SupportCandy - en to cs translation catalogue (627 entries)

en:  Default Login on support page.
cs: Výchozí přihlášení na stránce odborné pomoci.

en:  Individual Ticket Page
cs: Stránka jednotlivých tickeů

en: %1$s changed %2$s from %3$s to %4$s
cs: %1$s změnil %2$s od %3$s do %4$s

en: %1$s changed %2$s to %3$s
cs: %1$s změnil %2$s na %3$s

en: %1$s changed assign agent from %2$s to %3$s
cs: %1$s změnil přiřazení agenta z %2$s na %3$s

en: %1$s changed assign agent to %2$s
cs: %1$s změnil přiřazení agenta na %2$s

en: %1$s changed category from %2$s to %3$s
cs: %1$s změnil kategorii z %2$s na %3$s

en: %1$s changed category to %2$s
cs: %1$s změnil kategorii na %2$s

en: %1$s changed priority from %2$s to %3$s
cs: %1$s změnil prioritu z %2$s na %3$s

en: %1$s changed priority to %2$s
cs: %1$s změnil prioritu na %2$s

en: %1$s changed raised by from %2$s to %3$s
cs: %1$s změněn zvýšen z %2$s na %3$s

en: %1$s changed raised by to %2$s
cs: %1$s změněn povýšen na %2$s

en: %1$s changed status from %2$s to %3$s
cs: %1$s změnil stav z %2$s na %3$s

en: %1$s changed status to %2$s
cs: %1$s změnil stav na %2$s

en: %1$s changed ticket_widget to %2$s
cs: %1$s změnil ticket_widget na %2$s

en: %1$s changed to %2$s
cs: %1$s byl změněn na %2$s

en: %1$s for steps to get Site Key and Secret Key for Google Recaptcha.
cs: %1$s pro postup získání klíče webu a tajného klíče pro Google Recaptcha.

en: %1$s removed %2$s
cs: %1$s odebráno %2$s

en: %d %s ago
cs: před %d %s

en: (Optional) Email will only send when all condition matches.
cs: ( Volitelné ) E-maily budou odeslány pouze v případě shody všech podmínek.

en: (Optional) Enter additional recipient email address. One email per line.
cs: ( Volitelné ) Zadejte e-mailovou adresu dalšího příjemce. Jeden email na řádek.

en: (Optional) When recipients reply to the notification from their inbox, reply will be sent to this email address.
cs: ( Volitelné ) Jakmile příjemci odpoví na oznámení ze své doručené pošty, bude na tuto e-mailovou adresu odeslána odpověď.

en: (all agents)
cs: (všichni agenti)

en: +Add New
cs: Přidat nový

en: 1/3 width of Row
cs: 1/3 šířka řádku

en: <i>Set cron in your hosting control panel to execute below command every minute -</i>
cs: <i>Nastavte cron v ovládacím panelu hostování tak, aby každou minutu provedl následující příkaz-</i>

en: <p><strong>{last_reply_user_name}</strong> wrote:</p><p>{last_reply}</p><p>{ticket_url}</p><p>{ticket_history}</p>
cs: <p><strong>{last_reply_user_name}</strong> napsal:</p><p>{last_reply}</p><p>{ticket_url}</p><p>{ticket_history}</p>

en: <p>Dear {customer_name},</p><p>Thank you for creating a ticket. We confirm that we have received your ticket and you will soon hear back from us.</p><p>Your ticket id is #{ticket_id}. You will get an email notification after we post a reply to your ticket. However, in case the email notification fails, then you can check your ticket status at the link below:</p><p>{ticket_url}</p>
cs: <p>Vážený {customer_name},</p><p>Děkujeme vám za vytvoření letenky. Potvrzujeme, že jsme obdrželi váš ticket.

en: <p>Dear {customer_name},</p><p>Thank you for creating ticket. We confirm that we have received your ticket and you will soon here back from us.</p><p>Your ticket id is #{ticket_id}. You will get email notification after we post reply in your ticket but in case email notification failed, you can check your ticket status on below link:</p><p>{ticket_url}</p>
cs: <p>Vážený {customer_name},</p><p>Děkujeme vám za vytvoření lístku. Potvrzujeme, že jsme obdrželi váš lístek a Vy se brzy vrátíte k nám.</p><p>

en: <p>Dear {customer_name},</p><p>We have received your ticket and confirmation has been sent to your email address&nbsp;{customer_email}.</p><p>Your ticket id is #{ticket_id}. You will get email notification after we post reply in your ticket but in case email notification failed, you can check your ticket status on below link:</p><p>{ticket_url}</p>
cs: <p>Vážený {customer_name},</p><p>Obdrželi jsme váš ticket a potvrzení bylo odesláno na vaši e-mailovou adresu {customer_email}.</p>

en: <p>Dear {customer_name},</p><p>Your ticket #{ticket_id} has been closed. We hope you are satisfied with our support.</p><p>If you have some further queries on this ticket, please feel free to reply same ticket. For queries not related to this ticket, please create new ticket.</p><p>{ticket_url}</p>
cs: <p>Vážený {customer_name},</p><p>Váš ticket # {ticket_id} byl uzavřen. Doufáme, že budete s naší podporou spokojeni.</p>

en: <p>You have received new ticket from&nbsp;<strong>{customer_name}</strong>!</p><p>Below are details of the ticket:</p><p><strong>Subject:</strong>&nbsp;{ticket_subject}</p><p><strong>Description:</strong></p><p>{ticket_description}</p><p>{ticket_url}</p>
cs: <p>Obdrželi jste nový ticket od <strong>{customer_name}</strong>!</p><p>Níže jsou uvedeny podrobnosti o ticketu:</p><p><strong>Předmět:</strong>& nbs

en: Action
cs: Akce

en: Action Bar Color
cs: Barva pruhu akcí

en: Action Button
cs: Tlačítko Akce

en: Actions
cs: Akce

en: Add
cs: Přidat

en: Add New Agent
cs: Přidat nového agenta

en: Add New Category
cs: Přidat novou kategorii

en: Add New Form Field
cs: Přidat nové pole formuláře

en: Add New Priority
cs: Přidat novou prioritu

en: Add New Role
cs: Přidat novou roli

en: Add New Status
cs: Přidat nový stav

en: Add Note
cs: Přidat poznámku

en: Add filter item
cs: Přidat položku filtru

en: Add list item
cs: Přidat položku seznamu

en: Add new agent only field
cs: Přidat pouze nové pole agenta

en: Add new email notification
cs: Přidat oznámení o novém e-mailu

en: Added successfully.
cs: Byl úspěšně přidán.

en: Additional Recipients
cs: Další příjemci

en: Administrator
cs: Správce

en: Advance Filter Apply Button
cs: Tlačítko použít rozšířený filtr.

en: Advance Filter Close Button
cs: Tlačítko Zavřít Rozšířený Filtr

en: Advance Filter Save Button
cs: Tlačítko Uložit rozšířený filtr

en: Advanced Settings
cs: Upřesňující nastavení

en: Agent Created
cs: Agent vytvořen

en: Agent Name
cs: Název agenta

en: Agent Only Fields
cs: Pole pouze pro agenta

en: Agent Roles
cs: Role agenta

en: Agent Setting
cs: Nastavení agenta

en: Agent Settings
cs: Nastavení agenta

en: Agent Ticket Filters
cs: Filtry ticketu agenta

en: Agent Ticket List
cs: Seznam ticketů agentů

en: Agent View
cs: Zobrazení agenta

en: Agent added successfully.
cs: Agent byl úspěšně přidán.

en: Agent already exist.
cs: Agent již existuje.

en: Agent deleted successfully.
cs: Agent byl úspěšně odstraněn.

en: Align
cs: Zarovnání

en: All Tickets
cs: Všechny tickety

en: All threads in decending order except last reply
cs: Všechny podprocesy v pořadí s výjimkou poslední odpovědi

en: Allow Captcha
cs: Povolit CAPTCHA

en: Allow Reply Confirmation
cs: Povolit Potvrzení Odpovědi

en: Allow customer to close ticket
cs: Povolit zákazníkovi uzavření ticketu

en: Allow guest ticket
cs: Povolit ticket hosta

en: Allow rich text editor for guest ticket
cs: Povolit Editor formátovaného textu pro ticket hosta

en: Allowed
cs: Povoleno

en: Already available in list.
cs: Je již k dispozici v seznamu.

en: An error occured while creating category.
cs: Při vytváření kategorie došlo k chybě.

en: An error occured while creating custom field.
cs: Při vytváření vlastního pole došlo k chybě.

en: An error occured while creating email notification.
cs: Při vytváření oznámení e-mailem došlo k chybě.

en: An error occured while creating priority.
cs: Při vytváření priority došlo k chybě.

en: An error occured while creating status.
cs: Při vytváření stavu došlo k chybě.

en: An error occured while deleting email notification.
cs: Při odstraňování upozornění e-mailem došlo k chybě.

en: Anyone can see
cs: Zobrazit může kdokoliv

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Appearance Settings
cs: Nastavení vzhledu

en: Applicable for customer only.
cs: Platí pouze pro odběratele.

en: Applicable for subscriber role only.
cs: Platí pouze pro roli účastníka.

en: Apply Filter
cs: Použít filtr

en: Are you sure to close this ticket?
cs: Opravdu chcete uzavřít tento ticket?

en: Are you sure to delete these tickets permanently?
cs: Opravdu chcete tyto tickety odstranit natrvalo?

en: Are you sure to delete these tickets?
cs: Opravdu chcete tyto tickety odstranit?

en: Are you sure to delete this thread?
cs: Opravdu chcete odstranit tento podproces?

en: Are you sure to delete this ticket permanently?
cs: Opravdu chcete trvale odstranit tento ticket?

en: Are you sure to restore these tickets?
cs: Opravdu chcete obnovit tyto tickety?

en: Are you sure to restore this ticket?
cs: Opravdu chcete obnovit tento ticket?

en: Are you sure?
cs: Opravdu?

en: Assign Agent
cs: Přiřadit agenta

en: Assign assigned me
cs: Přiřadit přiřazení

en: Assign assigned others
cs: Přiřazení přiřazených ostatních

en: Assign unassigned
cs: Přiřadit nepřiřazené

en: Assigned Agent
cs: Přiřazený Agent

en: Assigned Agents
cs: Přiřazení agenti

en: Attach file
cs: Připojit soubor

en: Attached file type not allowed!
cs: Připojený typ souboru není povolen!

en: Attachment max filesize(MB)
cs: Maximální velikost souboru přílohy ( MB )

en: Attachments
cs: Přílohy

en: Auto Refresh : Off
cs: Automatická aktualizace: Vypnuto

en: Auto Refresh : On
cs: Automatická aktualizace: Zapnuto

en: Awaiting agent reply
cs: Čeká na odpověď agenta

en: Awaiting customer reply
cs: Čekání na odpověď zákazníka

en: BCC (Comma separated list)
cs: BCC - Skrytý ( seznam oddělený čárkami )

en: Background Color
cs: Barva pozadí

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Background color of container for all screens including ticket list, open ticket, create ticket, etc.
cs: Barva pozadí kontejneru pro všechny obrazovky včetně seznamu ticketů, otevřených ticketů, vytvoření ticketu atd.

en: Background color of priority.
cs: Barva pozadí priority.

en: Background color of status.
cs: Barva pozadí stavu.

en: Blockquote
cs: Bloková nabídka

en: Body for email to send. Use macros for ticket specific details. Macros will get replaced by its value while sending an email.
cs: Tělo pro odeslání e-mailu Použití maker pro podrobné informace o ticketech. Při odesílání e-mailu budou makra nahrazena její hodnotou.

en: Bold
cs: Tučné

en: Border Color
cs: Barva ohraničení

en: Bottom
cs: Dolní části

en: Bulleted list
cs: Seznam s odrážkami

en: Calender date format
cs: Formát data kalendáře

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Cancel Button
cs: Tlačítko Storno

en: Category
cs: Kategorie

en: Category Name
cs: Název kategorie

en: Category added successfully.
cs: Kategorie byla úspěšně přidána.

en: Category deleted successfully.
cs: Kategorie byla úspěšně odstraněna.

en: Category order saved.
cs: Pořadí kategorií bylo uloženo.

en: Change Agent Fields
cs: Změnit pole agenta

en: Change Raised By
cs: Změna vyvolána pro

en: Change Raised By assigned me
cs: Změna vyvolena přiřazením

en: Change Raised By assigned others
cs: Změna vyvolena přiřazenými jinými uživateli

en: Change Raised By unassigned
cs: Změna vyvolána nepřidělenou

en: Change Status
cs: Změnit stav

en: Change Ticket Category
cs: Změnit kategorii ticketu

en: Change Ticket Priority
cs: Změnit prioritu ticketu

en: Change Ticket Status
cs: Změnit stav ticketu

en: Change agentonly fields assigned me
cs: Změnit pouze pole přiřazená agenty

en: Change agentonly fields assigned others
cs: Změna polí přiřazených jiným agentům

en: Change agentonly fields unassigned
cs: Změnit pouze pole, která nejsou přiřazena

en: Change status assigned me
cs: Byl přiřazen ke změně stavu

en: Change status assigned others
cs: Změnit stav přiřazeno ostatním

en: Change status unassigned
cs: Změnit nepřiřazený stav

en: Change ticket fields assigned me
cs: Změna polí ticketů přiřazených mně

en: Change ticket fields assigned others
cs: Změna polí ticketů přiřazených jiným uživatelům

en: Change ticket fields unassigned
cs: Změna nepřiřazených polí ticketu

en: Cheating huh?
cs: Podvod, co?

en: Checkbox
cs: Pole výběru

en: Click Here
cs: Klepněte sem

en: Click Here to Login
cs: Přihlaste se klepnutím sem.

en: Click here to go to support page
cs: Kliknutím sem přejdete na stránku odborné pomoci.

en: Clone
cs: Klon

en: Clone Ticket
cs: Klonovací ticket

en: Close
cs: Zavřete

en: Close Button
cs: Tlačítko Zavřít

en: Close Ticket
cs: Uzavřít ticket

en: Close ticket customer notification
cs: Oznámení o uzavření ticketu odběratele

en: Close ticket status
cs: Uzavřít stav ticketu

en: Closed
cs: Uzavřené

en: Color
cs: Barev

en: Color of action bar for all screens. This color also gets applied to container border
cs: Barva pruhu akcí pro všechny obrazovky. Tato barva se také aplikuje na okraj kontejneru

en: Conditions
cs: Podmínky

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Confirm Password
cs: Potvrdit Heslo

en: Continue as Guest
cs: Pokračovat jako host

en: Continue as Guest Button
cs: Tlačítko pokračovat jako Host.

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Create New Ticket
cs: Vytvořit nový ticket

en: Create Ticket Button (Action Bar)
cs: Tlačítko vytvořit ticket ( panel akcí )

en: Create Ticket Page
cs: Vytvořit stránku ticket

en: Create a new User
cs: Vytvořit nového Uživatele

en: Cron Method
cs: Metoda Cron

en: Cron Set-up Information
cs: Informace o nastavení cron

en: Cron Setting
cs: Nastavení Cron

en: Current user email
cs: Aktuální uživatelský email

en: Current user name
cs: Aktuální uživatelské jméno

en: Custom Fields
cs: Vlastní pole

en: Custom Url
cs: Vlastní adresa URL

en: Customer
cs: Zákazník

en: Customer Ticket Filters
cs: Filtry ticketu zákazníka

en: Customer Ticket List
cs: Seznam ticketů zákazníka

en: Customer View
cs: Zobrazení zákazníka

en: Date
cs: Datum

en: Date Created
cs: Datum vytvoření

en: Date Updated
cs: Datum aktualizace

en: Default
cs: Výchozí

en: Default Buttons (Action Bar)
cs: Výchozí tlačítka ( panel akcí )

en: Default Login
cs: Výchozí přihlášení

en: Default category can not be deleted.
cs: Výchozí kategorii nelze odstranit.

en: Default field can not be deleted.
cs: Výchozí pole nelze odstranit.

en: Default order by
cs: Výchozí pořadí podle

en: Default role can not be deleted.
cs: Výchozí roli nelze odstranit.

en: Default show/hide filters on ticket list on page load.
cs: Výchozí zobrazení/skrytí filtrů na seznamu ticketů při načtení stránky.

en: Default ticket category
cs: Výchozí kategorie ticketu

en: Default ticket close status can not be deleted.
cs: Výchozí stav uzavření ticketu nelze odstranit.

en: Default ticket priority
cs: Výchozí priorita ticketu

en: Default ticket priority can not be deleted.
cs: Výchozí priorita ticketu nemůže být odstraněna.

en: Default ticket status
cs: Výchozí stav ticketu

en: Default ticket status can not be deleted.
cs: Výchozí stav lístku nelze odstranit.

en: Delete
cs: Odstranit

en: Delete Permanently
cs: Trvale Odstranit

en: Delete This Thread
cs: Odstranit toto vlákno

en: Delete Ticket
cs: Smazat ticket

en: Delete Ticket Permanently
cs: Trvalé smazání ticketu

en: Delete Tickets
cs: Odstranit tickety

en: Delete Tickets Permanently
cs: Trvale Odstranit Ticket

en: Delete assigned me
cs: Odstranit přiřazené

en: Delete assigned others
cs: Odstranit přiřazené ostatní

en: Delete this thread
cs: Odstranit toto vlákno

en: Delete unassigned
cs: Odstranit nepřiřazené

en: Delete unassigned ticket capability.
cs: Odstranit nepřidělenou možnost ticketu.

en: Deleted
cs: Odstraněno

en: Deleted successfully.
cs: Odstranění proběhlo úspěšně.

en: Description
cs: Popis

en: Description empty!
cs: Popis je prázdný!

en: Detailed description of the ticket
cs: Podrobný popis ticketu

en: Disable
cs: Zakázat

en: Don't notify owner
cs: Neupozorní vlastníka

en: Download
cs: Ke stažení

en: Drop Down
cs: Rozevírací

en: Edit Agent
cs: Upravit agenta

en: Edit Agent Role
cs: Upravit roli agenta

en: Edit Buttons
cs: Tlačítka Upravit

en: Edit Category
cs: Upravit kategorii

en: Edit Form Field
cs: Upravit pole formuláře

en: Edit Priority
cs: Upravit prioritu

en: Edit Status
cs: Upravit stav

en: Edit Subject
cs: Upravit předmět

en: Edit This Thread
cs: Upravit toto vlákno

en: Edit Ticket Widget
cs: Upravit Widget Ticketu

en: Edit agent only field
cs: Upravit pole pouze agenta

en: Edit email notification
cs: Upravit oznámení e-mailem

en: Edit this thread
cs: Upravit toto vlákno

en: Email Address
cs: Elektronická adresa

en: Email Body
cs: Tělo e-mailu

en: Email Notification added successfully.
cs: Oznámení o e-mailu bylo úspěšně přidáno.

en: Email Notification clone successfull.
cs: Klon e-mailového oznámení byl úspěšný.

en: Email Notification delete successfull.
cs: Odstranění upozornění e-mailem proběhlo úspěšně.

en: Email Notification updated successfully.
cs: Upozornění e-mailem bylo úspěšně aktualizováno.

en: Email Notifications
cs: Upozornění e-mailem

en: Email Subject
cs: Předmět e-mailu

en: Emails to send by this name.
cs: Emaily odesílané tímto jménem.

en: Emails to send from this email.
cs: E-maily odesílané z tohoto e-mailu.

en: Emails will not be sent to these email addresses. New email should begin on new line.
cs: Emaily nebudou odeslány na tyto e-mailové adresy. Nový email by měl začínat na novém řádku.

en: Enable
cs: Povolit

en: Enable or disable Captcha in ticket form.
cs: Povolit nebo zakázat CAPTCHA ve formuláři ticketu.

en: Enable or disable GDPR condition on ticket form.
cs: Povolit nebo zakázat podmínku GDPR na formuláři ticketu.

en: Enable or disable Terms and Condition ticket form.
cs: Povolení nebo zakázání formuláře ticketu Obchodních podmínek.

en: Enable or disable personal data retention policy .
cs: Povolení nebo zakázání zásad uchovávání osobních údajů.

en: Enable or disable personal information in ticket form.
cs: Povolení nebo zakázání osobních údajů ve formuláři ticketu.

en: Enable/Disable attachement for guest in create ticket.
cs: Povolit/zakázat přihlášení pro vytvoření ticketu hostem.

en: Enable/Disable logout button on ticket list action bar.
cs: Povolit/Zakázat tlačítko Odhlásit se na panelu akcí seznamu ticketů.

en: Enables 'Close Ticket' button for customer inside open ticket screen.
cs: Zapne pro odběratele na obrazovce otevřeného ticketu tlačítko uzavřít ticket.

en: Enables guest ticket facility. Guest will able to create ticket without needing them to have an user account on website. They can create ticket using their name and email address.
cs: Umožňuje používat tickety pro hosty. Hosté budou moci vytvořit ticket, aniž by museli mít na webu uživatelský účet.

en: Enter Secret Key
cs: Zadat tajný klíč

en: Enter Site Key
cs: Zadat klíč webu

en: Enter secret key
cs: Zadej tajný klíč

en: Enter site key
cs: Zadej klíč webu

en: Enter your add-ons license keys here to receive updates for purchased add-ons. If your license key has expired, please renew your license.
cs: Zde zadejte licenční klíče doplňků, které vám budou dostávat aktualizace pro nakoupené doplňky. Pokud platnost licenčního klíče vypršela, obnovte prosím svou licenci.

en: Error
cs: Chyba

en: Error: file format not supported!
cs: Chyba: formát souboru není podporován.

en: Error: file size exceeded allowed limit!
cs: Chyba: velikost souboru překročila povolený limit.

en: External
cs: Externí

en: Extra Information
cs: Další informace

en: Extra information about the field. Useful if you want to give instructions or information about the field for agent. Keep this empty if not needed.
cs: Další informace o poli Užitečné, pokud chcete poskytnout pokyny nebo informace o poli pro agenta. Ponechat prázdné ...

en: Extra information about the field. Useful if you want to give instructions or information about the field in create ticket from. Keep this empty if not needed.
cs: Další informace o poli Užitečné, pokud chcete poskytnout instrukce nebo informace o poli v aplikaci pro vytvoření ticketu.

en: Field Label
cs: Popisek pole

en: Field Name
cs: Název pole

en: Field Options
cs: Možnosti pole

en: Field Type
cs: Typ pole

en: Field added successfully.
cs: Pole bylo úspěšně přidáno.

en: Field deleted successfully.
cs: Pole bylo úspěšně odstraněno.

en: File Attachment
cs: Soubor jako příloha

en: File deleted successfully.
cs: Soubor byl úspěšně odstraněn.

en: File size exceed allowed limit!
cs: Velikost souboru překračuje povolený limit.

en: Filter Widgets
cs: Filtr Widgetů

en: Filter label
cs: Popisek filtru

en: Filters
cs: Filtry

en: First Name
cs: Jméno

en: Footer
cs: Zápatí

en: Forgot your password?
cs: Zapomněli jste heslo?

en: Form field order saved.
cs: Pořadí polí formuláře bylo uloženo.

en: From
cs: Z

en: From Email
cs: Z e-mailu

en: From Name
cs: Z názvu

en: Full width of Row
cs: Plná šířka řádku

en: GDPR Text
cs: Text GDPR

en: General
cs: Obecné

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: Guest can upload files
cs: Host může odesílat soubory

en: Half width of Row
cs: Poloviční šířka řádku

en: Header
cs: Záhlaví

en: Hide
cs: Skrýt

en: Hide Filters
cs: Skrýt filtry

en: High
cs: Vysoká

en: I agree the %1$s
cs: Souhlasím s %1$s

en: I agree the Terms & Conditions.
cs: Souhlasím s obchodními podmínkami.

en: I am body!
cs: Jsem tělo!

en: I understand my personal information like Name, Email address, IP address etc will be stored in database.
cs: Chápu své osobní údaje, jako je jméno, e-mailová adresa, adresa IP atd., budou uloženy v databázi.

en: I'm not a robot
cs: Nejsem robot

en: If disabled, will not be available in create ticket form. This will disable ability of customer to insert while creating ticket but agents can edit these values and remian visible in open ticket
cs: Pokud je zakázána, nebude k dispozici ve formuláři pro vytvoření lístku. Tím zakážete možnost vložení zákazníka při vytváření ticketu, ale agenti je mohou upravovat.

en: If enabled guest will be able to use rich text editor.
cs: Je-li povolen Host, bude moci používat editor formátovaného textu.

en: If you enable this setting then all tickets will be visible to all users and they can reply to each others tickets.
cs: Pokud toto nastavení zapnete, budou všechny tickety viditelné všem uživatelům a mohou odpovídat na všechny ostatní tickety.

en: If you enable this setting, it will ask confirmation before submitting reply.
cs: Pokud toto nastavení povolíte, bude před odesláním odpovědi vyžadováno potvrzení.

en: Ignore Emails
cs: Ignorovat emaily

en: Image
cs: Obrázek

en: In words (eg. 1 min ago)
cs: Slovy (např. před 1 min.)

en: Incorrect URL!
cs: Nesprávná adresa URL!

en: Incorrect email address!
cs: Nesprávná e-mailová adresa!

en: Insert Macros
cs: Vložit makra

en: Insert category name.
cs: Vložte název kategorie.

en: Insert category name. Please make sure category name you are entering should not already exist.
cs: Vložte název kategorie. Ujistěte se, že název kategorie, který zadáváte, již neexistuje.

en: Insert field label. Please make sure label you are entering should not already exist in agent only as well as ticket form fields.
cs: Vložit popisek pole Ujistěte se prosím, že štítek, který zadáváte, již neexistuje pouze v agentovi a také v polích formuláře s tickety.

en: Insert field label. Please make sure label you are entering should not already exist.
cs: Vložit popisek pole Ujistěte se prosím, že štítek, který zadáváte, již neexistuje.

en: Insert field options. New option should begin on new line.
cs: Umožňuje vložit možnosti pole. Nová možnost by měla začínat na novém řádku.

en: Insert priority name. Please make sure priority name you are entering should not already exist.
cs: Vloží název priority. Ujistěte se, že název priority, který zadáváte, již neexistuje.

en: Insert status name. Please make sure status name you are entering should not already exist.
cs: Vložit název stavu Přesvědčte se, zda název stavu, který zadáváte, již neexistuje.

en: Invalid Action
cs: Neplatná akce

en: Italic
cs: Kurzíva

en: Label
cs: Popisek

en: Label to represent ticket in email notification subject etc e.g. You may want to use this as a bug tracking then you can label it like issue #123, bug #132 etc. So that it should be  show in issue #123 or Bug #123. Please note this will only work in email subject. If you want to change all places, you will need to translate .pot
cs: Popisek představující ticket v e-mailové oznamovací povinnosti atd. Chcete-li použít funkci sledování chyb, můžete ji označit jako #123 problému, chyba.

en: Last Name
cs: Příjmení

en: Last Note
cs: Poslední Poznámka

en: Last note user email
cs: Poslední Poznámka uživatel e-mail

en: Last note user name
cs: Uživatelské jméno pro poslední poznámku

en: Last reply
cs: Poslední odpověď

en: Last reply user email
cs: Email poslední odpověďi uživatele

en: Last reply user name
cs: Uživatelské jméno pro poslední odpověď

en: License
cs: Licence

en: Link
cs: Odkaz

en: List order saved.
cs: Pořadí seznamu bylo uloženo.

en: Log Out
cs: Odhlásit se

en: Login Form
cs: Přihlašovací formulář

en: Login required
cs: Vyžadováno přihlášení

en: Logout button
cs: Tlačítko Odhlásit

en: Low
cs: Nízká

en: Maximum attachment size of file to be able to attach for attachment fields.
cs: Maximální velikost přílohy souboru, který bude možné připojit k polím přílohy.

en: Medium
cs: Střední

en: Mine
cs: Moje

en: Modal Title
cs: Název kapitoly

en: Modal Window (Popup Screen)
cs: Modální okno ( zobrazení Popup oken )

en: More Settings
cs: Další nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Need Help? Click Here!
cs: Potřebujete pomoc? Klepněte sem!

en: New Ticket
cs: Nový ticket

en: New Ticket!
cs: Nový ticket!

en: New ticket customer confirmation
cs: Potvrzení nového ticketu odběratele

en: New ticket staff notification
cs: Nový ticket oznámení o zaměstnancích

en: No
cs: Ne

en: No Agent Only Fields
cs: Žádná Pole Pouze Pro Agenta

en: No Agent fields
cs: Žádná pole agenta

en: No Agent only Fields
cs: Pouze pole s agentem

en: No Ticket Fields
cs: Žádné pole ticketů

en: No Ticket fields
cs: Žádné pole ticketu

en: No add-ons installed. See available add-ons - %1$s.
cs: Nebyly nainstalovány žádné doplňky. Zobrazit dostupné doplňky - %1$s.

en: No filters found!
cs: Nebyly nalezeny žádné filtry!

en: No matching data
cs: Žádná odpovídající data

en: No matching users
cs: Žádní odpovídající uživatelé

en: No tickets found!
cs: Nenalezen žádný ticket

en: None
cs: Žádný

en: Not Allowed
cs: Není povoleno

en: Notification Type
cs: Typ oznámení

en: Number Only
cs: Pouze číslo

en: Number of Tickets shown per page for agent view.
cs: Počet ticketů zobrazených na stránce pro zobrazení agenta.

en: Number of Tickets shown per page for customer view.
cs: Počet ticketů zobrazených na stránce pro zobrazení zákazníka.

en: Number of tickets
cs: Počet ticketů

en: Numbered list
cs: Číslovaný seznam

en: Once every minute
cs: Každou minutu

en: Open
cs: Otevřít

en: Open Ticket Widget
cs: Otevřít widget ticketu

en: Other Reply Form Buttons
cs: Tlačítka ostatních odpovědních formulářů

en: Password
cs: Heslo

en: Password and confirm password does not match.
cs: Heslo a potvrzení hesla nesouhlasí.

en: Personal Data Retention
cs: Uchovávání osobních údajů

en: Personal Information
cs: Osobní údaje

en: Please Sign Up
cs: Přihlaste se prosím

en: Please confirm password!
cs: Potvrďte heslo!

en: Please confirm you are not a robot!
cs: Prosím, potvrďte, že nejste robot!

en: Please enter correct email address!
cs: Zadejte prosím správnou e-mailovou adresu!

en: Please enter password!
cs: Prosím zadejte heslo!

en: Please enter username!
cs: Prosím zadejte uživatelské jméno!

en: Please insert your email address
cs: Vložte prosím svou e-mailovou adresu

en: Please insert your email.
cs: Vložte prosím svůj email.

en: Please insert your name
cs: Vložte prosím své jméno

en: Please insert your name.
cs: Vložte prosím své jméno.

en: Please select category.
cs: Vyberte prosím kategorii.

en: Please select priority.
cs: Vyberte prioritu.

en: Please select width of the field in create ticket form.
cs: Vyberte šířku pole ve formuláři pro vytvoření ticketu.

en: Please sign in
cs: Přihlaste se

en: Please wait ...
cs: Počkejte prosím...

en: Post Reply
cs: Vystavit odpověď

en: Priority
cs: Prioritou

en: Priority Name
cs: Název priority

en: Priority added successfully.
cs: Priorita byla úspěšně přidána.

en: Priority color and background color should not be same.
cs: Priorita barvy a barvy pozadí by neměla být stejná.

en: Priority deleted successfully.
cs: Priorita byla úspěšně odstraněna.

en: Priority order saved.
cs: Pořadí priorit uloženo.

en: Private Note
cs: Soukromá Poznámka

en: Public Mode
cs: Veřejný režim

en: Radio Button
cs: Přepínač

en: Raised By
cs: Přidělené

en: Recaptcha Type
cs: Zadání Recaptcha

en: Recipients
cs: Příjemci

en: Refresh
cs: Aktualizovat

en: Register Button
cs: Tlačítko Zaregistrovat

en: Register Button
cs: Tlačítko Zaregistrovat

en: Register Now
cs: Registrovat nyní

en: Remember me
cs: Zapamatovat si mě

en: Removed successfully.
cs: Úspěšně odstraněno.

en: Reply
cs: Odpověď

en: Reply Thread
cs: Podproces odpovědi

en: Reply assigned me
cs: Odpověď přiřazená

en: Reply assigned others
cs: Odpovědět ostatním

en: Reply form position
cs: Odpovědět na pozici formuláře

en: Reply form position in open ticket page. 'Top' will load reply form above ticket threads and ticket threads will load in decending order. Whereas, 'Bottom' will load reply form below ticket thread and threads loaded in acending order.
cs: Odpovědět na pozici formuláře na stránce s otevřeným ticketem. V horní části budou načteny odpovědní formuláře nad vlákny ticketů a posloupnosti ticketů budou načteny v pořadí, v jakém budou dokončeny.

en: Reply ticket notification
cs: Oznámení ticketu s odpovědí

en: Reply to
cs: Odpovědět

en: Reply to Closed Tickets
cs: Odpovědět na uzavřené tickety

en: Reply unassigned
cs: Nepřiřazená odpověď

en: Report Thread
cs: Podproces sestavy

en: Required
cs: Požadované

en: Required fields can not be empty!
cs: Povinná pole nemohou být prázdná!

en: Reset Button
cs: Tlačítko Obnovit

en: Reset Default
cs: Obnovit výchozí

en: Reset Filters
cs: Resetovat filtry

en: Reset Form
cs: Obnovit formulář

en: Restore
cs: Obnovení

en: Restore Deleted Tickets
cs: Obnovit odstraněné tickety

en: Restore Ticket
cs: Obnovit ticket

en: Right to left
cs: Zprava do leva

en: Save
cs: Uložit

en: Save Changes
cs: Uložit změny

en: Save Filter
cs: Uložit filtr

en: Save Settings
cs: Uložit nastavení

en: Saved Filters
cs: Uložené filtry

en: Search agent ...
cs: Vyhledávací agent...

en: Search...
cs: Hledat ...

en: Select Field
cs: Vybrat pole

en: Select Role
cs: Vybrat roli

en: Select User
cs: Vybrat uživatele

en: Select agent role. You can create new role in Agent Roles section if needed.
cs: Vyberte roli agenta. V případě potřeby můžete v oddílu role agenta vytvořit novou roli.

en: Select conditions to show this field in create ticket form. Visible if no conditions set. Visible if any one of added conditions matches while creating ticket.
cs: Vyberte podmínky pro zobrazení tohoto pole ve formuláři pro vytvoření lístku. Viditelná, pokud nejsou nastaveny žádné podmínky. Viditelná, pokud některá z přidaných podmínek odpovídá při creatin ...

en: Select event to send this email.
cs: Vyberte událost, která má být odeslána tomuto e-mailu.

en: Select field
cs: Vybrat pole

en: Select field type.
cs: Vyberte typ pole.

en: Select option
cs: Vybrat možnost

en: Select page in which shortcode is inserted. Create a page with shortcode [supportcandy] if not created yet. Fullwidth page template is recommended.
cs: Vyberte stránku, ve které je vložen kód. Vytvořte stránku s shortcode [supportsladkosti], pokud ještě není vytvořen. Je doporučena šablona stránky s plnou šířkou.

en: Select roles who will receive email notifications. Assigned Agent will be none if type is New Ticket. If you want to automate assign agent for new ticket, you can purchase our <strong>Assign Agent Rules</strong> add-on.
cs: Vyberte role, které budou dostávat e-mailová oznámení. Přiřazený Agent nebude mít žádný typ nový ticket. Pokud chcete automatizovat přiřazení agenta pro nové.

en: Select statuses for unresolved filter in ticket list.
cs: Vyberte stavy pro nevyřešený filtr v seznamu ticketů.

en: Select the captcha type for Supportcandy on create ticket page.
cs: Vyberte typ CAPTCHA pro Supportcandy na stránce pro vytvoření ticketu.

en: Select user to whome you want to make an agent.
cs: Vyberte uživatele, kterému chcete vytvořit agenta.

en: Select your terms and conditions page.
cs: Vyberte Vaši stránku s Obchodními podmínkami.

en: Selected users can see the widget.
cs: Vybraní uživatelé mohou vidět widget.

en: Set retention period
cs: Nastavit periodu uchování

en: Set starting ticket id.
cs: Nastavit ID Prvního Ticketu.

en: Set time for which personal data should br reatained.
cs: Nastavte čas, pro který se mají osobní data obnovit.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Settings saved.
cs: Nastavení uloženo.

en: Short description of the ticket.
cs: Krátký popis ticketu.

en: Show
cs: Ukázat

en: Show Filters
cs: Zobrazit filtry

en: Show/hide ticket widget in open ticket.
cs: Zobrazit/skrýt widget ticketu v otevřeném ticketu.

en: Sign In
cs: Přihlásit se

en: Sign In Button
cs: Tlačítko Přihlášení

en: Sign Out Button
cs: Tlačítko Odhlásit

en: Sign in
cs: Přihlásit se

en: Signature
cs: Podpis

en: Starting Ticket ID
cs: ID Prvního Ticketu

en: Status
cs: Stav

en: Status Name
cs: Název stavu

en: Status added successfully.
cs: Stav byl úspěšně přidán.

en: Status color and background color should not be same.
cs: Barva stavu a barva pozadí by neměla být stejná.

en: Status deleted successfully.
cs: Stav byl úspěšně odstraněn.

en: Status order saved.
cs: Stavové pořadí uloženo.

en: Status to apply if 'Close Ticket' button clicked for a ticket.
cs: Stav, který použít, pokud pro ticket klepnete na tlačítko uzavřít ticket.

en: Subject
cs: Předmět

en: Subject for email to send.
cs: Předmět pro odeslání e-mailu.

en: Submit
cs: Odeslat

en: Submit Button
cs: Tlačítko Odeslat

en: Submit Note
cs: Odeslat poznámku

en: Submit Reply
cs: Odeslat odpověď

en: Submit Reply Button
cs: Tlačítko Odeslat odpověď

en: Submit Ticket
cs: Odeslat ticket

en: Success!
cs: Úspěch!

en: Support
cs: Podpora

en: Support %s
cs: Podpora %s

en: Support Agents
cs: Agenti podpory

en: Support Page
cs: Stránka odborné pomoci

en: Templates
cs: Šablony

en: Term & Conditions & GDPR
cs: Termíny & Obchodní podmínky & GDPR

en: Terms & Canditions
cs: Obchodní podmínky

en: Terms Page
cs: Stránka termínů a zkratek

en: Terms and Conditions Text
cs: Text Obchodních podmínek

en: Text Field
cs: Textové pole

en: Text color of container for all screens including ticket list, open ticket, create ticket, etc.
cs: Barva textu kontejneru pro všechny obrazovky, včetně seznamu ticketů, otevřených ticketů, vytvoření ticketu atd.

en: Text color of priority.
cs: Barva textu priority.

en: Text color of status.
cs: Barva textu stavu

en: Text to show on create ticket page.
cs: Text, který se zobrazí na stránce pro vytvoření ticketu.

en: Text to show on thank you screen.
cs: Text, který se má zobrazit díky obrazovce.

en: Textarea
cs: Textová oblast

en: Thank you page
cs: Stránka s poděkováním

en: Thank you page redirect url
cs: URL stránky přesměrování Poděkování

en: Thank you text
cs: Text Poděkování

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s or %5$supdate now%6$s.
cs: K dispozici je nová verze %1$s. %2$s náhled verze %3$s podrobnosti %4$s nebo %5$s nový update %6$s.

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s.
cs: K dispozici je nová verze %1$s. %2$s verze náhled %3$s verze podrobnosti %4$s.

en: This category will get applied for newly created ticket.
cs: Tato kategorie bude použita pro nově vytvořený ticket.

en: This email is already registered, please choose another one.
cs: Tento e-mail je již zaregistrován, zvolte prosím jiný.

en: This format will be applicable for input date fields (datepicker) for SupportCandy.
cs: Tento formát bude použitelný pro pole vstupních dat ( DatePicker ) pro SupportCandy.

en: This format will be applicable for thread log time.
cs: Tento formát bude použitelný pro dobu protokolování podprocesů.

en: This priority will get applied for newly created ticket.
cs: Tato priorita se uplatní pro nově vytvořený ticket.

en: This status will be applied to the ticket if agent or any support staff post reply in ticket. 'Default' will not change status of the ticket in this case.
cs: Tento statut bude použit na ticket, pokud zástupce nebo podpůrný personál odpoví na ticket. Výchozí nastavení nezmění stav ticketu.

en: This status will be applied to the ticket if customer post reply in ticket. 'Default' will not change status of the ticket in this case.
cs: Tento stav bude použit na ticket, pokud zákazník odpoví na ticket. Výchozí nastavení nezmění stav ticketu v tomto případě.

en: This status will get applied for newly created ticket.
cs: Tento stav se použije pro nově vytvořený ticket.

en: This username is already registered. Please choose another one.
cs: Toto uživatelské jméno je již zaregistrováno. Zvolte jiné.

en: Thread Date Format
cs: Formát Datum Vlákna

en: Ticket Alice in Email Notification Subject
cs: Ticket Alice v předmětu oznámení e-mailem

en: Ticket Categories
cs: Kategorie ticketu

en: Ticket Category
cs: Kategorie ticketu

en: Ticket Fields
cs: Pole ticketu

en: Ticket Form Fields
cs: Pole formuláře ticketu

en: Ticket List
cs: Seznam ticketů

en: Ticket List Header
cs: Hlavička seznamu ticketů

en: Ticket List Item Mouseover
cs: Myš na položku seznamu ticketů

en: Ticket Logs
cs: Deníky - logy ticketů

en: Ticket Notifications
cs: Oznámení ticketu

en: Ticket Permissions
cs: Oprávnění lístku

en: Ticket Priorities
cs: Priority ticketu

en: Ticket Reply
cs: Odpověď ticketu

en: Ticket Status
cs: Stav ticketu

en: Ticket Statuses
cs: Stavy ticketů

en: Ticket URL
cs: Adresa URL ticketu

en: Ticket URL Permissions
cs: Přeposláni URL adresy ticketu

en: Ticket Widget Order  saved.
cs: Příkaz pro objednání ticketu uložen.

en: Ticket Widgets
cs: Widgety ticketů

en: Ticket assigned to all other agents change Raised By capability.
cs: Ticket přiřazený všem ostatním agentům změnit schopnost umocnit.

en: Ticket assigned to all other agents change agentonly fields capability.
cs: Ticket přidělený všem ostatním agentům měnit možnosti pouze agentů.

en: Ticket assigned to all other agents change ticket fields capability.
cs: Ticket přiřazený všem ostatním agentům měnit možnosti polí ticketů.

en: Ticket assigned to all other agents change ticket status capability.
cs: Ticket přiřazený všem ostatním agentům měnit možnosti stavu ticketu.

en: Ticket assigned to all other agents delete capability.
cs: Ticket, který je přidělen všem ostatním agentům.

en: Ticket assigned to all other agents further assign capability.
cs: Ticket přiřazený všem ostatním činitelům umožňuje další přidělení schopností.

en: Ticket assigned to all other agents reply capability.
cs: Ticket přiřazený všem ostatním agentům odpovědi.

en: Ticket assigned to all other agents. This will also enable private notes.
cs: Ticket přidělený všem ostatním agentům. To také umožní soukromé poznámky.

en: Ticket assigned to user himself change Raised By capability.
cs: Ticket přiřazený uživateli sám změnit schopnost umocnit.

en: Ticket assigned to user himself change agentonly fields capability.
cs: Ticket přiřazený uživateli sám změní schopnost polí pouze agentka.

en: Ticket assigned to user himself change ticket fields capability.
cs: Ticket přiřazený uživateli, který mění pole ticketů.

en: Ticket assigned to user himself change ticket status capability.
cs: Ticket přiřazený uživateli kdy sám mění stav ticketu.

en: Ticket assigned to user himself delete capability.
cs: Ticket přiřazený uživateli schopný smazat sám sebe.

en: Ticket assigned to user himself further assign capability.
cs: Ticket přiřazený uživateli sám pro sebe.

en: Ticket assigned to user himself reply capability.
cs: Ticket přiřazený uživateli s odpovědí sám.

en: Ticket assigned to user himself. This will also enable private notes.
cs: Ticket přiřazený uživateli sám. To také umožní soukromé poznámky.

en: Ticket list filters default visibility
cs: Výchozí zobrazení filtrů ticketů

en: Ticket not found.
cs: Ticket nebyl nalezen

en: Ticket number must be greater than current ticket number
cs: Číslo ticketu musí být větší než aktuální číslo ticketu.

en: Ticket priority
cs: Priorita ticketu

en: Ticket status after agent reply
cs: Stav ticketu po odpovědi agenta

en: Ticket status after agent reply can not be deleted.
cs: Stav ticketu po odpovědi agenta nelze odstranit.

en: Ticket status after customer reply
cs: Stav ticketu po odpovědi zákazníka

en: Ticket status after customer reply can not be deleted.
cs: Stav ticketu po odpovědi zákazníka nelze odstranit.

en: Tickets
cs: Tickety

en: Tickets Record
cs: Záznam ticketů

en: Tickets are loaded by selected order for agent view by default.
cs: Ve výchozím nastavení jsou tickety načteny vybraným pořadím pro zobrazení agenta.

en: Tickets are loaded by selected order for customer view by default.
cs: Ve výchozím nastavení jsou tickety načteny vybraným pořadím pro zobrazení zákazníka.

en: Tickets of customer having email %s has been anonymized.
cs: Lístky zákazníka s e-mailem %s byly anonymizovány.

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Tinymce toolbar
cs: Malý panel nástrojů

en: Title
cs: Název

en: Title to show in notification list. Please make sure title you are entering is not already available in other notifications.
cs: Nadpis, který zobrazovat v seznamu oznámení Přesvědčte se, že název, který zadáváte, není již k dispozici v jiných oznámeních.

en: To
cs: K

en: To run cron please execute the following command per minute with your cron:
cs: Chcete-li spustit cron, proveďte následující příkaz za minutu s vaším cron:

en: Type
cs: Typ

en: URL
cs: URL adresa

en: Unassigned
cs: Nepřiřazené

en: Unassigned change agentonly fields capability.
cs: Možnost nepřiřazených polí pouze pro agentní změnu.

en: Unassigned change ticket fields capability.
cs: Možnosti nepřiřazených polí ticketu pro změnu.

en: Unassigned ticket assign agent capability.
cs: Nepřiřazená schopnost agenta přiřazení ticketu

en: Unassigned ticket change raised by capability.
cs: Nepřiřazená změna ticketu vyvolena schopností.

en: Unassigned ticket list visibility.
cs: Zobrazení nepřiřazeného seznamu ticketů.

en: Unassigned ticket reply capability.
cs: Nepřiřazená funkce odpovědi ticketu.

en: Unassigned ticket status change capability.
cs: Nepřiřazená možnost změny stavu ticketu

en: Underline
cs: Podtržení

en: Unresolved
cs: Nevyřešené

en: Unresolved Statuses
cs: Nevyřešené stavy

en: Url to redirect in case you want to show your custom thank you page. Keep this empty to show above default thank you messege.
cs: Adresa URL pro přesměrování pro případ, že chcete zobrazit vlastní stránku s poděkováním. Ponechejte tuto prázdnou hodnotu, aby se zobrazil nad výchozí poděkování.

en: User Registration
cs: Registrace Uživatele

en: User Registration Method
cs: Způsob registrace uživatele

en: User Tickets
cs: Ticket Uživatele

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Username or email
cs: Uživatelské jméno nebo email

en: View Less
cs: Zobrazit méně

en: View More
cs: Zobrazit více

en: View More ...
cs: Zobrazit více ...

en: View assigned me
cs: Zobrazení bylo přiřazeno

en: View assigned others
cs: Zobrazit přidělené ostatní

en: View unassigned
cs: Zobrazit nepřiřazené

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: WP Cron (Wordpress Cron)
cs: WP Cron ( Wordpress Cron )

en: Whether this field is medatory or optional. Yes indicates mendatory whereas no indicates optional.
cs: Zda je toto pole lékařské nebo volitelné. Ano označuje mentátorské, zatímco ne znamená nepovinný.

en: Width
cs: Šířka

en: Yes
cs: Ano

en: You are not authorized to view this ticket.
cs: Nemáte oprávnění k zobrazení tohoto ticketu.

en: You do not have permission to install plugin updates
cs: Nemáte oprávnění k instalaci aktualizací zásuvných modulů.

en: Your Email
cs: Váš email

en: Your Name
cs: Tvoje jméno

en: Your ticket has been closed!
cs: Váš ticket byl uzavřen!

en: Your ticket has been created successfully!
cs: Ticket byl úspěšně vytvořen.

en: added note %1$s
cs: přidaná poznámka %1$s

en: assign agent changed to %1$s
cs: přiřazený agent změněn na %1$s

en: category changed to %1$s
cs: kategorie byla změněna na %1$s

en: days
cs: Dní

en: done
cs: Udělal

en: hours
cs: Hodin

en: just now
cs: právě teď

en: minutes
cs: Minut

en: months
cs: Měsíců

en: new_ticket
cs: nový_ticket

en: priority changed to %1$s
cs: Priorita byla změněna na %1$s

en: replied %1$s
cs: odpovězeno %1$s

en: reported %1$s
cs: hlášeno %1$s

en: seconds
cs: Sekund

en: status changed to %1$s
cs: stav změněn na %1$s

en: ticket_widget changed to %1$s
cs: ticket_widget změněn na %1$s

en: updated successfully.
cs: úspěšně aktualizováno.

en: weeks
cs: Týdnů

en: years
cs: Let
