: updated successfully.
el_GR: Επιτυχής ενημέρωση.

en: weeks
el_GR: Εβδομάδες

en: years
el_GR: Χρόνια
